Vidi rezultate ankete: Tko je pobjednik ove žustre polemike?

Glasači
28. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ante Tomić

1 3.57%
  • Nino Raspudić

16 57.14%
  • Inkvizitor bi ih pomeo obojicu

11 39.29%
+ Odgovori na temu
Stranica 38 od 39 PrviPrvi ... 28 36 37 38 39 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 741/776

Tema: Nino Raspudić

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Evo Nino navodi što je sve Turska dobila od Finske i Švedske. ne možeš vjerovat. I to mediji i političari osim Nina kriju ko zmija noge.

u drugom dijelu četnik Milošević se ruga s Hrvatskom..to ne morate gledat

Mediji su to okrenuli da izgleda da je Turska pokleknula, a zapravo je obrnuto.
    Finska i Švedska morale su napraviti ustupke Turskoj, možda najveći je taj da će izručiti turske i kurdske oporbene političare i kurdske borce a koji su u Finskoj i Švedskoj dobili politički azil.

Eto, tako Zapad brani svoje vrijednosti.
    Bravo za Ninu da govori tako otvoreno, bez dlake na jeziku!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Ugledni član LOUNGELIQ avatar
    Datum registracije
    Jan 2022
    Evo Nino navodi što je sve Turska dobila od Finske i Švedske. ne možeš vjerovat. I to mediji i političari osim Nina kriju ko zmija noge.

u drugom dijelu četnik Milošević se ruga s Hrvatskom..to ne morate gledat

Ukratko drzavnicka Turska politika je dobila i ono sta im moralno i zakonski ne pripada, a Hrvatska sluganska i podanicka politika nije dobila ni ono sto joj pripada, a zapravo nisu ni trazili nista. Sve za karijere i fotelje u Briselu. A onaj grlic radman je jedan od vecih supaka sto sam vidio zadnjih godina u hr vladi ,a konkurencija je povelika. Nino je sve objasnio tko zeli da slusa.

Datum registracije
    Jan 2022
    Koji jad i cemer od tzv hr politike, pa nije onda ni cudo pojave raznih fenomena srbofilije kao sto je zivi primjer hercegsrpska, nije ovo stanje od jucer.

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Citiraj Prvotno napisano od LOUNGELIQ Vidi poruku
    Ukratko drzavnicka Turska politika je dobila i ono sta im moralno i zakonski ne pripada, a Hrvatska sluganska i podanicka politika nije dobila ni ono sto joj pripada, a zapravo nisu ni trazili nista. Sve za karijere i fotelje u Briselu. A onaj grlic radman je jedan od vecih supaka sto sam vidio zadnjih godina u hr vladi ,a konkurencija je povelika. Nino je sve objasnio tko zeli da slusa.
    Turska se postavlja kao medijator Rusije i Zapada samo njeni interesi su često suprotstavljeni i sa ruskim i saudijskim i sa američkim i europskim a pogotovo iranskim , previše se kurče , ali ako je pravde onda će za 20,30 godina ostati bez barem polovice teritorija koji će im uzeti Kurdi, koji su većina na istoku Anadolije i imaju ogroman natalitet. Bilo bi super kad bi se preko njih namirili i Grci, Asirci, Armenci nad kojima su Turci učinili genicid u 1 svj ratu. I da nestane teroristička država Azerbejdžan koju je stvorio Staljin samo da bi destabilizirao tada probritanski Iran. Pravi Azeri žive u Iranu, ima ih 20 milijuna a ovi su se nazivali Tatarima i Turcima dok im Staljin nije izmislio republiku i Armencima oduzeo Karabah i Nakičevan.

Koji jad i cemer od tzv hr politike, pa nije onda ni cudo pojave raznih fenomena srbofilije kao sto je zivi primjer hercegsrpska, nije ovo stanje od jucer.
    Kako nije "čudo". Nisu zadovoljni hrvatskom politikom pa otišli u četnikofiliju. Znaš li ti slučaj da su radikalni Srbi nezadovoljni srpskom politikom otišli u ustaštvo. Ja ne znam.
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Datum registracije
    Apr 2022
    Kako nije "čudo". Nisu zadovoljni hrvatskom politikom pa otišli u četnikofiliju. Znaš li ti slučaj da su radikalni Srbi nezadovoljni srpskom politikom otišli u ustaštvo. Ja ne znam.
    "Najjači" je onaj sa kojim se ti tamo kačiš, onaj sa onim debilnim nickom Sendvič sa Burekom, on glumi Ramba, govori da je 90-ih bio kao u najjačoj jedinici, mislim da govori da je bio u Kažnjeničkoj Bojni, bio se i sa Markanom zakačio, govorio je da su Travničani kukavice koji su u ratu bježali i od Srba i od Muslimana i da je on osobno od njih sto odabrao samo njih par, a ostali da su kao uspaničeni bježali od borbe. Mislim da je taj gleda puno filmova.

Datum registracije
    Apr 2022
    Čak je nešto se bio uspuhao i zvao te na fajt u Mostar kraj spomenika poginulih pripadnika njegove jedinice na što je Naša Kvačica reka da tamo nema nikakvog spomenika hrvatskim borcima već da je tamo spomenik tzv Armije BIH.

Ma ta budala nije nije vrijedna spomena. Zna neke toponime gdje sam ja bio na ratištu ali to može svatko naći tko želi to istraživati. A opet tako je precizno navodio neke stvari kao da je bio.

Ili mu je netko prepričavao pa on sve pamtio ili je stvarno bio ali to bi onda značilo da smo mi i tada imali srpske špijune u svojim redovima. Govori perfectno srpski, veliča srpsku povijest, govori mi da će mi on po prezimenu naći kojeg sam srpskog porijekla a to govore one najgore srpske lude.

Inače je glup kao i svi četnici i njihove podrepine, ne bi na njega trošio vrijeme, zaintrigriralo me to da zna precizno toponime gdje je bila moja brigada a to nije baš poznato ratište..to su brda i planine oko Jablanice po kojima su se vodile kravave borbe za čuke i klance i zabačena sela koja su gadno nastradala, Uzdol i Doljani s naše strane a Here s muslimanske a Bokševica, sura planinetina prema Konjicu uzela nam je puno mladih života a Pisvir s druge strane, za koje su se isto vodile krvave bitke ali Bokševica je bila najgora.

Inače me ta srpsko proruska budala ne bi sekund zanimala.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 06-07-2022 at 00:38

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Jan 2022
    Pa onda to znaci samo jedno, da su kao narod bolji od nas, toliko juda tesko je pronaci u bilo kojem drugom narodu kao sto se nalazi u nas.
    Zanimljiv tekst https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...-moguce-640188

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa onda to znaci samo jedno, da su kao narod bolji od nas, toliko juda tesko je pronaci u bilo kojem drugom narodu kao sto se nalazi u nas.
    Zanimljiv tekst https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...-moguce-640188
    Pilic, tko bi rekao. Isti Pilic koji Gadafija oslovljava sa pukovnice, i sada pomalo igra na putinovsku kartu, cim se prasina malo slegla.
    Neunistivi su jugoslavenski desnicari. Kao zohari.
    Most+DP+Suverenisti+Mozemo+SDP+Milanovic=ruska kolona
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Datum registracije
    Sep 2016
    Inace, znate li da je u Italiji na vlasti kombinacija Salvinista i komunista. Ako se nekada slucajno pitate od kuda Rashputin crpi ideje. Revolucionarne.

Datum registracije
    Apr 2022
    Ma ta budala nije nije vrijedna spomena. Zna neke toponime gdje sam ja bio na ratištu ali to može svatko naći tko želi to istraživati. A opet tako je precizno navodio neke stvari kao da je bio.

Ili mu je netko prepričavao pa on sve pamtio ili je stvarno bio ali to bi onda značilo da smo mi i tada imali srpske špijune u svojim redovima. Govori perfectno srpski, veliča srpsku povijest, govori mi da će mi on po prezimenu naći kojeg sam srpskog porijekla a to govore one najgore srpske lude.

Inače je glup kao i svi četnici i njihove podrepine, ne bi na njega trošio vrijeme, zaintrigriralo me to da zna precizno toponime gdje je bila moja brigada a to nije baš poznato ratište..to su brda i planine oko Jablanice po kojima su se vodile kravave borbe za čuke i klance i zabačena sela koja su gadno nastradala, Uzdol i Doljani s naše strane a Here s muslimanske a Bokševica, sura planinetina prema Konjicu uzela nam je puno mladih života a Pisvir s druge strane, za koje su se isto vodile krvave bitke ali Bokševica je bila najgora.

Inače me ta srpsko proruska budala ne bi sekund zanimala.
    To je jako zajebano ratište, pisao si o tome, sve prašume, kanjoni, klanci , planine od 2000 metara, nije ni čudo da je i Tito tamo bježao i da su se u blizini događali okršaji Tita sa Švabama, Neretva i Sutjeska.

Nisam razumio Nina ovdje. Tj jesam ali nije mi jasno nekoliko stvari. Kako on to zna da se Pelješki most ne bi gradio da nije Dodik stavio svoj veto. Jel to on hoće reći da je umjesto što Europa ima svog visokog predstavnika u BiH da ustvari Bih ima svog visokog predstavnika u EU koji može zaustavljati europske infrastrukturne projekte. To mi stvarno nije jasno još odkad srbofili slave Dodika da je omogućio izgradnju Pelješkog mosta.

Da im pojasnim a i Nini jer mu je to očito potrebno. To što dva bašibozuka podnijela eventualnu tužbu, ne znači da bi to značilo prekid gradnje mosta čak nije sigurno da bi i obratili pažnju na tu tužbu što znači da bi intervencija trećeg bašibozuka bila čisti višak.

Osim toga imao je katastrofična predviđanja za situaciju poslije slijedećih izbora, jer da će nas nestati iz Bih a to je obrazlgao time da će Muslimani preuzeti i dom naroda i preuzeti sve javne tvrtke gdje
    žive Hrvati. Ne znam, pa oni su već dva puta imali vlast i dom naroda pa nas nisu istrijebili iz Bih. Što je to i u čemu ovaj treći put opasnije nego onda kad je Inzko zaključio da je 5 trećina od 17 ili ranije kad je predsjednik federcije bio stric od HDZ ovog kandidata za gradonačelnika Zagreba i sadašnjeg ministra, izvjesni Karlo Filipović. To je bilo vrijeme kad je proglašena hrvatska samouprava. Dakle što oni to mogu sad što nisu mogli prije.

Čak i da sad nešto više pokušaju uraditi pa narod koji to bez otpora dopusti nije bolje ni zaslužio.

Dalje naziva ulizicama i vazalima hrvatsku vanjsku politiku što je u pravu 100% a onda kaže da bi oni ( valjda MOST) glasali protiv da se postavio uvjet NATO u za primanje Švedske i Finske, rješavanjem izbornog zakona u Bih ali eto sad nema smisla iživljavati se nad Švedskom i Finskom jer taj zahtjev eto nije postavljen. Pa valjda se glasa vođen principom i idejom a ne nekom šupljom kalkulacijom. Muljaš li ga muljaš Nino. I pokazuješ što je ustvari MOST. Pa oni se ne usude glasati protiv ni kad su protiv i kad su u oporbi. I u čemu su onda oni bolji od vazala i kmetova iz hrvatske vlade i MVP. Bome ni u čemu. Još da su na vlasti bili bi kao i oni kad ne smiju u opoziciji glasat protiv jer bi kao eto Šveđani i Finci primjetili da se nad njima "iživljava" MOST jer je glasao protiv.

Uglavnom prvi put da sam baš ono žestoko uhvatio Ninu da mulja. Čista jedinica. Ili ajde -2 zbog navođenja pravim imenom hrvatskih briselskih "gospodskih kastora" ali to nije nešto. To svi znaju.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Sep 2016
    Rashpudic duboko u sebi zna da jedini nacin na koji oni mogu biti na vlasti je uz lEvicare, jer bi zadnji sprovodili briselske lgtbxyz pUlitike puta pet sto radi Plenkovic, ali bi kao eto Most negodovao i bio oporba u samoj vladi.
    Moze li netko zamisliti Rashpudic Most kao vodecu stranku. Koja preuzima svu odgovornost.
    Prisjecam, Rashpudic kao nije htjeo sa ovima iz DP jer nije osobno poznavao sve likove na njihovim listama.
    I taj bi sada sastavio vladu do najnizih razina. Valjda bih svih njih pozvao na kavu i kolac i ispitao.
    Mislim. To je na razini zivog zida za kao konzervativce. I onaj Miletic je poceo grebati noktima, dok je na pocetku "gorio za Ukrajinu" sada pomalo ide prica o standardu. Znam te lijo.

Datum registracije
    Sep 2016
    Da dodam. Ovo guranje HDZa u vatru, dok oni sami ne riskiraju ista, kao u RH pa onda i u BH je smjesno. Tako im puca veza sa Milanovicem koji je kao oni jednostavno zacrtao cilj maknuti plenkoviceve, a sto nakon toga, to njih ne zanima puno. Valjda Puljak premijer a Milanovic predsjednik, ili tako neka kombinacija.

Ma koji HDZ i vatra. Ne riskira HDZ ništa, niti što čini ali dobro oni nisu tema. Ali da si vidio kako Plenković s prezirom, reklo bi se s gađenjem oholo odgovara i jedva cijedi korz usta Ćipi Mlinariću da se za nestale logoraše i ratnu odštetu obrati resornom ministru koji se time bavi.

HDZ ništa nije učinio po pitanju promjene izbornog zakona.

A što se tiče MOSTA mislim da oni sad imaju problem kao i Milanović. kad dođe stani-pani -pani. Jer i oni kao i Milanović neće protiv europske volje. Jer žele da strane ambasade još računaju na njih kod eventualne buduće vlade ili predsjednika.

Inače ne vidim razlog zašto bi Nino izrekao ovu komično tragičnu.."nećemo glasati protiv jer se ne želimo iživljavati nad Finskom i Švedskom". A da je tražen i dobijen novi izborni zakon onda bi se "iživljavao".
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 15-07-2022 at 12:35

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Sep 2016
    Ma bit je u tome da ja ne vidim ikakav realan plan Rashpudic Selakovih i Mosta sto nakon mlohavih HDZovaca.
    Eto, mene bi to zanimalo. Kako ce oni to rijesiti.

Datum registracije
    Sep 2016
    Nakon sto je Raspudic objasnio koliko ga strah zbog moguce obuke ukrajinskih vojnika, i objasnio nam kako Ukrajinci kao budale salju rakete uokolo, mene bi zanimalo zasto Raspudic godinama vec zaziva diplomatski rat sa Amerikom.
    Tu Raspudic ne vidi opasnost za RH.
    Zanimljiv vid na realnost i vaganje stvari.
    Eto, moramo se bojati ruskih raketa, zbog odmazde, a ne moramo ae bojati najvece sile na svijetu.
    Logicno, ne.

Raspudić je u nekim stvarima ispao pravi papak. Moram to nažalost konstatirat.

Zbog Eline i bokala vina

Datum registracije
    Sep 2016
    Pohvatao sam FB post Miletica di kao tetka brblji nesto o "nemojte usporedjivati nasu borbu sa borbom Ukrajinaca, je njima je skakljivo, ali nama je bilo najteze".
    Mislim ono, covjece. Daj zavezi.
    On i Raspudic su najzasluzniji sto taj Most nije ni pomislio pomoci desnici, ili dati se na raspolaganje.
    Ta dvojica su mi simbol Mosta, kompleks izabranosti, a nisu kadri otvoreno reci sto hoce, nego okolisaju.
    Pogledao sam interview gdje je ovo izjavio, Raspudic, na jugo N1, pola interviewa je mucao i stajao, ocito mu je samome bilo neugodno.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove