+ Odgovori na temu
Stranica 43 od 44 PrviPrvi ... 33 41 42 43 44 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 841/871

Tema: USoA

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Amerikanci poceli pregovarati sa Talibanima oko primirja. Zbog cega je onda hrvatska vojska tamo, to je pitanje sada. Kako bi se borila protiv zaostalih divljaka.
    Pa glavna sila tamo se pomirila sa njima.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Ovih dana velika diskusija oko nasilja u starackim domovima nad sticenicima. Naravno, tamosnji mediji to nece otvoreno reci, ali na svim objavljenim snimkama se vidi pretile crnce kako mlate, bas mlate stare ljude, u prvoj liniji bijelce.

Mislim, to je pokazatelj sto se dogodi kada mislis da ce niskoobrazovani divljaci iz okruzenja gdje je normalno da se zenske u obitelji bave prostitucijom, gdje je normalno da svaki dan netko bude upucan, gdje je normalno uzesti sto hoces bez da pitas, gdje je normalno krasti, gdje je moralni kompas poremecen, stignu na radna mjesta koja bi zahtjevala empatiju.

To je kao da stavis pedofila u djecji vrtic, kao odgojitelja.

Jedan u nizu dokaze da neki mentaliteti, neke skupine nisu kompatibilne. To je jednostavno tako.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 24-05-2020 at 21:42

Mislim da bi trebali mediji odgovarati za to nasilje jer potiču nasilje crnaca nad bijelcima.

Neredi u Mineapolisu, pljačkanje, prosvjedi protiv vlade. Manjine se instrumentaliziraju kako bi napravile dar-mar.

Twitter cenzurirao Trumpov post, ljevičarska medijska mašineriju eskalira sukob, ali Trump si je sam kriv, imal je 4 godine vremena i načina da ih sve rasturi.

spranca uvijek ista, "zli bijeli covjek" i "nevini crnac"

Datum registracije
    Sep 2016
    Crnci, Meksikanci i antife pale gradove.
    Ovako ce izgledati u Hrvatskoj ako se nakupi migranata i kada im se pridruzi SDP mladez.

Ovako izgleda statistika međurasnih zločina.

Pandur koji je kolinom gušio crnju je radio skupa s njim ka izbacivač u noćnom klubu čiji vlasnici su latinosi za koje se sumnja da su povezani sa meksičkim kartelom. Taj pandur je oženjen sa azijatkom iz Laosa a onaj drugi pandur, azijat, koji je čuvao stražu dok mu je partner gušio crnju je brat od njegove žene. Sve je počelo zbog lažnog čeka ili novčanice od $20 s kojim je crnjo, koji je između ostalog proveo nekoliko godina u zatvoru zbog oružane pljačke neke babe u njenoj kući, platio neki kurac u butigi pa se sumlja da je crnjo namjerno ubijen da ne bi rekao odakle mu ta falša lova.

Trump će morat skinit rukavice i obračunat se sa vlasnicima društvenih mreža, antifama i demoNkratima ili će se oni obračunat s njim i sa SAD. Bojim se da malo kasni. Izbori su za nekoliko mjeseci.

Datum registracije
    Sep 2016
    Trump ce Antife proglasiti terororganizacijom. Plus, biti ce 100% reizabran.

Morat ćemo još istrpiti ovih pola godine dok ne završe izbori u SAD-u pa će svijet moći malo odahnuti od raznoraznih "kriza".

Trump nije ni imao sanse sa leftardima, realno. Oni ne da drze medije, drustvene mreze, to su njihovi mediji i drustvene mreze. I intelektualno i materijalno vlasnistvo.

Nisam siguran za izbore, nadam se da ce dobiti novi mandat mada ne vidim sta je specijalno uradio u ovom prvom. To sto je gospodarski ojacao USA to je njihova stvar, vanjska politika je nepromijenjena.

Datum registracije
    Sep 2016
    Pale se crkve, pribijaju se bijelci, mediji i ''celebrities'' manje ili vise otvoreno pozivaju na paljenje radnji ciji su vlasnici bijelci, a izostavljanje drugih radnji.

Udruzene snage femiretarda, lgtbxyz aktivista plus manjine rade na punoj pari.

Zapalili episkopalnu crkvu u Washingtonu. Tu se vidi razlika između desnice i ljevice. Ljevica je organizirana kao ratni stroj. Imaju vođe, političare, imaju propagandni odjel tj. medije, i imaju vojni odjel, a to su antife, Black live matters i slični koji na zahtjev čelništva kreću uništavati i razbijati. Desnica svega toga nema, jer da ima sad bi nekakvi desničarski odredi ušli u sukob s ovima.

Protesti su bez ikakvog zahtjeva, cisto orgijanje razularene rulje koja je nasla razlog.

Politicka pozadina je jasna, ni ne kriju je, kao i uvijek deklamuju ih njihovi glasnogovornici po drustvenim mrezama. Odlazak Trumpa.

Kao i uvijek u USA, sukob onih sto pune proracun, i onih koji ga nemilice trose.

Mediji su potpuno okrenuli cinjenice, Floyda su svi zvali "njezni div" hoce reci da je bio njezni divni covjek, novcanica kojom je pokusao platiti cigarete odjednom je "navodno lazna" i prakticno optuzuju prodavacicu za rasizam jer je "posumnjala samo zato jer je crnac", bivsa vlasnica nocnog kluba potvrdjuje da su Floyd i Chaovin radili u njenom klubu ali "ne misli da su se poznavali" (naravno nigdje se vise ne spominje tko su vlasnici nocnog kluba, meksicki narkosi nestali iz price) sve u svemu ubijen je jer je crnac a tko sumnja u to on je fasist i revizionist, pardon to je kod nas... ovdje je rasist.

Kim Gardner, nekakva tužiteljica ili državna odvjetnica ili kaj je to već, pustila u St. Louisu sve izgrednike i kradljivce iz zatvora. Žena je crnkinja, ali najbitnije demokratkinja. Ljevičari postavljanju svoje ljude u institucije da slijede njihove politike i brane njihove ljude.

Datum registracije
    Sep 2016
    Meni je fascinantno koliko se zapravo pokazuje u medijima. Toliko selektivno, toliko minimalno, toliko povrsno. Ako uzmem njemacke i hrvatske medije, cak i u nijemackim medijima je izbalansiranija slika nego u hrvatskim. Mislim, i tamo je apsolunto jednostrana.
    Ali ako pogledam hrvatske medije, stijecem dojam da policija ubije jedno dvijesto crnaca dnevno.
    Nigdje videi o pretucenim bijelcima, nigdje videi o razularenoj masi koja pljacka, nigdje videi o skoro pa iskljucivo crncima kako pljackaju sve zivo.
    Nigdje videi o tome kako izgleda Minneapolis, samo kao primjer. Taj grad izgleda kao nakon rata.
    Jos smijesnije su price kako ce se, sada pazi, jednostavno ''defund'' policiju. Znaci zele prestati placati policiju.
    Sada zamislite kako bi to izgledalo, da u Americi ponestanu policije?
    Ako je netko gledao film Purge. To je to.

Njemačka 1920-ih, Amerika 2020-ih.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove