+ Odgovori na temu
Stranica 35 od 35 PrviPrvi ... 25 33 34 35
Prikaz rezultata str. 681/683

Tema: USoA

Citiraj Prvotno napisano od GGospodin Vidi poruku
    Skateru sto mislis o Benu Shapiru?
    Židovski konzervativni licemjer kao i Michael Savage. Vrlo inteligentan pogotovo s verbalne strane, odlično rastura lijevo-liberale i feministice argumentima.

Licemjer u smislu da kritizira identitarsku politiku, bijele nacionaliste a s druge strane ponosno nosi jarmulku i ne kritizira izraelsku etno-nacionalističku politiku, znači etno-nacionalizam za Židove u Izraelu, civilni nacionalizam i multikulti za bijele goyime u njihovim državama koje su previše bijele i nedovoljno diversity ("različitost").

Bena Shapira, Michaela Savage-a, Sama Harris-a (liberal) treba uzimati s rezervom. S valjda 90% njihovih izjava se mogu složiti, a ostalo je plava pilula za naivce.

Možda nisi primijetio, neki Židovi se vole izjašnjavati kao bijelci, pisati "my fellow white people" kada se pljuje po bijelcima ili otvoreno zagovaraju bijeli genocid (Tim Wise- https://twitter.com/FashyHuwhiteMan/...ite-alabama%2F, https://forward.com/fast-forward/387...tic-alt-right/) a s druge strane kada ih se stjera u kut, onda govore da su Židovi ili se prave blesavi.

Zorni primjer je razgovor crnca Morgana Freemana i židovskog novinara Mikea Wallacea, raspiruje rasnu netrpeljivost, manipulira činjenicama a kasnije se izmotava.

ZA DOM SPREMNI !

saveznici od Kolinde Plenkovića domoljuba antifašista liberala živog zida mosta ids-a hns-a parage i sličnih, mala zemlja za hordu izdajnika=Hrvatska.

https://youtu.be/ueI5clCKFTY?t=16

nagrada ovima će biti kupnja Izraelskih F16 aviona, Hrvati vole svoje ubojice i još više izdajice.

upozoravao sam kako su opasne priče o ustašama godinama, upozoravao sam da se na antifašizam treba posrat i pozivat na domovinski rat, nisu me slušali ni mnogi desni, upozoravao sam na "zapad" nisu mu slušali, kao što me ni ovaj put neće poslušat, već će opet hrlit u zagrljaj govnjarije koja nam se smije u facu. umjesto da se tim zapadnim govnima udari kontra i to žestoka s Rusima, izađe iz Nato-a i EU, jednako će nas "cijenit" ovi od kojih kupujemo avione i kojima ližemo guzice 25 godina, a isto tako ću podsjetit da je Dayton maslo zapada SAD EU NATO-a dakle naših "zapadnih prijatelja". Kolinda je oličenje najgore karijeristice, i obične političke prostituke, kao i Vesna Pusić, u mojim očima je ista, naravno da nije spomenula presudu na dan Jugoslavije već oplela po Srbiji, nije iskoristila priliku da napadne balije i Bosnu, i hrvatske izdajnike paritzane i jugoslavene kojima djeli ordene po Istri i Rijeci, kao i ostali "domoljubi". uglavnom, Tuđman je pokopo Hrvatsku onog dana kada je ustav naše zemlje stavio paritzanska govna i ZAVNOH, a Udbaši koji su mu bili jako blizu su obavili ovaj drugi prljaviji dio posla. sad se pravimo nevinima, i pravimo se da "nismo ništa znali". ali sve smo znali, i smrt generala Praljka kao i svih ostalih naših sunarodnjaka prijatelja i domoljuba od 1995 na ovamo, je isključivo naša krivnja. izdali smo ih i prodali za sitne pare, kao što su se i ovi veleumovi u saboru fino prodali za fotelje u europi koje nikad ne bi vidjeli da nije bilo generala Praljka i svih heroja domovinskog rata kako u HR tako i u BiH.

SRAM NEKA VAS BUDE, I VAS I ONE KOJI SE USUĐUJU NAKON NEČINJENJA I IZDAJE, HRVATIMA ZVATI, IMA U OVOJ DRŽAVI 4 MILIONA GOVANA, A NE HRVATA. I TO JE MOJA KONAČNA PORUKA, A TO ŠTO IMA I PAR CVIJETOVA NALIK GENERALU PRALJKU I NIJE BAŠ NEKA UTJEHA S OBZIROM DA GOVNA SVOJIM SMRADOM UGUŠE SVE CVIJETOVE.

ps vjerojatno Židovi i Ameri čitaju internet u HR, vide da ima puno "ustaša" "fašista" pa odlučilili poslati poruku svima nama, kako će nas opet lustrirat kao na Bleiburgu 1945, samo im mogu reći zajebali ste se dečki, neće se 1945 ponovit, ali zato vaše usrane države i vi skupa s njima ćete gorjet u plamenu to je poprilično jasno i obično poznavatelju politike, s obzirom ko vam vodi glavnu rijeć u državama, veselim se tom danu i nadam se da ćete osjetit bar malo boli i nepravde koju je osjetio general Praljak kada ste mu izricali presudu, i kada ste ga natjerali da počini samoubojstvo da bi se vi ovako mogli glupirat i radit skečeve onako tipično za amerikace i odabrani narod. glupo i nakaradno, ne zamjeram ja vama što vi to činite, već našim govnima što nisu odavno naš brod okrenuli istočno i napravili zid na liniji Berlin Beč Trst, kakav je nekad bio, pa neka ovi "Bogovi s zapada" kolektivno si popuše kurac prije nego ih obrezani dođu glave.

ne mrzim, a niti prezirem, samo osjećam gađenje koje javno izražavam prema tim holokaust likovima koji će naricat o ani frank, a ovako će se zajebavat o smrti jednog čovjeka i nazivati ga užasnim a u životu ga nisu vidjeli, kamoli osobno upoznali. ali karma je zajebana stvar, američkim govnima i njihovim "gazdama" iz Izraela neka bude jasno, kolo sreće se okreće, ko bi gori sad je doli, i obratno ko bi doli sad je gori. a mi pamtimo svoje heroje, i još bolje pamtimo vas i vaše nepravde i vaše radovanje našoj nesreći. da ne bi bilo govnjari nismo znali, jebali vam Rusi majku svima. od sad pa do groba, majka Rusija i Hrvati. a ovaj video iznad je najbolji dokaz anglofilima židofilima, tko su i što su njihovi "prijatelji". i o tome sam godinama pričao na svim forumima i portalima, ali džabe kad se istina ne smije na glas reći.

Trump priznao Jeruzalem kao glavni grad Izraela, preselio veleposlanstvo iz Tel Aviva u Jeruzalem.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove