Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
16. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

13 81.25%
  • Ne

3 18.75%
+ Odgovori na temu
Stranica 103 od 103 PrviPrvi ... 3 53 93 101 102 103
Prikaz rezultata str. 2,041/2058

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

Zanima me je li Komšić platio uslugu Plenkoviću za pljuvanje Hrvatima BiH drito u facu izjavom da je "Plenković opasniji jer on eto radi a Milanović samo priča".

Mislim pitanje je retoričko . Naravno da je platio. Jer Plenković može biti opasan za platu oborite ribe a sarajevsku čaršiju nikako.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-05-2022 at 17:54
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Član u nastajanju LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Jos jednom za kraj, cetnik doveo baliju da se na HRT u udarnom terminu skupa smiju Hrvatima u lice. Jednom rijecju SRAMOTA i KATASTROFA od izgleda slucajne drzave.
    Vasa prognoza koliko ce jos godina Nu2 trovati javni prostor Hrvatske?

Dok Stanković ne ode u mirovinu ili mu dosadi emisija a možda ga netko i naslijedi. Uglavnom format je nebitan , mazohizam u Hrvata je konstanta.

Zbog Eline i bokala vina

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Jos jednom za kraj, cetnik doveo baliju da se na HRT u udarnom terminu skupa smiju Hrvatima u lice. Jednom rijecju SRAMOTA i KATASTROFA od izgleda slucajne drzave.
    Vasa prognoza koliko ce jos godina Nu2 trovati javni prostor Hrvatske?
    Dok je udbaške države biti će i raznih stankovića tj. hrta

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ko i do sada haha, sta je se sada promijenilo pa ce se odluciti na taj drasticni korak koji bi ih ostavio bez fotelja na federalnoj razini gdje se pare dijele? Izbori ce se odrzati htjeli oni ili ne htjeli. Mozda na lokalnoj razini i uspiju nesto tamo gdje smo debela vecina kao i do sada, ali nista vise od toga.
    Pa naravno, nisam ni napisao to kao neku ozbiljnu opciju, nitko ozbiljan od hdz ne očekuje ništa konkretno.

Naravno, ne treba Hrvatima hdz da bojkotiraju izbore, ali bojim se da je očekivati od Hrvata isto nešto ozbiljno i konkretno potpuno naivno.

Datum registracije
    Jan 2022
    Ko nas vodi i kakav smo narod Boze sacuvaj i koje pljuvanje po portalima na stotu godisnjicu rodjenja, tek se sada vidi s ovim vremenskim odmakom koji je podvig napravio Tudjman i to kao slag na tortu bez plana Z4 tj hrvatske verzije RS-a, doduse iskoristio je splet svjetskih okolnosti i globalni pad komunizma, ali bez njega s obzirom kakvi su nam politicari bezveznjaci i mekusci ne bi Hrvatska ozivjela jos 1000 godina. Sad druga stvar je sto nije sproveo lustraciju, sto je obolio i sto je vec bio u godinama. Hrvatska ce morati cekati neka druga vremena i druge generacije.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nije ni to čak dobra usporedba. Naime Quisling je bio Norvežanin. Ovaj nije Hrvat.
    Možda nije suštinski Hrvat al jest formalno što je sasvim dovoljno da uzurpira hrvatsku poziciju u predsjedništvu.
    Inače, zanimljivo je kako je Stanković primio Komšića u emisiju u siječnju 2019. u trenutku kad su pregovori o izbornoj reformi u BiH počinjali, te danas (svibanj 2022.) kad su oni propali. Sve ovo upućuje na zaključak kako Hrvatima u BiH iz njihove matične zemlje netko iz pozadine dobro kuha maslo. Smiješno je i pomisliti kako se ovo sve radi slučajno.
    I na kraju mora se konstatirati kako je vrhunac tragikomedije hrvatske politike u posljednjih 22 godine da joj packe dijeli jedan džiber poput Komšića. Kad hrvatska politika nema odgovor na jednog ovakvog lika onda čemu čovjek da se nada, čak i pod uvjedom da Komšić ima podršku za svoje djelovanje od najvećih sila svijeta (SAD, VB, FRA, Njemačka, Turska).
    Posljednje uređivanje od Cid-xp : 15-05-2022 at 19:49

Datum registracije
    Jan 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Cid-xp Vidi poruku
    Možda nije suštinski Hrvat al jest formalno što je sasvim dovoljno da uzurpira hrvatsku poziciju u predsjedništvu.
    Inače, zanimljivo je kako je Stanković primio Komšića u emisiju u siječnju 2019. u trenutku kad su pregovori o izbornoj reformi u BiH počinjali, te danas (svibanj 2022.) kad su oni propali. Sve ovo upućuje na zaključak kako Hrvatima u BiH iz njihove matične zemlje netko iz pozadine dobro kuha maslo. Smiješno je i pomisliti kako se ovo sve radi slučajno.
    I na kraju mora se konstatirati kako je vrhunac tragikomedije hrvatske politike u posljednjih 22 godine da joj packe dijeli jedan džiber poput Komšića. Kad hrvatska politika nema odgovor na jednog ovakvog lika onda čemu čovjek da se nada.
    Kako se to postaje Hrvat formalno ili neformalno? Ja se izjasnim sutra kao srbinom samo da napakostim srbima jer mi medjunarodna zajednica dopusta takvo ponasanje i automatski sam srbin i uzurpiram srpsko mjesto u poslanickom domu npr ili u predsjednistvu jer mog naroda ima brojcano vise da mogu preglasavati drugi narod?

Datum registracije
    Jan 2022
    Ne znam jeli se ikada Stankovic izjasnio sta je etnicki, ako nije evo odgovora sta nije na 0:44, Sejdo mu je mahalaski doskocio, znam da znamo da nije Hrvat, ali evo i javno, ne mogu zamisliti ovo da se desi na RTS-u

Posljednje uređivanje od LOUNGELIQ : 15-05-2022 at 20:02

Kako se to postaje Hrvat formalno ili neformalno? Ja se izjasnim sutra kao srbinom samo da napakostim srbima jer mi medjunarodna zajednica dopusta takvo ponasanje i automatski sam srbin i uzurpiram srpsko mjesto u poslanickom domu npr ili u predsjednistvu jer mog naroda ima brojcano vise da mogu preglasavati drugi narod?
    Gledaj, više je nego očito kako MZ podržava nestanak BH Hrvata kao političkog subjekta, zbog toga su sve radnje u tom smislu dozvoljene. Otud je podrška jednom ovakvom bezprizornom liku poput Komšića, jer MZ uviđa kako će se kriza u BH lakše riješiti ukoliko Hrvati nestanu kao politički subjekat. Ono što je za rubriku "vjerovali ili ne" je što javnost u RH na to gleda kao nešto sasvim normalno, ili što je posebno tragikomično kao na težnju Dragana Čovića i HDZ da do kraja života ostane u fotelji člana predsjedništva. Normalna i odgovorna politika u RH bi davno odgovorila proglašenjem Komšića personom non grata, ili kao protuodgovor na preuzimanje hrvatskih pozicija u BiH učinila isto sa klubom nacionalnih manjina, primjerice Bujanec zastupnik u klubu Srba ili Skejo u klubu Talijana. Možda se na jedino takav način može poručiti MZ kako je DOSTA!

I Hrvati u Bih nisu jedinstvena skupina. Npr ovi srbofili. Kakva bi prava njima čovjek i mogao dati sve da ima izbor. Izbor da budu srpski kmetovi. Pa oni to već jesu. Ne možeš im dati nešto što već imaju i za što su se oni "izborili".

Kao i novac tako ni sloboda nije za svakoga.

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Cid-xp Vidi poruku
    Gledaj, više je nego očito kako MZ podržava nestanak BH Hrvata kao političkog subjekta, zbog toga su sve radnje u tom smislu dozvoljene. Otud je podrška jednom ovakvom bezprizornom liku poput Komšića, jer MZ uviđa kako će se kriza u BH lakše riješiti ukoliko Hrvati nestanu kao politički subjekat. Ono što je za rubriku "vjerovali ili ne" je što javnost u RH na to gleda kao nešto sasvim normalno, ili što je posebno tragikomično kao na težnju Dragana Čovića i HDZ da do kraja života ostane u fotelji člana predsjedništva. Normalna i odgovorna politika u RH bi davno odgovorila proglašenjem Komšića personom non grata, ili kao protuodgovor na preuzimanje hrvatskih pozicija u BiH učinila isto sa klubom nacionalnih manjina, primjerice Bujanec zastupnik u klubu Srba ili Skejo u klubu Talijana. Možda se na jedino takav način može poručiti MZ kako je DOSTA!
    Pod MZ misliš na Zorana Milanovića?
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Datum registracije
    Jan 2022
    Kulturno obogaćivanje Hrvata na nacionalnoj televiziji se nastavlja https://hr-hr.facebook.com/nedjeljom...43747429334216

Gdje god se okrenem imam osjećaj kao da smo u 1988/1989.

Mi Hrvati smo kao ova ovca; https://www.youtube.com/watch?v=bLZW-kWr1F4
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Pod MZ misliš na Zorana Milanovića?
    Međunarodna zajednica. Zoran Milanović je danas jedini političar koji stalno spominje i diže galamu oko Hrvata u BIH. Ako nastavi sa ovakvom politikom i ne pomiluje Perkovića i Mustaća ima moj glas na sljedećim predsjedničkim izborima.

Datum registracije
    Jan 2022
    Antihrvatsko orgijanje na tzv hrvatskoj nacionalnoj tv kuci se nastavlja i ove nedjelje https://hr-hr.facebook.com/nedjeljom...33902099966763

Velimir Rocky Visković. Kulturnjak par excellence.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove