+ Odgovori na temu
Stranica 202 od 203 PrviPrvi ... 102 152 192 200 201 202 203 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,021/4053

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija

Grunf je Imoćanin
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Ima jedna stara izreka,a ide otprilike ovako:

Muškarac je odande ,odakle mu je supruga.
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Grunf je Imoćanin

Nisam pristran, Rebić je trenutno najbolja naša špica, zapravo jedini igra špicu u svojem klubu od svih naših napadača, uz Budimira. I očito je u dobroj formi. Livaja i Kramarić nisu špice, oni su 2. napadači, SS-ovci kak vele Englezi.

Rebić zabio i Juventusu u gostima.

Rebić zabija po klubovima a u reprezentaciji se ne može sastat s loptom.

Loše je igral Europsko prvenstvo, ali sad je u formi. Uvjerljivo naša najbolja špica.

Igrao je on solidno u klubovima i prije EP a na EP se nije mogao sastat s loptom.

Il mu igra reprezentacije ne paše, il mu nije nađeno misto, nemam pojma ali mislim da on ima u reprezentaciji najgoru statistiku kao napadač.

Imal je briljantno SP i loše EP. S obzirom na zasluge 2018. treba imati kredita. Evo, Dalić vratio Brekala koji je bio lijevo smetalo na EP, Ćaletu Cara izbacio iz ekipe i stavio ga u pretpoziv...Zaista čudne stvari.

Igrao je on solidno u klubovima i prije EP a na EP se nije mogao sastat s loptom.

Il mu igra reprezentacije ne paše, il mu nije nađeno misto, nemam pojma ali mislim da on ima u reprezentaciji najgoru statistiku kao napadač.
    Nije igra na svojoj poziciji. I jučer "naši" sportski novinari seru da je igra protiv Juventusa špicu a nije nego lijevo krilo

Ne mogu shvatiti ovo forsiranje Brekala,možda je i bio potencijal,ali je sad loš.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Ima jedna stara izreka,a ide otprilike ovako:

Muškarac je odande ,odakle mu je supruga.
    tako je, zato je grunf imočanin, a milanović tomislavgradac. vidite i sami da ne smiju ništa reći protiv svojih, milanović od kad ga je žena učepila, stalno spominje svoje porijeklo i brani hrvate u bosni od hrvata srba i bošnjaka.

kad žena zavrne vratom, hoćeš nećeš, moraš. haha

a grunf je uvijek bio domovine sin, ali ga je imoćanka učinila besprijekornim rasnim hrvatom. samo takvi se priznaju, u hrvatskoj sparti.

Citiraj Prvotno napisano od Galjego Vidi poruku
    Ne mogu shvatiti ovo forsiranje Brekala,možda je i bio potencijal,ali je sad loš.
    Kad vidiš neke nelogične poteze odmah znaš da se lova uplela u stvar.

Citiraj Prvotno napisano od LB86 Vidi poruku
    tako je, zato je grunf imočanin, a milanović tomislavgradac. vidite i sami da ne smiju ništa reći protiv svojih, milanović od kad ga je žena učepila, stalno spominje svoje porijeklo i brani hrvate u bosni od hrvata srba i bošnjaka.

kad žena zavrne vratom, hoćeš nećeš, moraš. haha

a grunf je uvijek bio domovine sin, ali ga je imoćanka učinila besprijekornim rasnim hrvatom. samo takvi se priznaju, u hrvatskoj sparti.
    Tako je Northe.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nije igra na svojoj poziciji. I jučer "naši" sportski novinari seru da je igra protiv Juventusa špicu a nije nego lijevo krilo
    Rebic ima nezavidan broj golova u preko 40+ nastupa za Hrvatsku, ali to nema veze s cinjenicom sto mu nema mjesta u HNS-u kojim vlada livanjsko-duvanjska mafija i cije je reprezentacije trener svjetskog kova Zlatko Dalic--pseudokatolik--koji se krije iza vjere kada ne ide i iza rodbinske sveze s udovicom Mira Baresica (who gives a shit?1?)

Dalicev rekord je uzasan. SP 2018 je TURNIR za koji su se sve zvijezde na nebu poslozile. Pobrojite pobjede (poraze) i uzasne rezultate od tog ljeta.

Pozdravljam ukucane; Nismo se dugo citali. Pozdrav picaferaju i 1981 i LB86, posebno.

Grunf je Imoćanin
    O, mein Gott

Dalić je po tko zna koji put zaslužio otkaz nakon tekme, naravno neće ga dobiti.

Opet je loše vodio tekmu, loše mijenjao igrače. Ali vrhunac je bio trenutak koji je šlag na torti kaotičnog i lošeg vođenja reprezentacije zadnje 3 godine, zamjena Kramarića za Sučića dok još nije potvrđen regularan pogodak. Znači Dalić je vidio da smo zabili gol i odmah je krenuo u zamjenu Sučića za Kramarića. Sučić uđe, a sudac poništi gol, mi trebamo zabiti gol za pobjedu, a nemamo napadača više. Onakav lakrdijaški potez se rijetko viđa u nogometu, ja ga pratim 30-ak godina i tak nekaj nisam videl. Raritetan potez.

Konfuzna utakmica. Konfuzni golovi na obje strane. Obrana nam je bila katastrofa. Pristup utakmici neozbiljan. Ne grizu, ne bore se, ko da im nije stalo. To se ogleda i na način na koji pucaju na gol. Traljavo bez tehnike. Dobro i teren je bio malo težak.

Dalić kad igra u Splitu stavlja Livaju, Pašalića i Vlašića a kad igra u Osjeku onda igraju Vida i Barišić. Barišić koji nije bio uopće u fokusu zadnjih utakmica odjednom starta u prvih 11. Odmah sam znao da to neće izaći na dobro. Vida više nije ozbiljan igrač,. Petlja, kasni, spor je. Svaki put je bila panika kad su Slovaci kretali naprijed. Ovaj mali Stanišić, prevelike priče oko njega. Lovren može još igrat u reprezentaciji. Vida ne. Ali kad se igra u Osjeku.

To Dalića automatski klasira u neozbiljne trenere koje podilazi gradu gdje gostuje. Što bi bilo da igramo u Puli. Stavio bi koga iz Istre da igra.

Mogu mu 99% pogoditi izjave nakon utakmice "Mogu samo čestitati dečkima na trudu, zalaganju bla bla ", samo sam se zezno jer sam pomislio da će odmah reći, sve je u našim rukama ali nije, na to ga je podsjetio reporter, tu me iznenadio.

Što se tiče golova. Oba su Livakovićeva. Golman koji primi gol iz udarca glavom sa tri metra nakon lopte koja toliko putuje nije školovan golman. Ja bi pokupio tu loptu sa 50 godina. Na stranu što je Slovak dao gol pored 4 naša "drveta". Drugi gol je još komičniji,, Livaković trči od ruba jednog peterca do drugog, potpuno bespotrebno i glupo jer su tu već bila dva igrača koja su mogli stat u blok a njegovo je mjesto da brani prvu stativu gdje ovaj može jedino pucat. Što on ima radit pred tim igračem. A i ostali naši igrači gledaju i umjesto da bar jedan kad vide da on radi gluposti ode na gol crtu branit gol. Potpuna amaterska konfuzija. To je sinoć Jarni lijepo objasnio.

Ivušić je za Livakovića Jašin, Beara, ne znam Simović sve sve sve. Golman koji nas je izvukao protiv Slovaka tamo koji zna istrčat ima refleks pored ovog kiksera i usidrenog linijaša da ne brani, to je nepojmljivo. Ako se ti povlačiš na gol liniju a lopta ide na peterac što ćeš na golu, slobodno se makni jer se to ne brani osim ako te baš pogodi u prsa a i tad se odbija često nekom opet na nogu ili se od golmana odbija u gol. Na stranu i to što je obrana katastrofa.

Naša dva gola. Prvi klasično prebacivanje koje je izmislio Ivić u Hajduku 70-tih, prebacivanje glavom s prve stative na drugu što je u 90% gol. Samo je fora u tome da je loptu prenio-Slovak. Hehe. Nije Modrić to htio, sumnjam nego on ne može prebaciti prvog igrača u bloku, dal iz slobodnjaka dal iz kornera. I on i svi ostali redom. Nitko ne može prvog igrača u bloku prebacit. Ja ne znam , to je meni misterij. Nekad je korner bio pola gola a kod nas je teška muka. Odigravaju neke smiješne pasove koji završe na ničemu. dal je to zato jer ne znam skakački napadat a svaki nabačaj završi u prvom bloku.

Drugi gol je komičan. Modrić je pucao slobodnjak ko što puca penale, mlako i traljavo i samo je slijedom nevjerojatnih okolnosti lopta završila u mreži. Udarac nit jak, nit išta slično završi u mreži.

Poništeni gol je čudan Perišić je bio u ofsajdu kad je čini mi se Livaja iz drugog pokušaja trcio loptu ali njom je kasnije igrao igrač Slovačke. Nije imao namjeru, koga briga. Sigurno je da Španjolcima ili Francuzima to ne bi poništili.

Šansi je još bilo. Ali realizacija je katastrofa. Toliko solidnih šansi i ne dat gol a Kramarić je toliko isfrustiran da mu zamalo i s pola metra golman nije obranio kod prvog gola.

Od igrača. Pašalić loš, ona baš igra toplo-hladno i ne sviđa mi se da ne napreduje, Ivanušec pogubljen, Modrić po meni više ne treba igrat jer svi očekuju do njega a on usporava igru i ne može više, nikad i nije nešto posebno nešto kreirao a tek sad. Vida, teška opasnost za naš gol. Najbolja slika naše igre je ono kad Brozović u panici srlja prema našem golu a na leđima mu trojica Slovaka. Smiješno, ko da ga hvataju u kontri.

Uglavnom igrali smo neozbiljno, igrači igraju naozbiljno, bez žara, Dalić podilazi domaćinu utakmice, mjenja sastav svaku utakmicu, sad treba prvo dobit Maltu i to će isto bit ne baš lako s obzirom kako nonšalantno igraju bez agresivnosti i žara a ako dobiju Maltu treba dobit Rusiju koju mislim nikad nismo dobili u kavlifikacijama kao ni oni nas. To su obično bile utakmice 0:0 praktični bez šansi. Ova sigurno neće bit takva jer mi tu nemamo što izgubit, drugo mjesto nam je i s porazom i s remijem već sad.

Pomalo je bizarno da su i nama i Slovencima poništeni golovi za dlaku i mogli je lako bit da mi sad bježimo Rusima za dva boda ali eto tako je presuđeno. Mislim ako dobijemo Maltu da je i bolje da nam treba pobjeda protiv Rusa nego nda igramo možda na remi.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-10-2021 at 18:50

Livaković bi nakon ovoga trebao ići na klupu, Vidu bi trebalo umiroviti, a Stanišića maknuti sa šireg spiska repke jer su 2 gola pala preko njegove strane. Vida je prespor, nevjerojatno je da Ćaleta Car nije igrao u ovakvoj tekmi di Slovaci igraju na visoke lopte svog visokog centarfora. Ubacivanje lokalaca u prvu postavu, ovisno o tome di igramo je pokazatelj da Dalić nije ozbiljan trener. Da igramo u Livnu onda bi igralo 5 Livnjaka? Koja je to mutava spika? Zakaj nema Juranovića koji je odlično odigral zadnjih par tekmi nego stavlja nekog lika koji je odigral per tekmi u Bayernu? Kaj se tiče Barišića, lik je najbolji naš lijevi bek, obrambeno je jak i ništa ne ide preko njegove strane, a u napadu dobro ubacuje i napada. Za Sosu je izmislio nogomet, kao što je trenutno i Juranović za Stanišića.

Modrić usporava igru, previše se vraća nazad, bolje je da je stavio tercet Pašalić-Broz-Vlašić, mladi, rastrčani. Takvi su nam trebali u ovoj tekmi. Isto tak i postava, on igra s 4 obrambena protiv ekipe koja se došla braniti 90 minuta. Smiješno. Umjesto da je stavio Gvardiola, Ćaletu i ako već treba Vidu kao trećega i pojačao sredinu ili napad.

Izmjena Ivanušeca je bila greška, lik je dobro igrao dotada, Stanišić je kiksao. Uveo je Vlašića umjesto Ivanušeca i tada je nastao kaos u ekipi kad su 15 minuta Slovaci bili bolji, nismo se mogli sastaviti s loptom. Onda je to i sam Dalić shvatio pa je stavio Brekala umjesto Pašalića ili koga pa je Vlašić išao na polušpicu, a Brekalo desno. Tada smo proigrali.

Uglavnom, Dalić je svojim lošim potezima izazvao kaos na terenu i u našoj ekipi. A loši potezi sigurno nisu došli iz toga jer je dobar trener.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Livaković bi nakon ovoga trebao ići na klupu, Vidu bi trebalo umiroviti, a Stanišića maknuti sa šireg spiska repke jer su 2 gola pala preko njegove strane. Vida je prespor, nevjerojatno je da Ćaleta Car nije igrao u ovakvoj tekmi di Slovaci igraju na visoke lopte svog visokog centarfora. Ubacivanje lokalaca u prvu postavu, ovisno o tome di igramo je pokazatelj da Dalić nije ozbiljan trener. Da igramo u Livnu onda bi igralo 5 Livnjaka? Koja je to mutava spika? Zakaj nema Juranovića koji je odlično odigral zadnjih par tekmi nego stavlja nekog lika koji je odigral per tekmi u Bayernu? Kaj se tiče Barišića, lik je najbolji naš lijevi bek, obrambeno je jak i ništa ne ide preko njegove strane, a u napadu dobro ubacuje i napada. Za Sosu je izmislio nogomet, kao što je trenutno i Juranović za Stanišića.

Modrić usporava igru, previše se vraća nazad, bolje je da je stavio tercet Pašalić-Broz-Vlašić, mladi, rastrčani. Takvi su nam trebali u ovoj tekmi. Isto tak i postava, on igra s 4 obrambena protiv ekipe koja se došla braniti 90 minuta. Smiješno. Umjesto da je stavio Gvardiola, Ćaletu i ako već treba Vidu kao trećega i pojačao sredinu ili napad.

Izmjena Ivanušeca je bila greška, lik je dobro igrao dotada, Stanišić je kiksao. Uveo je Vlašića umjesto Ivanušeca i tada je nastao kaos u ekipi kad su 15 minuta Slovaci bili bolji, nismo se mogli sastaviti s loptom. Onda je to i sam Dalić shvatio pa je stavio Brekala umjesto Pašalića ili koga pa je Vlašić išao na polušpicu, a Brekalo desno. Tada smo proigrali.

Uglavnom, Dalić je svojim lošim potezima izazvao kaos na terenu i u našoj ekipi. A loši potezi sigurno nisu došli iz toga jer je dobar trener.
    Meni je Ivanušec drag igrač, jer ima bezobrazluk, tj imao ga je. nazaduje i u Dinamu. Puno je obećavao. Pada u igri umjesto da napreduje. Apsolutno nije za početnih prvih 11. U prvom poluvremenu toliko krivih poteza, izgubljenih duela, a najbolji primjer je ona situacija di on ide prema golu, ulazi u 16 i umjesto da proba odmah pucat ili nekog igrača zanjihat pa pucat jer on to ima, on daje alibi loptu začuđenom Modriću u mrtvi kut s kojom ne možeš ništa..

Koliko znam preko Barišićeve strane su pala oba gola. Od njegovih opjevanih centaršuteva nema ništa, obično su to lopte u bunar, kao i Sosine. Naši nabačaji il su u prvom bloku il prelete sve a i ono malo što pada u opasnu zonu nema tko pospremit. Usput treba nam hrpa šansi da damo gol i to srećom. Faktički su nam oba gola Slovaci poklonili. U redu i Livaković je njima. Tj cijela obrana na čelu s njim.

Tu ima previše prtljanja, kompliciranja, traži se najkompliciranije rješenje umjesto najbrže, bilo je x situacija di se moglo odigrat nešto pa se davala lopta igračo do sebe ili čak iza leđa. Nema energije i ne grize se. Naši igrači tako traljavo pucaju ko da nikakve tehnike nemaju. Najbolji nam je udarac onaj Barišićev s 35 metara. Onaj Kramarićev udarac na povratnu loptu je ko da puca netko iz seoske lige. Drveno, bez nalegnuća na loptu, bez agresije na loptu, samo lopta preko kopačke i preko gola. Tu nema pripreme na udarac. I stalno tako.

Nejasno je da Livaković brani pored Ivušića. Zna se da je linijaš a da je nama problem branjenje skoka i da iz prekida odavno primamo masu golova. Koliko smo neopasni u skoku u protivničkom šeseastercu toliko smo loši u branjenju vlastitog. Što je i logično. A ako uz to imaš golmana linijaša koji sve to gleda naravno da ćeš imat problema.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-10-2021 at 12:21

Oba gola su pala s desne stative, kod drugog gola nije bilo Stanišića, a i kod prvog je trebao to nositi glavom, mislim da je njemu igrač pobjegao. Nisam siguran.

Ivušić je ozlijeđen, zato ga nema. Trenutno je najbolji naš golman.

Sad se vidjelo koliko je Kovačić bitan igrač, kad ga nema ne možemo se sastaviti s loptom.

Ma kakav Kovačić. Alibi igrač. Modrić za siromašne. Mislio sam u petak napisat, kakvo pojačanje za Hrvatsku za slijedeću utakmicu, Kovačić dobio drugi žuti. Nema od "Kovačićevog brašna pogače"

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove