Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
9. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

8 88.89%
  • Ne

1 11.11%
+ Odgovori na temu
Stranica 58 od 58 PrviPrvi ... 8 48 56 57 58
Prikaz rezultata str. 1,141/1152

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

https://www.glassrpske.com/novosti/v...lat/54254.html

Secam se kad je ovo bilo aktuealno... hebali su mu majku zbog podrske Divjaku... pa se posle sa suzom u ocima pravdao kako nije znao... kao...

Bjela je mutan tip... ali u poslu je dobar... zna da nanjusi temu i lovu, napreduje... nije neki glumac, ali je napravio respektabilnu karijeru...

Nije on to bio nego Sergej Trifunović i Nikola Đuričko.

Bjelogrlić zna..ooo njemu se to ne bi moglo dogodit..

edit..ovo prvi put vidim..spominjani su Trifunović i Đuričko..baš mi čudno..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nije on to bio nego Sergej Trifunović i Nikola Đuričko.

Bjelogrlić zna..ooo njemu se to ne bi moglo dogodit..

edit..ovo prvi put vidim..spominjani su Trifunović i Đuričko..baš mi čudno..
    Ma bio je Inkvi...

http://www.blic.rs/zabava/vesti/bjel...ivjaku/3nfbfr6

Secam se da je imao suzu u oku kad se pravdao... sjebao je premijeru Montevidea, ali to se posle zaboravilo...

Inace, nikad se nije politicki opredeljivao, uvek je cutao kao pizda, za razliku od mnogih glumaca... tu cenim Sergeja npr, decko je imao muda da javno govori i protiv Milosevica i radikala i Vucica...

počasni moderator Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Zamisli da ti kao fićfirić, koji vjerovatno ruke nije ni uprljao zemljom ili malterom, nit ikakvim drugim fizičkim radom, tako lakonski pričaš o pokoljima kao da se radi o branju jabuka. To je posebno ogavno. Ne znam bi li bio u stanju obući vojnički šinjel a pričaš posrprdno o "naricanju" nad žrtvama Borićevca.

Tu u tom tekstu, si zaboravio žrtve u i oko Kulen Vakufa koje se mjere u tisućama. U tom tzv ustanku. Ali s tobom ionako nema koristi raspravljati o ovakvim temama.

Odsad postove gdje se govori posprdno o "naricanju nad žrtvama" brišemo a tko insistira baniramo. Ne trebaju nam katilski postovi na forumu, to je odavno pravilo.
    Posprdno o naricanju nisam počeo ja, ali se jesam nadovezao... Opet, posprdo o naricanju nije isto što i posprdno o žrtvama, tu gledam da budem pažljiv. Ono o čemu ja pišem posprdno Ivo Goldštajn naziva "ustaškom svinjarijom" što pretpostavljam da je mnogo teže, a ipak bez problema figurira u javnom prostoru Hrvatske, pa ne znam onda zašto kola da se lome na meni?!
    Kulen Vakuf ne postoji na linku sa oznakom "hr", a namerno sam izabrao taj link da bi bio objektivniji, dok sam za ovo što tvrdim o srpskim žrtvama izabrao "sh" a ne "sr" opet zbog objektivnosti.

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Inkvisha, nekad ste ti i Aleksic bili dobri...

Sta se desilo, gde je puklo... sve vam je gora i gora komunikacija, stalno ga vredjas...
    I ja se čudim. Svaka deskusija u koju se uključim sa svojim viđenjem, završi konstatacijom da pišem gluposti, kretenizme, debilizme...
    Mislim da se nisam premenio ja, nego je Inkvi postao netolerantniji.
    Tebi hvala na podršci.
    možda na mom licu nađeš tragove sjećanja...

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Goldštajn je u intervjuu govorio o ova tri dana konkretno što se tiče zločina NDH:

https://sh.wikipedia.org/wiki/Hronol...%C4%8Dina_1941.

O žrtvama koje je izazvao Ustanak 27.07. ima ovde, bez mnogo navođenja brojeva, a više naglašavanja pojedinačnih sudbina:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dan_us...aroda_Hrvatske
    Zamisli sad je li licemerno naricati nad Borićevcem ako se zna da su prethodno ustaše iz tog mesta učestvovali u pokoljima po obližnjim srpskim selima?!
    A u hronologiji: https://sh.wikipedia.org/wiki/Hronol...%C4%8Dina_1941.
    naći ćeš zločine nad Srbima Drvara i drugih mesta u kojima podignut ustanak, dakle, sve u vreme pre početka samog ustanka.
    A u nekim pojedinačnim danima tog vremena broj ubijenih Srba prevazilazi broj svih stradalih (barem navedeni broj iz izvora koji sam ovde ostavio) u Ustanku.
    Videćeš navedene i zločine muslimana u Istočnoj Hercegovini, pre srpskog ustanka.
    ]
    i koliko su ustaša ili domobrana ustanici srba drvara,grahova pobili tog srpnja i kolovoza 1941?
    torcida,45,45

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Da. Ima naroda koji ne nariču nad sopstvenim žrtvama pre nego što razmisle jesu li oni prethodno nekom drugom prouzrokovali još veće žrtve. Takvi su npr. Nemci, kad je reč o 2.s.r.
    Međutim neki nemaju tu vrstu smisla za red. Te neke primetio je, u najnovijem intervjuu tv n1, Ivo Goldštajn, kako piše na googleu, hrvatski istoričar, doktorirao u ZG. Oni koji nariču nad žrtvama ustanka 27.07.1941. pri tome ignorišući žrtve onih protiv kojih je ustanak napravljen, a te žrtve su već do dana ustanka postale mnogo veće od onih koje su se u ustanku desile. Taj manir dr. Goldštajn naziva "ustaškom svinjarijom". I onda dr. Goldštajn navodi neke primere. Sve to, i usput još neke navode/primere po kojima neki sveštenici katoličkog klera u HR imaju tradiciju prizivanja smrti ljudima s kojima se politički ne slažu, ili radovanje nečijoj smrti, što se desilo u slučaju njegovog oca, može se videti na ovaj link ovde:
    https://www.youtube.com/watch?v=81tAP4GZ_n4
    Dobro si se pripozna, odma si zna o kome prican. Dr. Goldstein mi moze poljubiti dupe.
    Svaki glas za HDZ je glas za HNS!

Datum registracije
    Sep 2016
    Jel' ko pogleda Azimova kod Romana Bolkovica jucer? Dotakli su se Agrokora, opcenitih tema na sastanku KGK-Putin i tako to, cini se da je najvaznije bila situacija u BiH.

Evo ovo je Azimov.

Inace, pita ga Bolkovic sto od one milijarde, kako ce se Rusi postaviti oko toga. Neman pojma sto je mislija da ce odgovoriti ovaj, mozda da je to donacija, milodar...

Nisam gledal. Stalno ima neke strance, kaj je on megafon stranih sluzbi u Hrvatskoj?

Datum registracije
    Sep 2016
    Moran priznati da rijetko gledan Bolkovica, ovo san slucajno pohvata....izgleda da il' on kopira od Bujanca, il Bujanec od njega, onaj uvod u emisiju i to, sve to malo slicno.

http://net.hr/danas/hrvatska/stazic-...vi-te-stranke/

SVAĐA U SABORU

STAZIĆ POZIVA NA BOJKOT PRISTOJBE HRT-a: ‘To je HDZ-ova televizija, pa neka je plaćaju članovi te stranke’

..... a nije se bunio kad su njegovi bili na vlasti.....

HRT ili se crveni ili se plavi, ali hrvatski nikako da postane!

Podržavam bojkot plaćanja tzv HRT. To i nije hrvatska televizija nego ovodobna verzija Yutela a Brijundžija samo galami i dernja se preventivno..kako bi i Yutel dalje ostao Yutel.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Jutros me iznenadila emisija Dobro jutro, nisam uhvatio tko je bila gošća emisije, ali sam čuo da spominje dovođenje srpskih učenika iz Vukovara u Srb i pjevanje pjesmi o zatucanju hrvatskih glava čekićem, pa je napravila anketu na Filozofskom fakultetu i pita dali znaju što predstavlja datum 18.11. u našoj povijesti, i prikažu 15 do 20 odgovora u stilu, da nemaju pojma ili dan kao svaki dan...
    Katastrofa
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove