+ Odgovori na temu
Stranica 203 od 203 PrviPrvi ... 103 153 193 201 202 203
Prikaz rezultata str. 4,041/4058

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    A da se kojim slučajem igralo u Mostaru,Dalić bi počeo sa Bakom Sliškovićem,Franjom Kuljom Vladićem,braćom Gocom i Predragom Jurićem i pokojnim Miroslavom Brozovićem...
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ma kakav Kovačić. Alibi igrač. Modrić za siromašne. Mislio sam u petak napisat, kakvo pojačanje za Hrvatsku za slijedeću utakmicu, Kovačić dobio drugi žuti. Nema od "Kovačićevog brašna pogače"
    Da da, zato smo bez njega jedva izvukli remi, a s njim laganini dobili 3:0.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Da da, zato smo bez njega jedva izvukli remi, a s njim laganini dobili 3:0.
    Unatoč njemu a ne s njim.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Kovačić je od igrača za kojeg se govorilo da će biti novi Boban, Prosinečki, fanatsista odavno u statusu alibi igrača. Do sad je grijao klupu u Realu, i nešto sad mrlja u Chelsea, nemam uvida, ne znam ali ovo što igraju u reprezentaciji, to je ništa, hrpa alibi poteza, gubljenja lopti u opasnoj zoni, to mu je specijalnost jer je neoprezan totalno. Traljav igrač. Ima hendikep traljavih nogu. Igrač klecavih koljena. Nekad krene brzo u start ali onda uspori pa ga taj isti igrač kojeg je kao ostavio startnom brzinom stigne pa il oduzme loptu ili je izbije. Rezultat-nula bodova. Svakih 500 minuta nešto kreira. Nit puca, nit asistira, najčešće doda prvom do sebe. Alibi igrač. A šatro kreator.

Al svakako nešto je napravio u karijeri za razilku od onog Halilovića ili Čorića za koje se govorilo da će biti ne znam što.

Ne mrlja u Chelseaju nego je stup sredine, a Chelsea je prvi na tablici Engleske lige i aktualni je osvajač Lige prvaka, dakle možda najjači nogometni klub današnjice. Činjenica je da je Kova bio prodorniji igrač u mladosti i da su mu razigranost zakočili Talijani pa Španjolci, nije više toliko atraktivan, ali je postao produktivan za svoju ekipu.

Jednu tekmu ga nema u Hrvatskoj i već smo se raspali u vezi.

Ma u čemu smo se to raspali. Bilo je hrpa šansi. Di su bile šanse kad je on igrao u Rusiji i Slovačkoj. Ja ne pratim engelsku ligu i ligu Prvaka pa ne znam ali pročitam da često nit ne počne neku bitnu utakmicu. Uostalom teško da on može tamo briljirat a ovdje bit tako nikakav. Da vidim koliko je golova dao u Chelsea i koliko je imao asistencija.

ja ne znam u čemu on to fali, nit kreira, nit asistira nit daje golove, čak niti ne puca što su osnovne stvari za jednog veznjaka.

on ne može bit ni atraktivan ni prodoran ne zato jer je kočen od nekoga nego zato jer je jednostavno traljav igrač, posrće kad trči i pada čim ga se dodirne. Ima neku startnu brzinu koju ne može održat i obično se to ne realizira što je u startu nekog ostavio sebe jer ne završi asistencijom ili udarcem. Tj vrlo vrlo rijetko.

U utakmici s njim nagledali smo se toliko sterilnih utakmica Hrvatske i njegovih alibi dodavanja da je oprosti, uvreda elementarnom poznavanju nogometa da je on nama nešto sinoć falio.

kovačić mi ne fali, ko ni poslovođa na poslu, najbolji dani su oni kad ga nema. ��

Kovacic je vazna karika Chelsea, ja ne vidim u tom igracu nista konkretno, u Dinamu je bio opasan po gol ali nakon Intera i posebno Madrida, bezopasan je, ne ulazi u zadnju trecinu igralista, takve igrace osobno ne volim. Ali Tuchel ga obozava, ima on svoje kvalitete samo sto ja mislim da su ga kastrirali.

Je, kastriran je, ali sjetimo se da su i Boban i Modrić kastrirani. Za Modrića se do 2018. ovdje, a i u javnosti govorilo isto: ne asistira, ne daje golove, igra alibi dodavanja prema iza i takve spike. Loš u reprezentaciji. Pa nas je odveo u finale SP-a, mogao bi i Kova slično napraviti.

Modrić nas nije odveo u finale SPea. Zamalo nam nije uskratio svaki prolaz do polufinala promašajem penala protiv Danske ( doduše on je i dao pas za Rebića) i kasnije traljavim izvođenjem penala.

I nije istina da Kovačić nije opasan po gol. Opasan je on, ali po naš gol.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Modrić nas nije odveo u finale SPea. Zamalo nam nije uskratio svaki prolaz do polufinala promašajem penala protiv Danske ( doduše on je i dao pas za Rebića) i kasnije traljavim izvođenjem penala.

I nije istina da Kovačić nije opasan po gol. Opasan je on, ali po naš gol.
    Je je, tak si pričal i za Modrića.

Pa pričam i sad. On i sad usporava igru reprezentacije. I prodaje lopte u opasnoj zoni ispred našeg gola a Kova je tu isto "maher". Jedino što skuva opasno to je po naš gol.

Mislim da Modric i Kovacic trebaju nekog defanzivnog veznog, mi bez def veznog igramo godinama jer Brozovic to nije, on je vise neki centralni vezni sa velikim plucima i svakako svjetska klasa pa njega ne mozes izbaciti a misljenja sam da Modric i Kovacic nemaju sta traziti zajedno na terenu, kako se kaze guse jedan drugog ali preciznije bi bilo reci da njih dva + Broz uopce ne ulaze u prednju trecinu terena, vezni red je bezopasan nema utrcavanja, Modric tu i tamo i opali po golu a Kovacic mislim da je zabio dva gola Portugalu i to je sve od njega u reprezentaciji a zadnju konkretnu utakmicu odigrao je jos protiv Islanda prije pet sest godina u onom doigravanju, ok recimo da je protiv Slovenije bio dobar ali mislim da je Slovenija los protivnik.

Da se mene pita, pocinjao bi Kovacic cijenim da je trenutno spremniji igrac od Modrica, Brozovic i Kristijan Jakic kao klasicni zadnji vezni, razbijac koji pri tome zna odigrati i naprijed. Kako bi javnost prihvatila Modrica na klupi, sigurno ne odobravanjem. Jos je i Ciro shvatio da Boban, Asanovic, Prosinecki ne mogu zajedno, pa je uvijek tu u rotaciji bio Soldo ili netko drugi od razbijaca. Bez defanzivnog veznog, tebi je obrana na streljani, jos kad vidis da ovaj Dalic forsira Vidu i Lovrena, ajde Lovren jos i nekako drzi kvalitet koliko toliko ali Vida je potrosio sve kredite, spor je i neefikasan naprijed... naime u danasnjem nogometu traze se stoperi koji mogu kombinirati, ulaziti u vezu, Gvardiol je upravo takav igrac a i Duje CC takodje jedino sto je on nesto sporiji igrac i manje energican od Gvardiola. Josko zna i u gol priliku uci, takve stopere danasnji nogomet zahtjeva. Ne Vidu koji zuji okolo i pliva kraul, svaka njemu cast na pozrtvovanosti ali nije dovoljno.

Kovacic je trenutno drugi asistent engleske Premier lige, po Whoscored je 4. najbolji igrac lige, po Sofi 7.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Kovacic je trenutno drugi asistent engleske Premier lige, po Whoscored je 4. najbolji igrac lige, po Sofi 7.
    Ma kaj ti znaš, Kova je jedino opasan po svoj gol. Modrić za siromašne.

Onda on bojkotira reprezentaciju kad je tako pravo zajeban u Chelsea.

Livakovića treba pod mus maknuti s gola repke. Protiv Rapida je tako zaplivo kod centaršuta prilikom drugog gola da je to bilo grdo gledat.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ma kaj ti znaš, Kova je jedino opasan po svoj gol. Modrić za siromašne.
    Mda...
    pa lako mu je asistirati i razvaljivati protiv Norwicha.
    Vidjet ćemo ga kad bude igrao protiv Livčija...
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    nisam vidio da je u reprezentaciji ikada briljirao, i da je išta pokazivao, neko vrijeme nije ni Perišić, ali imao je razloge za to neki dugovi od starog šta ja znam točno pozadinu te njegove osobne priče, nisam se u to previše udubljivo.

ali kad je to riješio, igra ko mašina, i najvažnije kada je u reprezentaciji uvijek daje sto posto. ja to od kovačića nisam vidio, što neki govore koči naši igru i davi loptu, niti asistira niti zabija. fućka mi se što je on u premiershipu, jer ga pratim sporadično, ja puno više pratim naš nogomet i klupski i reprezentativni tako da me ove strane lige ne interesiraju previše.

ne kažem da on nema kvalitetu, ima, ali je nije pokazao u reprezentaciji i ne da je dužan više, nego bi trebao odigrat dva prvenstva kontinenta i svijeta na top razini, da se iskupi. toliko duguje, da je upitno dal će taj dug do kraja karijere "otplatit".

ovako kao on, bio me nerviro Perišiš kad nije mogo loptu pogodit, niti asistirat ni ništa, ali čim je prebrodio taj period postao je nosioc igre reprezentacije. što kovačić mislim neće biti nikad, može zaigrat bolje ali neće zaigrat na razini na kojoj bi mogao i trebao igrat da želi. jer mu je očito prioritet vlastita guzica, odnosno Chelsea.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove