+ Odgovori na temu
Stranica 36 od 37 PrviPrvi ... 26 34 35 36 37 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 701/740

Tema: Slučaj Bujanec i ostali

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    k'o da on to ne razumije
    Ma razumi on kurac. Njemu je Mamić domoljubna rvatina na kvadrat jer ga Željko Jovanović ne podnosi pa svi drugi koji ga ne podnose su Orjuna
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 18-04-2018 at 17:41

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    najgore u cijeloj prici je cinjenica da se iza Torcide odnosno nezadovoljstva 'juga' zbog postupaka 'sjevera' itekako skrivaju raznorazni 'autonomasi', orjunasi i slicna bagra
    I to je točno. Samo što se neki prave grbavi.
    A troll & a gentleman

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Ma razumi on kurac. Njemu je Mamić domoljubna rvatina na kvadrat jer ga Željko Jovanović ne podnosi pa svi drugi koji ga ne podnose su Orjuna
    Razumi Bujanec sve jer se kreče u takvome društvu svakodnevno.Iza Mamića neko stoji i to sa debelin vezama u svin sferama društva.Mi zaboravljamo nakon tri dana neke događaje a činjenica je da se nezna do danan današnjega ko je ubija Pokrovca koji je tada bija alfa i omega u menađerskin krugovima u HR.Tu se vrti ogromna lova.Pa samo je Hajduk koji je mala beba za Dinamo raznin menađerima samo za prošlu godinu koliko mi se čini isplatija dvi milje eura!!!!!! To je ono šta se zna i šta je prikazano.Sad zamisli koja se lova vrtila oko mamića i Dinama zadnjih 15 godina a radili su transfere boli glava.A ovo ranjavanje Mamića prošlo lito hahahahahahahahaha.Pa jeba te led da si najluđi diga bi ruke od svega kad bi te upucalo a ova budaletina još je luđa i daje izjave da če ostat u dinamu dok ga ne ubiju.
    Torcida old school. 54 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    najgore u cijeloj prici je cinjenica da se iza Torcide odnosno nezadovoljstva 'juga' zbog postupaka 'sjevera' itekako skrivaju raznorazni 'autonomasi', orjunasi i slicna bagra
    Kakav jug ..kakav sjever ?Prividno izgleda tako i to je najopasniji dio "agende".Ovdje se radi o borbi protiv nogometno-političke mafije ,zloupotrebljavanju policije,sudstva pa i medija od strane jedne grupacije ljudi .Tako jednostavno je svest sve na Hajduk-Dinamo,sjever-jug pa malo domoljublje naspram orjunaštva ..Check this out:

Udruga navijača White Stones izražava iznimno nezadovoljstvo i ogorčenost tretmanom naših pripadnika na jučerašnjoj utakmici. Na utakmici bez ikakvog rizika gdje su na obje strane bili prisutni građani Varaždina, naši pripadnici su ponovno degradirani u građane drugog reda. U nastavku donosimo samo dio situacija:

Apsurd br. 1:
    Danas smo bili gosti na stadionu koji je nekad bio naš dom! Od samog dolaska na stadion bili smo izloženi strogim pregledima, bilo nam je zabranjeno unošenje megafona i to navodno po zapovijedi organizatora (vjerojatno da ne budemo preglasni, a i navodno je megafon vrlo opasan po život!?).
    Nakon zabrane megafona, pokušana je zabrana zastava i bubnja, te je također namjerno uništena poruka “JEDAN GRAD – JEDAN KLUB”. Zastave i bubanj pušteni su tek nakon snimanja osobnih iskaznica naših pripadnika koji su to unosili.

Apsurd br. 2:
    Jedna simpatizerka (žena koja je dosla sa mužem i svojom kćerkom podržati Varteks) privedena je zbog TAMPONA! Prilikom pretresa od strane gospodične iz osiguranja, naređeno joj je da isprazni džepove na što je ona pristala, pokazala joj stvari među kojima je bio tampon. Gospodična ju je pustila prema tribini, kad je na nju naletio pripadnik interventne policije te naredio da isto pokaže i njemu. Zbog neugodnosti ona to nije učinila, već je pozvala gospodičnu iz osiguranja da dotičnom objasni da je sve u redu, no policijskog službenika to nije zanimalo te su ženu odveli u policijsku postaju gdje je dokazala da nije u alkoholiziranom stanju te je dobila prijavu za omalovažavanje policijskog službenika!?

Apsurd br. 3:
    U 43. minuti zbog uzvikivanja “HNS pederi” prekinuta je utakmica na par minuta. Slogan koji se upotrebljava na svim stadiona diljem zemlje i predstavlja otpor protiv kriminalnog vodstva saveza danas se prvi puta “najozbiljnije” shvatio na “malom” Varteksu! Ovo je prvi puta da se jedna “manja” utakmica prekida zbog takvog skandiranja.

Apsurd br. 4:
    U pauzi između dva poluvremena, cijeli stadion je mogao u kafić u sklopu stadiona na okrijepu jedino je navijačima Varteksa bilo zabranjeno odlaziti sa svog sektora, iako je na našem sektoru bilo 20-tak žednih onih najmanjih dječaka i djevojčica

Gospodo, SRAMITE SE!

Jučer je navijačka skupina White Stones bila u crnim majicama, jer ipak smo došli na stadion gdje sad vladaju grobari varaždinskog nogometa!

Prvih 8 minuta smo simbolično sjedili i šutjeli zato što su “spasitelji” prije 8 godina odbacili ime VARTEKS i sve što je bilo za njega vezano. U prvih 8 minuta mogla se osjetiti atmosfera koja prevladava na utakmicama plastike, gdje vlada muk i može se čuti kako pauk plete mrežu na vrhu reflektora. To je atmosfera jednog umjetnog kluba, koji se opet počeo koristiti istim onim bojama (narančasta) koje su odbacili prije osam godina, počeli su se koristiti istim onim maskotama (bumbarom) koji je simbol Varteksa i njegovih navijača! Gospodo, nikada više nećete biti Varteks, nikad više nećete imati prave navijače, vidjet’ ćete to kad vam kola krenu nizbrdo!

Nama su srca puna! Unatoč porazu, igrači su pokazali jednu veliku borbenost na čemu im čestitamo. Dečki vi ste naši heroji! Tu žar i borbu ne može zamijeniti 100 prvih liga. Mi smo opet svima pokazali kako se voli i živi za klub, svakom utakmicom nas je sve više i naš klub će samo rasti!

Ekipu koja nam je na kraju utakmice pojačala mjuzu na razglasu da se ne čuje naša pjesma pozivamo na našu sljedeću domaću tekmu da ubaci malo svojeg DJ šarfa da nas malo raspleše. Dečki zbilja ste bili odlični!

Igračima Nk plastike želimo poručiti da ni jedna uvreda sa tribina nije bila upučena njima i nikad neće biti. Dečki niste vi upropastili Varteks i ne podmećete nam vi noge na svakom našem koraku. Želimo vam puno sreće u daljnjoj karijeri i što kraći ostanak u umjetnom klubu!

A mi? U subotu je Koprivnica! Dugo nismo bili…

Kada bi (nogometni) navijači toliku energiju (domoljublje, pravda) usmjerili prema pravom smjeru a ne priglupom navijanju za klubove što je negativno (pre)usmjeravanje plemenskog instinkta, situacija bi u domovini/državi bila puno bolja.

A policijska stoka je priča za sebe, ta bagra, koja "samo radi po zapovijedi" je mjesto za regrutiranje zadnjeg psihopatskog smeća koje liječi komplekse i frustracije tamo gdje može a u hrvatskom slučaju, mjesto gdje se nakuplja protu-hrvatski nakot što je apsurd sam po sebi, s obzirom da bi u "organima reda" morali raditi najdomoljubniji kadrovi.
    ZA DOM SPREMNI !

Što bi trebali, uključiti se u Živi Zid. Eno prijatelj tvog Pernara Boris Malagurski danas nastupa u Zagrebu pod pokroviteljstvom srpskog "Privrednika" velikosrpskog udruženja još od AU.

Tko je taj malagurski, tko ne zna može malo pogledati..

Tu gostuje i bivši član Živog Zida Hrvoje Runtić zajedno sa Savom Štrbcom.

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

virtaulni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Malagurski je rođen u Kanadi, ili je tamo dilpomirao režiju. Talentovan je, pravio je dobre dokumentarce, dobar je i kao voditelj i autor tv emisija.

Moglo bi se reći da naginje srpskoj desnici. Ali to samo pokazuje suštinsku razliku srpske i hrvatske desnice. Srpska desnica je otvorenija za druženje sa Hrvatima, dok obrnuto nije slučaj.
    možda na mom licu nađeš tragove sjećanja...

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Što bi trebali, uključiti se u Živi Zid. Eno prijatelj tvog Pernara Boris Malagurski danas nastupa u Zagrebu pod pokroviteljstvom srpskog "Privrednika" velikosrpskog udruženja još od AU.

Tko je taj malagurski, tko ne zna može malo pogledati..

Tu gostuje i bivši član Živog Zida Hrvoje Runtić zajedno sa Savom Štrbcom.

Ne, trebaju se i dalje sukobljavati hrvatski sjever i jug zbog jebenog nogometa i jebenog dinama i hajduka.

Jebo nogomet, dinamo i hajduk i općenito zaluđenost športom umjesto bavljenja fizičkom aktivnošću a ne gledanjem profesionalnih polu-kretena na terenu i ekranu. Rimljani iskopirali i iskrivili Grke a nakon Rimljana, Europljani u potpunosti iskrivili i Grke i Rimljane.

Da su dinamo i hajduk država, to bi prije aktiviralo priglupe navijačke mase na akciju nego ovako.

Tu dolazimo do apsurda, nigdje toliko domoljubnih i nacionalno osvještenih snaga kao među nogometnim navijačima a istovremeno tako izmanipuliranih.

Kakav Živi zid? Čemu takvo podjebavanje? Tko je razumio priču razumio je, tko nije, njegov problem.

To me podsjeća na britanske idiote od nogometnih navijača, navijaju za klubove čiji su vlasnici muslimani, Arapi, rusko-židovski kriminalci, a domovina im se raspad pred očima, usput navijaju za milijunaše koji naganjaju kuglu po travi, dovlače se stranci u njihovu nacionalnu reprezentaciju, da ne spominjem ostala sramotna i ponižavajuća, rogonjska ponašanja.

Dobro znam tko je Malagurski, Srbin iz Kanade s tko nas bre zavadi pričom i dokumentarnim filmom Težina lanaca u kojima miješa istine, poluistine i laži, gdje je najpoznatija manipulacija snimka čitanja vijesti od strane Komarkova i Stubljara o padu Vukovara ali s danom zakašnjenja ali u dokumentarcu perfidno prikazano kao da se radi o dogovorenoj manipulaciji.
    Posljednje uređivanje od skater : 19-04-2018 at 18:30
    ZA DOM SPREMNI !

virtaulni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Inače, onaj Beljak iz poslednje Bujice je baš nekorektan. NDH i srpska država, dogovarale iseljavanje Srba iz NDH u Srbiju... Pa, ne može se reći da je Nedić srpska država, nego kralj Petar. Nedićeva uprava je poseban okupacioni režim, bitno različit od NDH.
    možda na mom licu nađeš tragove sjećanja...

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Ne, trebaju se i dalje sukobljavati hrvatski sjever i jug zbog jebenog nogometa i jebenog dinama i hajduka.

Jebo nogomet, dinamo i hajduk i općenito zaluđenost športom umjesto bavljenja fizičkom aktivnošću a ne gledanjem profesionalnih polu-kretena na terenu i ekranu. Rimljani iskopirali i iskrivili Grke a nakon Rimljana, Europljani u potpunosti iskrivili i Grke i Rimljane.

Da su dinamo i hajduk država, to bi prije aktiviralo priglupe navijačke mase na akciju nego ovako.

Tu dolazimo do apsurda, nigdje toliko domoljubnih i nacionalno osvještenih snaga kao među nogometnim navijačima a istovremeno tako izmanipuliranih.

Kakav Živi zid? Čemu takvo podjebavanje? Tko je razumio priču razumio je, tko nije, njegov problem.

To me podsjeća na britanske idiote od nogometnih navijača, navijaju za klubove čiji su vlasnici muslimani, Arapi, rusko-židovski kriminalci, a domovina im se raspad pred očima, usput navijaju za milijunaše koji naganjaju kuglu po travi, dovlače se stranci u njihovu nacionalnu reprezentaciju, da ne spominjem ostala sramotna i ponižavajuća, rogonjska ponašanja.

Dobro znam tko je Malagurski, Srbin iz Kanade s tko nas bre zavadi pričom i dokumentarnim filmom Težina lanaca u kojima miješa istine, poluistine i laži, gdje je najpoznatija manipulacija snimka čitanja vijesti od strane Komarkova i Stubljara o padu Vukovara ali s danom zakašnjenja ali u dokumentarcu perfidno prikazano kao da se radi o dogovorenoj manipulaciji.
    Kakvo podjebavanje. Ti Pernara navodiš kao alternativu HDZ-eu i SDP-eu a lik se druži sa Šešeljevim učenicima, mlađim i ambicioznijim.

Ti u tome ne vidiš problem a ako ga i vidiš to je nebitno.

Malagurski je srpski šovinist, nimalo drugačiji od Šešelja ili Boška Obradovića koji je Pernaru prijatelj i koji će predstavljati svoj film gdje nešto kenja o Kosovu. I on večeras gostuje u Zagrebu. Hrvatski mazohizam u svom punom sjaju. Umjesto da ga se dočeka na granici i spriječi ulazak on će imati dvoranu za svoja velikosrpska sranja i šovinizam prema kosovskim Albancima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-04-2018 at 19:35

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Malagurski je rođen u Kanadi, ili je tamo dilpomirao režiju. Talentovan je, pravio je dobre dokumentarce, dobar je i kao voditelj i autor tv emisija.

Moglo bi se reći da naginje srpskoj desnici. Ali to samo pokazuje suštinsku razliku srpske i hrvatske desnice. Srpska desnica je otvorenija za druženje sa Hrvatima, dok obrnuto nije slučaj.
    Je na druženju s Hrvatima tipa Pernar. I mi bi smo se rado družili sa Aleksandrom Jerkov.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pernar je fenomen, kad je vec jugoslavenski nabrijan i hoce dokazati kako se sa Srbima i Muslimanima moze, zasto si ne trazi nekakav promil onih Srba i Muslimana sto su politicki kao on.

Ne, on trazi najgore nacionaliste, i sa njima se bratimi. Pernar sa cetnicima i SDA likovima koji izgledaju kao talibani iz filmova.

Sto se Pernar glupan ne druzi sa autonomasima Vojvodine.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Razumi Bujanec sve jer se kreče u takvome društvu svakodnevno.Iza Mamića neko stoji i to sa debelin vezama u svin sferama društva.Mi zaboravljamo nakon tri dana neke događaje a činjenica je da se nezna do danan današnjega ko je ubija Pokrovca koji je tada bija alfa i omega u menađerskin krugovima u HR.Tu se vrti ogromna lova.Pa samo je Hajduk koji je mala beba za Dinamo raznin menađerima samo za prošlu godinu koliko mi se čini isplatija dvi milje eura!!!!!! To je ono šta se zna i šta je prikazano.Sad zamisli koja se lova vrtila oko mamića i Dinama zadnjih 15 godina a radili su transfere boli glava.A ovo ranjavanje Mamića prošlo lito hahahahahahahahaha.Pa jeba te led da si najluđi diga bi ruke od svega kad bi te upucalo a ova budaletina još je luđa i daje izjave da če ostat u dinamu dok ga ne ubiju.
    U kakvom društvu se kreće hajdukov vratar Letica?! Siniša je Šošo, za razliku od Pokrovca, živ—i eno ga u pravedničkom Splitu.
    A troll & a gentleman

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Vrti se ogromna lova pa kažeš 2 milijuna eura što ka tribalo bit oko 10% love koja se vrti godišnje oko Dinama..a to je još uvik sića. Političke veze i blala. Samo na privatizaciji Croatia Osiguranja koju je državna revizija ocijenila nezakonitom zamračeno je više od 2 milijarde kuna. Kukurikavci "izgube" 16.6 milijardi kuna državne imovine i nikom ništa. Procjenjuje se da je u predstečajnim nagodbama zamračeno do 50 milijardi. Koliko je zamračeno u điru oko Agrokora to niko pojma nema al' bi moglo bit lako više i od predstečajnih. Mediji, pravosuđe i politika sve to zataškava. promoviraju i podrivaju državni suverenitet, tiraju ljude vanka itd itd a ja bi se triba živcirat oko Mamića koji je, u realanom kontekstu, sitni kokošar. Il' bi me tribalo bit briga za likove koje Mamić živcira? Usput, ogromna većina love koju je on zamračija nije iz proračuna koji pune hr. porezni obveznici nego iz bogatih liga petice.
    A ti precjenjuješ debelo Bujančevu sposobnost razumijevanja.

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku

Za Malagurskog kažu da je srpski Michael Moore. Ja se totalno slažem

Malagurskom je ćaća Hrvat,pa on mora četnikovat više nego najveći četnik da bi se dokazao svojima

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Vrti se ogromna lova pa kažeš 2 milijuna eura što ka tribalo bit oko 10% love koja se vrti godišnje oko Dinama..a to je još uvik sića. Političke veze i blala. Samo na privatizaciji Croatia Osiguranja koju je državna revizija ocijenila nezakonitom zamračeno je više od 2 milijarde kuna. Kukurikavci "izgube" 16.6 milijardi kuna državne imovine i nikom ništa. Procjenjuje se da je u predstečajnim nagodbama zamračeno do 50 milijardi. Koliko je zamračeno u điru oko Agrokora to niko pojma nema al' bi moglo bit lako više i od predstečajnih. Mediji, pravosuđe i politika sve to zataškava. promoviraju i podrivaju državni suverenitet, tiraju ljude vanka itd itd a ja bi se triba živcirat oko Mamića koji je, u realanom kontekstu, sitni kokošar. Il' bi me tribalo bit briga za likove koje Mamić živcira? Usput, ogromna većina love koju je on zamračija nije iz proračuna koji pune hr. porezni obveznici nego iz bogatih liga petice.
    A ti precjenjuješ debelo Bujančevu sposobnost razumijevanja.
    2 milijuna je rekao 1981 da su u Hajduku pobrali menadžeri a ne u Dinamu. I ama tko je rekao da je Mamić najveći problem Hrvatske. Nitko nije rekao. Polemiziraš sam sa sobom.

Ali da je on dio problema, a ja sam uvjeren da on pripada ekipi koju si nabrajao koja je radila te štete koje se mejre u milijardama i ja sam siguran da u Hrvatskoj nitko ne može raditi ozbiljniji posao, pogotovo tako isplativ ako nije dio udbaške klike. A on radi. 18 godina radi. Tuđman mu nije dao blizu Dinama.

A to što veliš Bujanec ne zna. Treba mu objasnit pa će on eto skužit. Ne znam, ti njega podcjenjuješ do razine retardiranosti. Toliki clipovi su bili di on obećaje da će Jovanki kupiti stan u Zg dok je bila živa, toliki clipovi su se vrtili di on hvali Jugoslaviju, di napada BBB da su rasisti, fašisti i što sve ne jer viču ZDS..pa nije moguće da Bujancu treba te clipove pojašnjavati..ako mu treba, kakav to onda čovjek vodi jedinu emisiju gdje se mogu pojaviti Hrvati.

To je strava onda.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-04-2018 at 12:01

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    2 milijuna je rekao 1981 da su u Hajduku pobrali menadžeri a ne u Dinamu. I ama tko je rekao da je Mamić najveći problem Hrvatske. Nitko nije rekao. Polemiziraš sam sa sobom.

Ali da je on dio problema, a ja sam uvjeren da on pripada ekipi koju si nabrajao koja je radila te štete koje se mejre u miklijardama i ja sma sigurna d au Hrvatskoj nitko ne može raditi ouzbiljniji posoa, pogotov tako isplativ ako nije dio udbaške klike. A on radi. 18 godina radi. Tuđman mu nije doa blizu Dinama.

A to što veliš Bujanec ne zna. Treba mu objasnit pa će on eto skužit. Ne znam, ti njega podcjenjuješ do razine retardiranosti. Toliki clipovi su bili di on obećaje da će Jovanki kupiti stan u Zg dok je bila živa, toliki clipovi su se vrtili di on hvali Jugoslaviju, di napada BBB da su rasisti, fašisti i što sve ne jer viču ZDS..pa nije moguće da Bujancu treba te clipove pojašnjavati..ako mu treba, kakav to onda čovjek vodi jedinu emisiju gdje se mogu pojaviti Hrvati.¸

To je strava onda.
    Zar i ti, sine Brute? lol

"... kažeš 2 milijuna eura što ka tribalo bit oko 10% love koja se vrti godišnje oko Dinama." misleći, naravno, također samo na menađere/provizije od prodaje igrača.

ja stavljam i Mamića i Bujanca u realni kontekst. Jesi li gleda ovu zadnju Bujicu sa Ljejakom? Ako jesi, jesi vidia s kojim glupim pitanjima je Bujanec upada u riječ Ljeljaku? Debelo se precjenjuje njegova inteligencija, debelo se precjenjuje problem Mamića a ja ću opet, valjda po stoti put, ponovit da Mamić nije nikakav problem nego posljedica stanja u pravosuđu/društvu/državi. I jebe me se i za BBB-ovce i za Torcidaše koji ne mogu spavat zbog Mamića a mogu spavat mirno zbog stvarnih problema, zbog dubokih govana u koje je zaglibia i narod i država.

Svi ti klipovi na koje se referiraš ne znače Bujancu ništa..ako ih je vidia. Jer Mamića napada Jovanović i progoni ga Yu-krivosuđe.

I da, takav čovik vodi emisiju u kojoj jedino, između ostalog, mo'š vidit dokumente koje je javnosti preksinoć pokazao Ljeljak. 18 600 osoba je prošlo kroz Jasenovac tijekom cijelog rata.

Jel' sad vidiš da polemiziram i sa tobom?
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 20-04-2018 at 12:12

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pernar je fenomen, kad je vec jugoslavenski nabrijan i hoce dokazati kako se sa Srbima i Muslimanima moze, zasto si ne trazi nekakav promil onih Srba i Muslimana sto su politicki kao on.

Ne, on trazi najgore nacionaliste, i sa njima se bratimi. Pernar sa cetnicima i SDA likovima koji izgledaju kao talibani iz filmova.

Sto se Pernar glupan ne druzi sa autonomasima Vojvodine.
    Pernar je psihopat,pogledaj onu sliku gore,ne znam tko su ova druga dvojica, vjerojatno neki četnici,ali jedino sa njim ja ne bi nasamo ostavio ni psa.
    There are three rules that I live by: never get less than twelve hours sleep; never play cards with a guy who has the same first name as a city; and never get involved with a woman with a tattoo of a dagger on her body. Now you stick to that, and everything else is cream cheese.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Bujaneca treba trpiti dok je koristan,kad to prestane biti odbaciti ga i to je to. Zasad je koristan,pa onda neka ga.
    There are three rules that I live by: never get less than twelve hours sleep; never play cards with a guy who has the same first name as a city; and never get involved with a woman with a tattoo of a dagger on her body. Now you stick to that, and everything else is cream cheese.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove