+ Odgovori na temu
Stranica 47 od 47 PrviPrvi ... 37 45 46 47
Prikaz rezultata str. 921/926

Tema: USoA

Komentar američkog bloggera Matta Walsha; https://narod.hr/svijet/americki-kom...-u-afganistanu
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 17-08-2021 at 05:11
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Texas zabranio pobačaje

Predivne vijesti nam stižu iz Texasa i s američkog Vrhovnog suda.

Texas je zabranio pobačaje koje se izvode nakon što djetetu zakuca srce, što je otprilike nakon 6. tjedna trudnoće, a žene tek tada i skuže da su trudne što u praksi znači da je pobačaj zabranjen zakonom. Kazne su 10.000 dolara za svakoga tko pomogne ženi napraviti pobačaj, žene se ne kažnjava zakonom.

Vrhovni sud je s 5 prema 4 glasa donio odluku da zakon nije protuustavan što znači da ga nije srušio. Trumpovi suci ipak donose nekakve dobre plodove.

Klinike za pobačaje se zatvaraju, doktori koji obavljaju pobačaje se boje za svoja radna mjesta. Tužna sudbina.

Velika pobjeda Pro life pokreta.

Kažu feministice moje tijelo moj izbor al kad ih pitaš za cijepiva onda to ne vrijedi. Ima li glupljih, odvratnijih, neprincipijelnijih ljudi od tzv.ljevičara. Tu nema osobnosti nego kao da su svi borgovi svi moraju isto mislit. Nadam se da dolaze dani čišćenja ili Day of the rope kako bi rekli ameri.
    Jugozomboidi imaju plan za Hrvatsku. Svaki ima plan dok ne dobije šaku u glavu

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Predivne vijesti nam stižu iz Texasa i s američkog Vrhovnog suda.

Texas je zabranio pobačaje koje se izvode nakon što djetetu zakuca srce, što je otprilike nakon 6. tjedna trudnoće, a žene tek tada i skuže da su trudne što u praksi znači da je pobačaj zabranjen zakonom. Kazne su 10.000 dolara za svakoga tko pomogne ženi napraviti pobačaj, žene se ne kažnjava zakonom.

Vrhovni sud je s 5 prema 4 glasa donio odluku da zakon nije protuustavan što znači da ga nije srušio. Trumpovi suci ipak donose nekakve dobre plodove.

Klinike za pobačaje se zatvaraju, doktori koji obavljaju pobačaje se boje za svoja radna mjesta. Tužna sudbina.

Velika pobjeda Pro life pokreta.
    Odlična vijest! Naravno tzv. pro choice udruge na nogama, kmeče i prijete. Neće oni odustati tako lako.
    Najgori su ovi tzv. katolici poput Bidena i Pelosi koji su zgroženi odlukom. Trebalo bi ih izbaciti iz Crkve!

Kao žena moram reći da sam zgrožena ovim histeričnim feministicama, njihovom agendom i sebičnošću.
    Radite sa svojim tijelima i pi*** šta kod hoćete ali kad dođe do trudnoće tu je kraj vašim pravima. Ne, ne možete odlučivati koji će život doći na svijet. Niste gospodarice života i smrti samo zato jer imate maternicu. Život beba jednako vrijedi.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Citiraj Prvotno napisano od franjevac Vidi poruku
    Kažu feministice moje tijelo moj izbor al kad ih pitaš za cijepiva onda to ne vrijedi. Ima li glupljih, odvratnijih, neprincipijelnijih ljudi od tzv.ljevičara. Tu nema osobnosti nego kao da su svi borgovi svi moraju isto mislit. Nadam se da dolaze dani čišćenja ili Day of the rope kako bi rekli ameri.
    ma to su isprani mozgovi, to je ko priča o rasizmu danas, ok neću reći da ga nema, ali taj čuveni rasizam postoji kod svih rasa. postoji kod žutih, i postoji kod crnih, ali kada se o njemu priča teza je uvijek o bijelom rasizmu. bijelci su rasisti, ostali nisu.

ko kada se priča o fašizmu na balkanu, nitko nije fašist osim hrvata. i onda se vremeplovom vrate u 2ww, pa NDH i Pavelića spominju samo zato da bi hrvate ko narod svrstali u fašiste.

jednostavno činjenice njih ne zanimaju, već teze i propaganda. ali na svaku propagandu, treba udarit kontrapropagandom. to što mi imamo državu, u kojoj političari ne gledaju ništa osim svoje guzice i love koju kradu, je drugi par rukava.

danas pričat o fašizmu ili rasizmu, je deplasirano. jer apsolutno nitko ne radi razlike između ljudi, ja koji po njihovoj definiciji bi sigurno bio u toj kategoriji niti sam za fašiste, niti sam za rasizam u onom obliku kakav je bio u americi ili britaniji u vrijeme kolonijalizma.

ali danas je recimo dosta da kažeš da si protiv imigracije ljudi iz drugih zemalja u svoju zemlju, već si rasist. kao i kada kažeš da je pobačaj ubojstvo, ti si taj koji tobože zaziva fašizam jer nisi za to da je to "sloboda izbora".

sloboda izbora može biti u slučaju da je neka žena silovana, iako i u tom slučaju bi se moglo napraviti da žena rodi djete i da ga na usvajanje. a ne da se ubije djete, samo zato jer majka ne želi takvo djete. ja znam da malo koja žena želi djete, koje nije plod ljubavi već nasilja. i to razumjem, ali isto tako jel to djete koje je začeto na nasilan način nešto krivo ? zašto ono svejedno ne bi dobilo priliku na život, kad je već začeto, pa makar i s drugom majkom i drugim ocem koji žele djete a ne mogu ga imat, svako djete pa i djete koje je začeto na takav nasilan način, može biti normalno djete u normalnoj obitelji, s normalnim odgojem.

djete neće biti nasilnik samo zato jer je otac bio nasilnik, ali oni to tako ne gledaju, i mnoge žene kažu ne želimo rodit djete koje je plod silovanja, ok, ali to je i dalje po meni ubojstvo, jer je život začet. istina taj život nije začet na normalan način, ali je začet, i nitko na ovom svijetu ne može reći da to djete ne može postat normalnije djete odnoso osoba, od djece koja su začeta na "normalan" način, odnosno željen način od muškarca i žene koja su htjela djete. dakle netko si uzima za pravo, sudit o životu nerođenog djeteta tu ja vidim problem. i presuđuju mu prije nego je to djete, i dobilo priliku da pokaže jel vrijedno života. koliko ima sasmo pokvarene djece, i pokvarnih ljudi, koji su začeti na "normalan" način. i nikome ništa, nitko o tome ne priča, ali zato je djete koje je začeto silovanjem unaprijed osuđeno i od majke i od svijeta, kao nešto što je red odbacit po kratkom postupku, bez prilike da pokaže što može u ovakvom nakaradnom svijetu u kojem živimo danas.

dakle sudi se prije nego netko i ima priliku pokazat, jel zavrijeđuje život, a mnogi koji su dokazali da su antipropaganda života, žive i uživaju u svim blagodatima istog i nikome ništa.

meni je isto brat za taj pobačaj silovane djece, a ja sam mu reko ovo što vama sada govorim, pa nije to djete krivo što je začeto na "krivi način". neka žena koja je bila predmet nasilja, rodi to djete i opet ima izbor, nakon što ga rodi može ga ili prihvatit, ili dat usvojit, ali zbog čega terminirat nečiji život odnosno potencijal da pokraj svog ovog šljama što danas živi na svijetu, bude normalan i možda bude i iznadprosječno inteligentan kvalitetan i dobar čovjek a to nikada ne dobije priliku, samo zato jer su ga svi od zečeća unaprijed odbacili, zbog toga što je začet na "krivi način".

ja sam za to da u slučaju silovanja, žena ima pravo odlučit na usvajanje, i to mi je razumljivo da žena koja je to doživjela vjerojatno ne želi odgajat takvo djete, ali to je i dalje njeno djete, bez obzira što je ono plod nasilja nad istom. a i ima sigurno primjera u svijet, gdje su žene koje su silovane prihvatile takvu djecu, i pokazalo se da je djete ispalo najnormalnije, da nema nikakve veze s grijehom onog koji ga je napravio, jer djeca su onakva kakvom ih se odgoji i u kakvoj se sredini oblikuju, a ne onakva kakvim ih je netko napravio dok je vršio neki zločin.

a ova druga vrsta pobačaja je čisto ubojstvo po meni, dakle u krivo vrijeme ti je začeto djete, ne odgovara ti zbog financija i koječega i onda ga ubiješ, a koliko ima roditelja koji ne mogu imati djecu i ne da im se usvojit djecu, a žele djecu, a normalno je vršit pobačaje, tu se vidi sav kretenizam svijeta danas. upravo u tom pobačaju, i tezama oko istog, gdje se nešto nenormalno pokušava opravdat najglupljim tezama i propagandom. i ispiranjem mozga, oni su uspjeli uvjerit ovce da je to normalno.

kažu pravo izbora, pravo izbora može biti samo onda, kada nije u pitanju nečiji život, djete nije krivo zbog načina na koji je začeto. i majka bi uvijek trebala to imati u vidu, kada sudi o tom djetetu. a ako ga ne želi, uvijek može dat na usvajanje nakon što ga rodi, sigurno će se naći već milioni drugih koji že željet djete jer ga ne mogu imat, zbog neplodnosti i koječega drugog, i njima i tom djetetu sigurno neće biti problem to što je začeto na takav način, jer im to uopće neće biti na pameti, ovi će ga odgajat kao da je njihovo, a djete neće ni znat kako je začeto. i bit će normalnije vjerojatno, od mnoge druge djece koja su prihvaćena od starta, i koja nemaju taj krimen "silovanja" iza sebe.

uglavnom, svo licemjerje svijeta se vidi na tome, ali ništa čudno, svijet je odavno skrenuo s puta zdravog razuma.

iako jedini presedan može biti po tom pitanju silovanja, dakle tu bi još možda i pustio opciju pobačaja, iako po meni začeće života je začeće života, nije djete krivo što je začeto kako je začeto, zato ja i jesam za zabranu pobačaja ko takvog u svim oblicima.

ali taj moderni liberalizam nagriza glave svima, pa je i moj brat popušio feminističku tezu, kako se tom zabranom u slučaju silovanja radi šteta ženama. ja tu ne vidim nikakvu štetu, zato jer žena na koncu opet ima izbor, a ne vidim što bi joj se moglo dogodit pri porodu, osim ako nije dokazano lječnički da je preslaba i da možda potencijalno može umrijet pri porodu, to su opravdani razlozi za pobačaj, ostali razlozi nisu opravdani i uopće me ne zanimaju.

a moj brat je isto popušio neke feminističke forice ovih dana, i misli da se netko okomio na žene jer im eto ne da pobačaj. ko ženama brani išta, priča o ugroženosti žena danas, je ista priči ugroženosti crnaca danas. nisu imali nikad veća prava i slobodu, i danas se najviše žale i plaču ko kišna godina. a onda kada nije bilo interneta, i kada je diskriminacija bila milion puta veća, nije bilo ni slova ni glasa o tome. malo je za reć, da mi se sere od tog LAŽNOG moraliziranja. jedno je biti moralan, a drugo moralno preseravanje u vrijeme kada je moral ugrožen baš od tih kojima su puna usta morala.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove