+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/4

Tema: Članak: Vlast koja toliko mrzi hrvatske građane mora otići na idućim izborima

Članak: Vlast koja toliko mrzi hrvatske građane mora otići na idućim izborima

Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=3...%87im-izborima
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

možeš si mislit kako će to ugrozit turističku sezonu, Rusija je 2009 imala 21,5 miliona stanovnika, 2010 22,5, da bi 2011 čak 24,110.000 prema tome, ako u Rusiji gdje je homofobija najnormalnija pojava, raste broj turista šta bi se mi brinuli?

pederi jesu dobri turisti, dobro troše, ali nema njih toliko da će se to odrazit na naš turizam, to je klasični spin u režiji vladajućih odnosno medija koji su u talu s vladajućima. nema straha ljudi moji, a ako kojim slučajem i izgubimo koji miliončić drug linić će otići u USA i dignut novih 1,7 miljardi eura duga, za nas zime nema.

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    možeš si mislit kako će to ugrozit turističku sezonu, Rusija je 2009 imala 21,5 miliona turista, 2010 22,5, da bi 2011 čak 24,110.000 prema tome, ako u Rusiji gdje je homofobija najnormalnija pojava, raste broj turista šta bi se mi brinuli?

pederi jesu dobri turisti, dobro troše, ali nema njih toliko da će se to odrazit na naš turizam, to je klasični spin u režiji vladajućih odnosno medija koji su u talu s vladajućima. nema straha ljudi moji, a ako kojim slučajem i izgubimo koji miliončić drug linić će otići u USA i dignut novih 1,7 miljardi eura duga, za nas zime nema.

http://data.worldbank.org/indicator/...isplay=default

imamo puno više turista od srbije, u samom smo vrhu u svijetu, ali imamo daleko manje turista od 1 turističke destinacije svijeta francuske. ali jbg, uzmimo u obzir veličinu zemlje i nacije, mi dosta dobro kotiramo. kada bi došli do 15 miliona godišnje bilo bi super, a mislim da imamo kapaciteta i za 20 ali to bi već bilo ono stvarno top topova za ovakvu veličinu zemlje. pogledajte austriju ona ima preko 20 miliona, a nije ništa puno veća niti ima puno više stanovnika, ali ima puno bolje ekonomske uvijete i stanje u državi pa to utječe dosta. pogotovo veliku lovu mlate na zimskom turizmu, mi to ipak nemamo. ali imamo more, koje još nismo do kraja iskoristili. sve u svemu, straha za nas nema, od ovih 10 miliona turista godišnje što imamo velika većina nisu pederi. tako da ne znam o čemu pričaju ovi panjevi, opet straše ovaj napaćeni narod bez konkretnog razloga.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove