Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
15. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

12 80.00%
  • Ne

3 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 97 od 97 PrviPrvi ... 47 87 95 96 97
Prikaz rezultata str. 1,921/1932

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Vrijeme koji si spičkao gledajući to sranje nikada nećeš nadoknaditi.
    Svejedno, hvala mu jer se žrtvovao za sve nas. Da je sranje, to je nesumnjivo. Ali ipak, da bi se argumentiralo zašto je to sranje sranje, trebalo je skupiti snage i hrabrosti, pa se izložiti toj kontaminaciji.

Još jedna propagandne emisija protiv HR države u udarnm terminu HTV 1. Emisija se zove Apsurdistan, termin koji jugoljevičari koriste za Hrvatsku. Tema emisije je most u Karlovcu, dio obilaznice kroz Turanj koja će se uskoro krenuti graditi. Smeta ih most koji stoji 10 godina, a stoji jer smo bankrotirali bili i nismo imali više love za gradnju cesta. To bumo sad riješili. Druga stvar poplave oko Karlovca, valjda je taj most problem.

Negativno intonirana emisija. Srali su malo i o Pelješkom mostu, a sad seru o Omiškoj obilaznici.

Umjesto da nam sat vremena pokazuju snimke veličanstvene izgradnje veličanstvenog Pelješkog mosta, to bi svakoga zanimalo.

Malić u Nudba kod Ace. Tema je Tuđman. Malić priča da su Tuđman i Kadijević bili frendovi. Onda ide prilog u kojem notorni Milomir Marić to potvrđuje i priča kako je Kadijević bio fino podšišan i obrijan, s Tuđman i ne baš. Tak nekaj.

Smračilo mi se pred očima.

A što ocekujes od Acinih gostiju. I to u raspravi o Tuđmanu. Uvijek isti ofucani narativ, jad i bijeda. Ne bih to gledala ni pid prijetnjom cupanja noktiju.

Nije rješenje ne gledati nego izbaciti kosovske provokatore s hrvatske televizije.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Malić u Nudba kod Ace. Tema je Tuđman. Malić priča da su Tuđman i Kadijević bili frendovi. Onda ide prilog u kojem notorni Milomir Marić to potvrđuje i priča kako je Kadijević bio fino podšišan i obrijan, s Tuđman i ne baš. Tak nekaj.

Smračilo mi se pred očima.
    Pa, fora je bila da je Aco trazio debelo ostriji stav spram Tudjmanu. Tu se vidi kako izgleda "pomirba" na nacin crvendaca.
    I po tome se treba ravnati, i prilagoditi vodjenje politicke borbe.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Meni se čini da je Malić znatno promjenio stav prema Tuđmanu

I to toliko da je Aco završi emisiju 7 minuta prije 15 h. Moral je odjuriti pod hladni tuš.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Jel gleda ko Zima 94? Večeras na hrt 1 je bilo.

Datum registracije
    Sep 2016
    Gledao sam Otvoreno, mogli su emisiju nazvati "Koky i Zoky" u drugom krugu. Zaboravljeno sto je Koky tjednima djelovala kao nadrogirana, "specijalisti" HRTa su odlucili da je Skoro nevaljan, stisnut, a gromade Koky i Zoky jasno vode dvoboj.
    Ovi krmci sa HRTa jos upozoravaju crvene da ne razsipaju glasove. Ne direktno tim rijecima, ali indirektno. Sve da ovce na kraju opet izaberu Kroku.

Datum registracije
    Sep 2016
    Samo je falio onaj HDZov dupelizac iz Dubrovnika, strucnjak Maldini.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove