Vidi rezultate ankete: Tko je pobjednik ove žustre polemike?

Glasači
28. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ante Tomić

1 3.57%
  • Nino Raspudić

16 57.14%
  • Inkvizitor bi ih pomeo obojicu

11 39.29%
+ Odgovori na temu
Stranica 39 od 39 PrviPrvi ... 29 37 38 39
Prikaz rezultata str. 761/776

Tema: Nino Raspudić

Vidio sam taj post, još je udrobio Pape i vjeru. Rus tuče Ukrajinca na ulici a Miletić se ne bi štel mešat,baš onako Kršćanski, al Kršćanski ne vidi sličnost RPC i SPC.
    Htio sam nešto napisat pa odustao...
    Šteta i za Raspudića, ni pomisliti kritizirati Milanovića,
    koji je također dio vlasti ,dugogodišnji muk ..., obojica su se lijepo naslikavali u Saboru s Ukrajinskom zastavom, kad im je trebalo i bilo IN,fensi šmensi...
    Šteta, od lopovluka plenkovića i HDZa a i prethodnih SDPovskih vlada se ne vidi šuma, ili još gore vide...
    Šteta...baš šteta, Ajmoooo opet jedno naslikavanje s Ukrajinskom zastavom u Saboru, da popravimo dojam...Ajmooo

Gdje su SDPovci u ovom svemu, komunizam, internacionala,Peđa Grbin i ekipa, pesnica, viva la liberta,kako se snalaze, jel im Račan išta usadio u glavu ili im je Zoran Milanović jedini ozbiljniji igrač, da i nešto ovaj Tomašević???

Vezano za gornje postove...
    U Mostaru postoji spomenik Poginulim pripadnicima VP HVO, iz Livna. Ispade da je taj lik Hrvat.
    Posljednje uređivanje od ivica : 20-11-2022 at 22:28

Ne vidi sličnost između SPC i RPC? A u čemu je to razlika. Obadvoji su najveći huškači na rat.

Taj Miletić mi se nikad nije sviđao. Žena mu je nedavno umrla a on se već hvali s novom ljubavi. Daj čovječe malo dostojanstva.

Raspudić je ipak latentni srbofil. Kad je on ikad išta rekao protiv tzv RS. On kaže, pa oporba SNSD-u je još gora Karadžićev SDS. Pa da je SDS na vlasti onda bi SNSD koketirao sa sarajevska čaršijom. On političar a ne kuži da oporba nikad neće aplaudirat onima na vlasti, pa čak ni Srbi ali smao oko efemernih pitanja. I koja je to razlika između SDS-a ili SNSD-a. Razlika je ko između SDA i DF. Tu će razliku Raspudić uvijek komentirat ali ono prvo nikad. Prijatelj mu je Srbin Veso Gatalo Kojemu je Dodik dao emisiju i gdje ga ugošćava, njega i onu ludaču Milijanu Baletić na čijim su se ratnim huškanjem zgražali i pojedini ratni huškači Srbi a koju njegov prijatelj Veso Gatalo naziva srpskom heroinom. Ja iz vlastitog dostojanstva ne bi gostovao u emisijama gdje takvi gostuju.

Uostalom Raspudić je frend sa Šušnjarom i to treba znati.

Pa kad se on hvali kako je MOST čvrst kao stijena a mislim nema stranke s više otpadnika. Nekad pomislim da Nino nije svjestan što sve lupa ponekad.

I ne znam štio se srbofili i rusofili dižu na zadnje noge kad usporediš istovjetnost našeg i ukrajinskog rata. Ne mislim naravno da je Miletić srbofil nego pitam onako generalno.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 20-11-2022 at 23:31
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Pa nema je, al ovaj, kao političar u svom "proglasu" je na temi rata u Ukrajini i Plenkovićevog navodnog zaduživanja u Briselu, navodno zarad Ukrajine, a vrlo vjerojatno zarad HDZovskog lopovluka, i krpljenja proračuna, udrobio Katolike Papu Ivana Pavla II, Domovinski rat, zatražio da se ne uspoređuje s Ukrajinom,al je zaboravio isočnu braću po vjeri u ovom slučaju.
    To javno eksponiranje, dok mu je žena bila na u umoru, potreba da iznosiš u javnost...a za koji mjesec leptirići u stomaku...

Raspudića nikad nisam čuo da kritizira Milanovića, ili Pupovca a dio je HDZ vlade, ni blizu kao Plenkovića.
    Plenković je EU birokrat, pijun, kad već nema soli u glavi pa bit Američki pijun, i dobro je zasad da je tako, samo nek nije Ruski.

Raspudić i Poskok alternativa tabere visoku politiku i Međunarodni pravni poredak u kafani? Još da navrati Njezina ekselencija Češka veleposlanica, a nema onda brige za Nacionalnu državu Hrvata i njezin Ekonomski prosperitet, standard, jest će mo zlatnim kašikama. Ustvari sada jedemo s dvije zlatne jer nas pola nema, tako da će mo jest s tri zlatne,het trik iz Herceg Bosne.
    Posljednje uređivanje od ivica : 20-11-2022 at 23:24

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od ivica Vidi poruku
    Vidio sam taj post, još je udrobio Pape i vjeru. Rus tuče Ukrajinca na ulici a Miletić se ne bi štel mešat,baš onako Kršćanski, al Kršćanski ne vidi sličnost RPC i SPC.
    Htio sam nešto napisat pa odustao...
    Šteta i za Raspudića, ni pomisliti kritizirati Milanovića,
    koji je također dio vlasti ,dugogodišnji muk ..., obojica su se lijepo naslikavali u Saboru s Ukrajinskom zastavom, kad im je trebalo i bilo IN,fensi šmensi...
    Šteta, od lopovluka plenkovića i HDZa a i prethodnih SDPovskih vlada se ne vidi šuma, ili još gore vide...
    Šteta...baš šteta, Ajmoooo opet jedno naslikavanje s Ukrajinskom zastavom u Saboru, da popravimo dojam...Ajmooo

Gdje su SDPovci u ovom svemu, komunizam, internacionala,Peđa Grbin i ekipa, pesnica, viva la liberta,kako se snalaze, jel im Račan išta usadio u glavu ili im je Zoran Milanović jedini ozbiljniji igrač, da i nešto ovaj Tomašević???

Vezano za gornje postove...
    U Mostaru postoji spomenik Poginulim pripadnicima VP HVO, iz Livna. Ispade da je taj lik Hrvat.
    Ja tvrdim i Miletic i Raspudic samo kopiraju sto vide drugdje. Onaj Miletic vidi kako se dobar dio "americke desnice" ma sto tl bilo, nekakav kupus svega i svacega, postavlja pa bi on to sada jedan na jedan preveo na Hrvatsku.
    Naravno, lijepse ce on to upakirati, ali tu je to.
    To da je nama i bez emocionalne komponente interes opstanak i obrana Ukrajine, da smo mi Hrvati sa svojim povijesnim iskustvom, da smo u skroz drugoj poziciji nego oni desnicari u velikim drzavama.
    On nije kapacitet, on je teatralican glupan. Kao sto je Inkvi rekao, zena mu umrla, a sada ide po medijima samo jos fali da kaze Bog mu je poslao ovu novu.
    Meni to nekada lici na bogohuljenje sto on radi.
    A i to si dobro primjetio, gdje je krscanstvo u kretanju glave kada je napadnut narod koji je po sudbini slicniji nama nego malo koji drugi narod.
    Kako cu ja njemu vjerovati oko icega ako mu je i to vec previse. Sto glumi onda.
    Most+DP+Suverenisti+Mozemo+SDP+Milanovic=ruska kolona
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Briga me za Ukrajinu.
    Nino kao i uvijek odličan. Gađa u sridu.
    Ukratko; https://narod.hr/eu/raspudic-schenge...europske-unije
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Datum registracije
    Sep 2016
    Jeje, EU ce se sutra raspasti a Amerika implodirati u mini drzave.
    Samo rs i rusija su vijecne.
    I onda spominje Simpragu, kao on potpuno razumi branitelje Skabrnje koji ne zele gledati Cimpragu, a on bi nam servirao Dodika kao najblizeg brata.
    Kao on bi doveo SDSS u red, da je na vlasti.
    Poznati Ustasa Raspudic.

Mda...

Nino kod frenda Gatala

Istovremeno kod njegovog frenda, ludača Milijana Baletić huškačica s hrvatskih ratišta 90-tih..čast mu je..najhrabrija žena..to je Veso Gatalo Raspudićev frend.

Nino se istovremeno gnuša ustaštva..

Zbog Eline i bokala vina

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Jeje, EU ce se sutra raspasti a Amerika implodirati u mini drzave.
    Samo rs i rusija su vijecne.
    I onda spominje Simpragu, kao on potpuno razumi branitelje Skabrnje koji ne zele gledati Cimpragu, a on bi nam servirao Dodika kao najblizeg brata.
    Kao on bi doveo SDSS u red, da je na vlasti.
    Poznati Ustasa Raspudic.
    Ima na hercegsrpskoj jedan srpski imbecil koji najavljuje propast Amerike i prevlast Rusije i Kine.

Šta jedan, ima ih krcato ali taj je baš karikaturalno imbecilan.

Zbog Eline i bokala vina

"Oporba". Milanović,Raspudić,MOST, DP,Suverenisti, KVK,KP SDP, Kekini mekini i ostali kako se zovu...su izblokirali obuku stotinjak Ukrajinskih vojnika a nisu izblokirali primanje Švedske i Finske u NATO za malo političkih prava Hrvata u BiH, a zdušno su najavljvali.
    Korespondencija između Vlade i Predsjednika RH nije baš propisno štimalo pa se Predsjednik oglušio,valjda brani Ustav.

Prva dama RH ide u posjetu prvoj dami SRB, nekakva izložba, Jovanke ili Mire...

Datum registracije
    Sep 2016
    To je kada se budale igraju politike. Mislim da mnogima nije jasno kakve su posljedice takvih poteza, okupirani smo braniti primjer Balkanca koji je kao jako veliki nacionalist zbog toga sto je jednom rekao Za dom spremni.

Datum registracije
    Sep 2016
    Danas sam malo cackao po stanu, pa sam nasao knjigu Dujmovica, Hrvatska u raljama dijece komunizma.
    I Dr. Raspudic je napisao jednu stranicu, hvalio je uradak, koji se prvoj liniji bavi sa Milanovicem i Josipovicem.
    Dr. Raspudic danas poziva na "ideoloske moratorije" kako bi se islo u velike koalicije i svrgnuo HDZ.
    Dok su on i Milanovic jako, jako bliski postali.

Datum registracije
    Sep 2016
    Posto nema posebna tema o gospodji Selak, napisati cu tu nesto, posebno osvrtanje na Ukrajinu.
    Kaze gospodja Selak u interviewu za yutarnji kako Plenkovic samo prica o Ukrajini, o nicem drugom, i sa time stvara kontraefekt u narodu.
    Znaci nakon Dumapokreta, tu najostrije Penava, i gospodja Selak se odlucila Ukrajinu uzesti kao alat u borbi protiv Plenkovica.
    Na stranu sto je to najgoruce geopoliticko pitanje koje u svim drugim europskim drzavama puni vijesti i debate, Most je ocigledno odlucio talog hrvatskog drustva, kojemu smeta spominjanje Ukrajine uzesti kao svoju biracku bazu.
    To ide uz vanjskopoliticke ideje gospodina Raspudic, koje su umivene ideje Ivana Susnjara.
    Most je zaista postao okupljaliste moralnih nakaza.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Posto nema posebna tema o gospodji Selak, napisati cu tu nesto, posebno osvrtanje na Ukrajinu.
    Kaze gospodja Selak u interviewu za yutarnji kako Plenkovic samo prica o Ukrajini, o nicem drugom, i sa time stvara kontraefekt u narodu.
    Znaci nakon Dumapokreta, tu najostrije Penava, i gospodja Selak se odlucila Ukrajinu uzesti kao alat u borbi protiv Plenkovica.
    Na stranu sto je to najgoruce geopoliticko pitanje koje u svim drugim europskim drzavama puni vijesti i debate, Most je ocigledno odlucio talog hrvatskog drustva, kojemu smeta spominjanje Ukrajine uzesti kao svoju biracku bazu.
    To ide uz vanjskopoliticke ideje gospodina Raspudic, koje su umivene ideje Ivana Susnjara.
    Most je zaista postao okupljaliste moralnih nakaza.
    Puntaru, uzalud lupaš po tastaturi. Ako ti je tako jako stalo do Ukrajine, uzmi oružje u ruke i pravac Ukrajina.

Jučer se prosvjedovalo protiv novog zakona o pomorskom dobru.
    Dobro je rekao Mlinarić Ćipe: "Hrvati su ginuli da bi oslobodili svoju obalu, a sada bi građani trebali plaćati da dođu na plažu".

Mostovci su došli na prosvjed za razliku od nekih drugih gizdavih desničara koji sada lupaju cinične objave po društvenim mrežama a onda će kad dođu izbori kukati kako su dobili jako malo glasova i kako su za sve krivi mediji i udba.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Puntaru, uzalud lupaš po tastaturi. Ako ti je tako jako stalo do Ukrajine, uzmi oružje u ruke i pravac Ukrajina.

Jučer se prosvjedovalo protiv novog zakona o pomorskom dobru.
    Dobro je rekao Mlinarić Ćipe: "Hrvati su ginuli da bi oslobodili svoju obalu, a sada bi građani trebali plaćati da dođu na plažu".

Mostovci su došli na prosvjed za razliku od nekih drugih gizdavih desničara koji sada lupaju cinične objave po društvenim mrežama a onda će kad dođu izbori kukati kako su dobili jako malo glasova i kako su za sve krivi mediji i udba.
    Ako ti je toliko stalo do Herceg Bosne, pusku u ruke pa juris na balije.
    Nema od tipkanja i kukanja iz Zagreba nista.
    I Rashpo i Susko su u Zagrebu, neka momci vjezbaju u blatu, cujem da su balije opaki kao vojnici.
    Pravac Mostar, borba za treci.
    Javi se iz kampa za obuku.

Ima tema o Mariji samo je pala, treba je naći. Bedasta joj rečenica ako je rekla da Plenković svojom pričom o Ukrajini stvara kontraefekt u narodu. Pa nije valjda narod baš toliko glup da će se vatati na Plenkovićeve riječi.

Ona je inače pronicljiva, ne može se reć, osim kad želi SDP, Možemo i one pridružene leve ekstremne strančice natjerati da stave moratorij na ideologiju .

Pa kad tim strankama oduzmeš ideologiju ne ostane ništa. Zato se nikad i nisu oglasili na MOST-ovu ideju, ( ustvari ideju nje i njezinog muža Nine). Niti će se oglasit.

Ona misli da ako se MOST-ovci diče time da nemaju svjetonazor i ideologiju da su i drugi takvi.

Inače Nino je izjavio pazi sad..na pitnaje novinarke da prokomentira izjave Dodikovog Sancha Panse da pazi njegovog odgovara "To trebate Milanovića".

Pa jebate Nino onda ako to vrijedi za Milanovićeve izjave onda ako si doseljdan da tako moraš odgovarati i kad te pitaju za izjave Plenkovića i svih drugih. Prilično glupo prilično glupo. Mislim time se razotkrivaš. Ti koji su komentirao sve svakoga, misdlim s pravom, sad odjednom " To pitajte Milanovića". Nisko nisko Nino. Analitički pad i sunovrat u jednom odgovoru.

Inače je baš urnebes ovaj prosvjed protiv uzurpacije obale di se nalazi SDP koji je donio taj zakon. Čak su imali na prosvjedu ili gdje već plažu koja je ograđena a kojoj su oni dali koncesiju kad su vladali

Ne moš virovat

Zbog Eline i bokala vina

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove