+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/14

Tema: Mogući utjecaji globalne katastofe na područje bih

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Mogući utjecaji globalne katastofe na područje bih

da ne duljimo.
    zagužva li se u koreji malo jače pa sukob preraste u globalnu krizu da ne kažem rat, kakve poosljedice to može donijeti u bih.
    osobno mislim da može donijeti poveći kuršlus.
    moje pitanje je, tko je i koliko sposoban od tri strane najbolje iskoristiti situaciju jer će u tom slučaju oči i energija MZ-a biti na nekom drugom mjestu.

zagužva li se u Koreji lako će bit za BiH

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    zagužva li se u Koreji lako će bit za BiH
    misliš u smislu, počnu li padati atomske bombe ustroj i sudbina bih ni za nas neće biti u prvom planu ili bi samo odmak MZ-a od bih otvorio šansu hrvatima da bez straha od međunarodnih pritisaka počnu raditi na svom teritorijalno organiziranju.
    iako u tom slučaju nije isključen ni novi rat.
    budimo realistični, samo utjecaj MZ-a drži tu zemlju na okupu.
    možda za rat u smislu većeg sukoba nema ni snage ni sredstava ali sukobi bi bili neizbježni.

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    misliš u smislu, počnu li padati atomske bombe ustroj i sudbina bih ni za nas neće biti u prvom planu ili bi samo odmak MZ-a od bih otvorio šansu hrvatima da bez straha od međunarodnih pritisaka počnu raditi na svom teritorijalno organiziranju.
    iako u tom slučaju nije isključen ni novi rat.
    budimo realistični, samo utjecaj MZ-a drži tu zemlju na okupu.
    možda za rat u smislu većeg sukoba nema ni snage ni sredstava ali sukobi bi bili neizbježni.
    otprilike tako..ništa ovo ne miriše na dobro..sve skupa..

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    otprilike tako..ništa ovo ne miriše na dobro..sve skupa..
    crno nam se piše

http://www.24sata.hr/news/baba-vanga...010-god-199578

ako baba tako kaže....

joj zanimljiv scenarij..

a žiku godina..3075..5076..baba iako je bila slijepa vidjela je daleko..kiborzi, kolonije na Marsu

muslimani će zavladat Europom..na koji način..nemaju atomsko oružje..zar nije logika da onda oni puše..

capo najebo si..Mujo će ti bit poslovođa..

..

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    imam ja tajno oružje za muju....
    ali bez obzira na babu, ništa nije nemoguće.
    sjeverna koreja je zajeban igrač upravo zbog ideološke zadrtosti.
    možda se velikom vođi javi u snu drug marx pa kaže da krene i razjebe sve.....

(šećem jučer i vidim nekog klošara na biciklu, isti karl marx)

imam ja tajno oružje za muju....
    ali bez obzira na babu, ništa nije nemoguće.
    sjeverna koreja je zajeban igrač upravo zbog ideološke zadrtosti.
    možda se velikom vođi javi u snu drug marx pa kaže da krene i razjebe sve.....

(šećem jučer i vidim nekog klošara na biciklu, isti karl marx)

naravno da je moguće svašta..ali jaka su mi ova proročanstva..

kiborzi, galaksije, ovo ono..

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    babu bi valjda našišali kojekakvim gljivama pa se valjda ne bi ni gasila od priče.
    a onda logikom velikih brojeva bi neke vizije i mogle biti podvedene pod stvarnost.
    ipak, padne li prva atomska, hrvatima u bih je najbolje isti dan zauzeti prometnice, povezati se i proglasiti svoju republiku.
    samo za to je potrebna sinhronizacija u djelovanju za koju sumnjam da postoji.

babu bi valjda našišali kojekakvim gljivama pa se valjda ne bi ni gasila od priče.
    a onda logikom velikih brojeva bi neke vizije i mogle biti podvedene pod stvarnost.
    ipak, padne li prva atomska, hrvatima u bih je najbolje isti dan zauzeti prometnice, povezati se i proglasiti svoju republiku.
    samo za to je potrebna sinhronizacija u djelovanju za koju sumnjam da postoji.
    uff nećemo se u to uzdat.

mene je zort jer predviđa baba, onako uz cigar da će muslimani..gluho bilo..zavladat Europom.

načuju li za to naše Mujage..ovako nabrijani..svašta će bit i bez bumbe

sve je receno, jos davno

Kao što svi vidimo pogledi i razmišljanja zastupnika "globalnih" interesa se u zadnje vrijeme , po ptanju BiH, izrazito mijenjaju, tako vidimo , do jučer, nemoguću podršku Trećem od Puhovskog, Kuljiša, razumijevanje Josipovića, čak se i mesić javio, zatim promjena retorike kod naših u BiH, drugačiji odnos iz HR, dakle nešto se iza brda valja.

Ako uzmemo u obzir da su se sve revolucionarne ili korjenite promjene koje su dugo tinjale , nastupile nakon nekog povoda koji je prelio čašu. Pitanje koje mi se nameće je li možda naša strana dobila signal za Treći, a SDP je dobio signal za stvaranje vlasti, naravno kako nitko od njih ne kuži da je samo instrument ,oni ko pravi, slušaju upute.

Dakle što mislite postoji li mogućnost da je mz navukla SDP da povuče sudbonosni potez za rušenje federacije i da napokon žele formirati normalnu i pravednu Bih, jer možda je eksperiment dao rezltate, možda su shvatili da je ovo dosad put u propast, možda je sazrelo vrijeme da oni odluče pitanje dugoročnog riješenja u budućoj članici EU .

Moje misljenje- Nema sanse.

Do sada su svi prije izbora srali o trecem entitetu a kad je doslo vrijeme vlasti- tisina. Pa i prije predsjednickih izbora Josipovic je pricao o tome pa sada, godinu dana kasnije, nema nista. Danas o pet regija prica Vesna Pusic. Tko vjeruje u to.

Dok Ameri Daytonu ne kazu amen nista se nece promijeniti.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove