Vidi rezultate ankete: Tko je pobjednik ove žustre polemike?

Glasači
23. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Ante Tomić

0 0%
  • Nino Raspudić

15 65.22%
  • Inkvizitor bi ih pomeo obojicu

8 34.78%
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 31 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/611

Tema: Nino Raspudić

Nije baš najpametniji, to je istina. Ali nije baš ni najupućeniji u neke stvari tj. poslal je puno lopti na volej Raspudiću poput ovog citata dolje. Odlična je ova polemika za raščistiti neke mitove koji se provlače kroz medije poput toga da je rat ABiH i HVO-a krivica Hrvata, a da ne govorim o ostalim mitovima poput Karađorđeva.

Svi se rodoljubi strastveno, na dječje zdravlje i majčin grob danas zaklinju kako naš politički i vojni cilj 1992. nije bio podijeliti Bosnu, premda je bezbroj dokaza da jest. Tako i Raspudić piše kako sam ja “napisao lijepu bajku o bosanskim franjevcima i ratu u BiH, kao ujdurmi Bobana i Šuška”. Pa što je drugo, zaboga, bio sukob između nas i Bošnjaka, nego ujdurma Bobana i Šuška? Dobro, i Tuđmana. Susret Miloševića i Tuđmana u Karađorđevu, Bobanov dejt s Karadžićem u Beču, Koljevićevi tajanstveni noćni posjeti Pantovčaku, stenogrami, salvete i, napokon, silna vojska i oružje prebačeni preko granice, sve je vodilo promjeni, kako pokojni predsjednik jednom reče, “neprirodnih granica Bosne i Hercegovine”.

TheBronxBomber
    Gost
    Sve si odlicno zapazio.

Kljuc svega je da banda orjunaska ne dopusta Hrvatima da igraju na vise karata. Spominje Tomic i RS, a nije u svojoj karijeri rijec o tome napisao.

Podijelit BiH nije grijeh niti Tudjmana niti Hrvata, to je legitiman strateski cilj. Za Hrvate. Za ORJUNU je zlocin.
    Posljednje uređivanje od TheBronxBomber : 26-10-2013 at 20:20

Napokon, evo nam Raspudića u svoj njegovoj doktorskoj zrelosti i intelektualnoj punini na svim televizijskim panelima o položaju Hrvata u Be i Ha, kao propovjednika Evanđelja po trećem entitetu. U otrcanom habitu i prašnjavim sandalama on kvrgavim hodočasničkim štapom gnjevno šiba pogane koji se ne daju krstiti, ne prihvaćaju božansku istinu kako našem napaćenom narodu u susjednoj državi nema žive glave dok ne dobije što su i Srbi u Daytonu dobili, komad države, pa kolika je da je, naša je. Šireći taj politički nauk
    Greška broj 1. Raspudić se zalaže za ravnopravan položaj Hrvata s ostalim konstitutivnim narodima BiH, a ne za entitet po svaku cijenu. Pogotovo ne šiba svakoga tko nije za 3. entitet.

Ukazao se, aleluja, konačno i Nino Raspudić himself, što god himself značilo kod nekoga tko se pojavljuje u mnogo kontroverznih obličja, da me izriba na stranici i po novina, prostoru, po prilici, pet puta većem od dvadeset pet redaka koje sam ja njemu posvetio.
    Da, kao 25 redaka mu je posvetio jer je nebitan, a ne zato jer više od toga nije mogao napisati. I onda kad mu Raspudić argumentirano odgovori na sve i pozabavi se njegovim likom i djelom te tako napiše 50 redaka onda to znači da je Raspudić opsjednut Tomićem. Zamjena teza.

TheBronxBomber
    Gost
    Citava orjunaska politika je jedna jeftina zamjena teze. Ali, ko sto su neki, na drugim primjerima, odlicno zapazili, ta jeftina I nikakva zamjena teze itekako u nepismenom narodu ima prodju.

Citiraj Prvotno napisano od TheBronxBomber Vidi poruku
    Sve si odlicno zapazio.

Kljuc svega je da banda orjunaska ne dopusta Hrvatima da igraju na vise karata. Spominje Tomic i RS, a nije u svojoj karijeri rijec o tome napisao.

Podijelit BiH nije grijeh niti Tudjmana niti Hrvata, to je legitiman strateski cilj. Za Hrvate. Za ORJUNU je zlocin.
    Ali to nije bio strateški cilj '90-ih i to kaj priča je iskrivljavanje povijesti.

Najzanimljivije od svega je kak Tomić odjednom srčano brani jedan crkveni red tj. Franjevce, a inače redovito piše protiv Crkve i Bozanića. Kad treba obraniti nekoga tko radi na svađanju Hrvata onda može čak i napisati lijepe stvari o ljudima u haljama.

TheBronxBomber
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ali to nije bio strateški cilj '90-ih i to kaj priča je iskrivljavanje povijesti.
    Strateski cilj je bio sacuvati nase teritorije koje kontroliramo u slucaju podjele BiH (koja je, btw, de fact podijeljena). Skupa ide i obrana i oslobadjanje RH. Tudjman je bio toliko pazljiv - i u toliko neravnopravnom polozaju je bio - da je Gotovina bio general HVO-a.

Niti ORJUNA, niti svijet, nisu imali razumijevanja za Hrvate. Politika je bila anti-Hrvatska, i Tudjman je oslobodio Hrvatsku i, eto, sacuvao nase teritorije u BiH. A Hrvati su se borili u bijelim rukavicama.

Jer samo jedan jedni slucaj "pogresivosti" Hrvata donosilo bi teske politicke posljedice. A NA SVE TO SMO IMALI PRAVO. Bijele rukavice, ej! a oni svejedno lazu i iskrivljuju povijest.

TheBronxBomber
    Gost
    Najzanimljivije od svega je kak Tomić odjednom srčano brani jedan crkveni red tj. Franjevce, a inače redovito piše protiv Crkve i Bozanića. Kad treba obraniti nekoga tko radi na svađanju Hrvata onda može čak i napisati lijepe stvari o ljudima u haljama.
    Zato sto je intelektualna kurva, tj., prostitutka.

Koji jad je ovi Tomić. Na tako glup i neduhovit način pokušava s nekim sarkazmom uzvratiti, a iz kolumne se vidi koliko ga boli što ga je Nino išamarao zadnji put
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

da..teskt je više žaljkanje..a najjače je kad on daje šatro ozbiljno tri pitanja..pazi on tri pitanja postavlja i to ozbiljno o položaju Bih Hrvata za koje ga inače jako briga

tri ozbiljna pitanja postavlja vrhunski sarkastičar..tri pitanja postavio muškarac bez brkova...
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od TheBronxBomber Vidi poruku
    Sve si odlicno zapazio.

meni je iskreno žao što je Tuđman nije podjelio kako ova stoka priča, jer da je to napravio sada Hrvati ne bi bili diskrminirani u toj prokletoj državi. a da ne govorim o tome, da bi razno razni Tomići mogli pisat svoje kolumne protiv hrvatskog entiteta danonoćno, i razno razni Nobili pričat o fašističkoj tvorevini ali generalno time bi samo tiješili svoju napaćenu prokletu dušu. tragikomično je za pratit šta je sve u stanju ta bagra izgovorit o hrvatima, i našem političkom vodstvu, a da ne govorim o tome da oni to sve kao izjavljuju radi "dobrobiti" hrvata i hrvatske. naravno, a očito je iz zraka da su partizani i njihovi ideološki nasljednici, jako zabrinuti za sudbinu hrvatske i hrvata, još tamo od 1941 ne mogu ni pomislit da Hrvati nemaju svoju državu, ili komad teritorija na kojem će biti ravnopravni u odnosu na ostale narode. jer to je reći će oni tako brižni, fašizam i fašistička politika.

ono što svaki narod radi zbog svoje dobrobiti, dežurni isprdci i odnarođena bagra u hr to naziva fašizmom i nečim nenormalnim. Švicarska se mogla podjelit na kantone, ali ne i BiH na entitete jer to se kosi s bratstvo jedinstvo politikom Tomića Nobila i ostale stoke. oni bi nas ponovo u jugoslavenstvo vratili, i od BiH napravili malu Jugoslaviju kao što i od hrvatske danas rade SRH. srećom, to za što se oni zalažu nikada neće proći na terenu. jer ni Hrvati ni Srbi u BiH, VEĆINSKI NE PRIHVAĆAJU TO ŠTO ONI PODVALJUJU U MANIRI MARŠALA TITA. ta otrcana politika koju su oni od 1941 patentirali, je mrtva i jedini živući ostatak te politike su upravo oni dječica udbaša komunista i partizana. koja se ni danas ne odriče svoje nakaradne ideologije o suživotu s svima, a znamo jako dobro do kud nas je taj i takav suživot koji su oni patentirali doveo, da ne govorim o tome koliko su nas ti multikultičari kalibra Nobilo Mesić i da ne nabrajam dalje od 1941 a pogotovo 1945 pobili, vlastitog naroda kako je njihova politika zatirala hrvate na svakom koraku sustavno 45 godina, i sada imaju obraza hrvatima davat savijete šta je za njih najbolje. a osobno ja da mogu, svakom tom kretenu bi prostrijelio čelo samo da znam da me nitko neće kazneno gonit. eto, tolika je njihova vrijednost i toliko je njihovo mišljenje presudno za hrvate i hrvatsku. toliko da bi ih se moglo sve natrpat u jednu peć, i zapalit bez razmišljanja i mirne sasvijesti kasnije ispeći večeru i zaspat ko beba.

što se mene tiče, davno bi ja s ovakvom stokom njihovog kalibra raskrstio oružanim putem, jer dok god oni budu trovali ovaj narod svojom demagogijom i lažima dotle ćemo biti krdo ovaca za šišanje.

a da ne govorim o tome, da dotičnim kretenčinama Nobilo Mesić i ostala bagra, do hrvata BiH stalo koliko i meni npr do srba ili turaka. ali će vrlo fanatično pričat o tome, šta se dogodilo u BiH šta je Tuđmana pričao s Miloševićem u karađorđevu itd, ko da oni to znaju, šta je najbolje za hrvate u BiH i šta je Tuđman s nekime pričao u četri oka, a ja Tuđmanu zamjeram samo jednu stvar to što zbog ovih šupčina i partizančina u hr, kalibra Nobilo Mesić i ostali nije stvarno podjelio BiH po nacionalnom ključu, jer danas se vidi više nego ikada da je to jedino razumno riješenje za BiH ko državu, i da će svako drugo riješenje vodit u novi rat jer bratstvo jedinstvo je mrtvo, ma koliko teško to bilo za shvatit Tomiću Nobilu i ostaloj "antifa" stoki.

RS na kraju krajeva, je najboljii dokaz da je BiH podjeljena država, a hvala bogu svi znamo da ona nije projekt Franje Tuđmana već MZ i Srbije odnosno velikosrpske politike. naravno da Tomić i dežurni seratori, koji samo u hrvatskom nacionalizmu i nacionalim težnjama vide fašizam nikada to neće tumačit na taj način, jer to im izbija "argumente" iz ruku, a onda i njihova demagogija postaje totalno deplasirana i kod površnog čitatelja i poznavatelja stvari u BiH.

dakle, njima je i danas 18 godina od Daytona trn u oku HRHB Šušak Tuđman i Boban, Tuta i kažnjenička bojna, ali zato im nisu trn u oku Milošević Izetbegović Dodik RS i Federacija pod kontrolom muslimana, pametnom dosta da zaključi od kud vjetar puše kada su u pitanju ti debili, i stvarno mi je zbog takvih žao što Adolf nije pobjedio i sve ih potrpao u one svoje plinske peći. jer je sigurno povelika da bi upravo to napravio, s dotičnim velikanima i dušebrižnicima koji već 80 godina pod krinkom borbe za hrvatsku, sotoniziraju hrvate i hrvatsku državnost na svakom koraku. dok se takvim idiotima ne bude glave tuklo, ko zmijama teško ćemo mi biti normalna država. normalne države s takvim pojavama se u startu obračunavaju, ameri zbog odavanja nekakvih vojnih tajni opale 40 godina robije, pa se ti misli, a ne ovo što rade dotični Nobilo Mesić i ostali najveći antifašisti koje je ovaj svijet ikada ugledao. pa da to naprave protiv interesa SAD, što rade protiv interesa hrvata i RH pržili bi se na električnoj stolici po direktnoj želji predsjednika SAD.

lijepa je demokracija, ali još je ljepša kada se riješiš kretena koji je nisu dostojni.

a što se tiče rata u BiH, britanski novinar koji je bio u to vrijeme u BiH kaže da je Armija BiH započela rat s hrvatima i HVO. ako jedan Englez to tvrdi, onda znaš koliko je sati. baš bi tamo neki novinar, i to iz engleska pričao o tome tako da se to stvarno nije i odigralo tako.

i opće je poznata stvar, da za hrvatske orjunaše i jugoslavene nije problem srpski entitet, već hrvatski. zato i dan danas sikću vatru, na spomen HRHB. ona će im uvijek biti trn u oku, jer ona je ono što zli fašisti i ustaše žele. a oni ko vjerni pioniri maršala tita, uvijek moraju osujetit ono što zle ustaške zmije žele. pa pod svaku cijenu to kompromitirat, i navest na zaključak kako je to hrvatima nepotrebno. a naravno Tomić i Nobilo, i pogotovo Mesić najbolje znaju šta je najbolje za hrvate u BiH, iako niti žive u toj državi niti poznaju prilike i odnose između tri naroda, da bi znali što je stvarno svrsishodno za napravit da se odnosi između tri naroda, previše ne isprepliću i ne vode do sukoba. ali eto, pustite njih da kolo vode, i bez brige BiH će uskoro imati novi rat, to ja prognoziram.

kao što nas je i "bratstvo jedinstvo" politika, dovela do ovog zadnjeg rata na područiju jugoslavije, ali oni su spretno odgovornost prebacili na Tuđmana i Miloševića, naravno ništa nije kriv njihov divni maršal koji je praktički napravio Srboslaviju, i ništa nije krivo njihovo komunističko vodstvo koje je dozvolilo da JNA postane VelikosrpskaArmija. sve je kriv Tuđman, crnokošuljaši i ostali zlikovci, koji su po njima valjda naručili agresiju na RH i RBiH. ne treba previše čitat te komentare i kolumne od dotični nakaza, jer to može samo glava zabolit i pamet ti se može pomutit čitajući nebuloze koje dotični promoviraju i javno reklamiraju.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 27-10-2013 at 11:02

Susret Miloševića i Tuđmana u Karađorđevu, Bobanov dejt s Karadžićem u Beču, Koljevićevi tajanstveni noćni posjeti Pantovčaku, stenogrami, salvete i, napokon, silna vojska i oružje prebačeni preko granice, sve je vodilo promjeni, kako pokojni predsjednik jednom reče, “neprirodnih granica Bosne i Hercegovine”.

a tu smo znači, kada Boban sastanči s Karadžićem to je nešto opasno, kada Tuđman sastanči s Milošević to je djeljenje BiH i "predaja Vukovara" ali kada Milanović Josipović i Pusićka hrle u zagrljaj Beograda, e to je nešto revolucionarno i produktivno za hrvate i hrvatsku. tko ih ne zna skupo bi ih platio, bagra neviđena.

naravno nije postavio pitanje, a šta bi bilo s hrvatiam u BiH da Tuđman nije poslao "silnu vojsku" i oružije preko granice ? mogo je i tako postavit pitanje, e ali lakše je ovako, tako lakše može prodavat svoju demagogiju. da ne govorim o tome, da je tokom cijelog rata, podržavana agresija na RH s područija BiH, o tome Tomić i ostala orjunaška kopilad sve ove godine nisu riječi napisali, oni moraju u maniri onog izroda iz Istre Kajina pričat o ZA DOM SPREMNI=Sieg Heil i naravno "agresiji na jadnu i napaćenu BEJHA", ZLI TUĐMAN, SRAM GA BILO. neka budu zahvali da je Tuđman bio gore di je bio u tom periodu, jer debela većina hrvata bi nakon onoga što su Srbi i Muslimani napravili hrvatima u BiH na njegovom mjestu i više nego opravdano pokrenula tu njihovu "agresiju" u njihovom pravcu, pa bi onda oni i službeno mogli potvrdit sve ovo o čemu pričaju sve ove godine. ali malo bi im to vrijedilo, kada bi se ucrtale hrvatske granice unutar BiH, i kada bi to bilo potvrđeno Daytonom ili nekim drugim političkim sporazumom. i to je ono što zamjeram Tuđmanu, što je uvijek radio kompromis ovoj bagri orjunaškoj a nije znao da će oni što god on napravio, uvijek stvari postavit tako da je on taj koji je negativac u cijeloj priči, pa kad je tako trebo je biti totalni negativac i napravit sve ovo za što ga i optužuju. malo bi to dotičnim orjunašima vrijedilo, kada bi MZajednica i Srbija i Bošnjačko vodstvo moralo potvrdit stanje na terenu, a stanje na terenu s HV-HVO bi bilo sasvim zadovoljavajuće po hrvate u BiH. bez obzira na etiketu agresora, i Srbi su službeno "agresori" na RH I BIH, pa jel im to na bilo koji način šteti?

u hr su privilegirana nacionalna manjina, a u BiH su dobili RS za nagradu nakon silne pljačke razaranja i ubijanja! toliko o tome, kako je loše biti "agresor". u ovakvom svijetu kakav je danas, pogotovo kada uzmeš u ozbir koliko kopiladi živi među samim hrvatima, koja mrzi vlastiti narod i koja borbu za vlastite nacionalne i ostale interese naziva fašizmom, u maniri kretena Nobila. moram priznat da se tu niej imalo šta razmišljat, već nakon agresija muslimana na položaje HVO poslat HV da ih fino stavi u one granice u kojiam su bili prije nego su krenuli na te položaje, nije trebalo otimat ništa ni srpsko ni muslimansko, samo uspostavit kontrolu nad onim teritorijem na kojem su Hrvati većina, a onda neka razno razni Nobili i Izmetbegovići pričaju o agresiji i traže ratne odštete, ja bi im je prvi s smiješkom na licu isplatio, kada bi znao da je moj narod obranio svoje nacionalne interese u susjednoj državi. to što većina hrvata, na vlastite interese gleda ko na nešto negativno, dok se cijeli svijet pa i ti srbi i muslimani na koje smo tobože izvršili agresiju u BiH, GREBU SUSTAVNO VEĆ VIŠE OD 100 godina od naš teritorij unutar BiH, to je drugi par rukava. ali baš zato što se znalo koliko kopilad ima u hr, koja će anulirat i promovirat muslimanske i srpske interese nakona rata, trebalo je vojnim putem osigurat položaj hrvata u BiH za vijeke vijekova. i pod cijenu sankcija, i pod cijenu NATO bombardiranja, sve bi ja to lakše podnjeo od ovog stanja gdje razno razni nakaradni likovi kalibra Mesić drže hrvatima predavanje o ratu u BiH I PRIČAJU PRIČE O ZLOM TUĐMANU, a nas muslimani i srbi krvnički napali i samo zahvaljujući njemu nisu totalno protjerali s teritorija BiH. baš zbog takve gamadi, trebalo je uključit HV u rat protiv muslimana i te kretene muslimanske počerat do kiseljaka, a da je Tuđman to htio i naredio svi znamo da bi ishod tog sukboa bio upravo takav. muslimani su protiv HVO mogli, ali protiv udruženih snaga HVO-HV bi bili glineni golubovi, i toga su i sami bili svijesni pa su nakon izbijanja sukoba mobilizirali MZ i vršili pritisak na tuđmana da je on izvršio agresiju, a s pomoću domaće orjune i gamadi sve moguće vrste i nije bio neki problem Tuđmanu maksimalno otežat poziciju, i natjerat ga na nenormalne kompromise koje nijedan drugi državnik na njegovom mjestu ne bi napravio. pogledajte kako su falklandsko otočije britanci okupirali, i dan danas ga drže pod kontrolom, ali to je eto regularno samo nije regularno kada Tuđman i Hrvati pokušaju nešto slično.

ali nitko nama nije kriv, što kada znamo da je to tako, nikad ne riskiramo već uvijek napravimo kompromis koji nama nitko ne bi napravio. ja tim muslimanima nikada ne bih prešao preko tog napada na hrvate u središnjoj bosni, i odgovorio bi im brutalno i pod cijenu da nas nato snage izbombardiraju i uvedu nam najgore moguće sankcije, nitko se ne bih poigravao hrvatima i ubijao hrvate bez kazne, kada bih ja bio u mogućnosti na to sve odgovorit na neki način. meni osobno najviše je krivo što se u tom ratu u bosni, nije na muslimanske napade odgovorilo adekvatno kako se odgovorilo na srpske. a samo zato jer smo za srpske, imali potporu MZ a za muslimanske nismo. a svi znamo da bi u bilo kakvom jačem sukobu, armija bila razbijena na proste faktore. samo da se krenulo kako se krenulo na srbe 1995, bilo bi ih po svuda. i to smatram najvećim propustom hrvatske politike 1990ih kada je BiH u pitanju, a razno razne Nobile i tomiće ne treba ni komentirat, ionako su oni britanske kujice vjerojatno im i novčanike pune svaki mjesec za sva ova sranja koja govore protiv Tuđmana i HVO i HRHB. kao što sam reko, neki dobivaju izdašne dotacije iz svijeta da bi hrvate stigmatizirali i napravili pacifiste. srećom, to im ipak ne može s svim hrvatima poći za rukom, neki su i nakon svega ratnički nastrojeni i ne potpadaju pod utijecaj pacifizacije olako. a cilj pacifizacije je upravo taj, da se hrvatski interesi podrede muslimanskim i srpskim. barem kada je BiH u pitanju, zato i sikću vatru non stop i pričaju o nužnosti pomirbe i oprosta.

srećom, mene niti zanima pomirba niti me zanima oprost, prije me zanima da povratimo nazad ono što nam je bagra otela, jer mi je pun kufer toga da nam svakih 50 godina muslimani i srbi otmu dio povijesnog teritorija u BiH, i za sve to prolaze bez ijedne packe. a nama hrvatima se nameće kolektivna krivnja, i provlači teza da smo agresori. a samo zato, jer smo pomrsili britanske interese o spasenju Jugoslavije, i uspostavi velike srbije. koliko su očajni ti masonski šupci, najbolje ocrtava podatak da su bošnjake u bosni stilmulirali u sukobu protiv nas, a sada im isti ti kolju po ulicama gradova. sve se vraća sve se plaća, a bagra je mislila kako će svugdje po svijetu radit svoja politička sranja bez da se to njih osobno ikada dotakne. srećom, nije to baš tako i svatko mora platit cijenu svojih političkih iseravanja nad nekime. oni je plaćaju tako da im sada islamisti, šeću s mačetama po gradu i kolju civile. eto, pa neka i drugi put stimuliraju muslimane u bih, protiv katolika i hrvata. mater im kvarnu.

Ma sama polemika kao da je isforsirana od deska EPH, pa Tomić u ovoj polemici može Raspudiću doći samo na volej,ili još prije na penal...
    Prozirno, predvidljivo, neduhovito, mene Tomić podsjeća na Židaka, ostalo mu samo par stranica sjećanja i nekadašnje lucidnosti, pa ih ponavlja, ponavlja, više zbog sebe nego zbog čitatelja.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Meni je zanimljivo zašto su ti ljudi,te spodobe, još dio Crkve? I to je samo još jedan od razloga zašto je ovaj narod tu gdje je,a i zašto je Crkva tu gdje je. Uglavnom bijeda,kako ovog naroda tako i Crkve.

Stari lisac
    Datum registracije
    Aug 2011
    zanimljivono što je meni bilo odvratno kod Raspudića to je Tomiću bilo super,brusli budalaština...ima pravo Tomić zaprepašćujuće je kako je Raspudić otprije deset godina postao ono što je danas.Nekako je uspio izmigoljit dokazivanju liberalnosti i pomalo mostarskom mentalitetu "svi smo mi raja" i sagledati stvari realno.
    Inače,Tomić se ponavlja i to klasičnim stereotipima i glupostima...reklo bi se da je on zapeo u devedesetima

A zašto bi spomenik Bruce lee bio "svi smo mi raja", meni je to isto super, Raspudić se toga ne srami, braniti svoju maldost i odrastanje na jedan otvoren način, pokušaj, je šamarčina zatucanima i srednji prst, poruka da se zna tko su mlađi i da su tu, zašto i to ne bi bio dio njega...
    Nemojte mi protiv bruce lee...

Stari lisac
    Datum registracije
    Aug 2011
    Aj drago mi je da ti je super,ipak ti nisi zatucan
    Taj spomenik je predstavljao upravo to "svi smo mi raja" dakle ni Hrvati,ni Srbi,ni Bošnjaci nego eto simpa Kinezi valjda.
    Taj spomenik je i sam Nino prestavljao kao suprotnost svim nacionalnim i ideološkim pripadnostima,a nacionalno pitanje mu je tada bilo "hipertrofirano"..
    Spomenik "ideji pravde",spomenik koji je po njemu konačno bacio pozitivno svjetlo na Mostar??
    Na i dan danas duboko podjeljeni grad?
    Mislim..kad dangubiš i želiš se svidjeti(da ne kažem malo se izreklamirati) ideja je super,fora,zabavna,oš šta pojist oš šta pit ..ali kontekst tog spomenika na domak bulevara je skoro pa tomićevska ideja.Nije ni čudo da mu se tada Nino sviđao...baš smo si simpa

sreća izmigoljio je tj.stvarnost ga je prisilila

udri brus li, brate mili pobij ih sviiii....i ne daj nikom da preživi od ovih ološiiii

ne dirajte mi Ninu, on je iz zmijskog legla a u zmijsko leglo se ne dira. ima fala bogu dosta "antifašista", pa u njih naciljajte jer ima da sve rupe u zemlji začepimo s njima u budućnosti.

Citiraj Prvotno napisano od galija Vidi poruku
    Aj drago mi je da ti je super,ipak ti nisi zatucan
    Taj spomenik je predstavljao upravo to "svi smo mi raja" dakle ni Hrvati,ni Srbi,ni Bošnjaci nego eto simpa Kinezi valjda.
    Taj spomenik je i sam Nino prestavljao kao suprotnost svim nacionalnim i ideološkim pripadnostima,a nacionalno pitanje mu je tada bilo "hipertrofirano"..
    Spomenik "ideji pravde",spomenik koji je po njemu konačno bacio pozitivno svjetlo na Mostar??
    Na i dan danas duboko podjeljeni grad?
    Mislim..kad dangubiš i želiš se svidjeti(da ne kažem malo se izreklamirati) ideja je super,fora,zabavna,oš šta pojist oš šta pit ..ali kontekst tog spomenika na domak bulevara je skoro pa tomićevska ideja.Nije ni čudo da mu se tada Nino sviđao...baš smo si simpa

sreća izmigoljio je tj.stvarnost ga je prisilila
    I sve ovo govori jedan spomenik Bruce Lee, sve navedeno?

treba to onda rušit...

ima li ko link di se može poslušat taj raspudićev nastup na radio mir? nek se šamara s tomićem koji mi je toliko nedrag iako i ovo šta je navela galija stoji, ima je raspudić svojih epizoda do trena kad se skrasija u zg. imam neke kontakte po hercegovini i dobar ga dio ljudi zbog toga i proziva i ismijava. ja ga osobno nisam nikad provarija do kraja, a ako je to izjavljiva za fratre Bosne srebrne onda mu to definitvno nije tribalo. ne triba se ni fratre gledat kao svete krave, ali opet, ako je iko da svoj doprinos opstanku Hrvata na području od Livna do Drine, dakle provincije Bosne srebrne onda su to oni. malo mi je glupo šta su se pojedini svećenici u BiH, a dolaze iz nevedenih krugova, predstavili od strane par portala kao nekakve izdajice što je samo po sebi paradoksno, ali očito da pušu neki novi vitrovi u glavama intelektualaca.
    Torcida, 24, 30-ak u laganom porastu

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove