+ Odgovori na temu
Stranica 137 od 137 PrviPrvi ... 37 87 127 135 136 137
Prikaz rezultata str. 2,721/2728

Tema: Oldschool-devedesete

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Najzanimljivije je bilo u Vu, nama koji smo bili u busu sa Zlodijem i Dugim (vukovarskim braniteljem, iz Studenca), ali to nije forumska priča.
    Inače napadnuta je, kamenovan konzulat Srbije jer je bila jedina besprijekorno obnovljena zgrada te 2000te (inače 2/3 bila je u staklu), neću ulaziti u postupke murije taj dan, al to je bila šibica koja je upalila nerede pred njom.
    Bila je hrpa ljudi cca 7-8 tisuća, kiša, tmurno vrijeme, taman tjedan dana od povratka imena.

Ja što pamtim, da se šamaralo masovno debile koji su preskakali ogradu na VU novom groblju, kada su se polagali vijenci i odavala počast braniteljima.
    Na stadionu, kraj...šora sa zaštitarima, totalna anarhija, kada se zna da su svi odreda bili Vukovarci, i bivši branitelji među zaštitarima.
    Bez obzira što su zaustavljali upad pijane ekipe u teren nakon tekme, velika ljaga taj dan za grupu.
    potpisujem sve, a vidim i da smo u istom busu bili :-)
    BBB, BAJ1992, 40g,100+

Član u nastajanju st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    "Ljubljana: Olimpija-Partizan 89/1990.
    Armada među Green Dragonsima"

25/40+
    rijeka SPEZIAL

Anderleht-Hajduk 94/95, Torcida - Solin na putu za Brisel.

Torcida u Briselu.

Torcida old school. 53 g, 200-300

Jebote koja ekipa svaka cast ! Vidim i Kele iz Solina prisutan hehehe
    BBB-ZG DUBRAVA 42,100+

Član u nastajanju split572 avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    na dan finala kupa protiv riječana,mjesto radnje zg kolodvor,dres engleske i poznata faca,jedan od legendarne ekipe Petrinjaca,Chelsea iz Siska...uvijek će mi biti najdraže razdoblje BBB-a ono u 90-ima jer sam tada napravio prve korake a tada gdje god je Dinamo igrao jedan natpis je bio konstanta...jednostavno bili su navijači u pravom smislu te rijeći...naime oni nikada nisu "birali" tekme,išli su svuda i uvijek...da li se radilo o nebitnoj kup tekmi u Rovinju,o Stobreču,Pireju,Požegi,Splitu...oni su uvijek bili tu i kada nikoga nije bilo...kada bi me neko u 3 u noći probudio i pitao za BBB-e,prva asocijacija bili bi Petrinjci...vjernost i muda do poda...90-ih kad nije bilo sranja tipa ultras-tifo i sl.Petrinjci su bili prisutni na euro stadionima i pratili zbivanja vani...zapravo ispisali su povijest BBB-a do danas...da možda u 3 slike dočaram koliko dugo traju, prvi Split u hnl-u 1992...20-ak Boysa,naravno Petrinjci i gore spomenuti Chelsea koji je loše prošao taj put kao klinac,neki dan gledam snimak kako Jeličić nakon gola trči do juga Poljuda na finalu kupa 1995.,naravno u prvom planu ekipa Petrinja,zadnji Split sad kada je Soudani zabio...i tko je opet bio dolje...hm...u rasponu od 25 godina...ništa nije moglo proći bez njih...navijački respekt za sva vremena...
    Posljednje uređivanje od split572 : 20-06-2017 at 02:16
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Na superkupu 1994, u Splitu nas manje od 30, a jedini transparent PETRINJCI zavezan za one stange po sredini juga.
    BBB-ZG DUBRAVA 42,100+

Citiraj Prvotno napisano od split572 Vidi poruku
    na dan finala kupa protiv riječana,mjesto radnje zg kolodvor,dres engleske i poznata faca,jedan od legendarne ekipe Petrinjaca,Chelsea iz Siska...uvijek će mi biti najdraže razdoblje BBB-a ono u 90-ima jer sam tada napravio prve korake a tada gdje god je Dinamo igrao jedan natpis je bio konstanta...jednostavno bili su navijači u pravom smislu te rijeći...naime oni nikada nisu "birali" tekme,išli su svuda i uvijek...da li se radilo o nebitnoj kup tekmi u Rovinju,o Stobreču,Pireju,Požegi,Splitu...oni su uvijek bili tu i kada nikoga nije bilo...kada bi me neko u 3 u noći probudio i pitao za BBB-e,prva asocijacija bili bi Petrinjci...vjernost i muda do poda...90-ih kad nije bilo sranja tipa ultras-tifo i sl.Petrinjci su bili prisutni na euro stadionima i pratili zbivanja vani...zapravo ispisali su povijest BBB-a do danas...da možda u 3 slike dočaram koliko dugo traju, prvi Split u hnl-u 1992...20-ak Boysa,naravno Petrinjci i gore spomenuti Chelsea koji je loše prošao taj put kao klinac,neki dan gledam snimak kako Jeličić nakon gola trči do juga Poljuda na finalu kupa 1995.,naravno u prvom planu ekipa Petrinja,zadnji Split sad kada je Soudani zabio...i tko je opet bio dolje...hm...u rasponu od 25 godina...ništa nije moglo proći bez njih...navijački respekt za sva vremena...
    jebiga, nedamo se jos

p.s. kak se mjenjaju brojke dolje? neko ce pomisliti da sam balavac
    BBB. 38, 450+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove