Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
14. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

12 85.71%
  • Ne

2 14.29%
+ Odgovori na temu
Stranica 88 od 91 PrviPrvi ... 38 78 86 87 88 89 90 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,741/1804

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Sto je hercegovacki sistem vladanja i razmisljanja? Objasni tvrdnje, ispadas jos smijesniji nego inace, jer ocito Hrvate Hercegovine gledas pod aspektom oni su ovakvi i onakvi, dok kod drugih trazis "pojedince".
    Znaci ne okolisi i objasni taj sovinizam sa tvoje strane.
    Možda je mislio na istočnohercegovački način vladanja.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Pajdo Vidi poruku
    Tvoj oblik komunikacije proizlazi iz mladok derišta koji je ne tako davno prestao da sisa majčino mlijeko i u svom svom neznanju se počinje u tebi rađati gnjev,umjesto da fino odgovoriš koliko ti je godina,da se znam upustiti u komunikaciju na osnovu tvoje mogućnosti da dokučiš šta pojedine situacije znače u pojedinom trenutku.
    A po pitanju (kad me već pitaš Šta je Hercegovački sistem vladnja ja ću ti samo asocirati na jednog Šantića general HVO-a i zapovjednika 101. pukovnije. Šantić je jedan od osnivača HDZ-a BiH u Bihaću i bivši potpredsjednik stranke. Ubijen je i nikada niko nije odgovarao,niti su traženi odgovorni za njegovo ubojstvo a da je ERA,onda bi bilo svašta.
    Ovako je samo jedan od mnogih,koji nisu važni jer su izvan Hercegovine,kao i Hrvati iz centralne BiH,Posavine a Podrinje da i ne pominjem.
    Sinko,jel šta jasnije??
    Znaci sad su odgovorni Hercegovci za ubojstvo sa strane Muslimana? To je ne na razini derista, vec na razini jako zlobne osobe.
    I to ti je sad primjer za hercegovacko razmisljanje i nacin vladanja?
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

E sad,jel Istočnohercegovački ili nije,možda vam vic pomogne Tone Titanic i dolazi kapetan do Hercegovca i kaže:
    "Znate li plivati?"
    Kaže Hercegovac:"Ne znam ali moze rođo srediti papire!"

Znaci sad su odgovorni Hercegovci za ubojstvo sa strane Muslimana? To je ne na razini derista, vec na razini jako zlobne osobe.
    Ne, ne i ne , ni pomislio NISAM da bi na bilo koji način mogli biti Hercegovci krivi al jesam pomislio kako Hercegovačka vlast koja se ima za predstavnike Hrvata ne brine za ostale Hrvate,koji po kartološkom pogledu ne spada u HB.
    Dakle,vi bi i krv svoju dali za izabrane i probrane a sve ostale koji nisu na vašem dometu se zaboravljaju i prešućuju.
    Pojedinima vama treba izgleda nacrtati

Pajdo je na najvišoj mogućoj razini. Onoj moralnoj. Jer je čovik dobre volje i pripada samo ostalim ljudima dobre volje. Ja ga neki dan pogrešno dijagnozitra ka čovika kratke pameti pa mi je s pravom obrisan upis.

Tema nisu Hercegovci i tupavi stereotipi o njima i loši bajati vicevi o istima. Mala odstupanja i digresije su dopuštene ali sve u mjeri.

Ne prilagodiš li se temama i dobrim običajima, jarane morat ćemo se rastat virtualno

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Pajdo Vidi poruku
    Nemoj tako,bar se nauči čitati,jer neko je napisao da se zna ko sam i nemoj se sad ti muljati tu pa se praviti sa nagađanjem ko ili šta sam ja.

Vider sinko ovo ispod ti je odgovor pa pitaj njega:
    ja sam ti ćerce, a ti očito imaš krizu identiteta inače ti ne bi bio problem izjasniti se.
    osim što si trol, jelte.

on topic: zadnje što sam gledala na yutelu je dokumentarac o Pauku, ali to sam već spomenula, čini mi se.
    s obzirom na godišnjicu idući vikend, čime će nas pocastiti? Žikinom dinastijom?
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Sep 2016
    Zanimljivo kako se HRT dezurno zgrazava nad marsom ''nacionalista'' u Poljskoj, koji je ove godine jos masovniji nakon pokusaja lijevoliberalne gradonacelnice zabraniti isti.

Rezultat, jos vise ljudi sudjelovalo.

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, procitah danas jednu dobru foru, trazimo da se NU2 emitira zaista u dva sata, a ne u 14 sati.

Poljska nikad nije dala kvislinga.

Datum registracije
    Sep 2016
    Zanimljivo kako se HRT dezurno zgrazava nad marsom ''nacionalista'' u Poljskoj, koji je ove godine jos masovniji nakon pokusaja lijevoliberalne gradonacelnice zabraniti isti.

Rezultat, jos vise ljudi sudjelovalo.
    Reagiralo je poljsko veleposlanistvo na izvjestavanje bojler tv-a.

http://twitter.com/PLinHrvatska/stat...99237385408513

Koliko god ovi rezimski mediji bili blagi spram svemu sto dolazi iz kruga Merkel-Macron, sa svim silama hoce se ''suprotstavljati'' svakoj suverenistickoj politici i drzavi.

Dobar je pritisak na HTV, ali nabijem ih na demantij u kojem poseru Thompsona i Za dom spremni.

Datum registracije
    Sep 2016
    A di su ih posrali, svu tu hajku su stvorili hrvatski mediji, a zaista se nisu oglasavali ni oko cega, za razliku od pripadnika jedne nama jako prijateljske zemlje...

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Dobar je pritisak na HTV, ali nabijem ih na demantij u kojem poseru Thompsona i Za dom spremni.
    Ipak je to televizija za vas u stranoj zemlji iliti državi

U Otvorenom o rušenju Bandića, gost i Hasanbegović.

Andrija Mikulić u žaru borbe rekao Hasanbegoviću da mu odgovori zašto nikad nije rekao ništa o položaju Hrvata u BiH. Opa opa, čitaju HDZ-ovci forume.

Mrakica se ulizuje Hasanbegoviću, veli da je on jedini ispunio svoja predizborna obećanja.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ova Mrak Taritas je duboko iritantna osoba, cudo je gledati koliko tih ljudi koji su upetljani u korupcijske afere i kriminalne radnje najnormalnije gostuje na televiziji. Mogu samo ponoviti da je veci dio politicke scene u Hrvata spreman za reciklazu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Bojler Tv se morao ispricati Poljskoj, ipak je malo drugacije kad stigne reakcija.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Haha .Pročito sam nešto od Poljaka

Nisu ni oni baš nešto umni. Nabijaju HRT- u Thompsona na nos.

Ooooo svašta. Ja sam mislio da su oni umniji.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove