+ Odgovori na temu
Stranica 170 od 171 PrviPrvi ... 70 120 160 168 169 170 171 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,381/3415

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija (obiteljski obrt br.2 familije Mamić)

Citiraj Prvotno napisano od RockyMarciano Vidi poruku
    Prije bi rekao da im vi koristite kao korisni idioti, jer oni onda rade što hoće a kad se netko pobuni prilijepe mu etiketu orjunaša, pozivaju se na Dežulovića i slične nebuloze. Što što će netko iskoristiti ovu situaciju za politikanstvo, to je neizbježno (sjeti se BBBa i borbe za povratak imena Dinamo), ali kako to mijenja činjenicu da je HNS do srži korumpiran i kompromitiran? Ako sam ja korumpirano smeće i zločinac, a krijem se pod krinkom hrvata i domoljuba, i prozove me neki Dežulović i index.hr, znači li to da ja odjednom postajem moralno ispravan zato jer me napadaju jugoslaveni? Postavlja se pitanje tko je tu kome korisni idiot. Onako kako ja to vidim Mamić, Šuker i ekipa mogu biti od srca zahvalni indexu i Dežuloviću (i obratno, naravno) jedni drugima odlično služe za spinove.

Moguće da su oni koji navijaju za reprezentaciju, da na kraju ispadnu korisni Mamićevi idioti ( Šuker je ti nebitan , umjesto njega može biti i lutka iz izloga) ali to ne potire činjenicu da su i oni koji navijaju kontra reprezentacije korisni Dežulovićevi ili Tomićevi idioti. kakve god imali motive oni su na kraju njihovi korisni idioti. A da nema među "mrziteljima hrvatske reprezentacije" onih koji je mrze po defaultu a ne samo zbog Mamića ko šta si tvrdio..mislim to je teška zabluda. Znaš kako ih ima. I fino su se infiltrirali i sad zajedno s vama viču aaaa..naprid Portugal, naprid Ukrajina..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od philly Vidi poruku
    Mislim da nisi u pravu, osim Torce većina grupa je pratila reprezentaciju u jakim/brojnim sastavima.

Manjina možda da, al zanemariva nikako, pa tko vodi navijanje, diže atmosferu?
    Osim ako ne misliš apsolutno, u brojkama, to vrijedi na domaćim utakmicama kad od 30 000 ljudi na stadionu ima 1000 ultrasa, al na gostovanjima je druga priča.

Primjer recimo bugarska iz 2005 mislim, 500tinjak hardcore ustaša/ultrasa, sve grupe u jakim sastavima... Klobučari u tragovima šta se tiče brojnosti.
    Ja mislim da BBB skoro uopće nisu pratili reprezentaciju. U Bugarskoj je bilo najviše ultrasa jer se išlo kroz Srbiju pa se možda očekivala i priželjkivala neka akcija. Isto kao što sam siguran da će unatoč "bojkotu" ako se Hrvatska plasira u Rusiju ići tamo dosta ultrasa jer su i Srbi tamo, kao što će i njihovih iako ni oni ne prate reprezentaciju u tom slučaju biti barem tri puta više nego ih inače bude.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Mamic mora biti odstranjen kao faktor, pa ako ce privremeno zbog toga crknut HNS, crknut ce. Nema tu nikakvog problema.
    Svaki glas za HDZ je glas za HNS!

Prosječnog gledatelja ne zanimaju te navijačke opsesije Mamićem, oni samo žele bodriti svoju državu i svoj narod u nogometu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Mamic je simbol za daleko vecu stvar nego za korupciju u nogometu. Mamic je Balkan, Mamic je HDZ amalgam svega i svacega sto ce kociti Hrvatsku i dalje.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Prosječnog gledatelja ne zanimaju te navijačke opsesije Mamićem, oni samo žele bodriti svoju državu i svoj narod u nogometu.
    prosječni gledatelj je ovca koja zaslužuje sve što mu život priredi.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Ovaj paradoks je vrijedan doktorske disertacije u psihologiji, sociologiji ili slicnoj grani... najozbiljnije.
    To ti je isto kao kad se cila Dalmacija našla u partizanima “boreći se za Hrvatsku”, rušeći, skupa sa Servima, Nezavisnu Državu Hrvatsku.

Ima čak zanimljivijih paralela. Split je ponovno “prodan,” a “repku” vode Hrvati iz ustaških krajeva.
    A troll & a gentleman

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Ovaj paradoks je vrijedan doktorske disertacije u psihologiji, sociologiji ili slicnoj grani... najozbiljnije.
    To ti je isto kao kad se cila Dalmacija našla u partizanima “boreći se za Hrvatsku”, rušeći —skupa sa Servima — Nezavisnu Državu Hrvatsku.

Ima čak zanimljivijih paralela. Split (Poljud/Hajduk) je ponovno “prodan,” a “repku” vode Hrvati iz ustaških krajeva.

Nezaobilazna je i mitologija kod mnogih hajdukovih navijača. Robuju toj mitologiji da čak zaudara na servsku mitologiju o boju na Kosovu. Tj. razmjeri “izdaje” Vuka Brankovića i razmjeri Mamićeve “izdaje”, odnosno, “krađe” Hajduka.

Nikakvo čudo. Didovi su išli u Partizane, između ostaloga, i zbog partizanske ratne promidžbe o “prodaji” Dalmacije; kako će Brko sterilizirati sve Slavene (“dobit će ‘nekciju”), a selima će teći med i mlijeko kad pobijedi Socijalizam.

Tako unuci i praunici vjeruju u sveopću izdaju Dalmacije koja je vođena iz Zagreba; u urotu protiv Hajduka i slične bedastoće koje im podvaljuje Jugoslovenska inteliđencija (Dražen Lalić i sl.).

Opljačkan i razoren Hajduk je jugoslovenskoj inteliđenciji došao ko balun na volej. Em Mamić (Tuđman) (Poglavnik) je kriv za sve; em Zg pljačka i izolira Dalmaciju; em Hajduk ne more tuć ni Lalovčevu ženu...

I tako je ponovno stvorena kritična partizanska masa u Južnoj Hrvatskoj. Ludi su i dezorijentirani. Maniti i šizofreni. Viju zastavu HOS-a; prave murale; kliču ZDS — a protiv Hrvatske navijaju!

Još dodaj i diverzantske akcije sa šumskim potpisom. Ima tu svega.

... ponajmanje pameti.

Mogao bi Hajduk ponovno na Vis! Znate kako je jednom predstavljao cijelu Jugu!? To znate. Ne svojom voljom, ali ipak.
    A troll & a gentleman

Datum registracije
    Sep 2016
    Kakav kompleksaski proser.

Datum registracije
    Sep 2016
    Zdravko Srbine, stite te Davorove "ustase"
    http://www.index.hr/mobile/clanak.as...ack&id=1000987

Suvišno je dokazivati koliko se ta obitelj srbizirala i kako je postala kao ovisnik o kokainu ovisna o srpskom načinu života i zabave..s oca se prenijelo na sina..

Srbizirano je cijelo društvo, a ne samo Mamić.

Citiraj Prvotno napisano od Dobri Pastir Vidi poruku
    To ti je isto kao kad se cila Dalmacija našla u partizanima “boreći se za Hrvatsku”, rušeći, skupa sa Servima, Nezavisnu Državu Hrvatsku.

Ima čak zanimljivijih paralela. Split je ponovno “prodan,” a “repku” vode Hrvati iz ustaških krajeva.
    Iz tih "ustaških" krajeva su bile brojne partizanske i partijske veličine

Govori u svoje ime.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    srbizirani su prosječni gledatelji, to su mamićevi ljudi, za njih je on "sposoban", za njih je proklinjanje na Božić samo šarmantna karakterna mana. Oni su ti koji drže takve poput mamića na vlasti, ne samo u nogometu nego u cijelom društvu.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Zato prosječni gledatelj navija za srpsku hrvatsku, jer na kraju krajeva oni ne znaju razliku između Hrvatske i srpske hrvatske., Hrvata i Mamića.

I kad gube i kad tuku, uvik virni svojoj Hrvatskoj.

Hrvatsko društvo se srbizira, tj primitivizira najviše preko tih nesretnih cajki, tog najjeftinijeg kiča i neukusa kojeg je svijet ikad vidio. Šta ti mladi ( i stariji kenjci) ljudi vide u tome u tim priglupim zavijanjima i imbecilnim tekstovima nikad mi neće bit jasno. A jedan od glavnih promotora toga je ovaj nesretnik sa Zidina koji se toliko puta javno kao kakva muška kurva i striptizeta skinuo tobož u nekom zanosu..

prvo se nudio za Jovakinog mecenu pa onda hvalio Jugoslaviju, turao Breni u sise evre..proklinjao punih usta..i onda na kraju rekao da ga napadaju Jugoslaveni što je jedna od najšizofrenijih izjava što ih je ikad itijedan dvonožac izrekao..

Čovjek, ako se tako može nazvati je naručivao kod Uefe kazne za Dinamo i reprezentaciju..ZDS proglašavao nacizmom i opet ga dio nesretnih domoljuba iz tzv ustaških krajeva puši..ide ga štonobise reklo ko kurvu kurac..dok je god priglupih domoljuba.

Datum registracije
    Sep 2016
    Fora je u tome da svejedno koliko se Mamic sprda u biti sa onima koji ga brane, koliko se on god uliziva Srbima, koliko god kod Srba blatija drzavu sto ga ne stiti i ne staje navijacima u kraj, da on i gedze mogu u miru stvarati regiyunalnu ligu, koliko si puta trga majicu sa sebe na srpske hitove, nista nije dovoljno da bi ga se poslalu u....sa strane tih Mamicevaca.

Bas suprotno, sto ih vise Mamic prca, pravi od njih budale, oni pojacavju riganje vatre na Hajdukovce, Torcidu, a mali je korak od toga do Dalmatinaca.

Orjuna, orjuna moze se cuti, a Zdravko je pravi.

A meni najzanimljivije je to fokusiranje na Torcidu i Dalmatince. Kao oni su jedini koji imaju sto reci za Mamica.

Ja i ovo nebi vise puno komentira, samo bi kratko rezonira da ako se gura Torcida vs. HNS/Mamic/Suker, ja cu uvik pa uvik stati na stranu Torcide, a ovakav HNS neka crkne, doci ce i drugi kad se opameti drustvo.

Datum registracije
    Sep 2016
    Da kratko dodan, isto vazi i za HDZ, neka nestane, to poistovjecivanje Hrvatska je HNS i Hrvatska je HDZ je ionako toliko izlizano i u biti kontraproduktivno na svin razinama.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove