Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
14. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

12 85.71%
  • Ne

2 14.29%
+ Odgovori na temu
Stranica 71 od 91 PrviPrvi ... 21 61 69 70 71 72 73 81 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,401/1804

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    HDZovac Aco Stankovic. Urnebes.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Nije taj aco tako loš- prosječni hdz-ovac

doprinosi on našoj zajednici
    il sanguinoso

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Aco roshtilja Beljaka jer taj napada HDZ, a Aco ocito vidi ovakav HDZ kao garant daljne de-kroatizacije Hrvatske.
    Ovo je u cast HDsmradlijama, brani ih Jugoslaven od Levoliberala.
    ...
    HDZovac Aco Stankovic. Urnebes.
    Laž je da je Aca "roštiljao" Beljaka. Ne samo da ga nije roštiljao nego ga je uz osmijeh zadovoljstva pustio da propagira kako nam je eto Tito ostavio jako razvijenu i sređenu zemlju koju smo upropastili a (tuđmanov) HDZ opljačkao. Srbijanac i agitpropovac Aca nije glup da ne bi znao da je partija i predala vlast jer su i ekonomski došli u ćorsokak i da su zapravo ostavili potpuno tehnološki zaostalu zemlju no naravno da to srbenda Aca nije ni pripomenuo Beljaku a kamo li da bi ga "roštiljao".
    Kada je Beljak razglabao kako zbog vatikanskih ugovora RH gubi milijarde i da bi ekonomski procvjetali ako bi raskinuli te ugovore Aca se samo zadovoljno smješkao.
    Naravno da je Beljak uz Acinu asistenciju posebno popljuvao biskupa Košića.
    A kad je Beljak izjavio da je bio na mjestu Milanovića tj premijer da bi na "šatoraše" odmah poslao specijalne jedinice, Aca srbijanac je tada doživio orgazam pa nije mogao zapljeskati lajbek milicajcu Beljaku.
    I dok je seljačina (i "znanstvenik") Beljak lupetao kako je oduševljen Jokićem i njegovom "reformom" te da se reforma obrazovanja može provesti samo povećanjem plaća nastavnika i vraćanjem autoriteta nastavnika Aca se također zadovoljno smješkao a pretpostavljam da je u sebi podmukli Aca mislio za selju-belju nasuprot njemu: "koja je ovo budala". Iz daljnih razglabanja seljačine Beljaka bilo je jasno da bi taj autoritet nastavnici koristili da spriječe utjecaj "nazadnih" roditelja. Ah da, kako bi lajbek milicajac Beljak bio siguran da bi nastavnici tako postupali: eh tu je kvaka, svi takvi nepoćudni (ne samo nastavnici) su po Beljaku hdzeovi "uhljebi" i on bi ih potjerao s posla pa neka idu u Irsku.
    Beljak je nastavio i s lažima kako danas u škole dolaze oni koji tvrde da Zemlja nije okrugla i oni koji negiraju, kako se Beljak izrazio Darwinovu revoluciju. Aca je bio toliko oduševljen Beljakovom "naprednošću" da nije ni primjetio da se seljo-beljo zbrčkao i rekao revolucija umjesto evolucija.
    Naravno da je "znanstvenik" Beljak spomenuo i "strašne" hitlerove i ustaške rasne zakone. U vezi tih "rasnih zakona" današnji političari (barem u RH) odmah padaju na tur pred antifama a osnivač i financijer antifa u zapadnoj Europi a i glavni antifa Josif Visarionovič od partije zvani Staljin (Čelični) je s Hitlerom potpisivao ugovore iako su "rasni zakoni" donešeni još 1935. Uostalom kako su ti zakoni o očuvanju vlastite rase strašni a današnja EU politika masovnog naseljavanja a time i genocida nad europskim stanovništvom nije strašna.
    A u pomoć da razjasne kako tući HDZ (čak i ovaj plenkovićevski) pozvani su žestoki antihrvati među ostalim, Sanja Modrić (Novi List) a i Sandra Bartolović (HINA). Sandra Bartolović je novinarka antihrvatskog foruma http://www.forum.tm/ a piše i za "Radio Free Europe" https://www.slobodnaevropa.org/a/dne.../28053139.html. A tko nezna taj Radio Slobodna Evropa/Radio Liberty je radio stanica koju američka CIA ima pod svojom direktnom nadležnošću. Ako se i inače pogleda tko i što radi za propagandnu radio stanicu špijunske službe naših "strateških" partnera onda se vidi da je u potpunosti na soroševskoj liniji. Zato je naivno gledati na Soroša kao nekakvog usamljenog igrača. Vjerojatno je zbog suradnje s CIA radio stanicom i takva žestoka antihrvatska antifa i "ljevičarka" Sandra Bartolović novinarka Hine.
    Dakle i ovaj transgenderizirani i od nacionalizma dobrim dijelom uškopljeni HDZ je bio pod žetokom paljbom ("roštiljanjem") Ace i seljačkog kulturmarksiste Beljaka.
    Da napomenem: Da su recimo NzH ozbiljna nacionalna/nacionalistička stranka onda bi oni koristili i Agrokor i ovaj skupi cirkus sa otkupom INA-e da tuku Plenkovića a ne da to radi Aca i kulturmarksist Beljak.
    Skoro zaboravih: da bi dokazao svoju umišljenu "naprednost" seljo-beljo Beljak je javno izjavio da se drogira tj da puši marihuanu. Da ima tko i zbog toga bi se Beljaku moglo natovariti policiju a i optužiti i njega i Acu za propagiranje drogeraštva na "javnoj" televiziji.
    I točnije je za Acu reči da je Srbijanac (od oca porijeklom iz Leskovca) nego da je Jugoslaven. U svakom slučaju je žestoki antihrvat to se vidi i po tome što je u nizu emisija širio mržnju prema "hercegovcima".
    Posljednje uređivanje od GrayHat : 16-04-2018 at 21:33

Aco roshtilja Beljaka jer taj napada HDZ, a Aco ocito vidi ovakav HDZ kao garant daljne de-kroatizacije Hrvatske.

Ovo je u cast HDsmradlijama, brani ih Jugoslaven od Levoliberala.
    Pa u Saboru su Plenkoviću na uspješnoj ratifikaciji IK pljeskali SDP-ovci i ostala lijevo-liberalna bagra, a HDZ-ovci bili pokunjeni od srama.
    ZA DOM SPREMNI !

I ja sam se šokirao njekim tvrdnjama ovdje da je Aco "roštiljao" Stankovića. Ja to nisam vidio osim dosadnog propitkivanja o nekim efemernim temama.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Nije bit sto i kakav je Beljak, jel' se on i Aco intimno jako vole, meni je bilo zanimljivo viditi kako mu je najvaznije bilo braniti HDZ od Beljaka, zbog toga mu je i nabraja nekakve rodjake koji rade za grad Samobor, kao omeksaj sa HDZovcima i njihovin forama uhljebljivanja, nisi ni ti bolji.

Aco je Jugoslaven 1:1.

Ognjen Krauss kod Ace. Pričaju o Jasenovcu i ekstremnim desničarima. Maja Sever napravila prilog s čovjekom koji je preživio Jasenovac. Lik je bil u partizanima, zarobljeni protivnik hrvatske države. Bil je 153 dana, koliko sam ga skužio, u Jasenovcu. Rekao je da je doživio grozne stvari, jednom ga je neki čuvar ošamario, a drugi put ga je ustaška mladež bila pljuskala, ali su bili premali pa se othrvao. Za cijelo vrijeme boravka nije čuo nijednu pjesmu ili da je netko fućkao. Nakon toga su ga otpravili u Austriju i to je bilo to.

Veli Krauss da im je plan sagraditi sinagogu na mjestu gdje je srušena, ali da je premalo Židova, tko će to izdržavati. Nek radije naprave mali spomenik Židovima, a ostatak nek ostane parking di će on i ekipa okretati i dalje lovu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ta Sever je slika i prilika kako ovi udarni Jugoslaveni brinu o svojima. Izgubila emisiju, pa eto je sada malo kod Ace, malo za dnevnik reportaze.

Nema za njiha zime.

Ta Sever je slika i prilika kako ovi udarni Jugoslaveni brinu o svojima. Izgubila emisiju, pa eto je sada malo kod Ace, malo za dnevnik reportaze.

Nema za njiha zime.
    Spašavanje vojnika Maje.

Slobodan Prosperov Novak u NU2. Rastura. Hitil bu ga Aco van iz studija.

Jel vidite Aci oči, pune mržnje i bijesa...Podsjeća me na one horor filmove kada ih vidiš iz daljine, i "njegove" iz šume. Imam osjećaj da bi da može napao Novaka kako god, ne može se nositi sa argumentima pa mu izvrće riječi i nastoji ga nadglasavati tokom govora.

Preraslo u prepirku s Acom. Aco ga pitao kaj treba izbaciti iz popisa lektire da klince privucemo citanju, a Novak skoro poludio. Kako mislite izbaciti? Sto izbaciti? Haha. Ocekival je uobicajene leftardske spike o smanjivanju torbi ucenicima.

Probal ga je Aco vise puta kompromitirati. Dobro si Arizine rekel, Aco je danas bil bijesan. Rijetko je kad takav prema gostima, jedino kad dodu hrvatski domoljubi.

Trifunović gost nedjeljom u dva. Dva Srbina nam objašnjavaju da Hrvati imaju kompleks prema srpskom filmu, a Trifa veli da se hrvatski film ipak digao i to zahvaljujući HAVC-u i Hribaru.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 06-05-2018 at 15:49

Datum registracije
    Sep 2016
    Pogleda prve minute onog srbijanskog zvakonje Trifunovica, kaze NDH je bila medj' pet fasisticke drzave.....Njemacka, Italija, Japan, Spanjolska i eto velesila NDH....

Pa usporedjiva Bujanca i Seselja. Ma biser od srbijanskog idiota.

Pogleda prve minute onog srbijanskog zvakonje Trifunovica, kaze NDH je bila medj' pet fasisticke drzave.....Njemacka, Italija, Japan, Spanjolska i eto velesila NDH....

Pa usporedjiva Bujanca i Seselja. Ma biser od srbijanskog idiota.
    Svaka čast, nisam znal da smo nekad bili tak jaki u svijetu.

Koja je to bezobraština, tom Aci bi trebali čim prije ukinuti emisiju.

Datum registracije
    Sep 2016
    Sto ova glupa srpska svinja zaista naziva generala Praljka "slinjo".

Pa dobro, sto ce ova stoka smrdljiva jos izplunjuti.

Smeće, to nisam čuo. Četnik doveo četnika da vrijeđa naš narod, državu, velikane i povijest. Nije čudo da se nervozno vrtio u stolcu, očekival je da će ga nakon toga netko natamburati u studiju zbog svega izgovorenoga.

Taj Trifrunović je seronja. Umišljeni seronja. Nekad je bio dobar glumac , sad je seronja.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove