Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
14. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

12 85.71%
  • Ne

2 14.29%
+ Odgovori na temu
Stranica 84 od 88 PrviPrvi ... 34 74 82 83 84 85 86 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,661/1759

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Rezimski medij HRT pozove jednu zensku koja je protiv IK, pa onda pozove tri zenske koje su pro, najogavnija ova HDZovka, ove druge dvi standardne feministkinje. Moderator standardno na strani ove tri kokoske. Moderator je ocito pripadnik jedne seksualne manjine.

Mjesto radnje: Otvoreno
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Je li gledal netko Otvoreno? Tema je bila stupanje Istanbulske konvencije na snagu. U studiju su bila 4 gosta, sve 4 žene. Od toga je jedna žena bila protiv IK, a 3 za. Na početku se odmah usprotivila tom nesrazmjeru 3 na 1, ali je voditelj brzo rekao da nastavi o temi. Argumetni su joj bili jaki i bila je jača čak i u tom nesrazmjeru, ali tam na pol emisije je krenula taktika čoporativnog omalovažavanja, ismijavanja i nadglasavanja od strane 3 žene pa i voditelja koji se usprotivil tonom na sve njezine argumente protiv IK. Teško je u takvoj atmosferi zadržati prisebnost, tak da joj svaka čast, ali su je malo izbacili iz takta. Pogotovo ono kratko ošišano transrodno biće sa svojim idiotarijama.

Najjači dio, daleko, je bil kad je žena iz inicijative protiv IK rekla da nam je društvo zasnovano na kršćanskim temeljima, a ove 3 alapače su poludile, a ateistkinja rekla: ISUSEEEE.

Datum registracije
    Sep 2016
    Jel' onaj voditelj homoseksualac? I zasto ne citas moje upise, vucibatino, eno san spomenija na temi Bojler.

Sori, nisam videl. Evo premjestil sam tu poruku. Svaka čast toj ženi kaj je odmah javno rekla kakav je odnos snaga u studiju i kakvi gadovi su HRT.

Realno je bilo 4 na 1. Ne znam je li voditelj homić, ali je očito gej. A jesi vidio onu ženu desno, s crnom kosom? Kaže ona da bi to bila velika sramota da otkažemo konvenciju, velika sramota. Koja šupljača.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ma neman pojma kako ih nije stid postaviti nesto tako nastelano. Ni sjeverna Koreja se nebi postidila takve rezirane emisije.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ma neman pojma kako ih nije stid postaviti nesto tako nastelano. Ni sjeverna Koreja se nebi postidila takve rezirane emisije.
    Pitala je ona kaj je protiv IK da nek nabroje države u kojima se smanjilo nasilje od uvođenja IK i da se u nekima čak i povećalo, a veli ona šupljača desno da se nemre to tak gledati.

A jbt, a kak se more gledati?

Nisam gledao emisiju jer sam vidio najavu, vec u najavi emisije jasno je da to... zapravo, sa JRT-om je sve odavno jasno. Oni nemaju dijaloske emisije, na JRT je zabranjena slobodna misao.

Recidivi Opere i Labradora u punom sjaju drmaju hrvatskom vec godinama. Nema se tu sta vise reci a da nije receno.

Odličan Ilčić u Otvorenom. Voditelj ga naravno morao prekinuti zbog istine.

Radin je nevjerojatno bezobrazan, nije dozvolil Sanji da kaže jednu rečenicu. Cijelo vrijeme je govoril kad je žena govorila. Toliko o Istanbulskoj konvenciji.

Ilčić izrazio sumnju u manipulacije, a Kuščević mu rekao da su zamijenjene teze te da lopov optužuje onoga tko ga je otkrio.

Ružne riječi, ali bar je pokazao svoj karakter do kraja.

Haha, veli Kuščević da se neće moći baš odraditi pregled potpisa zbog zaštite osobnih podataka.

Jel netko gledao Daliju Orešković u Nudba? Navodno da je očarala mase svojim likom i djelom te da bi bilo dobro da postane nova hrvatska predsjednica...nečega.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    ja sam u jednom trenutku šaltala programe i vidjela joj facu.
    dobro su je našminkali, ne izgleda kao čovječja ribica (kao inače).
    ne sumnjam da svekar već nije upregnuo sve prijatelje da pomogne snajki. koliko će joj pomoći, vidjet ćemo.
    ne gledam druga Acu, pa ne mogu komentirati sadržaj. dosta je da vidim tko su mu gosti i prebacujem na kuhanje.

navečer sam ulovila dokumentarac o Andriji Matijašu na HRT3. ne mo'š vjerovati da su to pustili a ne neku partizaniju.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Mislim da je na dan nezavisnosti bil dokumentarac o njemu na prvom programu. A kaj se tiče Dalije, ne kužim koja je to sad igra i zašto ju je jugoljevica počela snažno gurati? Planiraju je istaknuti kao protukandidatkinju Kolindi?

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Mislim da je na dan nezavisnosti bil dokumentarac o njemu na prvom programu. A kaj se tiče Dalije, ne kužim koja je to sad igra i zašto ju je jugoljevica počela snažno gurati? Planiraju je istaknuti kao protukandidatkinju Kolindi?
    zato jer je poginuo 9.10. ako se ne varam.
    a Dalija je osnovala neku stranku. valjda ju je netko uvjerio da je nova Mirela Holy.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    ja sam u jednom trenutku šaltala programe i vidjela joj facu.
    dobro su je našminkali, ne izgleda kao čovječja ribica (kao inače).
    ne sumnjam da svekar već nije upregnuo sve prijatelje da pomogne snajki. koliko će joj pomoći, vidjet ćemo.
    ne gledam druga Acu, pa ne mogu komentirati sadržaj. dosta je da vidim tko su mu gosti i prebacujem na kuhanje.
    tko je njen utjecajni svekar?
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Datum registracije
    Sep 2016
    Jel netko gledao Daliju Orešković u Nudba? Navodno da je očarala mase svojim likom i djelom te da bi bilo dobro da postane nova hrvatska predsjednica...nečega.
    Koga je to ocarala? One kojima je najvzaniji i osnovni cilj izbaciti vjeronauk iz skola?
    Ta zena je olicenje plitkog lijevoliberala.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    tko je njen utjecajni svekar?
    Pa Slaven Letica. Nije ni njemu lako.

Ilčić izrazio sumnju u manipulacije, a Kuščević mu rekao da su zamijenjene teze te da lopov optužuje onoga tko ga je otkrio.

Ružne riječi, ali bar je pokazao svoj karakter do kraja.
    I što? Nije ga briga. Zna on da Hrvati pamte od dnevnika do dnevnika. Pa može što hoće. I ne samo on.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Koga je to ocarala? One kojima je najvzaniji i osnovni cilj izbaciti vjeronauk iz skola?
    Ta zena je olicenje plitkog lijevoliberala.
    Ocarala je levicare, a na njih je i ciljala. E sad koliko joj je sam nastup bio koristan - tek će to da vidi ako izađe na izbore. Naravno "ovi" je guraju jer prije svega nemaju nikog svog da bi bio blizu cak ni takvoj Kolindi, a s druge strane draže im je i Žrtvovat Leticinu snajku nego neku svoju nekulturnu skojevku. Samo se čudim Letici koji inače sve zna, a možda je i on sam gura, da joj to nije i rekao i poštedio je blamaže.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove