+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 2 1 2 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/29

Tema: Kakav je vaš lifestyle?

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41

Kakav je vaš lifestyle?

Jeste li urbani ili seljaci, provodite li vrijeme po kavicama ili u vrtu, idete li u kazalište ili gledate televiziju?

Bavite li se kakvim športom ili radite na trbuhu? Jeste li modno osviješteni ili nosite ono što prvo ugledate u ormaru?

Jeste li konformisti ili ste avangarda? Kakve razgovore vodite sa osobama oko sebe, jesu li to razgovori o filozofiji, politici, okolišu, budućnosti kapitalizma i mogućnosti da marksizam opet zaživi ili razmjenjujete recepte, pričate o tome što je već niknulo u vrtu,a što nije, tko je trenutno najbolji nogometaš i ima li Hajduk šanse osvojiti prvenstvo?

p.s. molim bez vrijednosnih ocjena, znam da čim spomeneš "urbano" zamislimo šovinističku bagru sa ljevice,ali tema nije politička, sve je nevino i za zabavu
    Posljednje uređivanje od Humphrey : 06-05-2013 at 16:09

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    moralno propadam sve više. sve se manje bavim sportom, žene me više i ne zanimaju, izgled mi je sve oronuliji a počeo sam i sam piti vino iako je vino za mene uvijek bilo stvar društva.
    sve mi je više svejedno kako sam odjeven a večeri najčešće provodim pred televizorom.
    postoji opasnost da se nakon NG, discoverya, Cinemax, i sličnih kanala počne prebacivati na rtl, ljubav na selu, larin izbor i slično.
    nije dobro i trebam pomoć.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

hebga seljanka se rodila i seljanka ću umriti,
    modiram se samo kad negdi pođem,a kod kuće po seljački trenirka, kava kod kuće, kava kod susjeda,kava sa prijateljima podigod,

tv niti gledam više,što me zanima vidim na netu,
    a zanima sve i svašta,

a u teretanu povirim kad odem u Grude,inače liniju održavam kopanjem vrtla,ne što moram radi kilaže,nego moram radi trave
    a zimi mi nije ni potreba,majka priroda je za to zaslužna i hvala joj,,
    ZALUD HEROJI POVIJEST PIŠU ,
    JER NAĐU SE ONI ŠTO ISTINU BRIŠU DA HERCEG BOSNA SINOVE JE DALA A DANAS JOJ NEMA NI RIJEČI HVALA !!!!
    HERCEG-BOSNO SUZO MOJA ZEMLJO BEZ SPOKOJA !!!

http://www.youtube.com/watch?feature...Czx_uWqo74#t=0

http://www.youtube.com/watch?v=leNFPy5HOxU

http://www.youtube.com/watch?v=5veX-SqhXdA

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Jeste li urbani ili seljaci, provodite li vrijeme po kavicama ili u vrtu, idete li u kazalište ili gledate televiziju?

Bavite li se kakvim športom ili radite na trbuhu? Jeste li modno osviješteni ili nosite ono što prvo ugledate u ormaru?

Jeste li konformisti ili ste avangarda? Kakve razgovore vodite sa osobama oko sebe, jesu li to razgovori o filozofiji, politici, okolišu, budućnosti kapitalizma i mogućnosti da marksizam opet zaživi ili razmjenjujete recepte, pričate o tome što je već niknulo u vrtu,a što nije, tko je trenutno najbolji nogometaš i ima li Hajduk šanse osvojiti prvenstvo?

p.s. molim bez vrijednosnih ocjena, znam da čim spomeneš "urbano" zamislimo šovinističku bagru sa ljevice,ali tema nije politička, sve je nevino i za zabavu
    Ni urbana ni seljanka, valjda normala neka, iako preferiram selo. Sve mi je na selu bolje osim činjenice da kod nas ništa nema, pa ni mjesto gdje možeš kupit kruh i mlijeko
    Mislim inače da me u Zagrebu doživljavaju kao (tešku) seljanku zbog naglaska i to me ne smeta

Vrijeme provodim najčešće ispunjavajući obaveze, čisteći i kufajući, pa onda čitajući i vježbajući. Za kave nemam vremena, iako tu i tamo padne koja s frendovima koje sve rjeđe viđam. Nisam neki gurman i jedem sve redom, a najviše volim junk food i slatko. Sad se pokušavam popravit ali mi baš i ne ide...

Modno osviještena mislim da jesam. Dosta dizajnera mogu prepoznat na prvi pogled, mada sama ne nosim ništa dizajnersko niti imam para za to, sem za stvari kao npr, sunčane naočale i sl. Pozornost oblačenju posvećujem kako kad... rano ujutro me fakat ništa ne zanima, a ako je zima onda još manje... kako dan prolazi tako mi rastu i standardi
    Frku izbjegavam tako što najviše kupujem akromatsku robu i onu iz hladne/neutralne palete za koju mislim da mi najbolje stoji, pa mi se baš i ne događa da obućem gaće na rige, košulju na cvjetove i žuti šešir.

Patim na kozmetiku, eto to... to mi je više kao neki hobi, da skupljam lakove za nokte i obavezno isprobam sve novo/zanimljivo/čudno što vidim.

Razgovaram o svemu jer o svemu imam nekakvo mišljenje. Za ništa nisam stručnjak

Sve u svemu, ništa posebno... ne bih rekla da imam neki lajfstajl, više ono daj što daš i ono što naleti. I baš ne razmišljam o tome, nije mi stalo da se uklopim u bilo čije poimanje nekih kategorija i ladica.

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Zapravo pitam se ---postoji li uopće lifestyle u Hrvatskoj .....

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2012
    Citiraj Prvotno napisano od ljuta trava Vidi poruku
    Zapravo pitam se ---postoji li uopće lifestyle u Hrvatskoj .....
    meni bi prvo trebali prihodi oko 3000€ mjesečno, da bi isfurao svoj željeni lifestyle.....ovako se nešto trsim, al sve je to blijeda opija onoga što bi zbilja želio

volim sve što vole mladi, mada sam poprilično daleko od toga po godinama, ali dok mi figura dopušta, zašto ne
    obleka me dosta definirala navijačkim casual stilom, al su prave stvari jebeno skupe, pa se teško s tim ide u korak...
    jedem sve i svašta ali su bitne razlike u količinama nekad i sad....metabolizam zateže ručnu polako.....malo treninga, ništa ozbiljno, tek za preznojavanje...
    a o urbanosti u gradu od 50k teško je pričati putovanja i tekme nisu dovoljno...
    40, exbbb celje, 50+

Ja san urbani seljak

Provođenje slobodnog vremena obično ovisi o količini tog vremena i o trenutnom raspoloženju. Volim otići na kavu s frendicama, a jako volim i kazalište koje posjećujem barem jednom mjesečno. Televiziju u zadnje vrijeme sve manje gledam jer uglavnom previše vremena provedem na netu i tu nađem potrebne informacije kao i filmove ili serije koje me zanimaju. Također, volim i rad u vrtu. To na neki način oslobađa i čovjek se poslije toga osjeća odlično pogotovo ako se radi o nekim stvarima koje baš voli uzgajati.

Športom se bavim, uglavnom, kada se udebljam Iako volim rekreaciju zimi obično nekako upadnem u neko sivilo i teško me potaknuti na neku aktivnost ali zato me proljeće i ljeto vuku vani i tada najčešće prakticiram trčanje, brzo hodanja i plivanje. Što se tiče mode...pa ne znam da li sam modno osviještena s obzirom da nosim uglavnom ono što mi dobro stoji i u čemu se ja dobro osjećam. Ne patim na modne trendove i ne nosim nešto samo zato što je in. Mora zadovoljiti moje kriterije da sam zadovoljna u tome pa ako je još i moderno još bolje Za sebe volim klasiku ali modu jako volim pratiti u smislu gledanja dizajnerskih novotarija, modnih blogova, red carpet obleke i slično. Rijetko kada ću obući nešto što vidim prvo u ormaru jer uvijek točno znam što imam u ormaru i što ću obući. Navečer pripremim te stvari za ujutro...valjda mi je to ostalo iz osnovne škole i spremanje knjiga za ujutro Ne volim kalkulirati s izgledom i osloniti se na jutarnje brzo traženje po ormaru s obzirom da mi je bitno da mi je roba uvijek čista, pripremljena i po potrebi ispeglana.

Mislim da sam konformist. Volim konfor u svakom smislu i ne mogu zamislit da odem npr. na putovanje, a da ne znam gdje idem ili da ne znam što pruža hotel u koji ću odsjest. Da ne pričam kako nikad ne bi mogla na putovanje kao backpacker. Meni takvo nešto ne pruža odmor već strašan umor.

S različitim ljudima vodim različite razgovore. Sve ovisi kakvo se društvo poklopi. No, s prijateljicama najčešće pričam o nekim osobnim stvarima, problemima, receptima ili se opuštamo uz neko zezanje. O sportu gotovo nikad ne pričam osim ako ne spominjemo koji nam je sportaš zgodan,a koji nije

Eto
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od d celjski Vidi poruku
    meni bi prvo trebali prihodi oko 3000€ mjesečno, da bi isfurao svoj željeni lifestyle.....ovako se nešto trsim, al sve je to blijeda opija onoga što bi zbilja želio

volim sve što vole mladi, mada sam poprilično daleko od toga po godinama, ali dok mi figura dopušta, zašto ne
    obleka me dosta definirala navijačkim casual stilom, al su prave stvari jebeno skupe, pa se teško s tim ide u korak...
    jedem sve i svašta ali su bitne razlike u količinama nekad i sad....metabolizam zateže ručnu polako.....malo treninga, ništa ozbiljno, tek za preznojavanje...
    a o urbanosti u gradu od 50k teško je pričati putovanja i tekme nisu dovoljno...

meni je i 3000 € malo za zeljeni lifestyle al nisam ni ovako nezadovoljna .... samo nije to ono sto covjek bas zeli .... al znamo od malena da su zelje jedno a stvarnost drugo ...
    Sve ću promijenuti ako treba, ali ne svoju svetu vjeru i ubjeđenja... - Sagitarius

Član u nastajanju Svarog avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Kita lifestyle. Nema života, a ni stila u feudalnom kapitalizmu.
    Auto-obdanište-posao-obdanište-auto-stan. To je moj lajfstajl.
    Hronični nedostatak vremena i novca (ovo prvo me više boli).
    Simpatizer FK Crvena Zvezda, 40 godiina, matori ćalac

http://www.youtube.com/watch?v=AQZ5ck6upso

Dakle, radiš od 8 do 22 i onda dođeš doma i ideš na spavanje?

Datum registracije
    Apr 2013
    Heh, pa skoro
    Izađem iz kuće oko sedmice, a vratim se oko 18. U 22 sam već koma mozga.

I nikakve slobodne vikende nemaš ili slično kada bi se mogao malo opustiti? Ne virujen da je baš sve tako crno samo treba malo volje

Datum registracije
    Apr 2013
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    I nikakve slobodne vikende nemaš ili slično kada bi se mogao malo opustiti? Ne virujen da je baš sve tako crno samo treba malo volje
    U pravu si, i ja kenjam. Nije sve tako crno (još je gore). Šalim se, naravno da bude vremena i za odmor i vreme sa porodicom, ali nekad mi danima izgleda kao da živim u onom filmu "Dan mrmota" ili kako se već zove. Sve jedno isto, automatizam i zombizam do bola.
    Nekad uspem da zbrišem na utakmicu, kad me žena pusti (eto, nadam se odlasku na finale Kupa večeras)

Vidiš i ti imaš svoj lifestyle...zove se žena

Zezam se malo ali što ćeš treba prehranit obitelj. Nije prije ni onima šta su lovili bizone bilo lakše

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Športom se bavim, uglavnom, kada se udebljam
    a zato si tako rijetko online.......
    koliko trčiš dnevno? 5-6 sati?
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    a zato si tako rijetko online.......
    koliko trčiš dnevno? 5-6 sati?

Da toliko trčin mogla bi se zaposlit u Victoria's Secret

Oko 5-8 km ali ne baš svaki dan

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku

Da toliko trčin mogla bi se zaposlit u Victoria's Secret

Oko 5-8 km ali ne baš svaki dan
    Za taj posao nije potrebno trčati,samo izbjegavati hranu pod svaku cijenu.

Za taj posao nije potrebno trčati,samo izbjegavati hranu pod svaku cijenu.
    Je, baš su one onakve samo zbog izbjegavanja hrane. Na svakom onom tijelu se radi samo tako, sve su utrenirane i mišićave

A zašto fali "A" u KAKAV?
    Samo žena može uspjeti da neće ono što hoće.

Citiraj Prvotno napisano od pala_s_kruskhe Vidi poruku
    A zašto fali "A" u KAKAV?

Zato što Humphrey muca, a ne želi poraditi na toj mani jer smatra da je tako samo više sexi

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove