Vidi rezultate ankete: Treba li ukinuti emisiju NU2?

Glasači
15. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da

12 80.00%
  • Ne

3 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 95 od 96 PrviPrvi ... 45 85 93 94 95 96 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,881/1909

Tema: HRT - sve, samo ne hrvatska

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Zaboravio sam dodati.

''Pa, neka me i drugi kupe'', na pitanje Stankovica dal' je kupljen sa strane Bandica.

Mislim, rijetko sam vidio toliki stereotip od Roma na televiziji. Ne pokazuje iakkvo razumijevanje za Medjimurce, sve mu je rasizam i nije istina. Ja sam reciprocitet, i za isto takvo rijesavanje problema.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Kod Stankovica Emir Hadzihafiz, onaj SDAovac koji dijeli Hrvatima lekcije o Thompsonu.

Ne da dijeli lekcije, nego brutalno laze kako Thompson ima pjesmu "ubij Srbe" ili kako je vec rekao.

Ali tko pametan jos gleda Stankovica i njegove uratke.

Datum registracije
    Sep 2016
    Tko bi mislio, Hadzihafiz i braca Mamic veliki prijatelji. Mozda padne zlatni ljiljan za Zdravkeca.

Zapravo je logicno, a vjerujem da im je obojici ili trojici frend i Ciro Blazevic.

Sve ista sorta ljudi, ovaj je u Tuzli i Sarajevu veliki Bosnjak, cim predje hrvatsku granicu pretvara se u multietnicara i europejca.

Mamic je hrvatina dok ne ode u Beograd, ili BiH. O Ciri je i suvisno.

Taman sam na kratko uključio dok je Hafiz pričao kako su Bošnjaci glasali za Komšića jer je takav zakon. I nešto su on i Aco pričali da su svi ostali osim njih fašisti.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Tko bi mislio, Hadzihafiz i braca Mamic veliki prijatelji. Mozda padne zlatni ljiljan za Zdravkeca.
    Tko pznaje makar jednog hdz-ovca zna kako su njima neprijateli Hrvata najveći prijatelji.

Jel gledate na prvom Jugoslavenske tajne službe? Pričaju o HRB i skupini Fenix.

5 sekundi u dokumentarni je pričao Ilija Stanić, ubojica Maksa Luburića.

Datum registracije
    Sep 2016
    Spominjat ce se i Goreta i Miro Baresic nakratko.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Jel gledate na prvom Jugoslavenske tajne službe? Pričaju o HRB i skupini Fenix.

5 sekundi u dokumentarni je pričao Ilija Stanić, ubojica Maksa Luburića.
    pričao je u petak ,člni mi se,puno više...
    o samom ubojstvu ,spominjalo se u toj epizodi..
    na kraju je Stanić rekao da on nije ubio Maxa,demantirao tonski zapis sarajevske UDBe...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Zanimljivo je i da je Stanić 2 godine živia kod Luburića prije ubojstva... Ne 2 tjedna, ili miseca, nego 2 godine.

Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    pričao je u petak ,člni mi se,puno više...
    o samom ubojstvu ,spominjalo se u toj epizodi..
    na kraju je Stanić rekao da on nije ubio Maxa,demantirao tonski zapis sarajevske UDBe...
    U tonskon zapisu spominje agenta udbe kodnog imena Stanko, koji mu je poslao otrov. Sama ta izjava mu pobija opravdanje. Kao da udba ne bi znala da stanko ne postoji i da ovaj mulja?!

U Večernjem je imal intervju di kaže da ga nije on ubio nego da je samo pustio 2 udbaša u kuću koji su ga ubili. Da je mislio kako će ga samo istući. Onda se uplašio i pobjegao iz Španjolske, vratio se u Jugoslaviju di mu je Udba dala stan na Dedinju i najnoviji bmw. I nastavio je raditi za udbu. Znači lažov teški, udbaški ubojica i izrod.

A do Luburića je došao preko neke Luburićeve rodbine, kako veli Philly, 2 godine je kod njega živio, znači stvarno je zadobio njegovo povjerenje. Zamisli koliki lažov moraš biti da 2 godine živiš kod čovjeka kojega ćeš ubiti i da se pretvaraš da si mu najbliži.

A kaj velite na ovu epizodu i uopće emisiju Jugoslavenske tajne službe? Vidim da je autor Miljenko Manjkas, kaj velite o njemu?

Datum registracije
    Sep 2012
    Meni je serijal super jer se prikazuje na državnoj televiziji tako da i šire mase vide koje su zlo komunisti napravili hrvatskom narodu.

Inače otac od Stanića je bia jedan od posljednjih križara, i raznia se bombom kad je završia u okruženju. On sam je bia sitni prijestupnik, tako da da je bia idealan kandidat za vrbovat od strane udbe - kriminalac s ustaškim pedigreom.

Zato je gad i rekel u Večernjem da je to napravio zbog ćaće. Krivi Luburića za to kaj nema tate i zato ga je moral ubiti. Pa stari mu je sam biral da se bori za Hrvatsku, nije ga Luburić silio.

Izvlačio se da je Luburić jednom nešto ružno rekao njegovom ocu.

Ni prvi ni zadnji sin velikog hrvatskog borca koji je služio njegovim krvnicima.

Pogle Pilsela.

Ovaj je inače bio u press službi tzv ABiH u ratu
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 10-07-2019 at 18:57
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Gledala sam ovaj serijal kad je išao premijerno 2012. a škicnem i sad. Ma šta reći; kakve tajne službe takva država. Psihopati, monstrumi, izdajice, krvnici to je ono šta je održavalo smrdljivu Jugoslaviju na životu. Najbolnije mi je gledati kako Hrvat izdaje i ubija Hrvata u ime Jugoslavije! I još gore, nitko nikad nije kažnjen i te ubojice i danas slobodno šeću Hrvatskom!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Izvlačio se da je Luburić jednom nešto ružno rekao njegovom ocu.

Ni prvi ni zadnji sin velikog hrvatskog birca koji je služio njegovim krvnicima.

Pogle Pilsela.

Ovaj je inače bio u press službi tzv ABiH u ratu
    Koji životni put, sigurno je prezadovoljan.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    U Večernjem je imal intervju di kaže da ga nije on ubio nego da je samo pustio 2 udbaša u kuću koji su ga ubili. Da je mislio kako će ga samo istući. Onda se uplašio i pobjegao iz Španjolske, vratio se u Jugoslaviju di mu je Udba dala stan na Dedinju i najnoviji bmw. I nastavio je raditi za udbu. Znači lažov teški, udbaški ubojica i izrod.

A do Luburića je došao preko neke Luburićeve rodbine, kako veli Philly, 2 godine je kod njega živio, znači stvarno je zadobio njegovo povjerenje. Zamisli koliki lažov moraš biti da 2 godine živiš kod čovjeka kojega ćeš ubiti i da se pretvaraš da si mu najbliži.
    Bog! dragi prijatelju Grunf. Drago mi je da se je potegla ova tema o Maksu Luburiću. Ja sam - možda - jedan jedan od onih koji malo bobliže poznaje kako je Ilija Stanića došao do Luburića 1967. Ne znam dali ste ili ne upoznati da je prije nekoliko godina u Zagrebi tiskana knjiga PISMA VJEKOSLAVA MAKSA LUBURIĆA. Prilažem vam jedan link o Iliji Staniću. Do sadržaja iz ovog pisma je došlo kada sam ja i još jedna moj prijatelj iz San franciska zamolili, mislim da je bilo 2009. godine jedna prvog ili blitskog susjeda Ilije Stanića, jer su iz istoga sela, zajedno odrasli itd., da ga otiđe posjetiti. Ovaj je to učinio, ali nije mogao doći do Ilije nego do njegao kolege koji mu je dao izjavu o Iliji Staniću koja se nalazi na priloženom linku.
    Poštovani kolega Grunf ako ste zainteresirani saznati što više detalja o Iliji Staniću, javite se te ću vam priložiti link ili linkove iz koji se može mnogo saznati što se prije nije znalo. Usput želim reći da Ilija Stanić nije došao do maksa Luburića preko rodbine, svoje neg točno planirano od strane Udbe. Onaj "neki" Stanko nije "neki" Stanko nego zloglasni Stanko Čolak od Širokog Brijega; hrvat u službi tuđinca.

Primi velike i lijepe poZDrave,
    https://otporas.com/tko-je-ilija-sta...la-drinjanina/

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove