+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 35 PrviPrvi ... 4 5 6 7 8 16 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 101/689

Tema: ABA liga

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Kaj sam mu sve izgovoril tokom tekme zbog onih mutavih ulaza i zabijanja u reket te gubljenja lopti...I onda na kraju ovak vrati.
    A, to je Repeša, kockar...svatko bi radio faul na 26 sekundi prije kraja, on nije htio, sad mu se ne može prigovoriti...čekao je Smitha cijelu tekmu i dočekao ga na kraju...
    Koliko je samo tip imao izgubljenih lopti, pa one dvije blokade pod košem Pavlovića nad njim...

i sad sve stane u taj šut i u tu tricu...neprocjenjivo i za pamćenje
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    A, to je Repeša, kockar...svatko bi radio faul na 26 sekundi prije kraja, on nije htio, sad mu se ne može prigovoriti...čekao je Smitha cijelu tekmu i dočekao ga na kraju...
    Koliko je samo tip imao izgubljenih lopti, pa one dvije blokade pod košem Pavlovića nad njim...

i sad sve stane u taj šut i u tu tricu...neprocjenjivo i za pamćenje
    Čeka ga on cijelu sezonu, a ne tekmu. Ja sam gledal bar 2-3 tekme di je zadnji napad imal loptu i nije ništ napravil. Pal je jako u odnosu na početak sezone, valjda je umoran jer nemaju zamjene na pleju otkad se ozlijedio Delaš. Uglavnom, skoro sam pogubio sve živce zbog njega i njegove igre.

A Repeša brani zadnji napad, ne radi nikad faul. Tak je i protiv Grčke na EP-u u Sloveniji popio tricu za produžetak jer je branio. Vujošević većinom radi faul u takvim situacijama.

Suci su krali za Partizan i nije im pomoglo, to je još dodatni gušt.

Čeka ga on cijelu sezonu, a ne tekmu. Ja sam gledal bar 2-3 tekme di je zadnji napad imal loptu i nije ništ napravil. Pal je jako u odnosu na početak sezone, valjda je umoran jer nemaju zamjene na pleju otkad se ozlijedio Delaš. Uglavnom, skoro sam pogubio sve živce zbog njega i njegove igre.

A Repeša brani zadnji napad, ne radi nikad faul. Tak je i protiv Grčke na EP-u u Sloveniji popio tricu za produžetak jer je branio. Vujošević većinom radi faul u takvim situacijama.

Suci su krali za Partizan i nije im pomoglo, to je još dodatni gušt.
    Da, i na euru je igrao tak...
    I tko će sad zaustaviti Smitha da obuče dres repke, mada je Draper po meni puno bolji igrač, ne samo zbog zadnjih tekmi Smitha , nego općenito, Draper je play koji smiruje, ne forsa...pouzdan u usporedbi sa Smithom...
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

A vidi ovo North.

SVI USTAŠE, I JA USTA. dr. genije Stjepan Spajić!

mislim da je komentator najbolje objasnio situaciju oko polufinala između Cedevite i Partizana..... " auuuu šta je Partizan sebi dozvolio " .

sa fhr-a

U Beogradu srpskom gnijezdu jebala Cibona crvenu zvezdu,ne brini zvezdo nisi sama jebala je Cedevita i partizana !!

Igrale se ustaše nasred zemlje Srbije
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Beogradsko finale dva "hrvatska" kluba, malu prednost dajem Ciboni.

Cedevita osvaja prvi bitniji trofej.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ne,Cibona to osvaja, Šarić će pokazati svu svoju kvalitetu( koja ipak nije dovoljna za NBA).

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ne,Cibona to osvaja, Šarić će pokazati svu svoju kvalitetu( koja ipak nije dovoljna za NBA).
    Ak budu Blass i Šarić opet imali ludu večer onda Ceda nema šanse. Ali teško je svaku drugu večer ponavljati takve partije, pogotovo zato jer njih dvojica cijelu sezonu igraju po 40 minuta po tekmi. Pregoreni su sigurno dok Ceda ima širinu klupe i igrači su odmorniji. Vidio si kakav ritam su nametnuli Partizanu koji je brza ekipa, a di neće Ciboni. Mislim da će ih pretrčati i dignuti kantu iako je teško reći kad s druge strane imaš Šarića koji ima mentalitet pobjednika kakav se rijetko viđa...

Meni onaj Šarić malo šeprtljav..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Meni onaj Šarić malo šeprtljav..
    Malo je ponekad, zanese se i uzme loptu kao da je plej. Ali i takav ima prosjek double-double u ligi i najdominantniji je igrač te MVP lige. Ima 20 godina i još kad stasa neće ga moći lasom zaustaviti.

Ja sam ga gledal uživo kad je igral za Dubravu, onda je imal 16 godina i na toj tekmi je izgledao kao vanzemaljac prema igračima koji su bili najmanje 4 godine stariji od njega. Odmah sam rekel da ide u NBA kroz par godina.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 27-04-2014 at 14:42

Cibona uzima, bez obzira na širu klupu Cedevite.
    Jedino koga se treba bojati je Nurkić i Babić.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Šarić se prijavljuje na draft.Hoće li ostati još jednu sezonu u ciboni sad kad igraju euroligu?

Vrlo teško će ostati, k tome ga i onaj Arkan menadžer praktički gura, rukama i nogama iz kluba, da bi ga čim prije unovčio...
    Ciboni treba novac za moguće slaganje kakve takve momčadi za euroligu, dug je kluba oko 30 milijuna kuna...teško je to sve, a što će ućiniti ona lopina na čelu grada još je neizvjesnije...

Cibona osvaja prvi bitniji trofej.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Tko god pobjedi, večeras će ova država imati balkanskog šampiona.

ma Cibona ovo dobiva lagano, kad se Šarić i Blesingame raspizde, ovi cedevitini moći će jedino otić u svlačionicu popit cedevitu.

Očekivano, pobjeda institucije.

Šarić postaje vođa, ovo kako je sam razmontirao večeras Cedevitu je za pamćenje...
    Čini se da nas čekaju dobra, ljepša vremena, dobili smo vođu na terenu za sljedećih 10 godina...

Član u nastajanju LIKOTA avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Dario Šarić
    GS IZVAN DOMETA

TheHomie

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke