Vidi rezultate ankete: Za koga ćete glasati na izborima?

Glasači
43. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ivu Josipovića

3 6.98%
  • Kolindu Grabar Kitarović

21 48.84%
  • Milana Kujundžića

13 30.23%
  • Ostale

6 13.95%
+ Odgovori na temu
Stranica 366 od 366 PrviPrvi ... 266 316 356 364 365 366
Prikaz rezultata str. 7,301/7308

Tema: Kolinda Grabar-Kitarović predsjednica Hrvatske

‘Morate biti obazrivi prema onima koje susrećete, jer ćete ih susretati i na putu prema dolje’
    - reče osoba koja je vrlo "obazrivo" svoju izbornu bazu prozvala marginalcima i odbila dati potporu narodnim inicijativama (za razliku od J. Veljače).

Poput Mesića i Josipovića, počela je davati mudre izreke. Stvarno duboke misli...

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ona je poznata po tome da suradnike otkanta kao stare papuce, pa prosipa ovakve mudrolije koje je procitala u keksu srece kojeg su joj darovali u obliznjem kineskom restoranu. Upuceni znadu i njen nadimak. Teflon Koko. Tako kazu.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Koja je to tuka da ide komentirat dvi tri triske među mlađarijom.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    "Dalmacija ima problem-kult Torcide"Ovo je udarni clanak imbexa.
    Koko je u najboljem drustvu, znamo da je ona kao stara Clintonovka bliska lijevoliberalima, ali napokon se otkrilo koliko duboko seze prezir spram hrvatskoj navijackoj grupaciji.

Zaustavimo nasilje, stop govoru mržnje!

Datum registracije
    Sep 2016
    Protjeran Delija iz Dubrovnika, ocekujem Kokolindu da mu poljubi tetovazu.

Vrijeme je da Kolinda i Mesic (njega dodajem jer on ima iskustva) organiziraju konvoj brodova kao potporu Deliji iz Trebinja.

Sta ti je reci, Delija sakrio tetovazu i dosao raditi kod ustasa. Pa sad kme kme... a svi znamo koliko Delije vole Hrvatsku.

Inace, cijela prica dobija dodatnu tragikomicnu crtu, ako znamo da je gradonacelnik obliznjeg Vrgorca ponosni Delija, i to ga Hrvati biraju vec dva puta.

Ne treba nikoga prije vremena otpisati ali mislim da će Kolinda teško do drugog mandata. I prvi put je vrlo tijesno pobijedila a preko crte su je provukli glasovi desnice koje je ona kasnije razočarala i odbacila (marginalci!!!).
    Počela je dobro, ajde ugodno iznenađenje budući da nisam imala nekakva velika očekivanja od nje i nije bila moj prvi izbor ali sam joj dala šansu. No nakon Vučića u Zagrebu i one sramotne predstave u Lisinskom ona je za mene mrtva i zapravo je potvrdila ono što sam uvijek mislila o njoj: lažna desničarka kojoj je samo stalo do karijere! Nema šanse da bi joj dala svoj glas pa makar s druge strane bio Milanović. Radije ću ostat' kod kuće i ne glasati. Sigurno nisam jedina koja tako razmišlja!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove