Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
15. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

12 80.00%
  • Ne

3 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 91 od 94 PrviPrvi ... 41 81 89 90 91 92 93 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,801/1870

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

Citiraj Prvotno napisano od Pajdo Vidi poruku
    Da je debil,ne bi tamo radio,da si pametniji od njega,bio bi na boljoj poziciji od njega itd itd.
    Nije sve u pameti, ima nešto u okolnostima, karakteru, sreći (kao skupu povoljnih prilika), biti na pravom mjestu u pravo vrijeme i to znati prepoznati, itd.
    ZA DOM SPREMNI !

Pa da citiram jednog od internet luconosa jugoleftarda, Srbocrnogorska armada nikada nije napala Dubrovnik, ona je cistila okolicu od nelegalnih neoustaskih elemenata a grad je stedila i samo stavila u okruzenje.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Upalio Otvoreno kad ovaj voditelj homoseksualac nesto kokodaci na Grmoju.

Pa dobro ljudi, preimenujte to u Plenki TV i sve je jasno.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Je, ali opravdano je kokodačil. Grmoja je skrenuo s puteva revolucije.

Komšić u Nedjeljom udba. Ima li koji hrvatski dušmanin koji nije dobio prostora u toj emisiji da se ruga i ismijava Hrvatima?

Ruski komunjare uveli pojam konstitutivnosti i taj pojam i kategorija je zastarjela. Svjestan je da je to proces. Znači htio bi ukinuti konstitutivnost Hrvata i Srba i zna da će to potrajati, ali je uvjeren u svoju pobjedu. A mi smo uvjereni da će se BiH raspasti.

Kolko je ovaj Komšić glupast lik i kolko glupaste i jeftine lukavštine prodaje...Sramota je nas je takav jadnik uspjel nadmudriti, doduše uz pomoć cijelog jednog naroda, ali opet.

"Tu sam vas čeko..." - Ovaj kao da je ispal iz viceva o Muji i Hasi. Aco ga čak i napada, kuži i on da taj želi napasti i Srbe.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 20-01-2019 at 14:20

Haha, može se samo obratiti Hrvatima u Domu naroda, može lupiti veto samo ako je ugrožen hrvatski nacionalni interes, ali nije hrvatski član predsjednika.

Aca: Postoji li neko kolektivno pravo koje Hrvati nemaju u BiH i koje trebaju dobiti?

Komšić: Postoji u Republici Srpskoj.

Komši prava Hrvata služe za rušenje RS, a Srbima za rušenje BiH.

Volio bih da moje dijete ostane u BiH, ali neću da mi sutra govori da sam joj upropastio život",.
    Što je problem. Moje dijete je rođeno u braku dva različita konstitutivna naroda. Moje dijete se, po Ustavu ne može ni kandidirati za ovu funkciju. Neka se ona izjasni kako god hoće. A što će biti ako se ne izjasni

Kakvi biseri...

https://narod.hr/hrvatska/gotovo-90-...zao-omjer-5050

Otvoreno: Gotovo 90 posto komentara u korist referenduma Narod odlučuje, a HRT iskrivljeno prikazao omjer 50:50

Datum registracije
    Sep 2016
    Jel' gledate Otvoreno?

Gledamo. Hasan rastura.

Sad sam skuzil o cemu je rijec, plasirano radi donosenja zakona o cenzuri. Prije nego je Hasan to rekel sam skuzil.

Ova emisija ce biti dobar dokaz izmedu nas na sudu. Veli Berislav Jelinic Hasanbegovicu. Lik zbog 2 recenice prijetio Hasanbegu.

Kaj je ovo, ranije zavrsili Otvoreno? Usred citanja komentara pocela glazba kojom zavrsava emisija? Previse ismijali HDZ i rekli istinu da HDZ uvodi cenzuru?

Ovo je HDZ-ov PR fijasko na nivou onoga kada je Mamić zvao ljude na stadion pomoću nagradne igre.

Dakle totalna sprdačina sa ciljem uvođenja apsolutne cenzure prema naputku iz Bruxellesa, zaista žalostan pokušaj podvale koju niti HDZ-ovi uhljebi sa odumrlim mozgom nebi uspjeli progutati.

I još jednom da potenciram koliko Hrvatskoj fali jedna suverenistička stranka (Orbanovog tipa) na vlasti, a ne ovi HDZ (i ranije SDP) konjušari.

HRT plasira lažne vijesti. Ali će se donijeti zakon koji će goniti narod u vezi lažnih vijesti.

HRT je u izvješću o predstavljanju stranke START u Ličkom Osiku objavio, po svemu sudeći, netočnu izjavu Dalije Orešković. Nehotično ili zlonamjerno, objavu su uklonili, ali je video ostao.

U prilogu koji je emitiran u nedjeljnom Dnevniku HRT-a (27. siječnja 2019.) obavili su njenu izjavu: “Orešković je naglasila da su Hrvatsku stvorili politički nasilnici, lažni domoljubi koji vrijeđaju, ponižavaju i broje krvna zrnca!”

Ista poruka bila je i web portalu HRT-a. Tekst o promociji stranke START u Lici objavljen je pod naslovom “Orešković: Hrvatsku stvorili politički nasilnici i lažni domoljubi”.

Budući da se radi o prvorazrednom skandalu, poglavito u kontekstu ranije izjave Dalije Orešković da su “branitelji metastaza karcinoma”, pregledali smo sve medije koji su izvještavali iz Like i nismo pronašli da je bilo tko spomenuo tu izjavu. Nitko osim HRT-a. Oni su ju, nehotično ili zlonamjerno, izmislili.

Nekoliko sati kasnije HRT je na Web portalu promijenio naslov i sad glasi “Orešković: Hrvatsku su nam oteli politički nasilnici i lažni domoljubi”.

U Dnevniku koji je dostupan na HRTi platformi nacionalne televizije u prilogu se može čuti kako HRT prenosi izjavu “Orešković je naglasila da su Hrvatsku stvorili politički nasilnici, lažni domoljubi koji vrijeđaju, ponižavaju i broje krvna zrnca!”

U video izjavi Dalije Orešković iz Like nema te rečenice. Čelnica Starta je u više navrata ustvrdila kako je Hrvatska oteta od strane političkih nasilnika i lažnih domoljuba. Razlika između “oteta” i “stvorena” je prilično velika.

Ovaj Kuščević je ljigavac svih ljigavaca, još neviđen u politici. SDP-ovac i HDZ-ovac se slažu u vezi zakona kojim će se onemogućiti referendumi. Geđa Srbin i Ljigo Kuščević, ne znaš koji je gori.

Datum registracije
    Sep 2016

Velika koalicija protiv Hrvata.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove