+ Odgovori na temu
Stranica 158 od 166 PrviPrvi ... 58 108 148 156 157 158 159 160 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,141/3307

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija (obiteljski obrt br.2 familije Mamić)

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    UDBA sve i svugdje, nekada je cudno kakve se paralele vuku. Nije Mamic kapacitet za tako nesto. Da je najvece zlo hrv. nogometa to stoji, ali tesko da je dio neke UDBe. Mamic je cist proizvod hrvatskog drustva, ne vidim da on radi za nesto vise nego svoj djep i interes.
    Hrvatsko društvo je proizvod udbaškog inženjeringa.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Janica Kostelić i Luka Modrić u istoj rečenici,e to je vrijeđanje Janice.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Tu se svi slažemo da bi trebalo uvesti reda u HNL i da bi Dinamo trebalo vratiti Purgerima. Ne slažemo se oko metoda borbe, a to je borba protiv reprezentacije i hajka na naše sportske legende. Te metode borbe kao da ispunjavaju želje naših dušmana, a Mamiću ne škode nimalo. Tu se razilazimo.
    Ako misliš na Janicu ona je naša sportska legenda pogotovo kad se uzme u kojem je sportu nastupala.

Ali ne znam po čemu je Luka Modrić naša sportska legenda. On može biti Mamićeva legenda. On za reprezentaciju ništa nije osvojio a za reprezentaciju igra za novac. Prema tome, ne znam po čemu je on legenda. Da ne ulazim sad u njegovo mjenjanje iskaza i ostale stvari.

Evo Lovrenu provalili u stan. Da i on dobije amneziju ili što?'..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-06-2017 at 09:50
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

UDBA sve i svugdje, nekada je cudno kakve se paralele vuku. Nije Mamic kapacitet za tako nesto. Da je najvece zlo hrv. nogometa to stoji, ali tesko da je dio neke UDBe. Mamic je cist proizvod hrvatskog drustva, ne vidim da on radi za nesto vise nego svoj djep i interes.
    Kako misliš da Mamić nije kapacitet za takvo što..kakav je kapacitet potreban da budeš udbaški igrač?

Kad je došao u Dinamo?

Tko ga brani ( ili branio prije one režirane svađe kako bi dobio na vremenu) na sudu?.

I odkud ti znaš da on radi samo za svoj džep a da to s nekim ne dijeli?

Ne postoji segment države koji nije kontroliran od UDBe a to smo vidjeli na slučaju Perković-Mustač pa se mimo svih pravila državno odvjetništvo žalilo na presudu o izručenju..pa ne znam zašto bi nogomet kao djelatnost gdje se okreće veliki novac bio izuzet od zanimanja UDBE.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ako misliš na Janicu ona je naša sportska legenda pogotovo kad se uzme u kojem je sportu nastupala.

Ali ne znam po čemu je Luka Modrić naša sportska legenda. On može biti legenda Mamićeva legenda. On za reprezentaciju ništa nije osovjio a za reprezentaciju igra za novac. Prema tome, ne znam po čemu je on legenda. Da ne ulazim sad u njegovo mjenjanje iskaza i ostale stvari.

Lovren Dejo kaže: Pogledaj post...

Preksinoć su uspjeli u kuću mi provalit
    Otuđili mi šifru za na forum se prijavit
    Mislili da neće forumaši znati
    Objava u prozi ugled da mi blati
    Zaboravio Luka debi sa Argentinom
    Isto ko i ugovore s Tatom i sa Sinom
    Teško je i meni zapamtiti brojke
    Evo pomoć nude Zdravko, Zoran, Stojke

Milijuni znajte, velika su lova
    I nikad ne zaboravite čitat prva slova
    torcida,45,45

Član u nastajanju st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Kako misliš da Mamić nije kapacitet za takvo što..kakav je kapacitet potreban da budeš udbaški igrač?

Kad je došao u Dinamo?

Tko ga brani ( ili branio prije one režirane svađe kako bi dobio na vremenu) na sudu?.

I odkud ti znaš da on radi samo za svoj džep a da to s nekim ne dijeli?

Ne postoji segment države koji nije kontroliran od UDBe a to smo vidjeli na slučaju Perković-Mustač pa se mimo svih pravila državno odvjetništvo žalilo na presudu o izručenju..pa ne znam zašto bi nogomet kao djelatnost gdje se okreće veliki novac bio izuzet od zanimanja UDBE.
    Mozda je i moje razmisljanje pogresno. Ali kada pomislim na UDBu, to je po mom shvacanju vise neka ideoloska organizacija koja drma po identitetu hrvatskog drustva. I to kroz medije, stranke i NGOs. Kao kad je index prije koji dan imao naslovnicu, kada je Boeing 777 sletio u zracnu luku ZG, kako je Tudjman u stvari mali ("Ova fotka Boeinga 777 pokraj aviona Croatia Airlinesa pokazuje koliko je "Tuđman" zapravo mali" index.hr). I tu Mamica ne vidim, ne vidim da siri neku ideologiju. Da financira raznorazne stranke da ostane na poziciji, tu sam gotovo siguran.

Kako izgleda sve politicke stranke u HRV. Posto su sve imali mogucnost da ga sklone, od SDPa preko MOSTa do HDZa i HNSa.
    25/40+
    rijeka SPEZIAL

Mozda je i moje razmisljanje pogresno. Ali kada pomislim na UDBu, to je po mom shvacanju vise neka ideoloska organizacija koja drma po identitetu hrvatskog drustva. I to kroz medije, stranke i NGOs. Kao kad je index prije koji dan imao naslovnicu, kada je Boeing 777 sletio u zracnu luku ZG, kako je Tudjman u stvari mali ("Ova fotka Boeinga 777 pokraj aviona Croatia Airlinesa pokazuje koliko je "Tuđman" zapravo mali" index.hr). I tu Mamica ne vidim, ne vidim da siri neku ideologiju. Da financira raznorazne stranke da ostane na poziciji, tu sam gotovo siguran.

Kako izgleda sve politicke stranke u HRV. Posto su sve imali mogucnost da ga sklone, od SDPa preko MOSTa do HDZa i HNSa.
    I što ti to govori. da nisu smjeli. jer svima njima upravlajju isti ljudi. u sve se možeš dirat ali u UDBI-ine poslove ne.

UDBA nije samo ideologija, ona jo to možda čak najmanje..UDBA je mafija..s njom su i komunistički moćnici imali problema..oni su tada stvorili pojam tehnomenadžeri..još 70-tih..u komunizmu..kužiš..kad je takvo nešto bilo kažnjivo i po zakonu..držali su INu, držali su sve export-import tvrtke di se okretale devize..UDBA je i komunizmu bila država u državi kao što je to bio i KGB u Rusiji i to je sva priča..

Mamić ovo bez njihove podrške i njihovog zaleđa ne bi mogao raditi 24 sata..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 19-06-2017 at 11:31

Ali ne znam po čemu je Luka Modrić naša sportska legenda. On može biti Mamićeva legenda. On za reprezentaciju ništa nije osvojio a za reprezentaciju igra za novac. Prema tome, ne znam po čemu je on legenda. Da ne ulazim sad u njegovo mjenjanje iskaza i ostale stvari.

On je hrvatska nogometna i sportska legenda. Ne mogu poduprijeti hajku na njega ili Janicu ili bilo koga od naših legendi. To kaj su on i Mamić oštetili Dinamo za lovu budu platili prek suda.

On je hrvatska nogometna i sportska legenda. Ne mogu poduprijeti hajku na njega ili Janicu ili bilo koga od naših legendi. To kaj su on i Mamić oštetili Dinamo za lovu budu platili prek suda.
    Aha..budu ko i dosad..

Nije to nikakva hajka..on i njegov mentor vrše hajku na državu ..

Ovo je hajka njih dvojice na moral..i pravo koje me manje zanima..ali

Janica je drugi slučaj..njih dvojica su kriminalni slučajevi..

Aha..budu ko i dosad..

Nije to nikakva hajka..on i njegov mentor vrše hajku na državu ..

Ovo je hajka njih dvojice na moral..i pravo koje me manje zanima..ali

Janica je drugi slučaj..njih dvojica su kriminalni slučajevi..
    Modrić ne radi nikakvu hajku na moral. Razlika je između Modrićevog kriminalnog slučaja i Mamićevog.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 19-06-2017 at 11:06

Modrić ne radi nikakvu hajku na moral. Razlika je između Modrićevog kriminalnog slučaja i Mamićevog.
    On je suučesnik u tome..

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Mamic sluzi UDBasima na jednoj strani kao postermodel, oni gaje sliku i danas da je on slika i prilika hrvatskog desnicara, plus kod Mamica jos dolazi dodatno na tapet da tako blati Hercegovce, jer UDBasi ce reci eto vidis ti kakvi su oni.

Ima naravno krupnije ribe nego sto je on, ali te krupnije ribe izkoristavaju njega kako bi suzbijali i diskreditirali desnicu, a ista desncia se tiho svrstava na njegovu stranu i upada u zamku koja je postavljena. Posljedica,desnica ostala posrana, UDBa zadovoljna, Mamic fino zivi ljubi ga jugonostalgija.

Jedan Rojs sa biserima poput ''ko je jamio, jamio'' je stetocina.

Mene cudi sljedece recimo, Torcidi se prigovara sto se slepaju komunjare, index i slicni uz njih.

Moju protupitanje bi bilo, zasto ne staje ono malo desnicarskih medija uz njih, nego se sulja uz Mamica.
    Svaki glas za HDZ je glas za HNS!

ovi koji Mamića gledjau kao Hrvatinu i žrtvu nisu ništa manje opasni opasni od svih Indexa ..

On je suučesnik u tome..
    Tehnički gledano, ali stvarno se spasio iz kandži mafije i još zaradio 10 milijuna kuna na tome. Najgora stvar je kaj bu možda tih 10 milja trebal vratiti i to je to. Mamić je udbaš i mafijaš kak ti veliš, zar je grijeh spasiti se iz ralji takvog lika? Možda mu je trebao kao Eduardo biti rob do kraja života?

Prema tome, ne podržavam hajku na Modrića jer je on isto žrtva u ovome. Hajka na Modrića i Janicu je metastaziranje ludila oko Mamića i to nemrem podržati. Pritom ne branim Mamićeva nedjela, samo velim, pravda je spora, ali dostižna. Lik je na sudu i to će se riješiti.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 20-06-2017 at 10:04

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    .Nigdje na svijetu nema ovakva naroda.
    Nigdje
    Da mogu iz čiste mržnje i zavisti bi u čaši vode utopili sve one koji su bolji od njih i koji su zivili svoje živote umjesto da trančiraju tuđe.

Stoga ne čudi da se nalazili i na Janicu i na Luku.
    Samo se čekalo a hejteri jedva dočekali.
    Koliko jadan moraš bit da jedva dočekas trancirat i one koji su svojim talentom i trudom osvojili divljenje cijeloga svijeta.
    Samo zato što si ispodprisjecna lijenčina koja misli da je nešto zaslužila svojim podtojanjem .
    99 posto naroda je takvo. Zato i je sve na dnu kace.
    I umjesto da se pozabave svojim životom i što s njim onih bi najrade u svoju kaljužu povukli i druge.
    Jad i bijeda.
    Kojoj je tuđi novac uvijek drag i dali bi i guzice da su kojim slučajem bili u prilici
    A ne samo potpis.
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Citiraj Prvotno napisano od Komari Vidi poruku
    .Nigdje na svijetu nema ovakva naroda.
    Nigdje
    Da mogu iz čiste mržnje i zavisti bi u čaši vode utopili sve one koji su bolji od njih i koji su zivili svoje živote umjesto da trančiraju tuđe.

Stoga ne čudi da se nalazili i na Janicu i na Luku.
    Samo se čekalo a hejteri jedva dočekali.
    Koliko jadan moraš bit da jedva dočekas trancirat i one koji su svojim talentom i trudom osvojili divljenje cijeloga svijeta.
    Samo zato što si ispodprisjecna lijenčina koja misli da je nešto zaslužila svojim podtojanjem .
    99 posto naroda je takvo. Zato i je sve na dnu kace.
    I umjesto da se pozabave svojim životom i što s njim onih bi najrade u svoju kaljužu povukli i druge.
    Jad i bijeda.
    Kojoj je tuđi novac uvijek drag i dali bi i guzice da su kojim slučajem bili u prilici
    A ne samo potpis.
    https://www.facebook.com/CroatianUlt...3040222093863/
    torcida,45,45

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012

I što si ti ovim fb upisom dokazao?
    Ništa, osim da se na svadbi svirao repertoar kojega sluša 99 posto Torcide i onih koji pljuju i po Janici i Luki

Licemjerno do bola.
    Naime ja ne razlikujem recimo sasu od doleta od sarsa...
    Meni je to sve istocnjacko srpska glazba.
    Dakle po čemu se razlikuje onaj koji ide na doletov koncert ili koncert sarsa od ovoga na svadbi?

Jedina je razlika što će na ovoj svadbi otpivat i koju Tompinu
    Docim se štovatelji doleta i sarsa gnusaju Thompsona.

Dakle što si ti mislio reći ovim upisom s fb videoklipicem?
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Građanski ugovor između dviju privatne osobe nije nikakva "registrirana djelatnost" nit' je nezakonit. Niti je davanje vlastitog novca nekome nužno "isplata". Men'se čini da nikakvi valjani dokazi protiv Mamića ili ne postoje ili, ako postoje, nisu kod tužitelja. I da je ovaj sudski proces, ka i kod Sanadera, motiviran galamom a ne valjanom pravnom procedurom
    Kako nije? Zna se točno dokle ide prag primitaka da bi se nešto smatralo registriranom djelatnosti. Odnosno, ne možeš ti npr. reći ja cu biti fizička osoba i za nekoga obavljati određenu djelatnost, u ovom slučaju nekakvo zastupanje, već za te potrebe moraš osnovati obrt pa nakon toga i firmu ako prelaziš pragove prema prihodima. Ali, ovo je sada čisto laičko naklapanje jer nisam upoznata sa građanskim ugovorima u tom smislu i ne znam kako točno ide. Čudno mi je da netko može kao fizička osoba ostvarivati toliki prihod temeljem ugovora. Jer, ako davanje vlastitog novca nekome nije isplata onda kako to Porezna tretira?! Recimo, u banci su dužni svaki put obavijestiti PU kada polažeš novac na račun preko iznosa većeg od cca 100 000 kn. Moraš dokazati porijeklo novca banci, a onda i PU mora odrediti koji su tu temelji za oporezivanje.

Vrlo vjerojatno jest sve zakonito, ali po našim zakonima. Recimo, sada sam googlala i kaže neki članak kako ovakvi ugovori ne postoje u EU, ali to ne znači da su ništetni po našim zakonima. Ovdje će se na kraju jedino moći rušiti ugovore na temelju nekog liharenja iako po meni postoji osnovana sumnja za izvlačenje novca jer upravo zbog pranja novca postoje zakonske podloge koje reguliraju nekakve obvezne odnose i u tom smislu se moraju razlikovati fizičke od pravnih osoba. Odnosno, nekada se fizička osoba ne može biti po sili zakona u smislu poslovanja. Na isti način bi i vlasnik kafića mogao reći ja ću biti fizička osoba i pružati usluge u ugostiteljstvu svojim gostima s kojima imam sklopljen građanski ugovor. Ako jedan biznis mora biti pravna osoba, a drugi ne mora onda nešto u zakonu ne štima.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Što se tiče Modrića..mislim da ne treba na njega gledati kao na Mamića niti žuć prosipati prema dečku jer je sustav trul bez obzira na njegovo postojanje. Dečko je imao cilj za koji je u životu krvavo radio i nije imao mogućnosti uspjeti na drugačiji način. Čak mislim da on u tom trenutku nije ni razmišljao o ugovorima koje potpisuje niti se razumio u sve to skupa. Mislim da je nastupio u dobroj vjeri prilikom potpisivanja i vjerujem da će to sud prepoznati. Danas laže vjerojatno iz nekog straha jer zna s kim ima posla i zasigurno ne želi jurišati na vjetrenjače jer se problem hrvatskog pravosuđa i korupcije neće riješiti iskazom Luke Modrića. Stanje u hrvatskom nogometu je posljedica i odraz stanja u hrvatskom društvu općenito, ali nije uzrok ovakve situacije.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

DUVANJSKA 'UDBINA

Bila je te neka emisija Nove tv. jedna od onih gdje su gostovale razne bitange. Te večeri je gostovao ON, a jedna od tema je bila, tužna sudbina Jovanke Broz kojoj je ostala golema kućetina za koju ne može plaćati ni režije jer joj je mirovina mala a vlast u Srbiji nije baš briga za nekadašnju prvu damu, prvi najširi osmjeh i prvi višak zubiju i bjeline koja je zaslijepljivala.

On samo što se nije ustao, rasprsatio, pokidao dugmiće, dok bi ostali gosti panično stavljali ruke pred oči da ih sačuvaju od projektila s košulje. Ipak nije tako postupio ali ja zagalamio" "dovedite mi tu Jovanku, ja ću joj kupiti stan u Zagrebu". Još je održao neki kratki nerazumljivi simpozij..tipa "da je "ona čista u povijesnim istinama" što god to u boljševičkom rječniku značilo.

To da će neki polupismeni, makar porijeklom Duvnjak reći za Jovanku da je "čista u povijesnim istinama" rijetko bi se tko okladio a da to nije izrečeno pod teškim mukama u milicijskim stanicama ili kazamatima. A kamoli pred kamerama, u "košulji plavoj" bez ikakve prisile.

I točno bi se tada čovjek okladio, da taj koji je to izjavio, neće smjeti proći Tomislavgradom, osim po gluhoj noći kad nema "žive duše" i to u kaputu visoko podignutih kragni. Ali ne. Desetak godina kasnije on isti je proglašen nešto kao "Ponos Tomislavgrada", u društvu u kojem se našla i jedna majka koja je donirala organe svoje umrle djevojčice koju je automobilom pokosio neki manijak i tako spasila mnoge živote o čemu su javljali svi hrvatski mediji. Što u takvom društvu ima raditi jedna moralna vucibatina poput glavnog lika iz ove priče nikome normalnom i čestitom nije jasno..

U međuvremenu između njegovog javnog nuđenja za Jovankinog mecenu i proglašenja za "Ponos Tomislavgrada" kršio je sve ljudske i pravne zakone. Kurvao se, prijetio, reketario, "proklinjao na Božić". lihvario, lagao..i normalan čovjek bi pomislio..ovaj ne može postati ni ponos gradića na meksičko-američkoj granici, gdje je gradonačelnik ujedno i narko bos a kamoli provincijskog patrijarhalnog mjestašceta na granici Hercegovine i Bosne. Radio je sve ono od čega su nas odgovarale naše babe i majke uz upadice " nedaj Bože" ili "nemoj sinko". radio je sve suprotno onome što su nas učili pratri.

Ali eto dođu takva vremena kad sve nakaradno i nemoralno postane poželjno. Pa se može lako dogoditi da gospodin prošeće na tronošcu na Sv Nikolu u Duvnu, usred mase ko Džo Amerikanac, otpozdravlja puku, izbaci zlatni zub a matere šudarom brišu suze i govore.."sritne li majke koja ga rodile" gurkajuć svoje kćeri kad bude prolazio mimo njih. dok oko njega zavijaju trube, uvijaju se trbušne plesačice uz istovremenu dreku i zavijanje cajki..a ON, gol do pasa na tronošcu, drži u jednoj ruci košulju a drugom trpa eure u dekolte nekoj sisatoj pevaljci.

Duvanjska udbina nije nije ona Udbina iz narodne pjesme, to je Udba kao naša sudba, davna krilatica već pomalo izlizana ali još uvijek aktualna. Duvanjska 'Udbina je duvanjski ponos postala. Da bi postao duvanjski ponos postoji puno preduvjeta, a ovo su samo neki..moraš se kurvat, reketarit, lihvarit, znat sve Partizanove i Zvezdine pjesme napamet, hvaliti Jugoslaviju na sva zvona, nuditi se suprugama jugodikatatora koji su Duvno zavili u crno kao mecene, kao jedini Hrvat gostovati u prime-timeu RTS-a, kidati košulje pred Lepom Brenom, i izvoditi striptiz u aerodromskoj zgradi ostavši na kraju samo čarapama i gaćicama s tigrastim uzorkom. Nikad nas nisu to učili, mada su se izgleda vremena promjenila pa su i pravila izblijedila, poput stolica na stadionu "Nk Tomislav" predhodno rashodovanih s Maksimira.

Pa kad sve to može, kad sve to prolazi, za neki sitniš ili krupniš svjedno, u zemanu kad je sve na prodaju, zašto i bivšeg urednika velikosrpskih Novosti a sada novinara Ivicu Đikića ne proglasiti ponosom Tomoslavgrada. Da parafraziram jednu krilaticu s gay parade, jer nisu je oni džabe izrekli, "Duvno to može progutati".

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove