+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 5 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/97

Tema: Igre koje igramo na kompu (ili bi htjeli igrati)

Igre koje igramo na kompu (ili bi htjeli igrati)

North me potaknuo na otvaranje ove teme. Ovdje ćemo pričati o igricama za kompjutor i konzole. Evo jedna recenzija Diabla 3 pa ak je tko voljan komentirati kakva mu je igrica, ja je nisam igrao.

Stari lisac mirr.or avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    ja igram solitaire i minesweeper.
    wannabe navijač, 50 +/-, 0 +/-

there are two things a man cannot hide; that he is drunk , and that he is in love.

Citiraj Prvotno napisano od mirr.or Vidi poruku
    ja igram solitaire i minesweeper.
    Rekordi, dojmovi, mane, prednosti?

Datum registracije
    Oct 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Rekordi, dojmovi, mane, prednosti?
    ne znam, sjebe mi se statistika svaki put kad pokušavam radit još nešto dok igram, a to je gotovo uvijek, pa mi rekordi nisu realni. dojmovi: šta znam, više volim tipkat na forumu nego igrat te igrice, ali kad svi noću spavate, dobar je i minesweeper. mane: svaki put kad nagazim minu skočim ko da je stvarno i zbediram se. prednosti: kad god oborim neki rekord veselim se ko da sam izvukla premiju i bude mi lijep dan.

there are two things a man cannot hide; that he is drunk , and that he is in love.

Video svjetskog rekorda Minesweepera:

Datum registracije
    Oct 2011
    auh, sad imam cilj.

Ja uopće ne kužim taj minesweeper. Samo klikam polja bezveze i mislim si da dobijam ocjene za klikanje. Jedan put je 4, drugi put 5, a treći put i 2.

Datum registracije
    Oct 2011
    Ja uopće ne kužim taj minesweeper. Samo klikam polja bezveze i mislim si da dobijam ocjene za klikanje. Jedan put je 4, drugi put 5, a treći put i 2.
    je, komplicirana je igrica jako.

Ja ću predstaviti jednu od mojih najomiljenijih igrica uz koje sam proveo pola života, a to je vjerojatno najbolja strategija svih vremena, serijal Civilization od Sida Meiera. Zadnje sam igrao Civilization IV, a pikirao sam si Civilization V za kupnju. Kolko vidim cijena se spustila na 90 kuna tak da ću je vjerojatno odmah sutra kupiti, jedini problem mi je dal će mi laptop uspjeti to pokrenuti.

Prvo ću staviti odličnu pjesmu s Warlords ekspanzije:

Ovak bitke izgledaju u početku razvoja civilizacija kad narodi većinom posjeduju mačeve, katapulte i ostala zaostala oruđa:

A ovak to izgleda kad luđak dobije atomske bombe i odluči zbrisati jednu civilizaciju, ako možemo biti toliko hrabri i nazvati Francusku civilizacijom.

Evo foršpan da vam malo bude jasnije o čemu se radi iako vjerujem da je većina ljudi čula za tu igricu:

Igram biljar

Ovdje:

http://www.miniclip.com/games/8-ball...ultiplayer/en/

Opsjednuta sam s ovom igricom...
    I solemnly swear that I am up to no good

Super ugledni član gerilac avatar
    Datum registracije
    Jun 2012
    Blog Entries
    6
    Ma imao sam na fejsu samo osammnaest prijatelja .Nisam ni pisao nešto.A sada odjednom imam valjda sto prijatelja .Ma ne znam točno.I onda hajde ona "vražija" lotta stalno zahtjev za igricu.Nekakvi baloni.Okrugli. E onda je krenulo.Sada neki kolači ,neka panda ,neke tabletice šarene.Onaj Zenzo mi spremio i nekakav nogomet.Ali majke ti zahtjeva za igrama i životima imam još tristo.I većinom od ženskinja .Stalno daj igraj ili daj upomoć.

A na kompu sam imao Toocu jebi ga izbrisao j super je bila auti dosta dobri.Imao sam neku pucačinu u Vijetnamu odlična zaboravio sam kako se zove i to sam sjebao.

Eto igram te sada na fejsu one šarene tablete .Popizdim nekada ali sam otvorio još tri fejs profila i noću sam sebi živote šaljem .Hehehehehe ne treba mi niko.

Kad mi treba život delogiram se.I lijepo sve sam zaporke ostavio da pamti komp a ne ja i sada je lako .

Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica Vidi poruku
    Igram biljar

Ovdje:

http://www.miniclip.com/games/8-ball...ultiplayer/en/

Opsjednuta sam s ovom igricom...
    Dobra je igrica, jedno vrijeme sam i ja igrao i naravno bio najbolji. Nisam znal da je to još aktualno.

Citiraj Prvotno napisano od gerilac Vidi poruku
    Ma imao sam na fejsu samo osammnaest prijatelja .Nisam ni pisao nešto.A sada odjednom imam valjda sto prijatelja .Ma ne znam točno.I onda hajde ona "vražija" lotta stalno zahtjev za igricu.Nekakvi baloni.Okrugli. E onda je krenulo.Sada neki kolači ,neka panda ,neke tabletice šarene.Onaj Zenzo mi spremio i nekakav nogomet.Ali majke ti zahtjeva za igrama i životima imam još tristo.I većinom od ženskinja .Stalno daj igraj ili daj upomoć.

A na kompu sam imao Toocu jebi ga izbrisao j super je bila auti dosta dobri.Imao sam neku pucačinu u Vijetnamu odlična zaboravio sam kako se zove i to sam sjebao.

Eto igram te sada na fejsu one šarene tablete .Popizdim nekada ali sam otvorio još tri fejs profila i noću sam sebi živote šaljem .Hehehehehe ne treba mi niko.

Kad mi treba život delogiram se.I lijepo sve sam zaporke ostavio da pamti komp a ne ja i sada je lako .
    Koja priča.

I ja sam igral Tocu na plejki, to je valjda bila prva u serijalu tam negdje 1999. godine.

A ovo ću kupiti

haha koji smijeh.

ja igram još Skyrim, igram Borderlands 2 igram Napoleon Total War, igram Footbal Manager 2012, igram Starcraft 2 i tako, volim te pucačine strategije i od sporta najviše taj FManager iako tu samo slažeš ekipu i to, ali to mi je gušt jer glumiim Morinja, ono slažem si taktiku za mečeve kupujem najbolje igrače koji postoje na svijetu i tak.

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    haha koji smijeh.
    Je, dobro se roka. Nisi nikad igral tu igru?

Super ugledni član gerilac avatar
    Datum registracije
    Jun 2012
    Blog Entries
    6
    A i ja igram nekakav galakticos fudbal 2012 .E tu mi je Zenzo poslao.Pojma nemam šta treba jebote malo ono nekada stisnem što znam.Uglavnom treće sam mjesto ahahahah.Ima valjda i kupovati igrače .Ma ništa ja to stiskam bez veze po nekada .A izgleda mi da i sami igraju bez mene onda što ću im ja .Evo prilike da jebem titi sve po spisku na ruskom i francuskom.Koji će mi turac francuski i njega sam zaboravio skroz.

Znam samo bon jour valjda je tako .Ma pucačine su najbolje igrao sam nekog Helikoptera super je bio ali sam izgubio tu stranicu.Ode baš sada vidjeti kako mi Ultras Zrinski stoje .Hehehehehehe.

A joj kada sam ja donio kući ima 30 i više godina igricu.Pa priključiš na tv jebote.Kablova milion hihihihihihi.I onda ona bjela loptica hoda kao u tenisu a ti imaš samo bjelu crtu.Pa je lovi po ekranu

Ja,stari i brat popili malo pa onoga opalili ono sve činilo bip bip bip .

Ha i kasno bilo nas trojica ono na pobjede.Hahahahaha.Kad stara ustade i kaže gasite taj fliper više i na spavanje barabe jedne .

Heheheheh.Poslije su došle bolje malo.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove