+ Odgovori na temu
Stranica 30 od 35 PrviPrvi ... 20 28 29 30 31 32 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 581/689

Tema: ABA liga

Citiraj Prvotno napisano od Aquila chrysaetos Vidi poruku
    Pa video sam Tomica u BGD,pored njega je Bobi bio igrac utakmice sa novim dabl-dabl ucinkom 23 poena,11 skokova i 5 asistencija.U barseloni su imali identicnu minutazu i ucinak.Krstic je penzioner za Bobija,grk presmesan.Bobi ide bez obestecenja,istekao mu je ugovor.Odnosno istice mu na zavrsetku sezone,mislim da je tako.
    Eto, Zvezda bu slabija 20% slijedeće godine. Ceda laganini osvaja ligu, ak bu dotle uopće postojala. Tomića su štedili u Beogradu jer je i B ekipa uspjela svladati Zvezdu. Nisu vas shvatili ozbiljno.

Citiraj Prvotno napisano od Trotoar Vidi poruku
    što se finala tiče, zvezda je veliki favorit........ mislim da će seriju dobiti 3:0

ali...... nisam očekivao ni da će ceda dobiti u pg pa evo što se desilo
    Pa da, potcjenjuju Cedu previše. Ceda je jača od Partizana, a oni su ih skinuli jednom. Bude gusto. :ceda

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Eto, Zvezda bu slabija 20% slijedeće godine. Ceda laganini osvaja ligu, ak bu dotle uopće postojala. Tomića su štedili u Beogradu jer je i B ekipa uspjela svladati Zvezdu. Nisu vas shvatili ozbiljno.

Ceda ce se Fuzionisati sa Cibonom,a Partizani sa Megom.Tako stoje stvari.Inace vac nece biti od Zvezdinog terora!

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Heheheh,Grunfek bez prejudiciranja.Gazda (dr.Covic) je najavio napad na cetvrtfinale Evrolige,znaci ekipa ne moze biti slabija.Od ove generacije samo je Bobi upitan,dal ce otici ili potpisati novi ugovor.Ostali ostaju,ukljucujuci i Amerikance,koji su izjavili da su raspolozeni za novu saradnju,al da ce se vise znati po zavrsetku sezone.Ostale infantilnosti je iluzorno komentariati,bez spdnje na temi :d

Četvrtfinale Eurolige? Toliko o infantilnostima.

Vi nećete ući u top 16 s ovakvom vanjskom linijom, a bez Bobija. Koga ćete dovesti za centra, kaj bu vam Zorba glavni centar?

Citiraj Prvotno napisano od Aquila chrysaetos Vidi poruku

Ceda ce se Fuzionisati sa Cibonom,a Partizani sa Megom.Tako stoje stvari.Inace vac nece biti od Zvezdinog terora!
    Jedini teror bude teror kuknjave zbog dominacije Cedevite.

http://www.index.hr/sport/clanak/rep...vi/816389.aspx

Trener hrvatskog prvaka ne očekuje velike tenzije na terenu poput onih iz polufinala Zvezde i Partizana.

"Zvezda i mi smo gospodski klubovi i znamo kako se treba ponašati. Sigurno je da će oba kluba pokušati iskoristi podršku publike, ali u granicama dopuštenog."

Za partizan ovo nikad nije izjavio.
    Posljednje uređivanje od Aquila chrysaetos : 25-04-2015 at 00:32

Ubise mi sugovornika...Pred kim cu sad likovati kad Ceda danas dobije Zvezdu?

Član u nastajanju LIKOTA avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Iako volim samo Cibonu i dinamo želim napitku svu sreću u ovoj seriji :ceda
    GS IZVAN DOMETA

TheHomie

Ma...I danas su izgubili, ovaj put par koševa razlike. Nudila se Zvezda.

Datum registracije
    Nov 2012
    Gledao sam- Što je je playa nemamo i točka
    GS IZVAN DOMETA

TheHomie

Gordić je loše odigral danas. Ukić je dobro igral.

Datum registracije
    Nov 2012
    Ma je, ali opet neke stvari po meni radi ne rezonski, carini loptu, treba mu vječnost da je prevede preko pola. Žalosno da nam je on najbolji play. Nadam se da će se Marva razviti u koliko toliko solidnog playa
    GS IZVAN DOMETA

TheHomie

Katić rastura u Širokom, nakon one teške ozljede vratio se u formu. Šteta kaj ga je ta ozljeda zakočila u razvoju jer je sad trebao biti prvi plej repke. On je sa Šarićem i ekipom pobijedil Amere na svjetskom prvenstvu, a od tih Amera već ih je dosta u NBA-u. Mavra bu za godinu dvije prvi plej.

Ukić se usporio, ali se vidi da zna igrati. Babić je jučer pokazal da je odličan i da je pameti lika bi se usmjerilo na pleja jer odlično razigrava, čuva loptu i probija prvu liniju.

šteta što se prve dvije tekme igrale u BG, mislim da bi Ceda dobila da je ona imala priliku igrat prve dvije kući, ali šta je tu je. ovako su im samo teoretske šanse, jer se peta opet igra u gostima, ali Zvezda je jači protivnik od Budućnosti tako da mislim da su im šanse stvarno minimalne nakon ovih 0-2. ali neka se bore do kraja, pa šta bude bude.

Žrtva tranzicije Trotoar avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...osarkaske-lige

evo i FIBa ima ideju

nisam ispratio (zbiog obaveza ) prve dvije utakmice finala...

ali očlekujem da cedevita tek sad krene....... repešine ekipe se pale tek poslije 0:2
    samo ne znam kakve veze imaju godine sa tim

Ceda rasturila Zvezdu. Bilo je i 22 razlike, ali je na kraju završilo 10 razlike. Poslije tekme Radonjić kmečao da ih je Ceda prebila i žalio se na suce. Inače, Zvezdi suđeno 40 bacanja, a Cedi 17.

znao sam da će se grunfek prvi pohvalit, nema većeg fana Emila Tedeshija od njega.
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 30-04-2015 at 00:14

Žrtva tranzicije Trotoar avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    na kraju ipak zvezda...... moram reći zasluženo

čestitike ciganima sa foruma
    samo ne znam kakve veze imaju godine sa tim

Darko Milicic dogovorio saradnju sa Metalcem iz Valjeva.Klub ce se ubuduce zvati Valjevo.Ima nekih glasina da je Milicic(inace veliki zvezdas) dosao u Valjevo samo da bi se vratio u formu,i da dolazi u Zvezdu, zajedno sa Tedosicem .Beograd je 99% domacin F4 Eurolige 2017,sto je sve moguce.

Ove sezone minimalan buzedt za evroligu iznosi 4 miliona,a gazda Covic je najavio jaci tim od ovogodisnjeg i vece ciljeve od top16 Stoga,nije neralno da se proba 2017-e,ono o cemu cigani godinama sanjaju

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove