+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 68 1 2 3 11 51 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/1347

Tema: Povijest klubova

Povijest klubova

evo jos jedna sa plinare kad je vukas odlazija

rdbg da li se sicas ove utakmice u rupi kad je varva obranija musemicu penal pa ga sudac ponistija a kisa ko iz kabla -bilo nas oko 300

Citiraj Prvotno napisano od dalton Vidi poruku
    rdbg da li se sicas ove utakmice u rupi kad je varva obranija musemicu penal pa ga sudac ponistija a kisa ko iz kabla -bilo nas oko 300

To je bilo 1987.god. u proleće, igrali smo i prvenstvenu i polufinale KUP-a, neću da lažem bio sam u vojsci, ali se sećam utakmice.Mislim da je naš trener Vasović na jednoj od njih isključen.

evo jedna di je posli niknija jedan od lipsih stadiona poljud( u europi naravno u to vrime a i danas je meni zakon jos da znaju igrat .........

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    evo jedna di je posli niknija jedan od lipsih stadiona poljud( u europi naravno u to vrime a i danas je meni zakon jos da znaju igrat .........
    pa kad se javi sad praunuk od babe kojoj je uzeta njiva...i eto ti belaja,tužba,povrat imovine,ha,ha,ha
    šalim se,al izgradilo se onda pun k.... toga od 79 te na ovom prostoru
    Poljud svakako spada u ljepše stadione,iako vrijeme radi svoje,trebalo bi malo uložit pa da opet bude pravi bombon od stadiona
    Iskreno šteta kaj su stavili one ograde radi Lige prvaka na tribine prema terenu,sjever je (bar meni) ljepše izgledao onak kad bi se ljudi natiskali na onaj zidić u dnu tribine na kojem su visjeli transpovi
    još kad dođeš na onaj jugozapad,doslovno kavez ko za životinje u pm

Citiraj Prvotno napisano od exx Vidi poruku
    pa kad se javi sad praunuk od babe kojoj je uzeta njiva...i eto ti belaja,tužba,povrat imovine,ha,ha,ha
    šalim se,al izgradilo se onda pun k.... toga od 79 te na ovom prostoru
    Poljud svakako spada u ljepše stadione,iako vrijeme radi svoje,trebalo bi malo uložit pa da opet bude pravi bombon od stadiona
    Iskreno šteta kaj su stavili one ograde radi Lige prvaka na tribine prema terenu,sjever je (bar meni) ljepše izgledao onak kad bi se ljudi natiskali na onaj zidić u dnu tribine na kojem su visjeli transpovi
    još kad dođeš na onaj jugozapad,doslovno kavez ko za životinje u pm
    istina i jedno i drugo -i dan danas ima njih sta im je poljud uzeo zemlju i postoji teza (luda)naravno da je hajduk radi toga los jer je stadion napravljen na otetoj zemlji skoro jer su isplacivali nesto sitno ali tako je svima bilo u yugi .kad odluce nesto mozes uzet malo ili nimalo pa biraj ha ha a ograda jebiga niko nije htio riskirat ligu prvaka posli marseja i onih ludila tako da to razumin ali triballi su je skinit odma iza ali eto i dan dans stoji a mozda je to i dobro ,recimo ko zna sta bi bilo na nekim derbijima u 90 tim da nije bilo ograde .

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    istina i jedno i drugo -i dan danas ima njih sta im je poljud uzeo zemlju i postoji teza (luda)naravno da je hajduk radi toga los jer je stadion napravljen na otetoj zemlji skoro jer su isplacivali nesto sitno ali tako je svima bilo u yugi .kad odluce nesto mozes uzet malo ili nimalo pa biraj ha ha a ograda jebiga niko nije htio riskirat ligu prvaka posli marseja i onih ludila tako da to razumin ali triballi su je skinit odma iza ali eto i dan dans stoji a mozda je to i dobro ,recimo ko zna sta bi bilo na nekim derbijima u 90 tim da nije bilo ograde .
    indijansko, pardon, ilirsko groblje?
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

ma to su pizdarije po meni ima tih prica ali jednostavno- logicki- to je bilo mocvarno podrucje sa ljekoviim blatom kazu pa mi nema smisla da tiu moze bit i groblje u takvom podrucju ali svejedno nema to veze sa igrom hajduka ni u kom slucaju a evo jedna kad se radila plinara
    IMG]http://i53.tinypic.com/2z5kdo2.jpg[/IMG]

a evo i jedna da se vidi da su i zene dale doprinos da se ne kaze da smo mi dalmatinci protiv zena na stadionima (barem dok se radi ha ha)

a evo jedna sa stare plinare ali posebna jer u pozadini se vrse radovi na rodilistu di se rodilo puno hajdukovaca malih

posto nemogu virovat kakvo zalaganje nam pruzaju nasi igraci zadnjih mjeseci evo im jedna slika legende hajduka popularnog RICA iz velog mista -nikola gizdic ostavija je zivot na terenu za hajduka e to je bilo nesto sta danasnji placenici nemogu razumit jeben van mliko materino ,sad san se odma iznervira

pokoj mu dusi -torcida te nikad nece zaboravit

Stari dani-novinski isječci, tv izvještaji, karte, ulaznbice.......

turneja hajduka i cekanje hajduka posli turneje po svitu u to vrime nezamislivo za bilo koji klub u yu

a ovde prvi sastav hajduka u prvom dresu(gornji dres crveno bili sa plavin gacama ) kojeg je zabranila austrougarska -posli nas je zvjezda iskopirala ha ha

jos sa turneje hajduka

Posljednje uređivanje od bandira : 25-05-2011 at 19:05

Ovu sliku nisam znao gde da stavim,dal u misterije ili Old Photo ,u svakom slucaju je slika sa utakmice Stal(Poljska)-Zvezda 0:1,sezona '73-'74.Utakmica se igrala u Krakovu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove