Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
13. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

11 84.62%
  • Ne

2 15.38%
+ Odgovori na temu
Stranica 78 od 83 PrviPrvi ... 28 68 76 77 78 79 80 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,541/1653

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

Urednička odluka je da ju se makne. Kojeg urednika, Pupovca ili Plenkija?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa ovo postaje stvarno neukusno do bola, onaj Stankovic dovodi likove koji hrvatske generala nazivaju ''slinjo'', dovodi likove koji omalovazavaju Hrvate, sprsku agresiju pritvaraju u gradjanski rat, svakojaki vizualni shund u toj ''emisiji'' a ovu zenu koju su ionako vec izgurali na marginu i dalje izguravaju.

Koja je to bagaza u toj televizijksoj kuci.....
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Vratili su Kosanovica na HRT. Sve je isto samo njega(copavog bravara) nema, YUTEL jaci nego ikada.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ovi se volu baviti manjinskin pravima, od Severice, priko Stankovica, pa do Kosanovica.

Ja bi priporucija da se na ''drzavnoj'' televiziji pobrine o tome da ona manjina koja je najjace proganjana ipak isto uziva neka prava.

A ta manjina su-Hrvati.

Pupovčev glasnogovornik nazad na Yutel ili bolje rečeno RTS2.

HDZ je manje zlo dakako.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Hvala Bogu što je hdz na vlasti,zamislite tek kako bi hrt izgledao da su crveni na vlasti.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Datum registracije
    Sep 2016
    Ako HDZ nestane, 30 godina SDP na vlasti!!! Tako da ste razumili.

Za kaznu, nakon ovog svjetskog prvenstva, nećete moć više gledat reprezentaciju na HRT-u.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Pa logično...
    Vidović Krišto dobila otkaz ,Saša Kosanović vraćen na HTV...ne može biti jasnija poruka...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

NU2, Goldstein kod Stankovića: nema smisla iskapat Jasenovac, em su zdrobili i spalili leševe, em su se kosti rastopile.

Emisija je sigurno gladijajce, jel se dirkaju ispod stola, ne gledam..

Datum registracije
    Sep 2016
    Najljuci je bija moment kad Stankovic napominje onu Cickovu kako se mora istrazivati i Jasenovac nakon 45, a ovaj se opet napuva i pocme o stricu itd itd. uopce ne ulazeci u pitanje o tome.

ne treba Jasenovac istrazivati, tu se sve zna, izmedju 80.000 i 243 mileona zrtava, tu negdje, cemu istraga, to je revizija proslosti, fasizam, ustasenje.

Treba istraziti obranu Siska, Karlovca, odnosno povampirenje ustastva u tim gradovima `91, do u detalje ispitati sve, i Vukovar istraziti i ubojstvo vojnika jna u vukovarskoj posti i podmetanje eksploziva u lokalne nesretnih Srba, i Borovo selo istraziti tko je poslao policajce u selo i zasto, na nenaoruzan narod. To treba istraziti, pocistiti ispred svog praga.

Citiraj Prvotno napisano od Basta Vidi poruku
    NU2, Goldstein kod Stankovića: nema smisla iskapat Jasenovac, em su zdrobili i spalili leševe, em su se kosti rastopile.
    Treba samo isplatiti lovu Židovima i Srbima.

Sažeci današnjih tekmi. Ulovil sam da je komentator HRT-a rekel da je neki Srbin 3. najstariji igrač njihove repke u povijesti, nakon Safeta Sušića i još nekoga. Kaj su naši počeli nekritički prenositi njihove nebuloze?

Safet Sušić i Srbija.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Sažeci današnjih tekmi. Ulovil sam da je komentator HRT-a rekel da je neki Srbin 3. najstariji igrač njihove repke u povijesti, nakon Safeta Sušića i još nekoga. Kaj su naši počeli nekritički prenositi njihove nebuloze?

Safet Sušić i Srbija.
    Kasniš malo Grunfe https://narod.hr/sport/video-hrt-ov-...adioteleviziju

Safet Sušić i Srbija.
    Yutel očigledno uzgaja kvalitetne kretene.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-06-2018 at 10:48

yutel se odavno ukrcao na vlak ili voz 'sretno braci srbima pa da se sretnemo u finalu a onda neka pobijedi ljubav, uspomena na druga Tita'

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2

Safet Sušić i Srbija.
    I ja sam gledao ovde na FOX-u, prenos Srbija - Kostarika. I u jednom trenutku, komentator kaže kao je Srbija u prošlosti menjala ime, pa nabraja od kraljevine Jugoslavije do SCG. Sve su to druga imena za Srbiju.
    Vidiš, Grunfe, kako se na mnogo mesta u svetu pogrešno razmišlja, osim u nekim umnim krugovima među Hrvatima, u koje si se i ti uključio.
    Ko je reko jebo li ga ćaća, da se Crna legija ne vraća

Mene bi recimo bilo sramota reci da je Safet Susic nastupao za Hrvatsku, da je Primoz Ulaga osvajao medalje za Hrvatsku, Darko Pancev zabijao golove za Hrvatsku a Omerovic branio, ali treba imati obraza da bi te bilo sramota.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove