+ Odgovori na temu
Stranica 37 od 39 PrviPrvi ... 27 35 36 37 38 39 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 721/775

Tema: Slučaj Bujanec i ostali

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Pernar je psihopat,pogledaj onu sliku gore,ne znam tko su ova druga dvojica, vjerojatno neki četnici,ali jedino sa njim ja ne bi nasamo ostavio ni psa.
    Pa i ma on nešto suludo u sebi. Kad se krene smijati nekotrolirano i bez razloga.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    najgore u cijeloj prici je cinjenica da se iza Torcide odnosno nezadovoljstva 'juga' zbog postupaka 'sjevera' itekako skrivaju raznorazni 'autonomasi', orjunasi i slicna bagra
    dobro si nam reka...

https://www.facebook.com/15735041429...3603633570583/
    torcida,45,45

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Kakvo podjebavanje. Ti Pernara navodiš kao alternativu HDZ-eu i SDP-eu a lik se druži sa Šešeljevim učenicima, mlađim i ambicioznijim.
    Tko je po tebi alternativa, MOST, Neovisni za Hrvatsku? Neovisni za Hrvatsku su rubna skupina, nemaju značajniju podršku od hrvatskog naroda što govori o narodu koji konstantno bira one koji im uništavaju budućnost jer samo mali broj ljudi ima materijalne i esgzistencijalne koristi od stranaka, ali i o manjku aktivizma od strane NZH da pridobe naklonost naroda.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Moglo bi se reći da naginje srpskoj desnici. Ali to samo pokazuje suštinsku razliku srpske i hrvatske desnice. Srpska desnica je otvorenija za druženje sa Hrvatima, dok obrnuto nije slučaj.
    Kako bi hrvatska desnica mogla komunicirati sa srpskom desnicom kada potonja svojata hrvatske teritorije? Iako i srpska ljevica nema problema sa svojatanjem hrvatskih teritorija s obzirom da su srpski komunisti pokušali 90-ih oduzeti hrvatske teritorije.

Jedina desnica sa kojom hrvatska desnica komunicira je mađarska sa kojom nema otvorenih pitanja niti problema, mada kontrolirani hrvatski mediji konstantno lažu o težnjama mađarske desnice za hrvatskim teritorijem. Mađarska desnica ima neriješenih pitanja s Rumunjima oko Transilvanije.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Tko je po tebi alternativa, MOST, Neovisni za Hrvatsku? Neovisni za Hrvatsku su rubna skupina, nemaju značajniju podršku od hrvatskog naroda što govori o narodu koji konstantno bira one koji im uništavaju budućnost jer samo mali broj ljudi ima materijalne i esgzistencijalne koristi od stranaka, ali i o manjku aktivizma od strane NZH da pridobe naklonost naroda.
    odakle ti znaš da NZH nemaju podršku hrvatskog naroda. Čitaš i vjeruješ jugoanketama. NZH su iz starta bez ikakve kampanje u jednom Zagrebu dobili preko 8% lista a Bruna 12%.

na kojim je to drugim izborima provjereno da oni nemaju podršku hrvatskog naroda???

I nije moja konstatacija bila o tome nego da ti podržavaš lika koji se stalno druži sa onima koji Hrvate smatraju kasapima i zločincima. I sa srpske i sa muslimanske strane.

To govori i o tebi, bilo ti milo bilo ti mrsko.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-04-2018 at 21:31

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Živi zid nije alternativa ničemu,njih predložiti kao alternativu je kao da predložiš i crvene kmere.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Bolje i MOST nego redikul Pernar. Pernarova ekonomska politika bi tek satrala Hrvatsku, a o četnikovanju i jugoslavenštini da ne govorim

Medijska manipulacija je cudo, zato neka Bujanca, koliko god da je nekada smijesan i tragikomican.

odakle ti znaš da NZH nemaju podršku hrvatskog naroda. Čitaš i vjeruješ jugoanketama. NZH su iz starta bez ikakve kampanje u jednom Zagrebu dobili preko 8% lista a Bruna 12%.

na kojim je to drugim izborima provjereno da oni nemaju podršku hrvatskog naroda???

I nije moja konstatacija bila o tome nego da ti podržavaš lika koji se stalno druži sa onima koji Hrvate smatraju kasapima i zločincima. I sa srpske i sa muslimanske strane.

To govori i o tebi, bilo ti milo bilo ti mrsko.
    Ne vjerujem jugoanketama, ali ako smatraš navedeno uspjehom, onda odlično, lijepo je biti optimist. Sve osim dolaska na vlast je poraz. Ali igrati se politike, dobiti fotelju, profesionalno bavljenje politikom ima svojih prednosti, jedino što je problem kada se država skupa s narodom raspada pa na kraju niti politika više ne postaje opcija za unosan posao bez odgovornosti.

S obzirom da nekadašnji HSP pod vodstvom Parage ni u svojim najboljim danima nije imao značajnu podršku među hrvatskim narodom, a NZH se percipiraju slično kao i ostale pravaške stranke, znači NZH će biti sretan ako bude imao bolji izborni uspjeh od HNS-a i njegovih ostataka.

Podržavam lika odnosno stranku koja nudi promjenu ustaljenom ekonomskom programu koji vodi hrvatsku u propast a Hrvate tjera van iz domovine što je čin veleizdaje.

Samo lud čovjek ponavlja jedno te istu pogrješku očekujući drugi rezultat, s obzirom da je mala vjerojatnost ludosti, ostaje sljedeća opcija, radi se o pokvarenim osobama, psihopatskih sklonosti ili poremećenih crta osobnosti koje planski i smišljeno uništavaju državu i narod radi kojekakvih razloga koji na kraju nemaju opravdanje i spadaju u veleizdaju i sukladno tome se moraju prikladno kazniti kada dođe vrijeme za to. Inače hrvatski narod nema budućnosti.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Živi zid nije alternativa ničemu,njih predložiti kao alternativu je kao da predložiš i crvene kmere.
    Crveni kmeri su dio problema a ne rješenja. Oni skupa s plavim kmerima vode planski hrvatsku i hrvatski narod u propast i samo-uništenje.

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    Bolje i MOST nego redikul Pernar. Pernarova ekonomska politika bi tek satrala Hrvatsku, a o četnikovanju i jugoslavenštini da ne govorim
    Sadašnja ekonomska politika tjera Hrvate van iz Hrvatske, tjera ulagače i općenito Hrvatska je u dužničkom ropstvu.

Četnikovanje ili jugoslavenština je najmanji problem jer Hrvati nikada više nebi pristali na jugoslavensku opciju, ili se možda varam.
    ZA DOM SPREMNI !

pa naravno da je uspjeh iz starta, tek osnovani, bez skoro ikakve kampanje odmah preći debelo prag. Šta su trebali odmah osvojiti većinu u Zagrebu.

Ti kritiziraš loše a podržavaš još gore. negdje si radikalni, naradikalniji mogući desničar a ovdje podržavaš polulude anarhiste koji usput šuruju sa njagorim mrziteljima Hrvatske.

Pa nije valjda da te Pernar kupio s par antižidovskih izjava. Niski su ti kriteriji. Hoćeš li podržavati i NZH ako dadnu kakvu protužidovsku izjavu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-04-2018 at 14:30

bar je kod skatera jasno, njega kupis sa par 'masoni, Zidovi, Rotschildi' izjava

Kas smo se već prešaltali sa Bujanca na Pernara i Živi Zid evo i mojeg malog doprinosa "raspravi"

Medijska manipulacija je cudo, zato neka Bujanca, koliko god da je nekada smijesan i tragikomican.
    slažem se, kakav god da je puno toga je otkrio javnosti

pa naravno da je uspjeh iz starta, tek osnovani, bez skoro ikakve kampanje odmah preći debelo prag. Šta su trebali odmah osvojiti većinu u Zagrebu.

Ti kritiziraš loše a podržavaš još gore. negdje si radikalni, naradikalniji mogući desničar a ovdje podržavaš polulude anarhiste koji usput šuruju sa njagorim mrziteljima Hrvatske.

Pa nije valjda da te Pernar kupio s par antižidovskih izjava. Niski su ti kriteriji. Hoćeš li podržavati i NZH ako dadnu kakvu protužidovsku izjavu.
    U pravu si, tek su počeli.

Ne znam što znače takozvane antižidovske izjave, možda činjenica da Izrael provodi genocid nad Palestincima, puca po (nenaoružanim) civilima i invalidima i daju oslobađajuće presude izraelskim vojnicima koji su prekršili sve moguće konvencije, protjeruju i maltretiraju crne (etiopske) Židove i općenito crne useljenike/migrante i nitko im se ne usudi ništa reći jer je to "antisemitizam", međutim ti isti Židovi/Izraelci se na zadnje noge propinju (NGO, političke organizacije) kada Europljani provode suverenističku politiku i prestaju se klanjati zlatnom teletu holokausta.
    Nije me briga, neka rade što hoće, ali me jako smetaju dvostruka mjerila i licemjerje te pokušaj ucjenjivanja ili proizvodnje pristanka s temama iz 2.svj.rata.

Podržavam NZH i nikada nisam rekao ništa protiv njih ali sumnjam da će postići značajniji uspjeh s obzirom na situaciju sa sličnim strankama iz prošlosti.

bar je kod skatera jasno, njega kupis sa par 'masoni, Zidovi, Rotschildi' izjava
    Uključujući, "smrt fašizmu, sloboda narodu".

Može me se kupiti jedino izjavom o obračunu s ratnim profiterima, revizijom kriminalne pretvorbe i privatizacije, banksterskim sustavom i stvaranjem pravne države te suverenističkom politikom.
    ZA DOM SPREMNI !

Vrlo dobar Jonjić u Bujici. na početku sam kritizirao da nije dovoljno konkretan ali sad je vrlo konkretan i jasan..

Dobar i Bujanec sa pitanjima i konstatacijama osim po meni jednog nadam se krivog predivđanja..da će se Miro Bulj možda priključiti NZH. To se po meni ne smije dogodit. ne treba zaboravit da je on bio glas, dal svjesno ili nesvjesno duboke države koja je odigrala ulogu oko Karamarka

Cijlea Bujica ovdje, vrijedi pogledat

Jako dobar Jonjić.
    Nadam se da će na idućim izborima pokositi HDZ u Imotskoj krajini.Ima i obiteljsku pozadinu,koja je u ovdje jako cijenjena.
    Ni meni nije jasno otkad Miro Bulj sa neovisnima,nadajmo se da do toga neće doći.

off@Inkvizitore,pročitaj knjigu Goli na Golom otoku od Dinka Jonjića.

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Za ljude orgnuti bijelim šalovima na Bleiburgu, Jonjić je rekao da ih ne zna niti želiti znati. A u tu skupinu spada i Garavi.
    A troll & a gentleman

Reče Jonjić:čast mi ih je nepoznavati

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Reče Jonjić:čast mi ih je nepoznavati
    Jednog dana ću ti reći na koji način je Vaso slao specijalce po hrvatske časnike. I to usred Zagreba.
    A troll & a gentleman

U svojoj emisiji o Bleiburgu Bujanec u nebo diže "desničara" Kurza i njegovu vladu a i Glasnović spominje samo cinkaroše iz Hrvatske (što ja s obzirom na okolnosti za Glasnovića potpuno razumljivo).
    Zato je dobro pogledati kako se sadašnja "desničarska" vlast u Austriji ponaša čak i prema umjeranim identitarcima (koji se pokušavaju na potpuno umjeren način suprotstaviti zamjeni europskog stanovništva afro-azijatskim):

A ovo pokazuje čiji je Kurz igrač odnosno da je taj "desničar" Kurz zapravo neka vrsta austrijskog Plenkija:

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove