+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 3 4 5
Prikaz rezultata str. 81/97

Tema: Igre koje igramo na kompu (ili bi htjeli igrati)

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Iz Total War serijala mi je najdraži Shogun (glazba je vrhunska), koji je započeo taj serijal, ostale nisam igrao a niti Shoguna nisam nikada do kraja završio.

shogun je odlična serija, sve total war igre su super, volim taj tip igara. strategije pucačine i RPG ko Skyerim i Diablo 3 imam, ali sve manje igram jer nemam volje toliko grindat ko neki, jebote stotine sati farmaš da bi ti palo pare legendary itema, zato sad igram Skyrim u kojem nema tih problema, kako ideš kroz igru tako napreduješ i skupljaš sve bolji gear i ostalo, mislim uvijek je Diablo bio grind, ali ovo sad su otišli u jedan ekstrem za koji ja nemam volje, ko će igrat 500 sati igru da bi si skupio kvalitetan gear? nemam ja volje za to.

Dopizdila mi pucačina i jurnjava u bijesnim kolicima. Ovih dana igram samo ovo

http://pc-programi.bloger.index.hr/p...f/5333344.aspx

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Dopizdila mi pucačina i jurnjava u bijesnim kolicima. Ovih dana igram samo ovo

http://pc-programi.bloger.index.hr/p...f/5333344.aspx

imam odličan prijedlog igre za tebe i mene, još je nisam kupio ni igrao ali planiram, možeš i zamislit zbog čega tematika igre je u našem stilu.

smeđokošuljaši are back in town.

Posljednje uređivanje od NorthStand : 26-01-2015 at 23:20

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    imam odličan prijedlog igre za tebe i mene, još je nisam kupio ni igrao ali planiram, možeš i zamislit zbog čega tematika igre je u našem stilu.

smeđokošuljaši are back in town.
    Da, ali ne igraš na pravoj strani.
    ZA DOM SPREMNI !

Da, ali ne igraš na pravoj strani.
    a jbg, uvijek je lijepo vidjet naciste pa makar bili prikazani i negativno.

mjerenje kukuruza na mjesecu.

Washington DC, konačno sloboda, free at last free at last.

a jbg, uvijek je lijepo vidjet naciste pa makar bili prikazani i negativno.

mjerenje kukuruza na mjesecu.
    Je li to slika iz onog židovskog promidžbenog multikulti "anti" "naci" filmskog smeća, Iron Sky? Još malo pranja mozga goyimima.

Da nije bilo nacionalsocijalista, nebi ni Amerikanci ni Rusi imali svemirski program, odnosno puno teže bi došli do nekih rješenja. Neka im token/magic crnci koje guraju kroz filmove kao doktore i znanstvenike, spasitelje svijeta, a u stvarnosti su na razini statističke grješke u znanosti i kao piloti ali prednjačke po kriminalu, razvijaju svemirski program pogonjen afirmativnom akcijom. Ismijavaju "master race" a bez "master race-a" nebi imali svemirski program, bagra antibjelačka, antirasistička, antifašistička, multikulturalna kulturno marksistička.

This movie stands shoulder to shoulder with Inglourious Basterds in the continuation of war against Germany's proud past, sucking in all the usual distortions and lies about Germany's motives for going to war (“to wipe out subhumans” it alludes), engineering a powerful guilt-inducing piece of propaganda. We are used to Hollywoodism but this film, however, is a Finnish-German-Australian effort and is not limited to the past, but is focused on the future, allowing new forms of propaganda to be added to your stereotypical Hollywood scripts - even beating them I dare say, for the following is central to this debauchery called “sci-fi comedy”:

The main hero of the “good guys” is a Negro, something that WNs who watched the first trailers didn't see in the apparently all-White cast, misleading them to believe the movie is “somehow good and worth watching” given the crap that have been produced during all these years concerning NS Germany. I too was fooled by my first impressions.

But having a Negro helping save the world from the bigoted Nazis was not enough for the producers. The main female role Renate Richter is on the side of the Germans in the course of the film, when the love for “other races” is discovered

On the moon she teaches classes to Aryan kids. Her laudatory views on Hitler were formed via a heavily edited copy of Charlie Chaplin's The Great Dictator, which she deems “one of world's greatest short films”.

She will flip sides once she sees the uncut Chaplin movie in a New York theater. This is what the filthy Jew Chaplin preaches to the unsuspecting goyim in The Great Dictator.

(Interestingly, the rat wrote the script as well! But where else would these ideas be conceived, if not in the brain of a kike? Trotsky, Lenin, Marx and all their Jewish lackeys spewed the same delusional lines to the gentile masses of Russia and boy, did it “work”! Jews are masters in selling ludicrous philosophies to mankind, packed with beautiful words. A truly cunning, deceitful people if there is one!)

After seeing it she becomes torn between Otto, a fellow German, and Kirby, the Negro who helps save the world from “Nazi hatred” -- i.e. what the Allies, Marxists and Jews call the courageous Germany who rejected the humiliation imposed by the Versailles Treaty and decided to take back the former territories inhabited by Germans that were unjustly given away to neighboring countries after WWI. The righteous attempt failed and after WWII more than 12 million ethnic Germans were expelled from these territories where most have lived for CENTURIES, and further land was lost to the enemies. This is “Nazi hatred” in the eyes of our genocidal opponents, not a fight by an outraged Germany for a just cause.

A disgusting movie indeed. I feel sick for knowing that basically the whole German youth is going to watch it. Nazi-themed movies are allowed, as long as they spit on, make fun of, dilacerate Germany's dignity.
    Posljednje uređivanje od skater : 27-01-2015 at 18:15
    ZA DOM SPREMNI !

Washington DC, konačno sloboda, free at last free at last.
    ZA DOM SPREMNI !

shogun je odlična serija, sve total war igre su super, volim taj tip igara. strategije pucačine i RPG ko Skyerim i Diablo 3 imam, ali sve manje igram jer nemam volje toliko grindat ko neki, jebote stotine sati farmaš da bi ti palo pare legendary itema, zato sad igram Skyrim u kojem nema tih problema, kako ideš kroz igru tako napreduješ i skupljaš sve bolji gear i ostalo, mislim uvijek je Diablo bio grind, ali ovo sad su otišli u jedan ekstrem za koji ja nemam volje, ko će igrat 500 sati igru da bi si skupio kvalitetan gear? nemam ja volje za to.
    Ne želim igrati igre za koje moram biti spojen na Internet, ne zanimaju me razlozi, ako igram single player nema opravdanja za online. Blizzard se previše razbahatio i postao politički korektan u nekim dijelovima. Srećom, tu su stari njihovi naslovi koji su i danas dobri za igranje. Diablo je oduvijek bio bezumno grindanje.
    Bethesdu ne podnašam jer su upropastili Fallout franšizu.
    ZA DOM SPREMNI !

Je li to slika iz onog židovskog promidžbenog multikulti "anti" "naci" filmskog smeća, Iron Sky? Još malo pranja mozga goyimima.

Da nije bilo nacionalsocijalista, nebi ni Amerikanci ni Rusi imali svemirski program, odnosno puno teže bi došli do nekih rješenja. Neka im token/magic crnci koje guraju kroz filmove kao doktore i znanstvenike, spasitelje svijeta, a u stvarnosti su na razini statističke grješke u znanosti i kao piloti ali prednjačke po kriminalu, razvijaju svemirski program pogonjen afirmativnom akcijom. Ismijavaju "master race" a bez "master race-a" nebi imali svemirski program, bagra antibjelačka, antirasistička, antifašistička, multikulturalna kulturno marksistička.
    toga sam svijestan, ameri nikad na mjesec ne bi sletili to je sigurno. nacisti su bili u mnogo čemu šik, i isprijed svog vremena, njihova genijalnost s vremenom će doći do izražaja. u budućnosti svi će se trudit biti bar malo nalik na njih, živ bio pa vidio.

Ne želim igrati igre za koje moram biti spojen na Internet, ne zanimaju me razlozi, ako igram single player nema opravdanja za online. Blizzard se previše razbahatio i postao politički korektan u nekim dijelovima. Srećom, tu su stari njihovi naslovi koji su i danas dobri za igranje. Diablo je oduvijek bio bezumno grindanje.
    Bethesdu ne podnašam jer su upropastili Fallout franšizu.
    ni ja, ne volim te igre koje moraš igrat on.line volim biti off line, i glupo mi je što nemaju off line opciju, npr D3 nema off line opciju i stvarno mi je to glupost totalna.

blizard je postao previše pohlepan, i po meni nije to više ni približna kvaliteta ko prije. stvarno totalno bezumno grindanje, bez ikakvog smisla i cilja.

ni ja, ne volim te igre koje moraš igrat on.line volim biti off line, i glupo mi je što nemaju off line opciju, npr D3 nema off line opciju i stvarno mi je to glupost totalna.

blizard je postao previše pohlepan, i po meni nije to više ni približna kvaliteta ko prije. stvarno totalno bezumno grindanje, bez ikakvog smisla i cilja.
    To su mjere protiv neovlaštenog kopiranja, svejedno, ako igru uredno i masno platim što je slučaj kod AAA naslova, želim je igrati bez ograničenja.

Jedino bih igrao Starcraft 2 ali nije ni on ono što je bio Starcraft. J. Koreanci do dana današnjega još igraju Starcraft, mada je Starcraft 2 preuzeo primat kao noviji naslov za natjecanje.
    ZA DOM SPREMNI !

To su mjere protiv neovlaštenog kopiranja, svejedno, ako igru uredno i masno platim što je slučaj kod AAA naslova, želim je igrati bez ograničenja.

Jedino bih igrao Starcraft 2 ali nije ni on ono što je bio Starcraft. J. Koreanci do dana današnjega još igraju Starcraft, mada je Starcraft 2 preuzeo primat kao noviji naslov za natjecanje.
    starcraft 2 i ja imam i igram ponekad, ali što kažeš nekako mi se čini da su sve te igre danas sve više komercijalizirane i da bez obzira na veći sadržaj nemaju onu kvalitetu igrivosti kao prije.

starcraft 2 i ja imam i igram ponekad, ali što kažeš nekako mi se čini da su sve te igre danas sve više komercijalizirane i da bez obzira na veći sadržaj nemaju onu kvalitetu igrivosti kao prije.
    Katastrofa su napravili neke jedinice i njihove glasove. Siege tank je jedna od rijetkih jedinica gdje su bili glasovno dosljedni originalu.

Ono što nikako ne mogu probaviti i oprostiti je kako su unakazili Goliatha u SC2. Portret jedinice je valjda interna šala, radi se o Blizzardovom zaposleniku, ali mogli su to staviti kao "easter egg", ovako se ne mogu uživiti u igru kada vidim tako glupo dizajniranu jedinicu s idiotskim portretom.

Komentari igrača sve govore:

The goliath is debatably the best brood war terran unit. It's a !@@!in sweet, sleek BMW-style mech with the coolest voice and a badass lookin pilot.

Then SC2 shat all over him. Now it's some fat guy in goggles. The mech itself has turned from a curvy BMW to a Boxy Buick and there's no way that fat guy is just making that computerized voice without some kind of mask altering it. If I was Tac-Com I'd close that channel the moment he finished producing....in single player (I understand for balance reasons but still disappointing to have campaign-only units and leave out some of the coolest ones)

Is anyone else bothered by this? You don't have to care I'm just looking for acknowledgement that the Goliath got pooped on.

Go ahead Fat-Com

Voice doesn't match the model/avatar. He should sound like a whiney fat dude instead.

Ili za Vulture-a:

Looks like the vulture went from crack to marijuana. I like the crack addict one better

Slika i zvuk govore više od riječi:

SC = Rednecks in space, sirovo.

SC2 izgleda sterilno, konfekcijski.
    ZA DOM SPREMNI !

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    jel itko igrao far cry 2? trebam pomoć
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    jel itko igrao far cry 2? trebam pomoć
    Igrao sam vrlo malo jer me razočarala inteligencija (AI) protivnika. Osim naziva ne dijeli ništa sa kvalitetnim i slavnim prethodnikom, original je razvijao Crytek, odgovoran za Crysis, ostale nastavke je razvijao Ubisoft Montreal.
    ZA DOM SPREMNI !

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove