+ Odgovori na temu
Stranica 39 od 39 PrviPrvi ... 29 37 38 39
Prikaz rezultata str. 761/777

Tema: Slučaj Bujanec i ostali

Bujanec je debil kao što rekoh, on je i Čačića promovirao kao maga gospodarstva lik je kriminalac koji bu davno bio u buksi da nije "antifašist".

ja kažem jadno je hrvastvo koje je spalo na Bujanca. On je sinošnjom emisijom napravio toliko štete hrvatskoj stvari, ali jebe se njega za to. ima dovoljno naivčina da tu priču popuše a možda nešto i kapne u džep.

Uostalom kako se samo odrekao Juriča, kad je ovaj dobio otkaz na Z1 jer je pozdravio sa ZDS i pozvao druge da to naprave. Napao on Juriča da on kao njemu uzima kruh. Odrekao ga se u roku keks, zajauknuo kao da ga vode u Lepoglavu iako je sam kao podržavao ZDS i ponavljao to prije ili kasnije i bio na prosvjedima kdo Rakićke kad je izvalio onu glupost i donio šajkaču, kao to mu dala jedna silovana Vukovarka koju je četnik silovao.

Dakle lik nekad djeluje suvislo a nekad je teški odron.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-06-2018 at 18:10
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

14 dinamovaca na otoku sreće i kapetan s alzheimerom .Sve ih je pobroja Gazda, srića njega još pamćenje služi a Kalinića bole leđa zbog podmetanja istih.
    Bujanec ,pesek dotrča gopodaru polizat pete..
    Što ne prošeta zagrebčanec u sumrak po Trnju malo..da opipa puls dinamovaca..

sigurno mu Mamic placa, kao i Cicku recimo..

cisto sumnjam da jedan Cicak nema mozga

Bujanec je tipicni egotriper, rekao bih, on je u svojoj glavi buduci Denis Latin, Aco ili ako je moguce, ravnatelj HRT-a

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Ako je Mamić ono što orjunaši tvrde, onda će, sukladnoj toj logici, Hasanbegović prešutjeti Mamićevo spominjaje njega.

UBR: Bujanec je dobar s Hasanbegovićen jednako kao i s Mamićem.
    A troll & a gentleman

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    “Sada kada je Njemačka ispala, većina Nijemaca navija za Hrvate! Upravo na primjeru Hrvatske vidi se kako se u nogometu dosta toga može ostvariti s nacionalnim duhom i nabojem.

Ovo je jedan izvadak iz najnovijeg interviewa sa Dubravkon Mandicen, a ne da ga moran komentirati, vec je to duznost. Njemci ne navijaju za Hrvate, kad smo igrali protiv Nigerijanaca na televiziji i opcenito navijali za crnce, pokazivali po tv studijama fancy trikote crnaca. Protiv Danaca Njemci su navijali za Dance.

Ovo je epohalna laz da Njemci navijaju za Hrvate.

Ovaj gospodin je hrvatsko-srpski Njemac koji u biti lobiira za cisto njemacke interese, i pojma neman zasto ga tudum Bujanec dovodi u emisiju.

Da se Hrvati malo sazale sa Svabama koji sisaju Hrvate iz Hrvatske, ili?

Izvadite glavu iz supka Njemaca, dok se totalno ne asimilirate kao ovaj Srbo-Hrvat vi ste i danas za Njemce niza rasa. Istocni Europejac. Uvik.

http://narod.hr/hrvatska/hrvat-iz-af...cionalni-naboj
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    “Sada kada je Njemačka ispala, većina Nijemaca navija za Hrvate! Upravo na primjeru Hrvatske vidi se kako se u nogometu dosta toga može ostvariti s nacionalnim duhom i nabojem.

Ovo je jedan izvadak iz najnovijeg interviewa sa Dubravkon Mandicen, a ne da ga moran komentirati, vec je to duznost. Njemci ne navijaju za Hrvate, kad smo igrali protiv Nigerijanaca na televiziji i opcenito navijali za crnce, pokazivali po tv studijama fancy trikote crnaca. Protiv Danaca Njemci su navijali za Dance.

Ovo je epohalna laz da Njemci navijaju za Hrvate.

Ovaj gospodin je hrvatsko-srpski Njemac koji u biti lobiira za cisto njemacke interese, i pojma neman zasto ga tudum Bujanec dovodi u emisiju.

Da se Hrvati malo sazale sa Svabama koji sisaju Hrvate iz Hrvatske, ili?

Izvadite glavu iz supka Njemaca, dok se totalno ne asimilirate kao ovaj Srbo-Hrvat vi ste i danas za Njemce niza rasa. Istocni Europejac. Uvik.

http://narod.hr/hrvatska/hrvat-iz-af...cionalni-naboj
    Jedina zamjerka s moje strane prema tom Mandiću je da govori srpski. Ali u BiH za vrime SFRJ-a srpska ijekavica je bila službeni jezik koji se je učio u svim školama i s kojima su svi mediji baratali pa ga u jednu ruku razumim.
    A to da zastupa njemačke interese..pa to je normalno. Zašto bi bia aktivan u njemačkoj stranci da mu njemački interesi nisu pri srcu? Ovo šta Njemačka pod Merkelicom radi je kontra ne samo njemačkih interesa nego je i protiv interesa cijele Evrope i bijele rase općenito pa tako i protiv hrvatskih interesa. A dosta njemaca simpatizita Hrvatsku i Hrvate, to znam iz osobnih iskustava. A dosta njemaca su "antifašisti" ispranih mozgova. Razmjerno ih ima više nego u Hrvatskoj.

Datum registracije
    Sep 2016
    Dobro, najprije da odgovorin onako opcenito. To nisi tu spomenija, ali drugdi, recimo ja i ti bi se slozili u tome da veliki udija u ovoj raboti imaju zidovski intelektualci i gospodarstvenici Europe i Amerike koji zdusno osnivaju, financiraju i podupiru sve sto dovodi do daljnje lijevoliberalizacije i tako do samodestrukcije tradicionalne Europe.

To cinu iz osvetoljubivosti, mrznji spram gojimima, vire u nadmoc zidovske race, tesko je to procjeniti.

ALI. Kad govorimo o tome, vitalni njemacki interes je sisati Europljane sa svih podrucja koji ekonomske lose stoje, i to ponajvise zbog krivnje tamosnjih korumpiranih i nesposobnih elita.

Zbog toga mozemo i reci da ti ljudi samovoljno odlaze u Njemacku, sto je isto tocno, tako su i moji roditelji davno tu dosli.

ALI. Iz perspektive hrvatskog, madjarskog, talijanskog, poljskog nacionaliste to nema veze, jer se njemu narusava etnicka slika u drzavi, i sa time i ekonomska situacija, dok je cilj Njemacke ne samo drzanje standarda vec i poboljsavanje, sto ce moci samo ako populacija raste, i zbog kulturnih slicnosti je njima u interesu ispraznjivanje zemalja poput Hrvatske.

Nije to samo interes Merkelice, nego i ovakvih pizdurina kao sto je Dubravko Mandic, prave Germancine, koja kao odvjetnik zastupa Azilante(!) a u stranci zagovara europsku Europu, prave Hrvatine koja na svojoj njemackoj stranici kaze da mu je jezik ''serbokoratisch'' i da je Sarajlija, nigdi spomen hrvatstva.

Taj Dubravko Mandic, AfD Pernar, koji nema pojma o hrvatskin desnicarima, ali zato je bija u Beogradu i tamo su u kontaktu sa strankama. Da ja pogodin sa kojin strankama, da to nisu isti kao sto bise Pernar u kontaktu?

Taj Mandic koji dolazi kod ovog tuduma u emisiju da vrbuje Hrvate kako bi valjda sami glasali za Afd ako zive u Njemackoj, ili da glasaju kad otidju u Njemacku i tako se bore za veliku Njemacku.

Da postanu dobri Njemci.

Ja ne zoven ovog lika srbohrvat zbog toga sto je polusrbin, vec zbog toga sto on svoj jezik tako naziva.

Zbog toga sto usporedjuje Jugoslaviju i Njemacku kao nacije.

Zbog toga sto oplakuje sudbinu Srba zbog bombardiranja Srbije kroz NATO.

A toga lika ova budaleturina od Bujanca naziva Hrvat sa Sirokog.

Mislin, covice, pa to je degeneriranost na kvadrat.

Ovaj novopeceni fan Thompsona, i ljubitelj crnih dresova. Kod Bujanca otkrija da je Hrvat.

Koji kaze da vecina Njemaca navija za Hrvate, sto je toliki idiotluk da je za nepovirovat. To je tolika ogromna laz, to je svinjarija.

Ako je u pitanju opstojnost Njemacke i Hrvatske, nevezano zbog cega, bolje je da nestane Njemacka nego Hrvatska.

Ne obrnuto.

I kad nestane, Hrvatska ce primati njemacke imigrante, ili kako je njima porucija car Orban, mi cemo prihvacati njemacke azilante, kad za to dodje vrime.

Neka postanu dobri Hrvati.

Datum registracije
    Sep 2016
    Kako se vi danas nacionalno izjašnjavate? Kao Nijemac, Srbin, Hrvat...

– Dobro pitanje, jer ovdje u Njemačkoj nikada neće prestati traganje za odgovorima što je to Nijemac, Deutsch. Ja sam porijeklom Bosanac, to se ne mijenja. Moj je stav, kada se netko rodi, ne može izabrati što hoće biti, da ne može biti Nijemac. Ja sam ovdje građanin, imam njemačko državljanstvo i naša je politika da ovi kao što sam ja i koji su već dulje vrijeme ovdje, da budu dobro integrirani. Mi samo želimo da se razlikuje tko je na korist ovoj državi, a tko joj škodi. Za sebe ću reći da sam od onih koji koriste Njemačkoj.

Pratite li politička zbivanja u Hrvatskoj, BiH i Srbiji?
    – Slabo, vrlo slabo. Imam ovdje dosta posla, slabo sam i boravio u Hrvatskoj i BiH. Nedavno sam u kratko vrijeme dva puta boravio u Beogradu kao predstavnik stranke. Tamo imamo neke kontakte sa strankama, u Hrvatskoj ne, iako bi bilo dobro uspostaviti ih.

Kada smo već kod gospodina Fischera, pa on je bombardirao Srbiju, vodio ratove takoreći, iako je pripadnik Zelene stranke. U njegovu slučaju moglo bi se diskutirati i je li on ratni zločinac.

Dubro Jugo, Srbine, ljubi te Bosko Obradovic jebali ti cetnici Hitlera.

Datum registracije
    Sep 2016
    Sto obvaj idiot ne zove Darka Tolica u emisiju, i on je germanofil, ali je Ustasa. To je malo konfliktno, nego debilcina zove cetnika Hitlerovca.

Evo njega zovi debilu Bujanec. Za to nemas muda.

Datum registracije
    Sep 2016
    Da ponovin, ovaj lik zastupa azilante, ovaj Jugo Mandic, to je kao da Capo zastupa Nenada Stazica, pa dolazi blebetati Hrvatima o AFDu. Pu djubre.

Dobro, najprije da odgovorin onako opcenito. To nisi tu spomenija, ali drugdi, recimo ja i ti bi se slozili u tome da veliki udija u ovoj raboti imaju zidovski intelektualci i gospodarstvenici Europe i Amerike koji zdusno osnivaju, financiraju i podupiru sve sto dovodi do daljnje lijevoliberalizacije i tako do samodestrukcije tradicionalne Europe.

To cinu iz osvetoljubivosti, mrznji spram gojimima, vire u nadmoc zidovske race, tesko je to procjeniti.

ALI. Kad govorimo o tome, vitalni njemacki interes je sisati Europljane sa svih podrucja koji ekonomske lose stoje, i to ponajvise zbog krivnje tamosnjih korumpiranih i nesposobnih elita.

Zbog toga mozemo i reci da ti ljudi samovoljno odlaze u Njemacku, sto je isto tocno, tako su i moji roditelji davno tu dosli.

ALI. Iz perspektive hrvatskog, madjarskog, talijanskog, poljskog nacionaliste to nema veze, jer se njemu narusava etnicka slika u drzavi, i sa time i ekonomska situacija, dok je cilj Njemacke ne samo drzanje standarda vec i poboljsavanje, sto ce moci samo ako populacija raste, i zbog kulturnih slicnosti je njima u interesu ispraznjivanje zemalja poput Hrvatske.

Nije to samo interes Merkelice, nego i ovakvih pizdurina kao sto je Dubravko Mandic, prave Germancine, koja kao odvjetnik zastupa Azilante(!) a u stranci zagovara europsku Europu, prave Hrvatine koja na svojoj njemackoj stranici kaze da mu je jezik ''serbokoratisch'' i da je Sarajlija, nigdi spomen hrvatstva.

Taj Dubravko Mandic, AfD Pernar, koji nema pojma o hrvatskin desnicarima, ali zato je bija u Beogradu i tamo su u kontaktu sa strankama. Da ja pogodin sa kojin strankama, da to nisu isti kao sto bise Pernar u kontaktu?

Taj Mandic koji dolazi kod ovog tuduma u emisiju da vrbuje Hrvate kako bi valjda sami glasali za Afd ako zive u Njemackoj, ili da glasaju kad otidju u Njemacku i tako se bore za veliku Njemacku.

Da postanu dobri Njemci.

Ja ne zoven ovog lika srbohrvat zbog toga sto je polusrbin, vec zbog toga sto on svoj jezik tako naziva.

Zbog toga sto usporedjuje Jugoslaviju i Njemacku kao nacije.

Zbog toga sto oplakuje sudbinu Srba zbog bombardiranja Srbije kroz NATO.

A toga lika ova budaleturina od Bujanca naziva Hrvat sa Sirokog.

Mislin, covice, pa to je degeneriranost na kvadrat.

Ovaj novopeceni fan Thompsona, i ljubitelj crnih dresova. Kod Bujanca otkrija da je Hrvat.

Koji kaze da vecina Njemaca navija za Hrvate, sto je toliki idiotluk da je za nepovirovat. To je tolika ogromna laz, to je svinjarija.

Ako je u pitanju opstojnost Njemacke i Hrvatske, nevezano zbog cega, bolje je da nestane Njemacka nego Hrvatska.

Ne obrnuto.

I kad nestane, Hrvatska ce primati njemacke imigrante, ili kako je njima porucija car Orban, mi cemo prihvacati njemacke azilante, kad za to dodje vrime.

Neka postanu dobri Hrvati.
    Nisam reka u prijašnjem upisu ali ja zamjeram Bujancu puno više nego tom Mandiću i to zbog plitkih, glupih navlakačkih pitanja gostu. Jednu stvar što je Mandić reka je ono najbitnije. Njemačka je okupiranma zemlja i njena politika nije njemačka pa ne može ni biti od koristi Njemačkoj/Njemcima. Lik je rekao da da SAD kontrolira sve u Njemačkoj još od završetka WW2 ali nije rekao ko kontrolira/vlada SAD-om. Emisija "over all" je bila dobra jer je bila za većinu gledatelja informativna..zahvaljujući Mandiću a ne Bujancu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Znas kako se kaze za Njemce i Talijane. Nijemci volu Talijane (kultura , hrana), ali ne postaviju ih.

Dok Talijani ne volu Njemce, ali ih postivaju.

Hrvate Nijemci niti postivaju, niti vole. Cast izuzetcima.

Dok ih Hrvati, pogotovo desnicari i postivaju i vole i obozavaju.

A znas sto je zajednicka crta Srba i Njemaca, tek te pocmu postivati kao narod kad dobiju dvi priko surle.

To ce Hrvati morati nauciti.

Kako se vi danas nacionalno izjašnjavate? Kao Nijemac, Srbin, Hrvat...

– Dobro pitanje, jer ovdje u Njemačkoj nikada neće prestati traganje za odgovorima što je to Nijemac, Deutsch. Ja sam porijeklom Bosanac, to se ne mijenja. Moj je stav, kada se netko rodi, ne može izabrati što hoće biti, da ne može biti Nijemac. Ja sam ovdje građanin, imam njemačko državljanstvo i naša je politika da ovi kao što sam ja i koji su već dulje vrijeme ovdje, da budu dobro integrirani. Mi samo želimo da se razlikuje tko je na korist ovoj državi, a tko joj škodi. Za sebe ću reći da sam od onih koji koriste Njemačkoj.

Pratite li politička zbivanja u Hrvatskoj, BiH i Srbiji?
    – Slabo, vrlo slabo. Imam ovdje dosta posla, slabo sam i boravio u Hrvatskoj i BiH. Nedavno sam u kratko vrijeme dva puta boravio u Beogradu kao predstavnik stranke. Tamo imamo neke kontakte sa strankama, u Hrvatskoj ne, iako bi bilo dobro uspostaviti ih.

Kada smo već kod gospodina Fischera, pa on je bombardirao Srbiju, vodio ratove takoreći, iako je pripadnik Zelene stranke. U njegovu slučaju moglo bi se diskutirati i je li on ratni zločinac.

Dubro Jugo, Srbine, ljubi te Bosko Obradovic jebali ti cetnici Hitlera.
    Znači Bujanec pozvao u goste bosansko-srpskog gastarbajterskog Ivana Pernara da rastumači.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ne znam čemu se vi čudite kod bujaneca,pa dubina njegovog domoljublja i promišljana o bilo čemu je doslovno "hej pa njemu se sviđa naš dres".
    מנא מנא תקל ופרסין‬

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    nije to baš tako ali ajde...da smo poznati po gađanju u metu i ekspresnom lociranju i prepoznavanju stvari ne bi bili tu gdje jesmo sve ove godine.
    nastavite ne započinjati gradnju kuće jer se ne možete složiti oko boje crijepova
    ex. m. BBB ZG 40, 50+ Allah , suria, Bashaar w bas

Vijeće za elektroničke medije krenulo u progon Osječke i još 5 televizija zbog Bujančeve emisije o migrantima. Navodno je prekršila sve moguće zakone.

Pa demokracija je to,izvještavaj po ditakturi

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove