+ Odgovori na temu
Stranica 105 od 105 PrviPrvi ... 5 55 95 103 104 105
Prikaz rezultata str. 2,081/2098

Tema: Bosanska posavina 1992. rat, poraz, izdaja....

Toliko neistine u dvije rečenice.
    Trebao bi moderator da reaguje na uvrede.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Da tebi se obracam, lizes se i kmecis onom Terselickinom zelenom komunisitickom govnetu od Zorana Ostrica, sirite tamo antihrvatsku propagandu i uvlacite se u bulju balijama, jebali vas oni sve zajedno.

Ni Odzak vam u Dejtonu nije trebalio vratiti, serem vam se u ton film.
    E bas ti dobar nik, em bombardujes lazima em ti dusa crna. Ovako pljuvati po Odzacanima pokazuje samo tvoje pravo lice.
    Ja se za razliku od tebe nekrijem na oba foruma sam Dobor Kula.
    Ja se nikome ne uvlacim nemam razloga,iskljucivo me interesira Bos. Posavina.
    Pozdrav Reff i za tvoju informaciju ja sam Bošnjak

Dobor kula je Bošnjak i iako tamo napada Hercegovce nije pička od čovjeka ko onaj Dobrinjac koji je slagao da ja ovdje nekome išta branim i da se ponašam kao Oštrić tamo.

S Dobor kulom se ne slažem u nekim stvarima ali nek kaže pošteno jesam li mu išta branio, banirao, brisao ko što tvrdi ona pizda od čovjeka Dobrinjac.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-11-2019 at 00:09
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Kmecanje moderatoru poput Ostrica... ali dobro, ako je Bosnjak, sve jasno.

Bio sam ja tamo sa istim nickom, ali nepozeljan sa misljenjem pa trajno baniran kao i mnogi.

Ja mislim da je dobrinjcu i istomisljenicima Ostric sasvim dobar, Terselickin zeleni komunjara, to je isto ko da su feniksu dali moderatorsku palicu ali od onog anderlona nista cudno.

Jedino ne kuzim ove posavljake, koji je njima kurac.

Pa i ova pizda od čovjeka je Posavljak. Dobrinjac.

Znam, skuzio sam, koliko ja znam to je selo kod Modrice.

Sve na stranu, ali da Hrvati iz Posavine, makar to bili i izuzeci, furaju retardiranu jugo pricu o Hercegovcima, tragikomicno. Lizu se sa istim ljudima koji bi ih utopili u casi vode.

Zašto rade. Jednostavno objašnjenje. Zato jer su kreteni.

Bas kreteni.

Koriste i zastitu koju imaju od feniksa 2, valjda dobili konacno priliku da ispucaju svoje frustracije. Vjerujem da je rijec o izuzecima, ipak su posavljaci veliki Hrvati u vecini. Ovi su ipak ili neki mjesanci ili tek frustrirane osobe koje puse tu pricu o SuPku koji ih je izdao prodao i tako dalje.

Razumijem i frustracije, ali toliki bezobrazluk ne.

Da se mene pita, sa ovom pamecu, ja im ni Odzak ne bi vratio. Samo Orasje koje se branilo i obranilo.

Nisu ni svjesni sta pisu, da trebali smo jurnuti preko Save pa opkoliti silu u Bosanskoj i Kninskoj Krajini, a kad imas opkoljenog protivnika te snage on se predati nece. Pa da nas izgine par tisuca da bi oni vratili Derventu na mjesec dva. Ajde bizi.

Posavljaci su pravi borci i radi njih mi je žao. Mogu razumjeti i njihovu frustraciju. Jedan stari ustaša iz mog kraja mi je rekao " Od Posavca boljeg borca nema".

Oni kreteni poput onog posavinesina i ove pičke, lažljive pičke od čovjeka dobrinjca, tko zna što su. A i u svakom žitu ima kukolja pa i među Posavcima.

Sjećam se još na onom forumu kako je Posavljake gadio onaj frch. I ovdje je malo pisao. Nije ih mogao smisliti. Nazivao ih dezerterima. U stilu. Brođani ginu u Posavini dok Posavljaci mafijaše i kurče se po Brodu. I nisi ga mogao u uvjeriti da su Posavci i ginuli, uostalom broj mrtvih sve govori. A inače je teški hrvatski nacionalist. Rekao sam da ne može meni tako govoriti o Posavljacima. Rekao je da ga baš briga.

To je naša hrvatska nesreća. Mržnja jedni na druge. Ja ne znam ima li itijedan narod na svijetu to.

a sta da im radis, nasli se na srpskoj zili kucavici. Nigdje drugdje Srbi nisu toliku silu poslali u boj, kao na Koridoru. Cak mislim da je i na Vukovar manja sila napadala.

Da nismo zaustavljeni `95 vjerojatno bi i do posavine dosli ali sbbkbb. Nije se nas ni pitalo na kraju krajeva, RS je cedo medjunardone zajednice i njihova velika greska. A opet, sta raditi sa milijun Srba u Bosni, ne mozes ih gumicom obrisati.

Taj parohijski mentalitet je dosta izrazen kod Hrvata, vjerujem i kod drugih naroda. Imas kod Bosnjaka, ovi iz Tuzle se sprdaju sa Markalama, organski ne podnose sarajlije. Zamisli dodje Vuteks ili koji je vec sad klub u Vukovaru u Split a Torcida im skandira "Ovcara Ovcara".

Nece da shvate da su se Hercegovci obranili gdje su mogli, pa popusili su u Konjicu, Jablanici jer su bili u manjini. I to je Hercegovina. Kako ce Srbin zauzeti ZH kad je to etnicki najhomogeniji prostor cijele ex YU. Sve Hrvat do Hrvata, nesto malo muslimana u Capljini i Ljubuskoj carsiji.
    Mrznja prema Hercegovcima je vjerujem i njima usadjena od strane onih koji koriste njihove frustracije u svoje ciljeve.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Znam, skuzio sam, koliko ja znam to je selo kod Modrice.

Sve na stranu, ali da Hrvati iz Posavine, makar to bili i izuzeci, furaju retardiranu jugo pricu o Hercegovcima, tragikomicno. Lizu se sa istim ljudima koji bi ih utopili u casi vode.
    je, Dobrinja je selo kod Modriče. jugovići i nevjernici. rasprodali kuće Srbima. ne svi, ali popriličan broj. ne znam zašto su svi nekako završili u Hrvatskoj ili zapadnije kad im je Juga bila tako dobra.

iz prve ruke - krajem '91, početkom '92. skupljao se novac za pomoć i kupnju oružja. pošiljka stigla do Zagreba i onda joj se gubi trag. "otišlo u Hercegovinu". to je jedan od razloga.
    drugi bi mogao biti postotak Posavljaka koji su zbrisali u minhen bojnu. moraju nečim oprati savjest, pa je lakše reći da smo prodani nego da smo kukavice.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa i ova pizda od čovjeka je Posavljak. Dobrinjac.
    Sta si zapjenio ko praz..i ti si pizda od covjeka,zamisli dirnuo neko u tvoj svijet,ovdje prodajes muda pod bubrege izigravas velikog hrvata i ustasu,a tamo udaras po ustasama dvolicnjaku jedan..osjeti se prezir cak preko tastature..zivio ti meni..

Bas kreteni.

Koriste i zastitu koju imaju od feniksa 2, valjda dobili konacno priliku da ispucaju svoje frustracije. Vjerujem da je rijec o izuzecima, ipak su posavljaci veliki Hrvati u vecini. Ovi su ipak ili neki mjesanci ili tek frustrirane osobe koje puse tu pricu o SuPku koji ih je izdao prodao i tako dalje.

Razumijem i frustracije, ali toliki bezobrazluk ne.

Da se mene pita, sa ovom pamecu, ja im ni Odzak ne bi vratio. Samo Orasje koje se branilo i obranilo.

Nisu ni svjesni sta pisu, da trebali smo jurnuti preko Save pa opkoliti silu u Bosanskoj i Kninskoj Krajini, a kad imas opkoljenog protivnika te snage on se predati nece. Pa da nas izgine par tisuca da bi oni vratili Derventu na mjesec dva. Ajde bizi.
    Sreca nasa da nisi ti bio u dejtonu...najvjerovatnije da si bio na moru u onome svome kampu za obuku...

Ja ne udaram nigdje po ustašama pizdurino i jadniče. Idi drukaj tamo ljude Jugoslavenčini.

A sad napusti ovaj forum lažljivo pizdo od čovjeka.

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    je, Dobrinja je selo kod Modriče. jugovići i nevjernici. rasprodali kuće Srbima. ne svi, ali popriličan broj. ne znam zašto su svi nekako završili u Hrvatskoj ili zapadnije kad im je Juga bila tako dobra.

iz prve ruke - krajem '91, početkom '92. skupljao se novac za pomoć i kupnju oružja. pošiljka stigla do Zagreba i onda joj se gubi trag. "otišlo u Hercegovinu". to je jedan od razloga.
    drugi bi mogao biti postotak Posavljaka koji su zbrisali u minhen bojnu. moraju nečim oprati savjest, pa je lakše reći da smo prodani nego da smo kukavice.
    Draga moja teto "Zagrepcanko",eto za razliku od tebe mi se opredjelili za "jugovice" jbg,dok ti u carsiji nisi znala do zadnjeg na ciju ces stranu(valjda si cekala da vidis ko ce biti jaci-mi ili srbi)
    Dok smo mi jugovici radili na tome da "tvoj grad"ne postane grad logor kao Samac,Brcko,bjeljina ti si kmecala u bedemu ljubavi..
    Prije nek sto slovo ovdje napises prvo se zamisli i ako si uopce zensko gdje su tvoji najblizi vojno sposobni zapalili nakon pada "tvoga grada"..Ja znam gdje smo mi bili,a sta je nakon konacnog kraja bilo to je drugi par cipela.
    Ako ti nesto lezi na srcu ,mi "nevjernici" svake godine slavimo blagosov polja kod nas pa mozes javno doci i uzeti mikrofon u ruke pa traziti objasnjenje za ovo sto ovdje iznosis.
    Svoje jos nisam prodao..cekam da krene ovaj prokleti autoput,pa mozda i mene posavljaka opali neka sreca kao one dole oko Stolca sto su im za gomilu kamenja nagurali pune dzepove bosanskim markama.Pa reko mozda bi i ja trebao za plodnu oranicu dobiti koju markicu ..Bum mo vidli sta cemo nazicati...

tko o cemu, ovaj o Hercegovcima

psihopatologija

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od dobrinjac Vidi poruku
    Sta si zapjenio ko praz..i ti si pizda od covjeka,zamisli dirnuo neko u tvoj svijet,ovdje prodajes muda pod bubrege izigravas velikog hrvata i ustasu,a tamo udaras po ustasama dvolicnjaku jedan..osjeti se prezir cak preko tastature..zivio ti meni..
    https://www.youtube.com/watch?v=g1DdSNTcDos
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od dobrinjac Vidi poruku
    Draga moja teto "Zagrepcanko",eto za razliku od tebe mi se opredjelili za "jugovice" jbg,dok ti u carsiji nisi znala do zadnjeg na ciju ces stranu(valjda si cekala da vidis ko ce biti jaci-mi ili srbi)
    Dok smo mi jugovici radili na tome da "tvoj grad"ne postane grad logor kao Samac,Brcko,bjeljina ti si kmecala u bedemu ljubavi..
    Prije nek sto slovo ovdje napises prvo se zamisli i ako si uopce zensko gdje su tvoji najblizi vojno sposobni zapalili nakon pada "tvoga grada"..Ja znam gdje smo mi bili,a sta je nakon konacnog kraja bilo to je drugi par cipela.
    Ako ti nesto lezi na srcu ,mi "nevjernici" svake godine slavimo blagosov polja kod nas pa mozes javno doci i uzeti mikrofon u ruke pa traziti objasnjenje za ovo sto ovdje iznosis.
    šteta što niste bili tako revni onda kad nije bilo popularno ići na misu i vjeronauk. inače ne bi crkva uvijek bila poluprazna.
    sad ste se sjetili.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove