+ Odgovori na temu
Stranica 200 od 203 PrviPrvi ... 100 150 190 198 199 200 201 202 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,981/4058

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija

Ne Mario, Mario je iz Atalante, ovo je jedan novi Pasalic, Marko, iz Borusije

Kod Srba ima Pasalica i navodno su iz duvna, kao i Karani, ali nemam pojma o tome samo sam citao negdje kod njih.
    Posljednje uređivanje od crni bombarder : 18-08-2021 at 14:35

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ne Mario, Mario je iz Atalante, ovo je jedan novi Pasalic, Marko, iz Borusije

Kod Srba ima Pasalica i navodno su iz duvna, kao i Karani, ali nemam pojma o tome samo sam citao negdje kod njih.
    pa znam da nije Mario, znam čitat, govorim o prezimenu.

Možda Srba ima Pašalića, Muslimana svakako ima ali nisam čuo da ima Srba Pašalića u Duvnu dok je Karan u Duvnu isključivo srpsko prezime.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Imamo kvalitetne igrače, ali nam fali kvalitetan trener.

Daliću definitivno nisu svi doma. Opet je stavia Kramarića u špicu. Do dvadesete minute sam mislia da se je i Krama, ka i Gvardiol, ozljedia neposredno prije utakmice al' nisam moga skužit ko ga je zamjenio.

Dva tri puta se izvuka na krilo, moga si ga primjetit.

Aj vidio sam napokon i tog Sosu.

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Ono što sam vidio,Sosa je dobro odigrao,mora se priznati.
    Bolje definitivno nego što bi Barišić odigrao,a vjerujem i Bradarić na toj poziciji.
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Ovo se tribalo dobit. Gleda sam Ruse protiv Srba u onoj ligi nacija prije godinu-dvi. Rusi su tada bili bolji nego danas a Srbi im uvalili pet komada. Iako se vidi da su naši igrači individualno za tri klase iznad Rusa ima sam osjećaj da mi ne bi zabili da se igralo do Božića.

Sve po starom, bljutava igra bez igre.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Daliću definitivno nisu svi doma. Opet je stavia Kramarića u špicu. Do dvadesete minute sam mislia da se je i Krama, ka i Gvardiol, ozljedia neposredno prije utakmice al' nisam moga skužit ko ga je zamjenio.
    Ista taktika već 4 godine, opet minimalno 3 igrača ne igra na svojoj poziciji, glavni cilj je ne primit gol, zadržati loptu i da svi igraju.

Dalić je već davno zaslužio otkaz. Oršić nakon one tekme protiv Španjolske kad nas je sam vratio u igru opet ide na klupu, a na njegovo mjesto upada izdajnik Sosa koji je u 6. mjesecu bio precrtan za sve vijeke vijekova. Šizofrenija teška u Dalićevoj glavi, vidi se da su ono prvenstvo iznijeli superkvalitetni igrači koje smo imali, sad kad ih više nema on ne zna postaviti formaciju koja nam najbolje paše i ne zna staviti igrače na svoja mjesta. Također ne zna staviti najbolje igrače, ne zna uvesti nove kvalitetne igrače, ne zna vidjeti tko mu više ne može igrati. Ne zna uigrati nikakvu automatiku igre, napad, obranu, centaršutevi. Ništa.

Lako što on loše vodi reprezentaciju nego što je već počeo i rastjerivati igrače koji su nam potrebni poput Rebića, Bradarića, Brekala, Petkovića. Doduše, u lošoj su formi, ali na treneru je da ih podigne na višu razinu.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 02-09-2021 at 08:12

Dalić je totalno otišel na kvasinu. Veli da kad osvojiš bod kod favorita moraš biti zadovoljan.

Izokreće stvarnost kako bi obranio sebe, totalno je odlijepio. Njemu je Rusija, koja nema jednog poznatog igrača u prvih 11 favorit protiv Hrvatske, još jedan pokazatelj da je vrijeme za promjenu trenera.

Ovo se tribalo dobit. Gleda sam Ruse protiv Srba u onoj ligi nacija prije godinu-dvi. Rusi su tada bili bolji nego danas a Srbi im uvalili pet komada. Iako se vidi da su naši igrači individualno za tri klase iznad Rusa ima sam osjećaj da mi ne bi zabili da se igralo do Božića.
    Meni je veći misterij kako su Rusi loši. Naši me nisu iznenadili. Već odavno tu nema nikakve igre. Ali Rusi su igrali ko da igraju protiv Italije. A mogli su. Svaki put kad su krenuli u našu polovinu s malo više igrača, bila je panika. Ne znam zašto su tako ziheraški igrali i kod kuće.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-09-2021 at 09:54

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    niMe je veći misterij kako su Rusi loši. Naši me nisu iznenadili. Već odavno tu nema nikakve igre. Ali Rusi su igrali ko da igraju protiv Italije. A mogli su. Svaki put kad su krenuli u našu polovinu s malo više migrača, bila je panika. Ne znam zašto su tako ziheraški igrlai i kod kuće.
    Bogami i meni. 160 il tu negdi milijuna stanovnika. Zemljopisno Hrvatska je skoro nevidljiva točkica ako ju staviš na kartu Rusije. Imaju, love, imaju glajnc novu infrastrukturu nakon svjetskog prvenstva a ne mogu nać 11 Rusa za prvu momčad.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ista taktika već 4 godine, opet minimalno 3 igrača ne igra na svojoj poziciji, glavni cilj je ne primit gol, zadržati loptu i da svi igraju.

Dalić je već davno zaslužio otkaz. Oršić nakon one tekme protiv Španjolske kad nas je sam vratio u igru opet ide na klupu, a na njegovo mjesto upada izdajnik Sosa koji je u 6. mjesecu bio precrtan za sve vijeke vijekova. Šizofrenija teška u Dalićevoj glavi, vidi se da su ono prvenstvo iznijeli superkvalitetni igrači koje smo imali, sad kad ih više nema on ne zna postaviti formaciju koja nam najbolje paše i ne zna staviti igrače na svoja mjesta. Također ne zna staviti najbolje igrače, ne zna uvesti nove kvalitetne igrače, ne zna vidjeti tko mu više ne može igrati. Ne zna uigrati nikakvu automatiku igre, napad, obranu, centaršutevi. Ništa.

Lako što on loše vodi reprezentaciju nego što je već počeo i rastjerivati igrače koji su nam potrebni poput Rebića, Bradarića, Brekala, Petkovića. Doduše, u lošoj su formi, ali na treneru je da ih podigne na višu razinu.
    Dalić je trebao otići nakon EP pogotovo kad je rekao da je prolaskom grupe cilj ostvaren. Nema igre, nema ništa. A imao je i pehova. Evo ozljedio se na treningu Gvardiol. Ne znam bil s njim bilo bolje lai rekli bi Srbi, izme ti tog igrača koji se ozljedi na treningu ako nije neki brutalan start suigrača. Taj Gvardiol je nešto sklon ozljedama.

Nema igre, da. Nema gladi što je rekao Gvardiol ili Jarni ( kaput mu je top ) ili se jednostavno ne zna. Srljaju kroz sredinu gdje su ih Rusi s lakoćom blokirali. Ostavili su im preko krila velik prostor jer su znali da kod nas nitko ne zna centrirat a i da centrira, tamo nema nikog da skoči. Jedini konkretan centaršut je bio kad je Pašalić okrznuo loptu ( i on je podbacio) a bilo je mali milijun centaršuteva. Ili su u prvom bloku ili su previsoki. A pošto nemaju prodosnost i brzu kombinatoriku kroz sredinu a preko bokova ne znaju, kako će onda dat gol.

S nostalgijom bi gledao na onu ligu nacija nakon SP, kad smo osim onog debakla protiv Španjolske znali dati gol i golove i Španjlolcima i Vodit u Engleskoj do pred sami kraj. Sad je nama problem dati gol bilo kome jer smo spori, prespori i neinvetivni.

Kovačić malo povuče pa stane a prodao je i par opasnih lopti u opasnoj situaciji. Ni s Modrićeom to ništa ne bi bilo bolje tako da se on može komotno povuć.

ne može on dignuti Petkovića za par dana, to nije njegov posao, nego posao trenera u klubu. Zato se i zove selektor. A Petković je van forme totalno kao i Oršić koji se ne može sastavit s loptom. Ne znam što se s njim dogodilo. Ko da nije isti igrač. I Ivanušec se usporio.

Od ostalih Vlašić se usporio, Perišić igrački ne sliči na sebe

I ne možeš se oslanjati na igrače koje je jedan Sheriff igrački ponizio, rastavio na proste faktore.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 02-09-2021 at 09:53

Bogami i meni. 160 il tu negdi milijuna stanovnika. Zemljopisno Hrvatska je skoro nevidljiva točkica ako ju staviš na kartu Rusije. Imaju, love, imaju glajnc novu infrastrukturu nakon svjetskog prvenstva a ne mogu nać 11 Rusa za prvu momčad.
    Ima Indija i 10 puta više stanovnika pa ne znam ima li nogometnu reprezentaciju uopće.

Ima Indija i 10 puta više stanovnika pa ne znam ima li nogometnu reprezentaciju uopće.
    Ni ti je baš usporedba. Balun je u Rusiji sport number 1 dok većina Indijaca pojma nema šta je to.

Ni ti je baš usporedba. Balun je u Rusiji sport number 1 dok većina Indijaca pojma nema šta je to.
    Znam ali mi bila zgodna usporedba da ti repliciram

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Imaju.
    I to su te sreće da im je izbornik Igor Štimac,čini mi se.
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    Imaju.
    I to su te sreće da im je izbornik Igor Štimac,čini mi se.
    Možda bi to trebala biti naša taktika, postaviti što više naših trenera u razne reprezentacije. Nije garancija uspjeha, ali povećava nam šanse.

Oprostio se Mario Mandžukić od profesionalnog nogometa. Nije bio neki tehničar ali njegova lukavost, nogometni "bezobrazluk" bio je neviđen. Pamtit ću ga najviše po ovom njegovom sigurno i najvažnijem golu a njegova reakcija kod gola je sukus cijele njegove karijere. Loše ubačena lopta od Pivarića, Mandžukić se razočarano vraća nazad, nehajno odmahuje rukom, engleski igrači koji ga prate opustili se. Kako ih je samo zajebo. Perišić okrenut leđima golu tjemenom vraća loptu u "bunar", Mandžukić se u djeliću secunde od razočaranog igrača pretvara u "kobru". Zaobilazi uspavanog Engleza, čeka da lopa odskoči i udara je pri odskoku što je i najteže pogodit. Poklapa je točno onako kako treba i nikako drugačije. Svako drugačije udaranje završava tko zna gdje.

Fascinantno, nevjerojatno genijalno. I da dodam sam samcat je pravio jači presing na protivničku obranu nego cijeli naš napad npr sad protiv Rusije

https://www.youtube.com/watch?v=7flz6hbOB5I

Mandžo hvala ti na svemu i puno sreće i zdravlja u životu i neka te Bog čuva.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove