+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/8

Tema: Web hosting

Web hosting

Eto nov sam ovdje pa sam samo zelio podjeliti informaciju s vama o tome gdje mozete držati besplatno svoje radove

www.hostinger.hr

2000MB prostora 100GB prometa
    Neograničen broj računa
    lojalni TOS
    Neograničeno PHP & MySQL
    Cpanel
    Auto-Installer
    WebSiteBuilder
    Podrška na hrvatskom
    bogati affiliate program
    NEMA REKLAMA

Ako imas problema s uslugom ili pitanja slobodno mi se mozes obratiti na www.hostinger.hr ili na PM na forumu.

Drago nam je da možemo objaviti da započinjemo prodavati SSL certifikate. Sada možete naručiti SSL certifikate i instalirati ih na web stranicu u jednom kliku direktno iz korisničkog sučelja http://cpanel.hostinger.hr

SSL je dostupan za Premium i Poslovne pakete. Također nudimo najjednostavniji način instalacije SSL certifikata na Vašu web stranicu, tehničko znanje nije potrebno! Najbolje - nudimo najjeftiniji SSL certifikat (Comodo.com PositiveSSL) za samo 61,99 HRK za godinu.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Osim promidžbe koju bi gazde portala mogle i da naplate FilipH za reklamiranje, zanima me koja je razlika između zastarjelog sustava samoreklamiranja na posebnim web sajtovima od pravljenja besplatnih blogova na Bloggeru ili Blogspotu ili sličnim google prihvačenim i drugim ekspliciranim browserima...
    Zašto kupovati SSL certifikate, i općenito zašto uopće išta kupovati kad je Internet prepun besplatnih usluga čija cijena su klikovi..???

Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    Osim promidžbe koju bi gazde portala mogle i da naplate FilipH za reklamiranje, zanima me koja je razlika između zastarjelog sustava samoreklamiranja na posebnim web sajtovima od pravljenja besplatnih blogova na Bloggeru ili Blogspotu ili sličnim google prihvačenim i drugim ekspliciranim browserima...
    Zašto kupovati SSL certifikate, i općenito zašto uopće išta kupovati kad je Internet prepun besplatnih usluga čija cijena su klikovi..???
    SSL certifikat ima veznos u rangiranju web stranice na googlu kako su hosting usluge besplatno SSL moze doprinjeti rangiranju web stranice na googlu ali on nije obavezan za koristenje (tj. nije potrebno kupiti ga).

Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    SSL (sigurnosni protokol) certifikat garantira da je komunikacija između korisnika i stranice (web servera na kojemu je stranica hostana) koju posjećuje sigurna (login, prijenos podataka) od pogleda treće strane. To je važno i obvezujuće za web trgovine (kupnja kreditnim karticama), za obične korisnike, njihove osobne stranice i blogove nema nekog smisla.
    Posljednje uređivanje od skater : 04-05-2015 at 22:55
    ZA DOM SPREMNI !

Posto je taj SSL da ih kupimo par komada. Sigurnost posjetitelja je nasa trajna preokupacija.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove