+ Odgovori na temu
Stranica 25 od 25 PrviPrvi ... 15 23 24 25
Prikaz rezultata str. 481/487

Tema: Slučaj Bujanec i ostali

Oprostite što upadam, jasno je da USA podpomaže islamiste još od Afganistana i to je sve svjetska borba u kojoj se saveznici biraju i napuštaju kako situacija zahtjeva. Nije tu nitko bez putra na glavi pa čak ni Rusi.

islamski fundamentlaizam je kao što reče Grunf u srži te vjere. ona niej tolerantan kao kršćanska bar ne u učenju je rima i deklrariranih kršćana svakakvih. Pitanje je samo hoće li im se tko suprostavit ili će ih koristit za svoje ciljeve.

Amerikanci ih jasno koriste al zanilmjlivio nisu im odgovarali talibani u Afganistanu a baš su ih oni "stvorili" 80-tih čak i snimili Ramba3 kako s njima vojuje. zašto. Možda zbog polja maka.

Sitni smo mi za to.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Ni meni nije jasno zašto neki isključivo krive USA za islamski terorizam.
    Ka šta ti kažeš, ne bi me čudilo da su in u određenim situacijama pomagali, naročito za vrijeme sovjetske intervencije u Afganistanu, al da je SAD isključivi krivac i začetnik islamskog terorizma je priča upravo antifa refugees welcome debila.
    Kao eto ne bi oni jadni, nego ih Amerika eto nagovorila.

Podsjeća na priču ko nas bre zavadi, koji velikosrpski nacionalizam, Englezi i Amerikanci malo nahuškali Srbe i eto ne bi oni jadni inače nikad imali osvajačkih pretenzija prema Hrvatskoj.
    Pa valjda zato jer ne znaju da je američka vanjska politika totalno pod kontrolom Cionista/Izraela.O Islamskom terorizmu se nije laprdalo prije 9/11. Za kužit situaciju i "islamski terorizam" triba se kužit 9/11 i ko je to i zašto isplanira i izvea. Bin Laden sigurno nije. ka ni oni samoubojice u avionima koji su se javljali nakon napada da su živi i zdravi

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa nije to bas tajna, ima dokumentarac Vice-a di snimaju u izraelskin bolnicama ove borce ISIL-a i sirijske oporbe, koji jurisaju na Assad-a. Izraelci imaju i u vezi krscana Libanona putera na glavi koje su ostavili na cjedilu kad je bilo stani pani, inace ima tamo svakakve zamrzlane, recimo shiiti, ti isti koji su se tukli sa krscanima pomazu krscane protiv ISILovaca i sunnita. Svasta nesto.

Datum registracije
    Sep 2016
    After months of forbidding by islamist groups, a Hezbollah fighter rings a church bell in Maaloula in Syria, after it was freed from capture of insurgent militiae, for the joy of Syrian Christians

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    vidim da nisi upoznat s temom a imaš mišljenje,to nije dobro ni pametno
    avganistan nema nikakve veze sa sirijom osim šta se isilovci sad kad puše u siriji prebacuju u afganistan,šta misliš ko organizira putovanje?

vidim da ti je piceferaj isto odgovoria,a vidim kad nismo na temi hajduka i torcide da piceferaj misli ka i ja ili ja mislim ka i on...
    Afganistan nije bia u kontekstu današnjeg vrimena, tia san reć kako ni SSSR svojedobno nije uspia počistit mudžahedine, ka ni Amerika komunjare u Vijetnamu.

To je praktički nemoguća misija virujen, naročito kad imaš nasuprot fanatičnog i brojnog neprijatelja koji se služi gerilskim metodama, miješanje s civilima i sl... I još uz to ti mediji doma pumpaju narod da si agresor, da ljudi ginu bezveze i tako to...

Da sam u prilici popričat s nekim američkim ratnim veteranon koji je odradia par tura u Afganistanu ili Iraku, sigurno mu ne bi govoria da njegova zemlja sponzorira islamske teroriste, tj. neprijatelja.

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Afganistan nije bia u kontekstu današnjeg vrimena, tia san reć kako ni SSSR svojedobno nije uspia počistit mudžahedine, ka ni Amerika komunjare u Vijetnamu.

To je praktički nemoguća misija virujen, naročito kad imaš nasuprot fanatičnog i brojnog neprijatelja koji se služi gerilskim metodama, miješanje s civilima i sl... I još uz to ti mediji doma pumpaju narod da si agresor, da ljudi ginu bezveze i tako to...

Da sam u prilici popričat s nekim američkim ratnim veteranon koji je odradia par tura u Afganistanu ili Iraku, sigurno mu ne bi govoria da njegova zemlja sponzorira islamske teroriste, tj. neprijatelja.
    SSSR nije uspia počistit muđahedine u Afganistanu jer su ameri bili s njima. U Vijetnamu je bilo obrnuto, SSSR je bia sa vijetnamskim komunistima-
    A američki veterani i šta bi oni rekli i kako bi reagirali je irelevantno. To su uglavnom plaćenici..a među onim rijetkima koji su i patrioti se nađe i onih koji to, da SAD sponzorira islamske teroriste, i sami govore.
    Sinoć slušam kako je SAD sjebala oko 400 000 svojih vojnika plus njihove žene i dicu cijepivom kontra antraxa i radioaktivnom municijom. Bolest je bila poznata kao "gulf sindrome". Država im je tribala isplatit odštetu ali umisto toga digli su u zrak federalnu zgradu u Oklahoma City-u di su podaci o zdravstvenom stanju tih vojnika bili pohranjeni. A bez tih podataka isplata odštete je bila nemoguća

Posljednje uređivanje od Picaferaj : 08-12-2017 at 09:33

Datum registracije
    Sep 2016

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove