+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 13 PrviPrvi ... 9 10 11 12 13 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 201/258

Tema: Recimo nešto o njima-političari s lijeve strane

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jaca i Jez.

''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016

Freak show.

Datum registracije
    Sep 2016
    Neznam, i nakon ovakvih izjava ovaj ce ostati predsjednik ove stranke, u biti, ide stopama Maceka koji je de facto prihvatio cetnicku vladu nad Hrvatima, boreci se za hrvatsku stvar iz Londona. Kazu da se povijest ponavlja, a nismo ni svijestni koliko je Matos bio u pravu.

Krešo Beljak na prijemu SNV-a: “Duboko vjerujem u bratstvo i jedinstvo srpskog i hrvatskog naroda!”

Beljak od velikosrba dobio nagradu Svetozar Pribičević i izjavio da i dalje vjeruje u bratstvo i jedinstvo hrvatskog i srpskog naroda.

Nisu mu velikosrbi to dali sigurno,već jugosrbi kojih je isto nemali broj.

Jok nisu velikosrbi nego je udruženje ptica pjevica.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Beljak obijač auti dobil nagradu imenovanu po srpskom žandaru. Prikladno.

Krešo Seljak! On je sad u Saboru i nikad više. U HSS-u će ostat sam.

Nikad nemoj podcijeniti ludost hrvatskog naroda i hrvatskih birača.

Datum registracije
    Sep 2016

Leljak ima promociju dokumentarca i knjige Mit o Jasenovcu u crkvi u Puli, Miletić i Radnička fronta rigaju antifašističku vatru. Rado bi zabranili, ali ne živimo više u komunizmu.

Roman Leljak 22. veljače održat će promociju knjige i dokumentarca ‘Mit o Jasenovcu’ u Crkvi sv. Ivana Krstitelja u Puli.

Promociji se usprotivio pulski gradonačelnik IDS-ovac Boris Miletić koji je župnika Crkve prozvao fašistom , a promociju bi – zabranio.

‘Najoštrije osuđujemo svaki pokušaj relativiziranja zločina i veličanja ustaškog režima te se u potpunosti ograđujemo od najavljene promocije knjige i dokumentarca slovenskog publicista Romana Leljaka ‘Mit o Jasenovcu’ u crkvi Sv. Ivana Krstitelja. Sramotnim smatramo tvrdnje publicista, inače osuđivanog financijskog prevaranta, koji negira da je Jasenovac bio logor smrti u kojem je ustaški režim izvršio genocid i masovne zločine prema Hrvatima, Srbima, Židovima, Romima i svim pripadnicima etničkih skupina koji se nisu slagali s politikom ustaškog pokreta utemeljenoj na rasnim zakonima. Umanjujući za nekoliko tisuća broj ubijenih žrtava pod ustaškim terorom u Jasenovcu, ovaj autor ne skriva svoje simpatije prema zločinačkom režimu NDH. Strahote Jasenovca nedavno je osudio i sam kardinal Josip Bozanić, proglasivši ga stratištem nevinih ljudi, zbog čega je neshvatljivo da će se ova sramotna promocija održati upravo u crkvi kao mjestu molitve, mira i duhovnosti’, kazao je Miletić.
    narod.hr

Datum registracije
    Sep 2016
    Jaca ovih dana zestoko kritizira Kordica.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Jaca ovih dana zestoko kritizira Kordica.
    Jaca - suncokret!

Jaca se sjaranila sa bosnjackom lazno-gradjanskom ekipom na twitteru, sve je manje Jadranka sve vise Hatidza.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Jaca se sjaranila sa bosnjackom lazno-gradjanskom ekipom na twitteru, sve je manje Jadranka sve vise Hatidza.
    Ma glumi - kao i većina antifa. To je moda - biti iznad. Izdignuti se! Kakva je osoba - pokazala je na primjeru Sanader. Bez obzira tko je i što je - on ju je lansirao i onda bar da je šutila. Ili ako nije išlo - da je što manje pričala. Ali ne - i tad je ona išla za modom. Dok je Dr. Ivo bio na vrhu - svi su mu virili iz neke stvari (a ona je ponosno govorila: Kud Ivo, tud i ja''. Ali čim je izgubio9 moć - počeli lešinari da ga cipelare. Daleko od toga - da ga opravdavam, ali takvi postupci mi se gade. Uz to čvrsto sam uvjeren - da nije samo on hapao - nemoguće. Bilo ih je, kao što ih i sada ima - ali su se dogovorili - da njega ''utope''.

Sad vidi s kim je bio i što je radio!

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Ma glumi - kao i većina antifa. To je moda - biti iznad. Izdignuti se! Kakva je osoba - pokazala je na primjeru Sanader. Bez obzira tko je i što je - on ju je lansirao i onda bar da je šutila. Ili ako nije išlo - da je što manje pričala. Ali ne - i tad je ona išla za modom. Dok je Dr. Ivo bio na vrhu - svi su mu virili iz neke stvari (a ona je ponosno govorila: Kud Ivo, tud i ja''. Ali čim je izgubio9 moć - počeli lešinari da ga cipelare. Daleko od toga - da ga opravdavam, ali takvi postupci mi se gade. Uz to čvrsto sam uvjeren - da nije samo on hapao - nemoguće. Bilo ih je, kao što ih i sada ima - ali su se dogovorili - da njega ''utope''.

Sad vidi s kim je bio i što je radio!
    Nije uopce fora u Sanaderu, niti sam postavio tu sliku radi ''izdaje Sanadera'' sa strane -savljevicke, vec mi je bilo izvanredno smjesno vidjeti kako Kordica kriminalizira, dok je ovome ljubila skute, i 100% bila sama umjesena u neke cudne rabote, kao i vecina vladajucih.

Meni je smjesno to sve zajedno, da se ti ljudi pozivaju na moral, a najobicniji su balkanski ljigavci, cigani sa ceste koji sa jeftinim dzeparskim trikovima pokusavaju obmanjivati narod. Nasla se Jaca kritzirati Kordica, bas ona.

Kao i Mrakusa, iza koje se vucu afere kao rep od tri kilometara.

Inace, sto se tice Iveka i Sekija:

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Nije uopce fora u Sanaderu, niti sam postavio tu sliku radi ''izdaje Sanadera'' sa strane -savljevicke, vec mi je bilo izvanredno smjesno vidjeti kako Kordica kriminalizira, dok je ovome ljubila skute, i 100% bila sama umjesena u neke cudne rabote, kao i vecina vladajucih.

Meni je smjesno to sve zajedno, da se ti ljudi pozivaju na moral, a najobicniji su balkanski ljigavci, cigani sa ceste koji sa jeftinim dzeparskim trikovima pokusavaju obmanjivati narod. Nasla se Jaca kritzirati Kordica, bas ona.

Kao i Mrakusa, iza koje se vucu afere kao rep od tri kilometara.

Inace, sto se tice Iveka i Sekija:

Ma kad je ''dragog Ivu'' - a što ne bi i Kordića?! To je poanta. Ili bilo koga - po radi skupljanja jeftinih poena.

99,99% naših političara su takvi. Ništa čudno.

Dalija zvana logika objasnila o čemu je tu zapravo riječ.

Oni koji se pozivaju na Hod za život podržavaju najgori oblik totalitarizma, fašizma i one koji zapravo Hrvatsku žele pretvoriti u nekakvu ustašku tvorevinu i u nasljeđe jednog režima s kojim Hrvatska nema nikakve veze”, ustvrdila je Orešković, komentirajući Hod za život u Rijeci.
    https://narod.hr/hrvatska/video-dali...asku-tvorevinu

Tko stoji iza Mislava Kolakušića?

Odlična analiza s HOP-a, izgleda da iza Živog zida, Blokiranih, Franaka, Kolakušića stoji jedna te ista ekipa iz Srpskog društva Privrednik, tj. agenti srpske države.

Djelo “Privrednikovih” osnivača i dobrotvora
    uistinu je grandiozno. Svi su založili bar dio
    svoje imovine, neki su žrtvovati svoju slobodu
    suprotstavivši se nehumanim režimima, neki
    su i stradali. Danas se na vatri pomaganja i solidarnosti
    koja je upaljena krajem 19. stoljeća
    još uvijek grijemo, ali radi se o tome da je treba
    rasplamsati. (Dušan Cvetanović)
    Taj čovjek vodi danas kampaju Mislava Kolakušića, a nekada je vodio kampanju Živog zida.

Pravnik koji se kuži u pravo, monetarni sustav, pravosuđe, sve gdje se mogu pokupiti bodovi, a promijenili su Savez za promjene, Živi zid udrugu, Živi zid stranku, Slobodnu Hrvatsku, i sada Antikorupcija i Stop deložacijama …kao ono sve slučajno.

OIB: od Dušana Cvetanovića i Antikorupcije Kolakušića, sa preko stotinu tvrtki na jednoj te istoj adresi, apsolutno je isti…..
    Mnogi me pitaju što mislim o sucu Mislavu Kolakušiću, jer sam svoj stav o Daliji Orešković i njenom START-u rekao, pa evo.

Prije gotovo dvije godine prvi puta smo se ekipa iz Slobodne Hrvatske i ja susreli sa imenom Mislav Kolakušić (OK, neki su nešto malo znali o njemu, ali ništa bitno).
    Nakon što smo stupili u kontakt, jer smo utvrdili da imamo zajednički cilj krenuli smo s promocijom g. Kolakušića kroz FB stranicu Slobodne Hrvatske te nedugo nakon toga i osnovali stranicu „Građani za Mislava Kolakušića“ (GZMK). Gotovo godinu dana intenzivno se radilo na stvaranju te stranice, kolege iz SH čistile su stranicu od svih „trolova“ te dizali rejting stranice izuzetno kvalitetnim PR-om koji je dokazan na stranici SH i dan danas se može vidjeti da je stranica „Građani za Mislava Kolakušića“ izuzetno kvalitetan Copy/Paste PR tima SH.

Kada smo gotovo “pretočili” oko 45.000 pratitelja na stranicu GZMK sa stranice SH kroz promociju GZMK na stranicama SH, planirana je rekonstrukcija stranke SH, te ulazak g.Kolakušića u Slobodnu Hrvatsku, jer je godinu dana sastančio s nama i stvarao planove i govorio da je jedan od nas i da smo mi stranka koja njemu odgovara. Malo po malo shvatili smo da smo mu iskljucivo korisni idioti i da on ima NEKU DRUGU agendu. U to vrijeme stvoren je portal Antikorupcija isto tako u produkciji SH koji je služio da se što bolje promovira MK i posao koji radi. Zatim je osnovana u udruga Antikorupcija za koju sam kao supredsjednik SH i dao suglasnost uz druga dva supredsjednika SH, jer je udruga otvorena da bi se kroz nju mogao sakupljati novac za potrebe buduće kampanje MK, a time i SH, koji kao sudac to nije mogao raditi zbog struke i ne može biti upleten u politiku, tu udrugu osnovala su uz odobravanje tri supredsjednika i dozvolu središnjeg odbora tri člana SH. Kako se pojavio sponzor koji i danas financira MK, stvari su se polako krenule razilaziti, nakon nekoliko sastanaka došli smo do zaključka da se igramo miša i mačke te smo kolega Pokupec i ja direktno pitali g. Kolakušića da li ulazi u politiku i SH jer se polako bližio i listopad prošle godine i trebalo je razmišljati o nadolazećim izborima. Odgovor koji smo dobili bio je u najmanju ruku bezobrazan.

On ulazi u politiku, ali ne ulazi u SH, ne zanimamo ga i nismo mu oportuni jer kako je rekao njegov potpis nisu akcije koje radimo i ne želi da stojimo pored njega. Kada govorimo o akcijama tada je aktualno bilo bacanje jaja na središnjicu HDZ-a koju smo izveli g.Pokupec i ja.

No napomenuo je, ako nas par (sposobnijih) pri tome skrenuvši pažnju na nas dvoje i još par imena želi izaći iz Slobodne Hrvatske i biti pod njegovom palicom, tada nas on prima u svoj tim, jer ga ne zanima suradnja sa Slobodnom Hrvatskom do iza parlamentarnih izbora, gdje ako prođemo onda možemo razgovarati o eventualnoj koaliciji.

Nadodao je da ga ne zanima nitko kao partner i da ako ne prođe sam na euro-parlamentarnim izborima odustaje i ide za Kambođu, a ako potvrdi jednog europarlamentarca, tada ide na parlamentarne izbore naravno, opet sam i bez koalicijskih partnera, te ako nema 76 ruku u saboru odustaje i ide za… Kambođu.

U tom trenutku shvatili smo da su u njegov tim iz SH pretrčali isključivo politički karijeristi i oportunisti koji na vjetru mesijanstva treće osobe žele po svaki cijenu do nekog političkog položaja, od sabora do ministarstava, a alat za to im je jedino g. Kolakušić. To su nam i u lice rekli da je to plan i da tako možemo do “pozicije moći” bez obzira da li MK ostaje u politici ili ne, da ga treba iskoristiti.

G. Pokupec i ja naravno da smo shvatili da tu nešto smrdi, a na kraj pameti nam tada nije bilo ostaviti ljude koji su nam suborci i prijatelji i izdati ideju. Ne hvala, nama ljudi, dobri ljudi znače više od nekog suca i fotelja.

Nakon toga krenulo je kupovanje „lajkova“ na stranici GZMK, svakih 10 dan po 5000 lajkova, i tada smo shvatili da se radi o velikoj prevari iza koje stoji netko veći. Lako tako.
    Osobno sam tada zamolio da me se makne sa mjesta likvidatora udruge, no do danas to nije napravljeno. Sam sam se maknuo sa stranice GZMK, a kolegu koji je dvije godine danonoćno radio na održavanju i grupe i stranice izbacil su bez pozdrava, bez hvala.

Nakon svih saznanja koje danas imam, ograđujem se od bilokakve veze sa svime što se u udruzi Antikorupcija događalo od ljeta 2018 do danas. Udruga Antikorupcija, osim što sam suosnivač i ponudio da budem član do trenutka kada MK ulazi u politiku i SH, te nastavlja dalje raditi iz političke arene, na kraju je oteta iz ruku Slobodne Hrvatske. Sve je to kapital stranke Slobodna Hrvatska.

Osobno se ograđujem od lika i djela g.Mislava Kolakušića. Ne podržavam ga, ne namjeravam sudjelovati u bilo kakvom političkom smislu sa njime i ljudima kojima je okružen.

Trenutno je moj stav, neka odmah krene za Kambođu, jer po meni on nije za što se predstavlja, ponavljam ni on, a ni pojedini ljudi kojima je okružen, barem oni koje sam dobro upoznao.

To su samo lijepe face, u odijelima, sa diplomama, iz sistema koje govore ono što vi želite čuti, a ne ono što trebate čuti.

Zaključak donesite sami.”- SLOBODNA HRVATSKA
    I sad kad se vratite u povijest vidiš da se sve jednako dogodilo…… plan Savez za Hrvatsku, pa onda udruga Stop deložacijama i udruga Živi zid (dvije), onda politička stranka Živi zid kojoj u jednom trenutku netko preuzima fb stranice i članstvo i sa Dušanom Cvetanovićem osniva Slobodnu Hrvatsku, to traje dvije godine, do novih izbora (između toga se provode akcije oko Ovršnog zakona, blokiranih, sve teme koje su aktualne i bitne), zatim se osniva udruga Antikorupcija, koja se nabrijava članstvom i lajkovima kao i stranica Živog zida (isti broj pratitelja i članova – preko 100.000) a nakon toga netko navodno otima stranicu i udruga Antikorupcija se odvaja na nečastan način od Slobodne Hrvatske, a u udrugu Antikorupcija odlazi Dušan Cvetanović koji izlazi iz Slobodne Hrvatske….. i Tušak naravno za njim, ona je u svim opcijama-piše Rogina.
    A sad pogledajte unazad, Savez za promjene, pa onda Živi zid brine o pravima deložiranih i ovršenih i to na način da osniva Udrugu, onda muljaju tri godine pa osnivaju političku stranku kad ljudima zamažu oči, onda se razilaze…. osniva se Slobodna Hrvatska u kojoj je Dušan Cvetanović i dio ekipe sa Trnačićem, kao ne slažu se a osnivaju Antikorupcija. Škibola odlazi na drugu stranu i osniva udrugu Kreditni oštećenici i sa sobom vuće Dominika Vuletića…… oni prikupljaju ove žrtve kreditnih ureda i Rba…. Kolakušić vuče ovršene, posebice sa pričom kako je zaustavio ovrhe, Aleksić vuče frankere, a Blokirani ostale….. sve u svemu odličan plan…

A svi skupa imaju odličnu i skupu kampanju, reklamiraju se na svim portalima, na HRT-u, od kuda lova?

Pa onda oni preleti Lovrinovića i Vuletića……. osnivanje novih stranaka a Lovrinović i danas ima sjedište u gradskim prostorijama koje su prije bile dodijeljene Stop Deložacijama i u njima su stanovila Sinčić i Palfi ...

Kolakušić da nije dao ostavku bio bi razriješen, jer je povrijedio zakon. Onda se radije napravio se heroj, pa kao odrekao se 70 milijuna kn za hlebince…

Potpuno isti plan, sjetite se udruge Živi Zid, i tamo je predsjednik bio neki Kristijan Ivanković, pa onda samo preuzmu drugi ljudi…… stalno neke maske, zašto maske? Zašto Dušan Cvetanović nije nigdje na listi? Čemu tajne? A on je organizator svega? Pupovac djeluje slično…

IMG-bde77c1015d3a42979dac8bd0f175b80-V

Mater Cvetanovića je politički aktivna, stalno su po Srbiji i Beogradu, predaju poslovne savjete, kako uspjeti, koji humor…a Privrednik financira većim dijelom Srbija!

Veza Kolakušić -Cvetanović se skriva…

Osebujni Mihoković koji je razotkrio lažnog HOS-ovca Bunjca u redovima Živog zida ovako je protumačio vezu ove dvojice…
    https://www.hop.com.hr/2019/05/24/ot...ca-kolakusica/

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Odlična analiza s HOP-a, izgleda da iza Živog zida, Blokiranih, Franaka, Kolakušića stoji jedna te ista ekipa iz Srpskog društva Privrednik, tj. agenti srpske države.

https://www.hop.com.hr/2019/05/24/ot...ca-kolakusica/
    Taj HOP portal me je toliko iznervirao sa lažima da sam ih blokirao na Face-u. Ali ovo bi mogla bit istina. Žena mi je išla potpisat za Kolakušića kad je bio u Rijeci tijekom kampanje. Kaže da je vidila tog Cvetanivića s njim i samo se okrenula nazad ne potpisujući ništa.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove