Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
4. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

4 100.00%
  • Ne

0 0%
+ Odgovori na temu
Stranica 42 od 46 PrviPrvi ... 32 40 41 42 43 44 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 821/910

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

Ovaj četnik na HRT-u se totalno razbahatio. Nek se drži srpske reprezentacije i Matića, nek se u našu ne dira. 3 manijaka napala u Londonu veli, a Millwalovac pokazal muda, to su muda, to je klub, a ne oni u Osijeku? Psihopat. Kad će se njemu oduzeti emisija?

Koliko ga god ne ne podnosio tu je u pravu...
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-06-2017 at 10:53
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41

Gledao aco priču iz bronxa pa poželio dijeliti savjete narodu.

Naravno u pravu je,ali sonny je to bolje ispričao.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Koliko ga gopd ne ne podnosio tu je u pravu...
    U čemu je u pravu? U pljuvanju Osječana i njihovog kluba? U pljuvanju hrvatske reprezentacije ili u pljuvanju hrvatskih sportskih legendi? U kabadahijskom stilu vođenja emisije? Ili svemu tome zajedno i divnom polupijanom jugićko-četničkom divljanju na hrvatskoj javnoj televiziji?

Pa u ovom slučaju je u pravu.

Onaj u Milwalu je imao muda do poda.

Nije napao Osijek kao klub nego osječki sud..ako sam ja dobro razumio...

To što je tip oduran..to je drugi padež..al ovdje je u pravu..bar 80%

Aha, još gore. Želi reći da je osječki sudac trebal nokautirati Mamića kao taj Milwallovac islamske teroriste.

Daj Grunf

Pa jesam fulal u tumačenju? Koje je onda drugo tumačenje? Osječki sud bi se trebao sramiti jer nema muda kao Milwallovac nokauter islamskih terorista. Dakle, trebali su imati ista muda i nokautirati...Mamića. Ili možda Modrića?

sve si izmješao i ne pravi se bedast..

Nakon jučerašnjeg drmbusa sa Lovrenom..Mamić je trebao biti u pritvoru zbog utjecaja na svjedoke..glavni akter u priči, opljačkan, sutra ruča s Mmaićevim sinom..prekosutra se drmbusa s njim na "ne može nam nitko ništa".

Ako je to tebi ok..meni nije jebiga..

I jebe mi se za Stankovića..

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    sve si izmješao i ne pravi se bedast..

Nakon jučerašnjeg drmbusa sa Lovrenom..Mamić je trebao biti u pritvoru zbog utjecaja na svjedoke..glavni akter u priči, opljačkan, sutra ruča s Mmaićevim sinom..prekosutra se drmbusa s njim na "ne može nam nitko ništa".

Ako je to tebi ok..meni nije jebiga..

I jebe mi se za Stankovića..
    Pa dobro, ja sam se sam osvrnul na Stankovićev ispad koji mi se ne sviđa. U pravu si da bi sudac trebal ispitati zakaj se mijenjaju iskazi, ali sumnjam da je Aca to mislio, on je mislio da treba nekog nokautirati, ipak je bivši bokser.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pa dobro, ja sam se sam osvrnul na Stankovićev ispad koji mi se ne sviđa. U pravu si da bi sudac trebal ispitati zakaj se mijenjaju iskazi, ali sumnjam da je Aca to mislio, on je mislio da treba nekog nokautirati, ipak je bivši bokser.
    Mah nebitno...al ovdje se hrvatska država dovodi u rang El Salvadora..ona inscenirana svađa sa udbaškim odvjetnicima..pa provala u Lovrenov stan ( sad nisam sigurna jel i ona fake) pa ručanje s Mamićevim sinom..pa drmbusanje na cajke..i pjesma sa simboličnom porukom..to je bitno..da smo mi država bez pravosuđa..tj pravosuđe nam je u rangu El Salvadora..a država bez pravosuđa nema budućnosti.

jebeš Stankovića..ovo je užas..

Aca Stankovic u sluzbi "Hrvati su zli, pokvareni, lopuze, bjezite odavde" politike.

Nosi dres CR7 i pljuje Modrica zbog novcanih malverzacija, to je prosjecni Hrvat.

Da nije Mamic, nasli bi drugu metu.

Jebem ja tu "borbu za postenje".

ne zanima me bil bila duga meta..možda i bi al nećete bi Mamićevog bankomata stavljati kao uzor Hrvata..

meni nećete i ovdje nećete koliko god se pokrivali..s pričom..to su jugokomunistička posla..

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Stankovic nije lud, on ispod tepiha progura kao pricu o 90% bi isto kao Modric, onda uvali ovog mudonju Millwallovca, to je kao aluzija na Torcidu koja se gologuza bakce sa mafijon u hrvatskon nogometu, i tako se on mudro postavija, sugerira da on kao podrzava Torcidu, ista taktika kao index i svi oni, a prosjecan mamicoljuban desnicar se na te price uhvati ki lud. Orjuna, orjuna kmek kmek kmek.

Da to sve skupa nije toliko prozirno, nije ni cudo da jugare i levoliberali veslaju kako hoce, kud ces pogodnije tlo.
    Svaki glas za HDZ je glas za HNS!

A tko je spomenuo Modrica kao uzor Hrvata...

Ovdje je tema Stankovic, i HRT. I podla politika koju oni maslaju godinama.

U tom svjetlu i svakodnevne tirade JL o Hrvatima koji odlaze u raj, a Hrvatska je pakao na zemlji. Sve je to ista politika, zato i kazem nosi dres CR7 i jebe Modricu majku. Posebno ovi kmecavci sa juga.

Ja ne znam tko to nosi CR7 i psuje Modriću majku. To nose frikovi. i te Modrić sigurno ne zanima.

zašto vi neki Hrvati mislite da ja ne smim ništa podržavat ako slučajno nešto i levičari natuknu slično. jel to znači da sam ja njihov..da ja ne znam mislit svojom glavom...da me boli kurac što levičari msile i pišu ali da imam pravo na svoj mozak, svoj stav i da mi to nitko ne može oduzeti...

Moze i Messi... sustina je da su obojica muljali na porezu, milijune sakrili, sustina je da je kompletna FIFA korumpirana, Platini, Blatter, to je sve po zatvorima.

Podrzavaj ti sta hoces, ali moje misljenje je da je ovo klasicni lov na vjestice. Ja za Mamica nisam, nije mi ni Modric nesto posebno interesantan, ali u motive razjarene rulje koja trazi linc, opravdano sumnjam.

Cim je njima Jovanovic "gospodin ministar", jasne su neke stvari.

Koliko milijuna su Mamic i Modric medjusobno ukrali, zamracili, podijelili, koga briga uostalom, moje nisu uzeli. To su njihove transakcije, neka sud odradi svoje ako moze, ako nece nikome nista. Na kraju je na steti samo Dinamo, i nesretni hrvatski proracun. A s obzirom da bi ti novci ionako zavrsili kod nekakvih Srnavki, Baba, Pupovaca, sto se mene tice neka su ih zamracili. Boli me ona stvar.

To je po meni samo nastavak one medijske politike kako su "desnicari lopovi i mafijasi, udruzeni zlocinacki poduhvat" dok se o kriminalu lijevih politicara ni ne govori, skriva se, gura pod tepih.

Da je Mamic na SDP-ovom kongresu urlikao kao majmun, ne bi svjedocili ovom sudjenju i visegodisnjim medijskim natpisima o njegovom kriminalu.

Opet kazem, ne branim HDZ, ali tu politiku duplih arsina i standarda, ne podnosim.

I nasao se jedan Stankovic pametovati na tu temu. Jos cu pomisliti da je njemu stalo do hrvatskog nogometa.

To me uopće ne zanima. A to da je Mamić urlikao na HDZ-ovom saboru kao majmun samo je još jednan dokaz da HDZ treba politički uništiti.

kao i to da vas nije briga što takvi kao Mamić prolaze "ispod kapi kiše" nepokisnuti. takvo društvo i državu želite. ja je ne želim. što će mi hrvatstvo i hrvatska država lišena bilo kakvog morala. Onog minimalnog jer nitko od nas nije svetac..ali nismo ni kao ON.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-06-2017 at 19:59

Prijatelju, koliko je Mamica u Hrvatskoj.

Medijska hajka, on nije nevin, on je 1000% kriminalac kojeg treba zatvoriti i baciti kljuc, ali medijska hajka. Glavu dajem da, ako se pita Stankovica i slicne, da Boga mole da Mamic nikada ne zavrsi u zatvoru. Jer, o kome bi onda palamudili, sigurno ne o Milanovicevom bratu, ili Cacicu, Mrak Taritasevoj ili ne znam ti kome.

Kazem, ne volim te duple standarde, jednog Tedeschija predstavljaju kao moralnu vertikalu, njemi nitko ne ceprka po poslovnim potezima, jer mu je "tata bio partizan" ili cime se vec hvalisao po studiju HRT-a.

Hrbatsko drustvo je danas takvo u kojem je Severina kraljica, a Janica "pusi kurac". Za onu drolju po FB "najcjenjenije hrvatske majke" pisu postove podrske, a Janica je "pusi kurac". E pa do mojega.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove