Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
15. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

12 80.00%
  • Ne

3 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 96 od 96 PrviPrvi ... 46 86 94 95 96
Prikaz rezultata str. 1,901/1909

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Zašto je osma epizoda serijala naprasno završila,kada se spominjao mogući ubojica devetogodišnje Rosemary ševo i njenih roditelja?
    Koliko se sjećam spomenuto je najprije da je ubojica bio pod kodnim imenom Stanko (Čolak ?) ,a na samom kraju epizode je rečeno da prema nekim saznanjima ubojica više niju među živima...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Zašto je osma epizoda serijala naprasno završila,kada se spominjao mogući ubojica devetogodišnje Rosemary ševo i njenih roditelja?
    Koliko se sjećam spomenuto je najprije da je ubojica bio pod kodnim imenom Stanko (Čolak ?) ,a na samom kraju epizode je rečeno da prema nekim saznanjima ubojica više niju među živima...
    Pa šta nije ubojica obitelji Bahorić-Ševo Vinko Sindičić?!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Prilažem dodatne podatke i pouzdane informacije o Iliji Staniću. Prilažem link. Sadržaj je pun podataka. Ja sam bio 30 lipnja 2014. godine u Francuskoj kod jednog prijatelja kojeg sam upoznao u Parizu koncem pedesetih godina prošlog stoljeća. Taj moj dugogodišnji prijatelj je otišao ožujku 1961. godine iz Pariza u Madrid študirati političke nauke. Od tada pa do 2014. godine nisam ga vidio niti smo bili u kontaktu. Preko zajedničkog prijatelja sam saznao za njegov br. telefona i odma sam ga nazvao. Naravno da mu je bilo drago čuti o meni te me je pozvao u svoj stan. Bili smo skupa u subotu 29 i nedjelju 30 lipnja 2014. Tada mi taj moj prijatelj rekao da je upoznao Iliju Stanića u Madridu u ožujku 1967. i da su bili prijatelji. On mi je tada dao tu sliku za koji mnogi i mnogi Hrvati nikada prije nisu znali.

https://otporas.com/1966-2/

Citiraj Prvotno napisano od Bobani Vidi poruku
    Prilažem dodatne podatke i pouzdane informacije o Iliji Staniću. Prilažem link. Sadržaj je pun podataka. Ja sam bio 30 lipnja 2014. godine u Francuskoj kod jednog prijatelja kojeg sam upoznao u Parizu koncem pedesetih godina prošlog stoljeća. Taj moj dugogodišnji prijatelj je otišao ožujku 1961. godine iz Pariza u Madrid študirati političke nauke. Od tada pa do 2014. godine nisam ga vidio niti smo bili u kontaktu. Preko zajedničkog prijatelja sam saznao za njegov br. telefona i odma sam ga nazvao. Naravno da mu je bilo drago čuti o meni te me je pozvao u svoj stan. Bili smo skupa u subotu 29 i nedjelju 30 lipnja 2014. Tada mi taj moj prijatelj rekao da je upoznao Iliju Stanića u Madridu u ožujku 1967. i da su bili prijatelji. On mi je tada dao tu sliku za koji mnogi i mnogi Hrvati nikada prije nisu znali.

Bobani, jel uskoro proslava tvoje stogodisnjice...

Po ovim podacima... samo jos malo da sacekamo, brzo ce to...

https://www.youtube.com/watch?v=E6JJ8adt6rM

Ovo je materijal za tebe...

7:52... http://prntscr.com/odsqg8

Mladi student prava, buduci predsjednik Dr. Ivo Josipovic

Bog! kolega DzoniBG

Hvala da se zanimaš za moj stoti rođenda. Podsjećam te da će to biti za sedam tisuća trista pet dana (7.305) Prilažem link iz kojeg možeš malo više saznati. http://otporas.com/mile-boban-otpora...ofibrosarcoma/ Prilažem također i drugi link iz kojeg ćeš saznati više. U sadržaju drugo linka ćeš vidjeti rečenicu DA SVI PUTEVI VODE U BOBANOVU DRAGU. Pa ako imaš volje, želje i mogućnosti rado bih te žilio tu vidjeti..
    http://otporas.com/mile-boban-win-fi...rosarcoma-rak/

A što se tiče tvoje zajedljivosti iz prošlosti, naše hrvatske prošlosti, za mene je to svetinja. Hrvati su branili svoje. Nisu tuđe otimali. Nitko, pa ni ti dragi kolega nće reći: Kako bi to bilo kada su Hrvati proglasili svoju Državu Hrvatsku desetog Travnja 1941. godine , kako bi to bilo da se srpski četnici i sa njima jugoslavenski komunisti nisu digli s oružjem pritiv netom stečene Hrvatske Države. Predspostavimo, dragi kolega Dzoni da se nitko nije digao protiv Hrvata i Hrvatske Države, uvjeravam te da bi tu bio mir kao što je bio između Slovaka i Čeha kada su se razvojili, odvojili i svaki otišao svojim putem, svojoj državi Slovaci Slovačkoj a Česi Češkoj. tako bi bilo i kod Hrvata da nas Srbi i Jugoslaveni svih boja i svih tedencija nisu napali. nama Hrvatima nije bilo drugog izbora osim braniti se. To ti je tako, i to je pokazao zadni rodoljubni rat 1991-1995.

Želim ti sve najbolje. javi se opet.

Bog!

Citiraj Prvotno napisano od Bobani Vidi poruku

Zanimljivi su svi ovi podaci Bobani.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pazi ti Yutela, najprije opisuju zlodjela UDBE, a zna se tko je bio glava svake odluke, svako ubojstvo nekog Hrvata je moralo biti odobreno od jednog covjeka.

A isti taj Yutel par dana kasnije izbaci seriju ''Tito'' gdje slusamo Arape kako placu, i domace Jugoslavene kako se kunu u copavog bravara.

Meni ta ''pomirba'' ide debelo na zivac.

Pa ne mozes osuditi Gulag a u isti dan hvaliti Staljina.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pazi ti Yutela, najprije opisuju zlodjela UDBE, a zna se tko je bio glava svake odluke, svako ubojstvo nekog Hrvata je moralo biti odobreno od jednog covjeka.

A isti taj Yutel par dana kasnije izbaci seriju ''Tito'' gdje slusamo Arape kako placu, i domace Jugoslavene kako se kunu u copavog bravara.

Meni ta ''pomirba'' ide debelo na zivac.

Pa ne mozes osuditi Gulag a u isti dan hvaliti Staljina.
    Kolega Punter2.0 želio bih znati o kojoj "pomirbi" ti govoreiš. ja znam za jednu koja je izišla u knjigi Istarska Drina br. 3/4 1964., st. 19-21. Ako se radi o toj "pomirbi", onda ja tu imamo. Ako se radi o nekoj drugoj, želio bih znati o kojoj "pomirbi" se radi. Inače ja sve volim čitati...kao i Poglavnikova pisma na priloženom linku...
    L.P.
    http://otporas.com/jutarnji-ne-voli-...tsku-povijest/

HRT-u moram priznati i zahvaliti što je prenosio meč svih mečeva tenisa, finale Wimbledona koje je bilo spektakularno! Barem nekad da me ugodno iznenade...

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove