+ Odgovori na temu
Stranica 183 od 183 PrviPrvi ... 83 133 173 181 182 183
Prikaz rezultata str. 3,641/3649

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija

finalist SP drugi na svjetu ali sve sretno i na guzove

ajmeeee

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    finalist SP drugi na svjetu ali sve sretno i na guzove

ajmeeee
    Pa i da je sve takooooo! Pa što. Kako su Talijani postali prvaci svijeta - 1982. godine. I da li je i jedan jedini Talijan imao prigovor na način. Jesu kritizirali su izbornika kad su bili u grupi - jer su je jedva prošli, ali kasnije Enzo - genije! A vidi nas? Čisto klubaštvo!

PS: I neki dan u kvalifikacijama za EP Švicarska - Danska. Vode Švicarci do 83 minute 3:0 i na kraju završilo 3:3. A mi smo te Dance izbacili - pa neka je i na jedanaesterce.
    Posljednje uređivanje od Nervozni listonoša : 05-04-2019 at 18:21

to je cista malicioznost, kao eto sve na srecu, a trebali ispasti jos od Argentine, kao

svaki gol Hrvatske je na srecu... preseravanje, ukratko

ili sto bi rekla ona jugoslovencina Holiga, "Schone promasio penal", iz njegovog kuta gledista nije Subasic obranio. Logicno, jer je govnar navijao za Dansku.

Ocekujes da takve prosere izjavljuju ljubomorne komsije, ali ovo...

Igramo protiv Tunisa s tri igrača u obrani i umjesto 0-1 moglo je i trebalo biti 0-4, nastupaju nam nekakvi Melnjaci, Sluge, kakva je ovo poremećena zajebancija?

Baš poremećena zezancija. Melnjak je lokalni dečko pa ga Dalić gura. Formacija promašena.

Najjeftinije karte 100 kuna, a ovi rade cirkus.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 11-06-2019 at 21:42

Tunis je dobra ekipa, a naši su se razbahatili, počevši od Dalića. Predobri su da bi dobili tamo neki Tunis.

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Ako je netko od upucenih voljan napisati par rijeci oko reprezentacije i povratka na Poljud. Ima li Hajduk iskljucivo pravo na koristenje Poljuda ili to grad moze sam s HNS-om dogovoriti?
    27/40+
    rijeka SPEZIAL

Ne znam, ali eto, naslovi po portalima kako se čude i u Hajduku i u gradu da su domaćini utakmice s Mađarskom. Kaljuža.

Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    Ako je netko od upucenih voljan napisati par rijeci oko reprezentacije i povratka na Poljud. Ima li Hajduk iskljucivo pravo na koristenje Poljuda ili to grad moze sam s HNS-om dogovoriti?
    Grad odlučuje ako sam dobro shvatio. Nadam se da će ovi što zajebavaju prestat to raditi.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove