Vidi rezultate ankete: Tko je pobjednik ove žustre polemike?

Glasači
23. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ante Tomić

0 0%
  • Nino Raspudić

15 65.22%
  • Inkvizitor bi ih pomeo obojicu

8 34.78%
+ Odgovori na temu
Stranica 32 od 32 PrviPrvi ... 22 30 31 32
Prikaz rezultata str. 621/630

Tema: Nino Raspudić

Vec prozvakana prica, Hrvati koji su htjeli otici, otisli su, sa CRO putovnicom se odavno moze ici.

Sad su na redu bosnjaci i srbi, pred konzulatima i veleposlanstvima u Banjaluci i Sarajevu svakog dana su stotine ljudi.

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Bilo je i toga, i cinjenice da su Hrvati iz tog kraja i Hercegovine tratirani kao ustase, pa su neki uhvatili prvu maglu emigracije u Nemacku jos 70-ih...

Ko hoce danas da zivi tamo...samo onaj koji nema ama bas nikakvu drugu opciju... ostali beze...
    Kakvih 70- tih. Tad je proces dovršen. Krenulo je ranih 60-tih. Prije toga Slavonija, Srijem. A kad su granice otvorene nastao je egzodus. Obilježeni ustaštvom ( 192- oje ljudi je poginulo i nestalo u 2. Svj. ratu) Roško Polje kao najveće duvanjsko selo je kao i cijeli duvanjski kraj i cijela Hercegovina bila obilježena . Tamo je vojna uprava bila do sredine 50-tih.

Cvijetin Mijatović, Srbin i jedan od najbitnijih ljudi BiH je rekao da ga je sramota kao čovjeka što se radilo s Hrvatima Hercegovine ( u to spadaju i Duvno i Livno jer je to jedinstveno neprekinuto područje u tom smislu stradanja i državne represije). Da bi konačno Džemal Bijedić rekao, "dosta je bilo" terora nad tim narodom. I dan danas ga stariji cijene radi tog poteza.

Dakle to je Završje ili Tropolje i ono nije kao Zapadna Hercegovine niže od Posušja koje je u uzletu čak i u ovakvoj BiH. Posušje kao prvi susjed Duvnu cvate. A nekad je Roško Polje bilo veće od njega. A ja kažem da će Posušje postati za 10 godina iza Mostara prvi grad BiH Hrvata. Široki i oni. Vidio svojim očima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-02-2020 at 15:31
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Ne povecava, zadnja demografska kretanja govore da vise nema rezervoara za pravljenje plusa, ozbiljan minus prave i Tomislavgrad, i Livno...i sve van Mostara...
    Povećava, Livno i Tomislavgrad održavaju broj stanovnika, a potez Posušje-Mostar-Međugorje povećavaju broj stanovnika. Posušje je najmlađe ili jedno od par najmlađih mjesta u BiH. Tam ljudi do 30 godina već imaju 3 djece, a nije ni ostatak zapadne Hercegovine puno drugačiji. Njeguju tradicionalne vrijednosti i to se odražava na brojnost obitelji i djece.

Željno sam očekivao kolumnu Nine Raspudića u petak da se osvrne na histeriju oko karnevala u Hrvatskoj.

Prava tema za sprdanje i ukazivanje na licemjerje hrvatskih "elita". Volim ga čitat i uvijek je secirao najaktualniju temu.

Kad ono ni slova. Raspisao se on o koronavirusu. Preletio sam samo par uvodnih rečenica i do dna teksta da vidim im li išta o karnevalu i pripadajućoj histeriji.

Ništa.

Jebote korona virus. Koga to zanima osim dežurnih paničara.

No kako sam jednom čuo od djelatnice HTV ea , na HTVeu drma pederski lobi i nije pametno njima se zamjerati.

Pa nije valjda i u Večernjem.

Jel Nino ovaj put išao linijom manjeg otpora ili mu je tema oko virusa bila zanimljivija. Nekako sumnjam.

Nini zašutio si oko karnevala i napada na Imotski. A nisi trebao. Trebao si razobličiti sav hrvatski politički jad cirkus i licemjerje. Tvoj narod je to od tebe tražio.

Možda je i čitao moju kritiku oko karnevala u Imotskom. Šalim se.

Dobra Ninina kilumna.

https://m.vecernji.hr/premium/koje-m...avirus-1385435

Nikola Grmoja je otkrio "veeeliku tajnu" da su Nino i Marija Selak dobili dijete i vjenčali se.

Ali zanimljivije mi je što je napisao "medijski redikul" Krešimir Macan da će se Nino uključiti u politiku i to u Mostu.

Ako je to istina to će biti Ninin najveći promašaj u životu.

Ne bi vjerovao medijskom redikulu ali kad se sjetim da je Nino uvijek promovirao i gurao Most kao neku desnu opciju..hmmm hm..

Njegova stvar koga politički simpatizira ali da će se aktivno uključiti u politiku, mislim da neće.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Ninu bih u politici vidio jedino kao Predsjednika ili Veleposlanika, i ne sumnjam da bi tu napravio prave stvari, ulazak u politiku kroz stanke bojim se koštao bi ga i zdravlja a munjevitom brzinom bi ga mediji i oponenti iskasapili, zarad nikakavog utjecaja na bitne procese i odluke,on i njegova rad i integritet bi poslužilii samo za skupljanje glasova.

Nino kao i uvijek, odličan! Aca Stanković mu nije mogao ništa. Sad ga napadaju svi i s lijeva i desna što samo pokazuje koliko se boje jednog pametnog, sposobnog čovjeka. Odličan posao su Mostovci napravili sa bračnim parom Raspudić-Selak.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Nino kao i uvijek, odličan! Aca Stanković mu nije mogao ništa. Sad ga napadaju svi i s lijeva i desna što samo pokazuje koliko se boje jednog pametnog, sposobnog čovjeka. Odličan posao su Mostovci napravili sa bračnim parom Raspudić-Selak.

Ne znam što znači ta otrcana floskula, napadaju ga slijeva i s desna i to znači da je ispravan. Ne, to ne znači ništa. Tu frazetinu inače MOST koristi. To je za neumne ljude. Fraza, frazetina koja ništa ne znači. I Plenkovića napadaju i s lijeva i s desna.

Da je odličan jučer bio, samo donekle, prvenstveno radi toga jer ga je Aco svojim prekidanjem i podpitanjima odveo u trivijalnosti. Nešto je promrmljao Aco oko NDH, nije pojašnjeno, nisu mu problem manjinci u saboru, nije se jasno izjasnio da je protiv usvajanja djece od strane gay parova, polako počinje plivati niz struju što mi se nikako ne sviđa.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-05-2020 at 11:05

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove