Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
45. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.67%
  • Kolindu Grabar Kitarović

22 48.89%
  • Milana Kujundžića

13 28.89%
  • Ostale

7 15.56%
Zatvorena tema
Stranica 101 od 373 PrviPrvi ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 201 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,001/7441

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

Sincic: Najbolji potez vlade je industrijska konoplja.

ovaj Sinčić nije loš, možda i za njega glasam, živi zid živi zid živi zid.

Josipovic: Najgora vlada u povijesti je ona Kolindina.

Ostala trojica su rekli da je SDP-ova vlada najgora.

Daj recite repliku. Veli Jpsipovic Kplinfi da i oni osjecaju kucanje srca djeteta, kao repliku Kolindi koja je rekla da zene osjecaju kucanje srca. Kolinda mu kaze naravno.
    I onda recenicu poslije Josipovic kaze da zene imaju pravo izbora. Jbt, sam sebi skoci u usta, a nitko ne reagira.

Kolinda...Zasto nisu uzeli 11 milijardi kuna iz EU-a? Zbog neizrucenja Udbasa i slicnoga su nam lupili sankcije...

Josipovic?! Izgradnja autoceste je bila veliki koruptivni posao? Taj je lud.

Tipicni sdpovac, "za sve lose kriv je adeze i ustaska guja".

Da...

Slabo su poentirali s Josipovicevim losim vladanjem. Razocaran sam. Sincic je imal par dobrih izjava i kontri Josipovicu, Kujundzic najvise. Kolinda utihnula u zadnje vrijeme...

Nemrem reci da je netko odusevil ili bil bolji od drugih.

Opa. Josipovic se smeo, zaboravio je da je prvi govorio i zatrazio od voditelja rijec, i to vidno uznemiren.

Rekel mu je Kujundzic da zaboravlja na aktualnog predsjednika, jos ce kratko biti predsjednik nece jos dugo govoriti ili tak nekaj slicno.

Glupa siiiii.

Reci samo: Josipovic manipulira kao i obicno. Prosle i ove godine je bila jedna kolona, a Ivo i drugi su se izdvojili iz te kolone.

Uuuu, Kujundzic odlicno replicirao Ivi o Fredu Maticu.

milan rastura, volim ga ovako agresivnog, kad krši ljudska(jovina) prava u maniri pravog fašiste.

kolinda je premlaka, ja to cijelo vrijeme govorim, ona nema šanse s ovakvim svojim mlitavim pristupom.

tko će za nju s desnice glasat, jedino ero iz tomislav grada invkizitor.

Kujundzic dobro udara na Ivu, bitne stvari mu izvlaci, ali kad dode do konkretnih stvari u vezi nasih problema onda malo steka. Recimo o autocestama; on bi ih spasio tako da bi sagradio iza Dubrovnika preko Crne Gore i Albanije do Grcke i tako povecao promet kod nas.

Ugledni član RockyMarciano avatar
    Datum registracije
    Nov 2013
    Sinčić je čudak. Kako vas ne iritiraju njegovi tikovi?

I zadnji puta je najmutavija debata bila na ovoj samo zabava RTL televiziji...
    Kujundžić jedini artikuliran, obzirom na ovakva retardirana pitanja, otvorio je par stvari koje se dotiču Josipovića prije svega...
    Ono što kod njega iritira je taj JA, razumljivo je da mu je ovo jedina prilika da se do kraja predstavi...

Uglavnom žali bože debata...katastrofa, dno dna novinarstva.
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

A i Kolinda je u studiju?
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Citiraj Prvotno napisano od RockyMarciano Vidi poruku
    Sinčić je čudak. Kako vas ne iritiraju njegovi tikovi?
    Dobrodosao lik da malo prodrma starce.

Mislim da je razdrmao sebe, s industrijskom konopljom i pravom na život gljiva...

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Mislim da je razdrmao sebe, s industrijskom konopljom i pravom na život gljiva...
    Da, to je bilo legendarno. Ali imal je i jako dobrih izjava.

Projekt Druge republike?

Ako zelite drugu Hrvatsku, Kevinih jama, obracuna i luszracija onda birajte one druge.

Sramotna recenica, grjehove ljevice predbacuje desnici.

Zatvorena tema

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove