+ Odgovori na temu
Stranica 51 od 51 PrviPrvi ... 41 49 50 51
Prikaz rezultata str. 1,001/1009

Tema: USoA

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Nadrobila je ona puno toga. Nešto je povukla, za nešto se ispričala pa onda opet ponovila izrečeno. https://www.nbcnews.com/pop-culture/...ents-rcna63321

Ispravak netočnog navoda; Kanye West je rekao da možeš prepoznati Židova ili barem on misli da može.
    Piers Morgan je 40 minuta tražio da se Kanye ispriča zbog tweeta o Defcon 3, a Kanye se 40 minuta odbijao ispričati.

Ne znam šta bi mislila o Kanyu Westu osim da ima pravo reći šta god hoće.

Šta se tiče Whoopi Goldberg; mislim, šta reći o ženi koja se hvali da je imala 6-7 abortusa do 25. godine i da misli da Bog odobrava abortuse jer je ženama dao slobodu izbora.(!!!) Pametnome dosta.

PS Ako je netko semitofil, onda sam to ja.

U međuvremenu, Zastupnički dom američkog Kongresa i dalje bez predsjednika.
    Najdesnije krilo republikanske stranke blokira izbor Kevina McCarthya.

Baš mi je nekako zabavno sve ovo gledati. Neka koče gdje god mogu, pa čak i neke 'svoje'.
    Zgadilo mi se kad sam vidjela koliko je republikanaca glasalo za zaštitu pederskih brakova.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 07-01-2023 at 06:47
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Kanye je dokazal da je ono kaj priča istina. Ako se usprotiviš reketu određene mafije odmah izgubiš izvor prihoda i budeš proglašen luđakom ili zlikovcem.

Uz mnogo ustupaka i 15 krugova glasanja, Kevin McCarthy uspio postati predsjednikom Zastupničkog doma Kongresa; https://www.vecernji.hr/vijesti/mcca...ngresa-1647473
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 08-01-2023 at 19:48
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ova borba izmedj' Maga 'mericana i lijevoliberalnih je preslikano boljsevicki Zidovi protiv pro-Izrael Zidovi.
    Ja nisam procitao jednog od ovih Maga glavesina da je ikada ista rekao o slanju milijardi u Izrael, ali im slanje dollara u Ukrajinu jako smeta. Sto ce oni tamo spasavati nekakve bijelce.
    To sto ovaj Kanye West nesto kao protiv Zidova, to je tek najgori vic.
    Obmana. (Ne Obama).
    Most+DP+Suverenisti+Mozemo+SDP+Milanovic=ruska kolona
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Uz mnogo ustupaka i 15 krugova glasanja, Kevin McCarthy uspio postati predsjednikom Zastupničkog doma Kongresa; https://www.vecernji.hr/vijesti/mcca...ngresa-1647473
    Popratio sam kako je bijela baza popljuvala Marjorie Taylor Greene, bas mi je bilo fora pratiti.
    Ta je jedino pa jedino pljuvala po Ukrajincima, a svom shalom Trumpu hoce pomoci.
    Jos kako su se izasrali po Crenshawu zbog Ukrajine...jos kada je ugostio jednog Azovca...
    Mislim da nema vece budale od prosijecnog Maga bijelca. Pa ti bas nemaju pojma tko im o glavi radi.
    Most+DP+Suverenisti+Mozemo+SDP+Milanovic=ruska kolona
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Super ugledni član LB86 avatar
    Datum registracije
    Jan 2021
    arijevci znaju tko radi o glavi, ostali pitomi bijelci koji se groze nacionalizma jasno da ne znaju, u biti znaju al nemaju muda stat pred lijev falangu iza koje mahom stoji shalom.. lijevi nisu nastali zbog hitlera, na koncu poszojali su i prije njih kao što su musolini i hićo u mladisti biki lijevi to se naravno prešućuje je su skrenuli u desno, barem ideoloki jer ekonomski nisu.

smješne su teze o demokraciji danas, di se jedan lovren nogometašđpo profesiji pravda da nije fašist, jer lijevi medijski ekstremusti ne trpe da postoji u javnom prostoru opziciha njihovom kretenizmu i ludilu.

demokracija i sloboda je na zapadu dok ne otboriš usta, odnosno čim istupiš suprotno javnom cenzuriranom prostoru i sam postaneš cenzura lovren je to brzomiskusio po dolasku u tibože liberte želibente kuronte žnlulimmilimmvt fililiki france haha
    Slobodan Praljak nije ratni zločinac, s prijezirom odbacujem vašu presudu!

Znači pristali su na ograničenje mandata zastupnika, 72 sata vremena zastupniku za čitanje svakog predloženog zakona te da se ne predlažu raznorodni zakoni istovremeno nego samo koji je vezan za jednu temu?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Znači pristali su na ograničenje mandata zastupnika, 72 sata vremena zastupniku za čitanje svakog predloženog zakona te da se ne predlažu raznorodni zakoni istovremeno nego samo koji je vezan za jednu temu?
    I mogu opozvati McCarthya kad požele.

Bit će svašta. Demokrati su se pretvorili u neomarksističku sektu a republikanci se podijelili na establišment i trumpiste.
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 11-01-2023 at 21:33

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove