+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrviPrvi 1 2
Prikaz rezultata str. 21/24

Tema: VaŠ mobilni "ljubimac"

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od ljuta trava Vidi poruku
    Mene zanima tehnologija , i čudim se kako je malo posjeta i komentara na ovoj temi . Eto već se dva dana borim kako otključati 3g usb stick , i uspio sam .

Tako mnogi ne žele FB , ali sve znaju što se piše o FB-u i na FB-u
    Općenito sam ljubitelj nove tehnologije i zaista moram priznati da mobitel koristim baš onako kako sam gore i napisao.
    Jednostavno služi mi za sve...
    Malo je tu kriv i tempo života, svakodnevne obveze, konačno i ideje, podsjetnik na rođendane, neke značajne datume...
    Računalo mi je u drugom ili čak trećem planu, no mobitel, to mi je visoki prioritet...

Mislim da sam nedavno pročitao da si ti Trava na OS Linux.
    To mi je bilo dalo ideju i jedno vrijeme sam instalirao neku inačicu Ubuntua i onako malo to pregledao.
    Mogu ti reči da mi se stvar dopala ali najveću zamjerku sam imao radi MS Accessa, kojeg mnogo, enormno mnogo koristim.
    No općenito stvar fercera i tko zna jednog dana

FB.
    O joj to je posebna prića, jednostavno to je jedan fenomen, koji zaslužuje zasebnu temu...

Citiraj Prvotno napisano od sagitarius Vidi poruku
    Mogu ti reči da mi se stvar dopala ali najveću zamjerku sam imao radi MS Accessa, kojeg mnogo, enormno mnogo koristim.
    Moguće ga je pokrenuti u Virtualboxu ili VMware-u na GNU/Linuxu ili putem Wine-a.

Od svega, najviše me na GNU/Linuxu muče fontovi koji nisu tako oštri kao na Windowsima, Microsoft za razliku od Apple-a je vodio više računa za čitljivost fontova na ekranu nego za WYSIWYG. Znam za infiniality project, ali nije svugdje dostupan, ovisno o distribuciji.
    Posljednje uređivanje od skater : 23-03-2015 at 19:42
    ZA DOM SPREMNI !

Za one koji žele koristiti "custom" ROM-ove, primjerice Cyanogen, na Androidu kojima otključavaju dodatne mogućnosti ili ako proizvođač ne želi službeno nadograditi stariji mobitel novijom verzijom Androida a taj mobitel svojim specifikacijama zadovoljava uvjete, preporučam izbjegavati mobitele koji koriste MediaTek chipsetove, često korištene na jeftinijim uređajima. Osjetio na vlastitoj koži.

Naime, MediaTek vrlo slabo surađuje s Open Source zajednicom, čime krše i neke uvjete GPL licence, ali im prolazi jer se neda nekome povlačiti po kineskim, tajvanskim sudovima.

Why Mediatek don’t share source code, and why they should!

http://www.gizchina.com/2014/03/24/m...e-source-code/
    ZA DOM SPREMNI !

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    skater, počni govorit hrvatski.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove