+ Odgovori na temu
Stranica 185 od 185 PrviPrvi ... 85 135 175 183 184 185
Prikaz rezultata str. 3,681/3691

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija

Izgleda da je pala neka vrsta dogovora i da će se sa Mađarima ipak igrat u Splitu. Podržavam.

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Klosar i nije neka uvrjeda navijacu.. al sta zna pudlica, koja uci za ispit dok mu klub igra finale kupa....
    Eto huliganu imas mogucnost da bacis baklju prvi!

Hrvatska Mađarsku dočekuje na Poljudu, Kustić poručio: Svojim ćemo radom postići da se i Hajduk uključi u organizaciju; Brbić: Hajduk ne sudjeluje u organizaciji utakmice!

izvor: https://slobodnadalmacija.hr/sport/h...u-organizaciju
    27/40+
    The enemy of my enemy is my enemy! RI-SPZL

Bit će sigurno odlična atmosfera, a zaluđeni fanatici te mrzitelji Hrvatske će doma plakati zbog atmosfere i rezultata, kao i uvijek.

Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    Eto huliganu imas mogucnost da bacis baklju prvi!
    Eto vec sam ispalio raketu.. onu sa padobranom. 10.9. u 20.33 slijece drito na centar poljuda. Možda budem imao srece pa pogodi glavnoga suca

A vidim, sve ti ide na ruku. U 9om nema ispita, tako da... kupi bojice, ofarbaj lice, maramu na glavu, zastavu priko ledja, šal oko vrata, jedan na ruku i piči miki
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Ugledni član st.anger avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Eto vec sam ispalio raketu.. onu sa padobranom. 10.9. u 20.33 slijece drito na centar poljuda. Možda budem imao srece pa pogodi glavnoga suca

A vidim, sve ti ide na ruku. U 9om nema ispita, tako da... kupi bojice, ofarbaj lice, maramu na glavu, zastavu priko ledja, šal oko vrata, jedan na ruku i piči miki
    Dogadjaji oko Reprezentacije me zanimaju onoliko koliko i prica o hajduku, nula.

Kada vec nabrajas. Jogurt za burek i mlijeko za navijacki rucak si zaboravio, desi se!
    27/40+
    The enemy of my enemy is my enemy! RI-SPZL

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pa kada te ne zanima Hajduk, onda ga se ostavi. Ne spominje se ni bratski klub Cigana non stop.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Izgleda da je nastalo totalno ludilo u sekti zvanoj Naš Hajduk. Brbić pod žestokim kritikama, kaže da mirni pregovori nemaju alternativu, da su Tuđman i Milošević pregovarali 30 puta. Smatraju li u NH da su pred bitkama i u bitkama, možda čak i oružanim? Jesu li iscrpili mirne načine borbe i kako misle sabotirati tekmu Hrvatske u Splitu?

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Izgleda da je nastalo totalno ludilo u sekti zvanoj Naš Hajduk. Brbić pod žestokim kritikama, kaže da mirni pregovori nemaju alternativu, da su Tuđman i Milošević pregovarali 30 puta. Smatraju li u NH da su pred bitkama i u bitkama, možda čak i oružanim? Jesu li iscrpili mirne načine borbe i kako misle sabotirati tekmu Hrvatske u Splitu?
    NH će tobože biti za utakmicu na Poljudu ,ali će sve učiniti da se reprezentacija oblati toliko da dobije udarac od kojeg se neće više oporaviti u dogledno vrijeme...
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Nije repka cirkus da "gostuje" vanka maksimira
    Oni su drugi na svitu, ej

https://www.24sata.hr/sport/mandzo-n...taj-gol-638890

Mandžo: Nemoguće je opisati trenutak kad sam zabio taj gol

To se novcem ne može platiti!

Danas, prije godinu dana, izgubismo to finale... Šteta, bila je to dosta čudna utakmica, puna nekih repova i čudnih raspleta.

https://gol.dnevnik.hr/clanak/hrvats...---568272.html

Ali svejedno, ponos veliki...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove