Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
15. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

12 80.00%
  • Ne

3 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 97 od 97 PrviPrvi ... 47 87 95 96 97
Prikaz rezultata str. 1,921/1937

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Vrijeme koji si spičkao gledajući to sranje nikada nećeš nadoknaditi.
    Svejedno, hvala mu jer se žrtvovao za sve nas. Da je sranje, to je nesumnjivo. Ali ipak, da bi se argumentiralo zašto je to sranje sranje, trebalo je skupiti snage i hrabrosti, pa se izložiti toj kontaminaciji.

Još jedna propagandne emisija protiv HR države u udarnm terminu HTV 1. Emisija se zove Apsurdistan, termin koji jugoljevičari koriste za Hrvatsku. Tema emisije je most u Karlovcu, dio obilaznice kroz Turanj koja će se uskoro krenuti graditi. Smeta ih most koji stoji 10 godina, a stoji jer smo bankrotirali bili i nismo imali više love za gradnju cesta. To bumo sad riješili. Druga stvar poplave oko Karlovca, valjda je taj most problem.

Negativno intonirana emisija. Srali su malo i o Pelješkom mostu, a sad seru o Omiškoj obilaznici.

Umjesto da nam sat vremena pokazuju snimke veličanstvene izgradnje veličanstvenog Pelješkog mosta, to bi svakoga zanimalo.

Malić u Nudba kod Ace. Tema je Tuđman. Malić priča da su Tuđman i Kadijević bili frendovi. Onda ide prilog u kojem notorni Milomir Marić to potvrđuje i priča kako je Kadijević bio fino podšišan i obrijan, s Tuđman i ne baš. Tak nekaj.

Smračilo mi se pred očima.

A što ocekujes od Acinih gostiju. I to u raspravi o Tuđmanu. Uvijek isti ofucani narativ, jad i bijeda. Ne bih to gledala ni pid prijetnjom cupanja noktiju.

Nije rješenje ne gledati nego izbaciti kosovske provokatore s hrvatske televizije.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Malić u Nudba kod Ace. Tema je Tuđman. Malić priča da su Tuđman i Kadijević bili frendovi. Onda ide prilog u kojem notorni Milomir Marić to potvrđuje i priča kako je Kadijević bio fino podšišan i obrijan, s Tuđman i ne baš. Tak nekaj.

Smračilo mi se pred očima.
    Pa, fora je bila da je Aco trazio debelo ostriji stav spram Tudjmanu. Tu se vidi kako izgleda "pomirba" na nacin crvendaca.
    I po tome se treba ravnati, i prilagoditi vodjenje politicke borbe.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Meni se čini da je Malić znatno promjenio stav prema Tuđmanu

I to toliko da je Aco završi emisiju 7 minuta prije 15 h. Moral je odjuriti pod hladni tuš.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Jel gleda ko Zima 94? Večeras na hrt 1 je bilo.

Datum registracije
    Sep 2016
    Gledao sam Otvoreno, mogli su emisiju nazvati "Koky i Zoky" u drugom krugu. Zaboravljeno sto je Koky tjednima djelovala kao nadrogirana, "specijalisti" HRTa su odlucili da je Skoro nevaljan, stisnut, a gromade Koky i Zoky jasno vode dvoboj.
    Ovi krmci sa HRTa jos upozoravaju crvene da ne razsipaju glasove. Ne direktno tim rijecima, ali indirektno. Sve da ovce na kraju opet izaberu Kroku.

Datum registracije
    Sep 2016
    Samo je falio onaj HDZov dupelizac iz Dubrovnika, strucnjak Maldini.

Malo prije 8h ujutro je gostovala židovska delegacija u emisiji Dobro jutro Hrvatska povodom Međunarodnog dana holokausta. Tko ima snimalicu nek vrati i pogleda. Tamo je Julia Koš, nekakva stručnjakinja za holokaust rekla da je problem ksenofobije započeo u Hrvatskoj predsjednik Franjo Tuđman.

Prije toga je govorila protiv Crkve koja progoni Židove od 5. stoljeća.

Voditelji Fodor i Sušec nisu obranili dostojanstvo hrvatske države i crkve te rekli ovoj ludači da se upristoji i ne vrijeđa na hrvatskoj televiziji prvog hrvatskog predsjednika i našu vjeru.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 27-01-2020 at 15:39

Zar postoji stručnjak za holokaust? Jel se to studira negdje, holokaustne znanosti ili slično? Uvod u teoriju i praksu holokausta? Eh, što se sve ne radi da bi se uposlilo neke beskorisne "stručnjake". Nisam gledala jer rijetko što i gledam, kako na HRT tako i na drugim kanalima, ali ne sumnjam da je ono što je dotična rekla uglavnom za baciti u njezino prezime. Ne treba se živcirati zbog takvih gluposti, to su opća mjesta tv emisija, politički korektnih i nadasve profesionalnih. Mda. A što Fodor nije branio dostojanstvo

Koliko vidim, žena je povjesničar umjetnosti, a stručnjak za holokaust je valjda postala nakon kaj je 3 put zaredom pogledala Schindlerovu listu.

Ne gledam i ja inače, ali kad u tolko malo kaj pogledam naletim na ovakve laži onda je to stavit prst na čelo.

Navodno minkult i minobraz, pišem sovjetskim komunjarskim stilom nazivlja jer su se pretvorili u komunističke utvrde, dali lovu da svi učenici 8. razreda idu u Jasenovac i uče o milijun žrtava.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 27-01-2020 at 18:30

Eto u subotu su emitirali Sou, gdje takodje neki zidovski mudroser krivi katolicku crkvu i sve ostale crkve za "visestoljetni genocid na Zidovima".

Naravno, JRT je ovom njihivom obiljezavanju posvetio visednevni program, sinoc Ana Frank, preksinoc Shoah, i tako dalje.

Da ce emitirati "The Greatest story never told" di je puno toga receno zasto su Zidovi neomiljeni u manje vise svim narodima koji su imali ili imaju dodira sa njima, naravno da nece. Jer to je nacizam, fasizam, ustasenje.

Danas je La vita e bella. Top propaganda zadnjih dana. Židovi od samih početaka progone Crkvu. O tome možemo čitati u Novom zavjetu, ali lijepo to okreću kao da Crkva njih progoni.

Države ih jesu izbacivale, od Španjolske, Portugala, Engleske do zadnje koja je pokušala Njemačka. Nitko da objasni zakaj. To je kao da mene izbace iz 5 restorana i onda se žalim kak me restorani mrze.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 27-01-2020 at 18:30

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove