Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

11 84.62%
  • Ne

2 15.38%
+ Odgovori na temu
Stranica 77 od 78 PrviPrvi ... 27 67 75 76 77 78 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,521/1558

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

Vukić surađuje s Matkovićkom na istraživanju Jasenovca. Uskokodakali se četnici i jugići zbog gostovanja, traže glave.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    nisam gledala emisiju pa ne znam je li se spominjalo. Vukić je Srbin a otac mu je bio u Jasenovcu. čovjek jednostavno želi da se sazna istina, kakva god bila. naravno da jugovicima to ne odgovara.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Opet ce letiti Kristo sa HRTa, ovih dvoje novinara 100%.

Svaka cast toj zeni, ima petlju.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    nisam gledala emisiju pa ne znam je li se spominjalo. Vukić je Srbin a otac mu je bio u Jasenovcu.
    Je, reka je to.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Opet ce letiti Kristo sa HRTa, ovih dvoje novinara 100%.

Svaka cast toj zeni, ima petlju.
    Novinari vjerojatno neće..ali Krišto bi mogla ionako su je već par puta micali s nekih projekata
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Čudno da su je uopće vraćali.

„Hrvatska radiotelevizija ograđuje se od stajališta iznesenih u emisiji Dobar dan Hrvatska 30. svibnja u kojoj je gostovao Igor Vukić. HRT osuđuje sve počinjene ratne zločine pa tako i one počinjene na području nekadašnjeg koncentracionog logora Jasenovac kako se oni više nikada ne bi ponovili.“

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    „Hrvatska radiotelevizija ograđuje se od stajališta iznesenih u emisiji Dobar dan Hrvatska 30. svibnja u kojoj je gostovao Igor Vukić. HRT osuđuje sve počinjene ratne zločine pa tako i one počinjene na području nekadašnjeg koncentracionog logora Jasenovac kako se oni više nikada ne bi ponovili.“
    Nije samo riječ o "ograđivanju." Crvena gamad sa HRT-a je uklonila snimku emisije sa portala

Apsolutno je bilo šokantno da se to pojavilo na Yutelu.

kad je to netko napisao mislim 1981 mislio sam da se zajebaje.

igovr Vukić je srbin, potomak jasenovačkog logoraša čovjek politički Hrvat i domoljub.

Jasno da su za njega vrata Yutela zatvorena.

To je samo dokaz zašto ja cijenom u određenim situacijama Srbe.

moja pokojna rođaka bi znala reć..Srbin može bit ili pa sili čovik.

A Hrvat može bit ili čovik ili govno.

na žalost među Hrvatima je govana puno.

zato svaka čast Srbinu Vukiću, Srbinu Mišiću. Srbinu Besaroviću koji su s epokazali sto puta večćim hrvatima nego barem 50% Hrvata.

Ja bukvalno nisam mogao vjerovati da je taj pusten na yutel.

I ovo je ocekivano, cudice me ako ne nogiraju Kristo i jos bar 10 kolateralnih zrtvi. Ipak je to "revizionizam".

Naravno, zbog ovakvih naslova, intervjua, nece se ispricati ni novi list niti bi se itko ispricao, a i zasto bi. Ionako samo kazu "pa to je adezeov koalicijski partner" i tako desno krilo partije sluzi jugoslovencinama kao vjeciti alibi.

a brzi su osuditi Bujanca zbog par rijeci sa Seseljom... to je to njihovo ljigavo budzavo pokvareno licemjerje

Izgleda kao intervju mega-zvijezde. Taj je trebal biti u zatvoru koliko su on i njegova vlada šteta napravili Hrvatskoj.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Koncentracionog? Tak su napisali? Je li to Pupovac pisao?

Datum registracije
    Sep 2016
    Citan da imbecil i profesionalni srbijanski peder napadaju Kristo, da doslovce srbijanska pedercina, koja zivi u Zagrebu i izjavljuje da hoce hrvatsko drustvo ''poboljsavati'', sto mu valjda znaci naguravati Hrvatima bolestine i budalastine.

Taj lik kojemu je ocito opsesija denuncirati sve i svakoga pise svoje pamflete institutima na ekavici, sto nikome ne smeta, ni drzavnin institucijama, ni gospodji Grabar, koja je isto vec primala depeshe, sve dok ne naleti peder na Karolinu, koja je zatrazila da taj svoj mentalni izljev privede na knjizevni hrvatski kako bi ga uopce procitala.

Ovo je cista tragikomika, srbijanska pedercina koja je iz svoje ''svetske prestonice'' dojurila do Zagreba, jer bi mu u Beogradu valjda razbili zuburine a rodbina obisila za jaja, dolazi u Zagreb napadati hrvatske novinare i opcenito ''poboljsavati hrvatsko drustvo''.

Naravno da je srpska pedercina usko vezana uz Pupovcevu stranku, ali i uz GLAS i Pametno.

Datum registracije
    Sep 2016

Ekavac peder.

Božinović kod Ace na obavijesnom razgovoru. Zašto je policija pucala na goloruke srpske obrtnike kombi-prijevoznike kod Srba?

Igor Vukić HRT-u: ‘Poticanje rasprave o Jasenovcu treba nagraditi, a moja knjiga je rezultat desetogodišnjeg rada i arhivskog istraživanja’

“Poštovani,

Obraćam Vam se u vezi s hitnom sjednicom Programskog vijeća HRT sazvanom za 4. lipnja 2018., na kojoj će se raspravljati o mojem gostovanju u emisiji Dobar dan, Hrvatska.

Ako postoji problem u vezi s tim gostovanjem, on može biti samo u tome što u programu HTV-a do tada još nije bilo ozbiljne rasprave o logoru u Jasenovcu, a nju smo tek načeli u emisiji Dobar dan, Hrvatska.

Stoga bi zaključak ove sjednice trebao biti odavanje priznanja urednicima i voditeljima koji su omogućili da se o tome napokon govori i u programu javne televizije.

Rad našeg Društva za istraživanje trostrukog logora Jasenovac, u okviru kojeg istražujem događaje u logoru u razdoblju od 1941. do 1945., javan je, a dio rezultata objavljen je u knjizi „Jasenovački logori-istraživanja“ iz 2015., zatim na internetskoj stranici našeg društva www.drustvojasenovac.wordpress.com, u časopisima, tjednim novinama, itd. Članovi našeg društva sudjelovali su na znanstvenim skupovima, gostovali u emisijama lokalnih i regionalnih TV i radio postaja pa je neobično da to novinari i urednici HTV-a do sada nisu primijetili i primjereno popratili u svojim prilozima ili nas pozvali na sudjelovanje u nekoj razgovornoj emisiji.

Za razliku od njih Muzej holokausta u Washingtonu našu je knjigu uvrstio u svoju biblioteku. Knjiga je u Hrvatskoj predstavljena na tridesetak javnih tribina.

Neke članove Programskog vijeća izravno smo obavijestili o rezultatima našeg rada i dokumentima koje smo pronašli, a oni ipak nisu našli za shodno potaknuti novinare da se pozabave ovom temom.

Napominjem da su naša istraživanja u skladu s zaključkom Vijeća za suočavanje s posljedicama vladavine nedemokratskih režima, koje u „Dokumentu dijaloga“, na stranici 13., predlaže nastavak „savjesnog i kritičkog znanstvenog utvrđivanja stvarnog broja žrtava, posebno tamo gdje je on dokazano uvećan iz političkih, politikantskih ili nekih drugih razloga“. Logor u Jasenovcu je pravi primjer takvog preuveličavanja.

Dokumenti pomoću kojih opisujemo događaje u logoru nalaze se u hrvatskim državnim arhivima (središnjem Hrvatskom državnom arhivu u Zagrebu i državnim arhivima, Karlovcu, Sisku, Osijeku i drugdje) i relativno lako je provjeriti njihov sadržaj (uostalom, neke od njih objavili smo kao ovjerene kopije).

Uz to koristimo i druge uobičajene povijesne izvore:, izjave bivših zatočenika, objavljene historiografske knjige, matične knjige rođenih i umrlih, novine i časopise iz tog vremena i drugo.

Naše istraživanje arhiva sufinanciraju i državna tijela. Upravo provodimo projekt za koji smo potporu dobili na natječaju Ministarstva hrvatskih branitelja, koje raspolaže fondom za istraživanje sudbine stradalnika iz Drugog svjetskog rata i poraća. Našu natječajnu ponudu analiziralo je i potvrdilo neovisno povjerenstvo u kojem su bili kvalificirani povjesničari i drugi stručnjaci.

Rezultat sada već gotovo desetogodišnjeg rada i arhivskog i drugog istraživanja je i moja knjiga „Radni logor Jasenovac“, koju je izdala ugledna „Naklada Pavičić“, na 340 stranica, s nešto više od 500 bilježaka, fusnota, odnosno citata raznih dokumenata i drugih izvora.

Pravi bi propust bio – i o njemu bi onda trebalo raspravljati Programsko vijeće – da o ovoj knjizi HTV nije pravovremeno obavijestio svoje gledatelje.

Srdačan pozdrav,
    Igor Vukić”
    https://narod.hr/hrvatska/igor-vukic...g-istrazivanja

Datum registracije
    Sep 2016

Knjiga bu mu planula u prodaji nakon ovog gostovanja.

Više zbog ove hajke. Alaj su se digli Jugoslaveni i srbofili na zadnje noge.

Datum registracije
    Sep 2016
    HRT maknuo Karolinu Vidović Krišto iz emisije Dobro jutro, Hrvatska

http://narod.hr/hrvatska/hrt-maknuo-...jutro-hrvatska

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke