Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
14. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

12 85.71%
  • Ne

2 14.29%
+ Odgovori na temu
Stranica 69 od 89 PrviPrvi ... 19 59 67 68 69 70 71 79 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,361/1779

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

Propagandni film o holokaustu na HTV 1. Krematorij i plinske komore Auschwitza, koje su prokazane kao antifasisticke lazi vise puta na sudenjima, pogotovo na sudenju Ernstu Zundelu gdje je Leuchter u svojem izvjescu ustvrdio da plinske komore nisu postojale.

HTV ipak sutra prenosi Cilica i Federera u 9 i 30 h ujutro.

Aca u Udba pozvao vjeroucitelja Marina Miletica da osudi Praljka te onog vjeroucitelja kojega proganjaju, da osudi vjeronauk u skolama, da osudi Kosica i potvrdi da i bezboznici mogu ici u Raj. Vjeroucitelj se nije odrekao vjeronauka i Praljka, ali je osudio afektirani govor drugog vjeroucitelja te je potvrdio da ateisti vjerojatno mogu ici u Raj.

Sve u svemu, lik je dobar primjer preobracenja iz nevjernika u vjernika. Koliko god je Aca imal podle namjere kaj ga je pozval, puno nevjernika ce se preobratiti nakon ove emisije. Aleluja
    Posljednje uređivanje od Grunf : 28-01-2018 at 16:22

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Lik je po sebi ok, nerealno ocekivati od nekoga da drzi tvrde stavove isprid javnosti koja trazi ''umjerenost'', dijalog pod svaku cijenu itd. Osjeti se da se hoce dopadati javnosti.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, mlako je opisa kako funkcionira novi list i komplet to levoliberalno jugonacionalno novinarstvo, uniformirano misljenje. Eto cak i njega koji je prilicno liberalan su sutirali. Toliko o slobodi izrazavanja, misli i svemu drugome sto ko fol trazi ta klika.

Dobro, nije da nismo znali.

Odgovarati na isti nacin.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Lik je po sebi ok, nerealno ocekivati od nekoga da drzi tvrde stavove isprid javnosti koja trazi ''umjerenost'', dijalog pod svaku cijenu itd. Osjeti se da se hoce dopadati javnosti.
    Najjace je bilo kad ga je pital da li smatra da Udba i dalje vlada Hrvatskom, tu je malo odgovaral zaobilazno. Trebal mu je odmah skresati u brk: pa ti radis na HRT-u, dakle odgovor je jasan.

To je bila jasna provokacija, tolko su jaki da ljudi ne smiju reci da vladaju.

Datum registracije
    Sep 2016
    Danas Bake Izetbeg kod Stankovica, rijetko vidjena nakupina muslimanskih frazetina, prijetnji, osmanlijske pokvarenosti.

Negiranje hrvatskih zrtava, odnos zlocina sto na jedan po logici poturice.

Nisan bas siguran sto je ovo bilo, Jugoslaven Stankovic mu kroz mekano ispitivanje da platformu za velikomuslimansku propagandu.

Taj Izetbeg je olicenje pojma poture.

Nisam gledao emisiju jer nemam te hrt-ove a i ne trebaju mi.
    Vjerujem da je Aca bio potpuno nepripremljen jer o BiH očito blage veze nema. Barem pretpostavljam da je bilo tako.

U Otvorenom su Jokic, Glasovac i neki zutokljunac iz HNS-a. Glasovackinja veli Togonalu da ministarstvo obrazovanja treba imati 4 pomocnika ministra, a ima ih 9. I to zato jer ministrica ne vjeruje pomocnicima koje je postavio prethodni ministar, a ne smije ih smijeniti.

Je li moguce da je ova to rekla u eteru?

Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Nisam gledao emisiju jer nemam te hrt-ove a i ne trebaju mi.
    Vjerujem da je Aca bio potpuno nepripremljen jer o BiH očito blage veze nema. Barem pretpostavljam da je bilo tako.
    Možeš gledati na Internetu HRT program.
    ZA DOM SPREMNI !

Jukina kukanja su urodila plodom. HRT prikazuje njezin i Kuljisev dokumentarac u 10 epizoda. U ovoj epizodi se prica o uspjesnom Tusu, gost je Stipetic.

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Možeš gledati na Internetu HRT program.
    Gledam samo snimane emisije,uglavnom ove političke. Inače live program ne gledam.

Kusic je Jugoslaven tjedna zbog svojih zelja za zabranom hrvatskih simbola. Za nagradu je dobio gostovanje kod Ace.

Datum registracije
    Sep 2016
    Kusic je olicenje bezmudog mudrosera, Jugoslavena prioubucenog u Hrvata.

Da je meni znati zbog cega ti likovi hoce poistovjetiti domovinski rat i partizanski pokret.

Niti je nuzno, niti ce lik koji se danas osjeca kao Jugoslaven postati Hrvat.

Bezmuda HDZovska orbita.

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, ovaj mudroser je moga spomenuti recimo Antu Starcevica, ali ti ljudi niti smrdu niti mirisu, Kusic je akademski Plenkovic, ljudi nedorasli pomoci Hrvatima da ocuvaju svoje ja u izazovima globalizma.

Aca Stankovic ga mlati ki mladog majmuna, Kusic u defenzivi, nema cvrst stav oko generala Praljka, popusta, mlakonja, nikakav, HDZovac, pijun degenerirane light verzije Hrvata.

Bezokusić.

Jugoslavenski udarnik.

Akademija ko i sve institucije ovog društva, ako se uopće one mogu zvati institucijama ( više bi s emogle nazvati klijentelističko-kriminalnim organizacijama) su pod šapom UDBE. Ja čak mislim da mu je "čovjek koji ne komentira tuđe izjave dao instrukcije.

jer ne vjerujem da je toliko glup čovjek da izjavi kako je zvijezda iz tzv antifašističke borbe poželjna a ona iz komunističkog sistema ili iz domovinskog rata nije.

Kako te dvije zvijezde razlikovati kad je ona ista. ista je zvijezda na kapi nekog partizana iz 2. svj rata

i zvijezda na kapi Ratka Mladića.

Ili Veselina Šljivančanina

Kako će oni zuaključit da netko s petokrakom veliča partizanskog borca a netko s petokrakom veliča Šljivančanina il Mladića.

Takva glupost i konfuzija može pasti samo napamet čovjeku koji ne komentira tuđe izjave.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ova Budaletina Stanković pita zašto Rudan nije u HAZU Ili Jergović, analitičar "trodimenzionalnog Draže. Pomahnitala prostakuša Rudanica piše za srpske medije "miluje" se tamo sa velikosrbima, gostuje na srpskim televizijama, možda i živi tamo ne znam. Uglavnom i jedno i drugo a pogotovo Rudan skloni su velikosrpstvu pa bi logičnije bilo da budu primljeni u SANU:
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neka nje u Srbiji, uglavnom se šljam hrvatskog društva tamo i sastaje.

Boricka je gost. Kolko laze i manipulira da uljepsa pred javnosti IK. Cudo.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove