+ Odgovori na temu
Stranica 186 od 187 PrviPrvi ... 86 136 176 184 185 186 187 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,701/3727

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija

Modrić je bolji na ovoj poziciji nego na polušpici, a Vlašić je prava punokrvna polušpica koju nismo imali na SP. Puno je napredoval i odlično igra. Takav nam je igrač falil.

Rakitić, Kramarić, Kovačić su jučer izgubili mjesta u prvih 11.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Modrić je bolji na ovoj poziciji nego na polušpici, a Vlašić je prava punokrvna polušpica koju nismo imali na SP. Puno je napredoval i odlično igra. Takav nam je igrač falil.

Rakitić, Kramarić, Kovačić su jučer izgubili mjesta u prvih 11.
    Kokoske gube 4:2. Nabusili ih Portugalci. Ma sve ko Po koncu.

Inače ko je jucer izgubio mjesto, a ko dobio manje je važno od činjenice da je zdrava konkurencija uvjek dobra stvar.

Koja je sad šema? Portugal ide na europsko prvenstvo jer je osvojil Ligu nacija, a drugi su u svojoj grupi. Tko sad ide na Euro iz te grupe?

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Koja je sad šema? Portugal ide na europsko prvenstvo jer je osvojil Ligu nacija, a drugi su u svojoj grupi. Tko sad ide na Euro iz te grupe?
    Nije ni Portugal siguran za EP,tj. mora biti drugi u grupi iza Ukrajine da bi išao direktno na EP dogodine.
    Srbija ima siguran play off Lige nacija jer teško da može prestići Portugal do kraja kvalifikacija.
    A i Portugal bi ,ako nekim čudom bude treći u grupi imao osiguran play off,jer je igrao u A Ligi nacija,baš kao i Hrvatska,ako bi nas na drugom mjestu u grupi prestigla Slovačka do kraja kvalifikacija.
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Nije ni Portugal siguran za EP,tj. mora biti drugi u grupi iza Ukrajine da bi išao direktno na EP dogodine.
    Srbija ima siguran play off Lige nacija jer teško da može prestići Portugal do kraja kvalifikacija.
    A i Portugal bi ,ako nekim čudom bude treći u grupi imao osiguran play off,jer je igrao u A Ligi nacija,baš kao i Hrvatska,ako bi nas na drugom mjestu u grupi prestigla Slovačka do kraja kvalifikacija.
    Pa kaj nisu rekli da tko osvoji Ligu nacija ide direktno na EP? Kak sad mora biti najmanje drugi? Znači ta Liga nacija je totalno njesra.

Ne možemo mi bez komplikacija. Još će nam i bod biti dobar protiv Azera?!

Eto bar nismo izgubili 1:1.

Slovake smo percipirali kao ozbiljnu reprezentaciju i tako smo im i pristupili, Azere nismo ozbiljno shvatili. Podcijenili smo ih i umalo da izgubimo.

Užasna taktika Dalića, nije mijenjal šetače u drugom poluvremenu i čekal je da dobijemo gol...

Opet se igraju starih lopovluka
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Mađari gube na poluvremenu. Možda bude X na kraju.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Slovake smo percipirali kao ozbiljnu reprezentaciju i tako smo im i pristupili, Azere nismo ozbiljno shvatili. Podcijenili smo ih i umalo da izgubimo.
    Nismo ih podcijenili. Prvo poluvrijeme je odigrano kao i protiv Slovačke, trebali smo zabit 4-5 komada al' se napromašivalo. 15 udaraca na gol. Pa su se ispuhali. Dalić je trebao mijenjati ne ranije nego prije početka utakmice.

Jesul dobili lovu od Azerskih bogataša da se pohvale remijom sa svjetskim doprvacima, jel su s kladionicama postigli deal, jel su htjeli spasiti mjesto Jurčeviću il Dalić ne sluša pa bojkotiraju reorezentaciju ne zanima me al sram ih može bit da nastavljaju sa starim navadama da prodaju bodove i utakmice.

Jer onako kako je branič Azera, ponavljam branič Azera, ne Hazard; prošao Brozovića i Lovrena ne bi proša staru babu s operirana oba kuka a kamoli mene.

Sram ih bilo zajedno s Dalićem. Mislio sam da su ta vremena sramoćenja hrvatskog dresa prošla.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 10-09-2019 at 18:51

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jesul dobili lovu od Azerskih bogataša da se pohvale remijom sa svjetskim doprvacima, jel su s kladionicama postigli deal, jel su htjeli spasiti mjesto Jurčeviću il Dalić ne sluša pa bojkotiraju reorezentaciju ne zanima me al sram ih može bit da nastavljaju sa starim navadama da prodaju bodove i utakmice.

Jer onako kako je branič Azera, ponavljam branič Azera, ne Hazard; prošao Brozovića i Lovrena ne bi proša staru babu s operirana oba kuka a kamoli mene.

Sram ih bilo zajedno s Dalićem. Mislio sam da su ta vremena sramoćenja hrvatskog dresa prošla.
    ne fantaziraj, nije bilo nikakve prodaje. Jednostavno su podcijenili protivnika, da je panj Rebić zabio jedan od svojih zicera ne bi se pričalo o ovom.

Očigledno se razumiš u nogomet ko pile u sisu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 10-09-2019 at 23:12

Sumnjivo je i meni. Kako su mogli tako pasti u drugom poluvremenu? Sad se pojavila informacija da ih je 8 pred utakmicu dobilo virozu. Čudno da to tek kažu kad je utakmica gotova. S druge strane kao da se samo čekalo da primimo regularan gol.

Priče o nekakvoj prodaji ili namjernom puštanju su glupost. Hrvatska je takva reprezentacija koja može pobijediti svakog i izgubiti od svakoga..što se više manje redovno i događa. Ove smo jedva jedvice dobili u Zagrebu a u Baku-u su odigrali savršeno, u 2. poluvremenu nam radili ono što smo mi radili Slovacima, presing na zadnju liniju. I išlo im je dobro dok su hr. igrači izdušili totalno. Prodaja nema nikakvog smisla. Igrači za hr. reprezentaciju igraju za simbolični honorar a HNS je pun love. Nije to Hajduk.

Pustili su Jurčeviću bod da ga spase na klupi Azera. To ne znači da su svi puštali, ali dovoljno je bilo da Dalić ne uvede zamjene u 60. minuti kad su Rebić, Vlašić i Petković bili gotovi, a da Jurčević stavi 3 napadački nastrojena igrača i mi smo primili gol.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Očigledno se razumiš u nogomet ko pile u sisu.
    a što hoćeš reć, da je Rebić promašio namjerno dva zicera?kako se to u praksi dogovara puštanje utakmice?

Pustili su Jurčeviću bod da ga spase na klupi Azera. To ne znači da su svi puštali, ali dovoljno je bilo da Dalić ne uvede zamjene u 60. minuti kad su Rebić, Vlašić i Petković bili gotovi, a da Jurčević stavi 3 napadački nastrojena igrača i mi smo primili gol.
    ma daj molim te, pa ne bi smo imali toliko šansi u prvih pola sata. jednostavno smo ih podcijenili nakon onakve utakmice u Trnavi

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove