+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 137 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 53 103 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/2731

Tema: Oldschool-devedesete

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ma što bi smetalo......
    samo ti ožeži. što više i što češće.
    dobra fotka,dobro izdanje.

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    E Capo,jučer mi palo napamet kak smo se upoznali........ko bi reko da tramvaji donose poznanstva,hi,hi,hi,
    A brijem da su se jučer navečer u "bazi" potrgali od alkohola,jesi ti vidio ono mnoštvo pivskih bačvi i točionik?Kak si ti otišo ovi me cimali da dođem navečer,reko kak da ne,vidim kaj se sprema

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    nemoj zajebavat?!?!?!!? bilo veselje u bazi?
    pa mogo si reć, mogli smo se nać i taman dezertirat pred najgore

Datum registracije
    Nov 2010
    Ma bolje izbjeć,kak zbrisat kad se banda skupi,i da oćeš nemreš

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Oldschool-devedesete

Kako je od raspada jugo lige i time samostalnog razvitka navijačkog pokreta po državama bivšim republikama prošlo već 20 godina neke navijačke grupe i događaji spadaju u već i u povijest.
    stvorene su mnoge grupe, neke su se razvile, neke su se smanjile uglavnom mnogo se toga dogodilo.
    mjesto za rasprave kao i foto-video sekciju
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Kajzerslautern-Zvezda 1:0,'96-'97

Bio sam na revansu na Marakani, mi smo igrali neki basket u Pioniru pa smo posle otisli na jug.
    Atmosfera je bila fantasticna i po meni jedno od boljih navijanja cigana kojem sam licno prisustvovao.
    Slager 'U srcu mome..' a i skandiranje 'On je hteo naseg Kupa, k...c pusi Pavel Kuka!'
    Ubio ih Deki Stankovic..

Datum registracije
    Nov 2010
    Koliko se sjećam,prvi derbi,ili drugi nakon raspada juge ,nakon tuče grobara i delija pala je i prva žrtva,odnosno od zadobivenih ozljeda preminuo je jedan ( istaknutiji) navijač C.Zvezde.Čuo sam par verzije tog događaja,(zavisno od kuta pripadnosti i gledanja takva je bila i priča),može li se znat prava istina o tom danu?
    Po pričama ovdje,bila je ganjavka oko stadiona pa pukla palica o glavu...jedna priča čak govorila da su grobari bili odjeveni u zvezdine dresove( ?????!!!!!?????!!!!!) pa navukli cigane i oderi..druga priča da su cigani napadali grobare oko stadiona pa nakon početnog uspjeha i regrupacije grobara ovi udarili kontru i rasulo među ciganima i završilo kako je...takve su ovdje informacije bile

Citiraj Prvotno napisano od exx Vidi poruku
    Koliko se sjećam,prvi derbi,ili drugi nakon raspada juge ,nakon tuče grobara i delija pala je i prva žrtva,odnosno od zadobivenih ozljeda preminuo je jedan ( istaknutiji) navijač C.Zvezde.Čuo sam par verzije tog događaja,(zavisno od kuta pripadnosti i gledanja takva je bila i priča),može li se znat prava istina o tom danu?
    Po pričama ovdje,bila je ganjavka oko stadiona pa pukla palica o glavu...jedna priča čak govorila da su grobari bili odjeveni u zvezdine dresove( ?????!!!!!?????!!!!!) pa navukli cigane i oderi..druga priča da su cigani napadali grobare oko stadiona pa nakon početnog uspjeha i regrupacije grobara ovi udarili kontru i rasulo među ciganima i završilo kako je...takve su ovdje informacije bile

Pokojni Stevke je u sredini sa kacketom u tamnoj majci.
    Prolece '92.nasi su se skupili na auto-komandi u parku i krenuli prema JNA.Grobari su krenuli nizbrdo i grupe su se sudarile u visini blagajni.U zestokoj tuci u kojoj niko nije pobedio,a prekinula je policija,Stevke je dobio stanglom po glavi,pukla mu je lobanja i od zadobijenih povreda posle 20-tak dana je izdahnuo.Nesretan slucaj,strasno.

Generalno Bermudski trougao, nasa donja blagajna-parkici iza i prekoputa Derbija, Autokomanda.
    Sta se sve tu godinama izdogadjalo...
    Nazalost pala je i prva zrtva a posle toga jos dosta ljudi!
    Nadam se da vise nece niko stradati!

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Stevke je dobio stanglom po glavi,pukla mu je lobanja i od zadobijenih povreda posle 20-tak dana je izdahnuo.Nesretan slucaj,strasno.
    vraga nesretan. neko ga je opalio po glavi s namjerom da ga ozlijedi, a kod uporabe takvih sredstava mora se računati na i na najgoru posljedicu na koji mnogi ne računaju.
    tužiteljstvo bi to kvalificiralo u najmanju ruku kao neizravnu namjeru.

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    vraga nesretan. neko ga je opalio po glavi s namjerom da ga ozlijedi, a kod uporabe takvih sredstava mora se računati na i na najgoru posljedicu na koji mnogi ne računaju.
    tužiteljstvo bi to kvalificiralo u najmanju ruku kao neizravnu namjeru.
    Tesko mi je da pricam o ovom slucaju jer mi je Stevke bio prijatelj.Ali jedno treba da se zna u sukobu je ucestvovalo oko 400 ljudi,pola od njih su imali motke.Bacena je tona kamenica ,Stevke je bio u prvim redovima sa stanglom.Jednostavno desilo se ,los ugao udarca,neodmerena jacina ,splet okolnosti sve je to uticalo da se to tako tragicno zavrsi.Na obe strane je bilo jos po najmanje 20 razbijenih glava.Sud je odprilike taj slucaj tretirao kao sto si ti napisao.Grobar koji je okrivljen za to (licno mislim da je bio zrtveno jagnje) je dobio ako se dobro secam izmedju 3 i 4 godine.Nazalost poznajem i njega.Necu se vise vracati na ovu temu,bas mi ne prija.Niko ne treba da pogine zbog navijackih strasti ,ma kako one bile velike.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    točno. nitko ne treba poginuti zbog navijačkog obračuna.
    ja sam uvijek volio dobru šoru ali čim se previše okrene na palice, kamenje kao i cipelarenje onih na podu, meni to osobno nikad nije bio užitak radit a znam ljudi koji bez uporabe takvog oružja i nisu baš spremni ući u fajt čisto.

Član u nastajanju the outfit avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    Citiraj Prvotno napisano od rdbgd Vidi poruku
    Niko ne treba da pogine zbog navijackih strasti ,ma kako one bile velike.
    ne stignem ništa pisati i stavljati od obaveza, ali ova rečenica je bit svega, ali nažalost mnogi tako ne misle....

100. derbi...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    e, unchained, ajde nam malo približi događaje iz početka stoljeća.
    grobari su jebeno pali pa se jebeno digli. šta je bilo- osim one podjele

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    e, unchained, ajde nam malo približi događaje iz početka stoljeća.
    grobari su jebeno pali pa se jebeno digli. šta je bilo- osim one podjele
    Malo je to duza prica, nikada pad ne dodje tako brzo a ni kada krenes ka vrhu ne ide bas odmah takodje.
    Sve to pocinje negde od 96te, nije sve bilo bas odjednom i bas je slozena i duga prica do totalnog pada i svih negativnih stvari koji su pogodili moju grupu...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    eh, tulum još nije gotov, ja malo virnem šatro mijenjat glazbu......
    nije ko tvoj da gore auti ali, još se kući ne ide.
    pa ako imaš vremena.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove